Papki dla dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 22:21   #1
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360

Papki dla dzieci


Czy robicie dzieciom własne papki czy kupowane? Niedługo bedę mogła zacząć wprowadzać jedzenie i mam takie ambicje dziabdziania własnych papek (marchewki, ziemniaczki itp, itd) i niekupowania gotowych słoiczków. Podobno dobre są do tego takie małe miksery ręczne...my mamy zwykły mikser, może jednak też się nadaje
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:40   #2
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Papki dla dzieci

Robilam wlasne. Wiele zalezy od blendera. Niestety czasami taki zwykly mikser sobie nie radzi. Ja kupilam jakis najtanszy, reczny blender Braun. Spisal sie idealnie
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:57   #3
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Papki dla dzieci

Też miałam blender Braun. Mikser się raczej nie nada (czyt. mieszacz). Musi być blender, z ostrzami. Robiłam zupki sama. Najpierw z samych warzyw, potem z mięskiem. Ale kupowałam swojską kurkę i swojskie jajka od pani gospodyni
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 06:52   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Papki dla dzieci

ja tez robiłam sama,teraz młoda raczej je rączką kawałki blender mam taki zwykły,najprostszy
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684

Edytowane przez stokrotka_to_ja
Czas edycji: 2012-04-24 o 07:24
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:02   #5
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Papki dla dzieci

ja mam blender z takim małym pojemniczkiem brauna. można w nim robić małe porcje, jest mega wygodny. chyba wszyscy mają ten sam.

co do pierwszych posiłków, to u nas nie przeszły gotowane warzywa. marchewka, jaką kupowałam miała gorzki posmak. ziemniak zbyt kleisty. dynia tylko jesienią. robiłam tylko własne weki jabłkowe. potem jak sobie poparzyłam rękę, zaprzestałam. ogólnie miałam zaparcie na własne gotowanie, ale ponieważ młoda tego nie jadła, to kupowaliśmy słoiki hippa. były rewelacyjne. malutkie, porcje w sam raz i bardzo smaczne. bobovity moja młoda nie chciała jeść.

teraz ma 1,3 roku i je tylko gotowane, czasem jak nic nie ma, to słoik,więc to też mit, że słoikowe siedzi na słoikach do 3 rż.
ja polecam więc gotowe słoiki. przynajmniej są bio. a to co kupujesz w sklepie, to nie wiesz, skąd pochodzi. zazwyczaj te wszystkie marchewki są na silnych nawozach i dlatego takie wielkie. a kupować mega drogie ekologiczne marchewki i połowę z tego wyrzucać? dla mnie bez sensu. taka marchewka w pl kosztuje 8 zł/kg. ziemniak ugotowany po zmiksowaniu wychodzi z kolei kleisty. ja zaczęłam gotować dopiero od 1 rż.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:32   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Papki dla dzieci

Najpierw kupowalam, potem robilam, a teraz, córa prawie 2 lata, z rzadka kupuję jej rybkę bobovity bo lubi - jako sos do makaronu

Ale blender faktycznie super rzecz, bo można i na gladko zmielić, i z grudkami.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:48   #7
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Papki dla dzieci

Ja stosuje BLW (baby led weaning, po polsku bobas lubi wybów) i bardzo polecam. Nie trzeba robić papek, maluch je sam rączkami
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 09:51   #8
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Papki dla dzieci

groszku, najlepszy blender
a tu masz przepisy i inspiracje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=47310
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:54   #9
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Ja stosuje BLW (baby led weaning, po polsku bobas lubi wybów) i bardzo polecam. Nie trzeba robić papek, maluch je sam rączkami
u nas to samo ale przeszliśmy etap papek
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:03   #10
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Też miałam blender Braun. Mikser się raczej nie nada (czyt. mieszacz). Musi być blender, z ostrzami. Robiłam zupki sama. Najpierw z samych warzyw, potem z mięskiem. Ale kupowałam swojską kurkę i swojskie jajka od pani gospodyni
A, no to chodzi mi o blender. Mamy w domu taki wielki, co to może zmiksować np. owoce na koktajl albo lód...nie wiem, czy to się nada do rozdziabdziania marchewki
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:19   #11
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Groszek bez Marchewki Pokaż wiadomość
A, no to chodzi mi o blender. Mamy w domu taki wielki, co to może zmiksować np. owoce na koktajl albo lód...nie wiem, czy to się nada do rozdziabdziania marchewki
nada się
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 10:47   #12
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Papki dla dzieci

Ja najpierw kupowalam słoiki, potem robiłam sama papki w robocie kuchennym a teraz już nic nie miele. Mała zjada mięso i warzywa w kawalkach, zupę jej czasem widelcem ugniote. Od 3 dni niezłe je sama zupę łyżką widelec mamy już opanowany.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:23   #13
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Papki dla dzieci

Kupowałam słoiczki.
Ale moja miała 1 malutki słoiczek na 3 dni.

Zaczęłam gotować jak młode zaczęło normalnie codziennie zjadać słoik 200g.
Teraz jak coś robię to używam blendera, mam akurat Braun.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:17   #14
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Papki dla dzieci

moja młoda z miesiąc jadła papki ,praktycznie na etapie wprowadzania nowych posiłków
potem siekałam jej warzywa bardzo drobniutko
koło 6-7 miesiąca jadła maleńkie kawalki jak miała rok już szamała normalne wielkości tyle ze małe a nie maleńkie
moja mama jak to zobaczyla mało nie zemdlała
babcia małżonka 1,5 rocznym dzieciom mieliła(miała ich 8 w sumie i praktycznie do 1,5 roku jadły papki)

ja bym nie kupowała blendera tylko i wyłącznie w celu miksacji posiłków jeżeli nie miałby zastosowania pozniej szkoda tak naprawde kasy a takie rzeczy można taniej zrobić za pomocą noża albo...sitka
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:20   #15
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Papki dla dzieci

papki wprowadzane produkty na łatwiznę kupowane potem blender to podstawa i jak już dziecko sensownie miażdży i łyka kawałki BLW i blender na zupy kremy dla wszystkich
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:31   #16
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Papki dla dzieci

a jak rodzina nie lubi zup kremów
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:42   #17
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Papki dla dzieci

Rany, ja to sie boje ze jak sprobuje podac takie male kawaleczki to sie moze zakrztusic? Nie balyscie sie jak zaczelyscie podawac maluchom kawalki?
Justine jak to bylo na poczatku waszej przygody z BLW?
Z gory uprzedzam jesli to glupie pytanie, jestem ciemna w tym temacie
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:50   #18
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Papki dla dzieci

bałam sie aleraz ze siekałam baardzo drobniutko i bardzo mało dawałam na łyżecce
jak zobaczyłam ze sobie radzi kilka dni siekałam drobno potem grubiej i itd
makaron nitki na pół(cieniutkie nitki)
kasza drobna bez mielenia
ryż bez mielenia
i sruu jakoś poszło
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:58   #19
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Papki dla dzieci

Ja sie nie bałam bo moja jedzenie zawsze gryzie, gryzie i gryzie w nieskończoność. Jabłko np obieram jej ze skórki i daje w całości, nie kroje na kawalki i swietnie sobie z tym radzi. Oczywiście nie zje całego ale ma frajdę
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 16:09   #20
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Papki dla dzieci

U mnie taki blender 'koktajlowy' się niestety nie sprawdził. Nie miksował na idealnie gładko, zawsze coś tam zostało a córka na początku wyjątkowo wyczuwała wszystkie 'niedociągnięcia' więc kupiłam blender ręczny brauna i wtedy było gładziutko, żadnych grudek. Ale jeśli jesteś na etapie gdzie grudki już mogą być podawane to taki koktajlowy mikser myślę, że się nada.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:46   #21
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Rany, ja to sie boje ze jak sprobuje podac takie male kawaleczki to sie moze zakrztusic? Nie balyscie sie jak zaczelyscie podawac maluchom kawalki?
Justine jak to bylo na poczatku waszej przygody z BLW?
Z gory uprzedzam jesli to glupie pytanie, jestem ciemna w tym temacie
Wcale nie głupie Najwazniejsze zeby na początku nie dawać dziecku takich małych kawałeczków, bo to dopiero ryzyko że sie zakrztusi. Na początku trzeba dawać kawałki wielkości palca, żeby dziecko było wstanie wziąc sobie jedzenie do rączki. I musi być wystarczająco miękkie - tak żeby rozpływało sie w buzi pod wpływem mielenia.

Też sie bardzo bałam, ze mały sie zakrztusi wiec zaczynaliśmy jak TZ był ze mną w domu Na początek dawałam mu gotowanego brokuła, pieczonego słodkiego ziemniaka, pieczone jabłko. W sumie od początku całkiem nieźle mu szło bo troche trafiał do buzi Bałagan był nie z tej ziemi, ale juz jest duzo lepiej (3 miesiące poźniej). Teraz jest w stanie zjesc praktycznie wszystko. Świetnie żuje i lubi jeść.

A jeśli chodzi o kaszki i inne płynne rzeczy to potrafi ładnie jeść łyżeczka (ja mu ładuje na łyżeczke, on ją bierze i sam wkłada do buzi)

Dzięki temu, że je sam, możemy jeść wszyscy razem. I to chyba mi sie najbardziej podoba No i nie musze prosić żeby otworzył buzie.

Sorry za offtop
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:23   #22
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Wcale nie głupie Najwazniejsze zeby na początku nie dawać dziecku takich małych kawałeczków, bo to dopiero ryzyko że sie zakrztusi. Na początku trzeba dawać kawałki wielkości palca, żeby dziecko było wstanie wziąc sobie jedzenie do rączki. I musi być wystarczająco miękkie - tak żeby rozpływało sie w buzi pod wpływem mielenia.

Też sie bardzo bałam, ze mały sie zakrztusi wiec zaczynaliśmy jak TZ był ze mną w domu Na początek dawałam mu gotowanego brokuła, pieczonego słodkiego ziemniaka, pieczone jabłko. W sumie od początku całkiem nieźle mu szło bo troche trafiał do buzi Bałagan był nie z tej ziemi, ale juz jest duzo lepiej (3 miesiące poźniej). Teraz jest w stanie zjesc praktycznie wszystko. Świetnie żuje i lubi jeść.

A jeśli chodzi o kaszki i inne płynne rzeczy to potrafi ładnie jeść łyżeczka (ja mu ładuje na łyżeczke, on ją bierze i sam wkłada do buzi)

Dzięki temu, że je sam, możemy jeść wszyscy razem. I to chyba mi sie najbardziej podoba No i nie musze prosić żeby otworzył buzie.

Sorry za offtop
A kiedy zaczełaś mu podawać te kawałki? Ja mam 8 miesięczną córke, na razie jest na słoiczkach (ładnie zjada te dla 7 miesięcznych dzieci gdzie są grudki) i czasem sama gotuje i jej blenduje ale nie na taką miazgę

W jaki jest teraz wieku twoje dziecko że samo je zupke, też bym chciała aby Mała szybko z nami zaczeła jeść
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 01:16   #23
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Papki dla dzieci

Corce wylacznie sama przygotowywalam papki.Glowny powod to byly finanse.Nie stac mnie bylo po prostu na sloikowe jedzenie.W Polsce to jest bardzo drogie.
A przy synu pewnie bede robic i tak i tak,z przewaga sloiczkow,bo nie mam za bardzo sprawdzonych miejsc,zeby kupic dobre warzywa.A w sloiczkach jednak sa sprawdzone.No i tutaj(Anglia) nie wychodzi to drogo.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:00   #24
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
A kiedy zaczełaś mu podawać te kawałki? Ja mam 8 miesięczną córke, na razie jest na słoiczkach (ładnie zjada te dla 7 miesięcznych dzieci gdzie są grudki) i czasem sama gotuje i jej blenduje ale nie na taką miazgę

W jaki jest teraz wieku twoje dziecko że samo je zupke, też bym chciała aby Mała szybko z nami zaczeła jeść
Zaczelismy stosować BLW w 6stym miesiącu, a za kilka dni bedzie miał 9 miesiecy. To też nie jest tak ze je calkowicie samodzielnie te zupki (cudów nie ma ) bo ja jednak musze nałożyć na łyżeczke. Z tym, ze on jest w stanie sobie trafić do buzi i sam z tej łyżeczki zjeść.
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:35   #25
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Papki dla dzieci

Bruno i Pola zaczęli jeść sami łapkami od makaronu gotowanego, ryżu i kawałków klusek śląskich (nie da się zakrztusić) było to tak ok 7 m (do 6 m byli tylko na piersi) kiedy widziałam, że zaczynają się interesować naszym talerzem, zaczynałam podawać łatwe do zmiażdżenia produkty gotowane brokuły, kalafior, potem ziemniaki na parze
co ciekawe taki sposób przyjmowania pokarmu samodzielne jedzenie, nie szedł w parze z jedzeniem słoiczkowym, w którym były większe kawałki dodane do papki
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:05   #26
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Groszek bez Marchewki Pokaż wiadomość
A, no to chodzi mi o blender. Mamy w domu taki wielki, co to może zmiksować np. owoce na koktajl albo lód...nie wiem, czy to się nada do rozdziabdziania marchewki
nie bardzo kup taki blender, gdzie jest mały pojemniczek ok.200 ml. moim zdaniem taki jest mega rewelacyjny, bo przeciez mielisz male porcje, wiec wszystko jest zmielone na gładko. poza tym ten blender ma taka koncówke do zup kremów, ze jak dziecko podrosnie, to tylko troche tam mielniesz i obiad gotowy. ja w tym małym pojemniczku poza tym robie pesto, sosy, pasty do jajek. przyda sie.
ten braun wystepuje w roznych wersjach, mozesz wziac podstAwowa, byle ten maly pojemniczek był.poza tym małe to super sie myje i nic nie zagraca, z tym blenderem do koktaili, to sie umeczysz.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:01   #27
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Papki dla dzieci

no ok a jakie pojemniczki do przechowywania i zamrażania polecacie? wpadło mi w oko coś takiego: http://lekmer.se/barn-och-baby/mata-...ortions-orange
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:44   #28
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Groszek bez Marchewki Pokaż wiadomość
no ok a jakie pojemniczki do przechowywania i zamrażania polecacie? wpadło mi w oko coś takiego: http://lekmer.se/barn-och-baby/mata-...ortions-orange
To moze zajmowac za duzo miejsca...
Ja kupowalam w tesco malutkie pojemniki (byly na stoisku dzieciecym przy talerzach).
Pojemniki z aventu na mleko pewnie tez sa dobre
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:52   #29
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Papki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
To moze zajmowac za duzo miejsca...
rzeczywiście, zapomniałam, że mamy miniaturowy zamrażalnik
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 11:10   #30
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Papki dla dzieci

Moja córka jadła przez pewien czas słoiki i kupowalam jej obiady Hipp w pojemniczkach, pózniej te pojemniki bardzo mi sie przydały do przechowywania obiadow.

W późniejszym czasie za namową teściowej wywalilam cały plastik i trzymalam obiadki w sloikach po majonezie Wg niej szkło jest najlepsze do przechowywania żywności.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.