Petting a ciąza... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 20:10   #1
arbuzowabeza
Raczkowanie
 
Avatar arbuzowabeza
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: war-maz
Wiadomości: 91

Petting a ciąza...


witam. dręczy mnie niepewność w związku z domniemaną możliwością zajścia w ciąże przez petting. wczoraj i 2 dni temu doszło miedzy mną i chłopakiem do wzajemnej stymulacji. po wytrysku nasienia jego większa część znalazła sie poza moim ciałem, lecz część została na brzuchu. w międzyczasie moj chłopak stymulował mnie ręką nie mając kontaktu z nasieniem. następnie leżeliśmy i przytulaliśmy się ok 10 minut, po czym on zaczął ponownie mnie stymulować ręką dotykając łechtaczki i warg sromowych. moje pytanie to: czy w wypadku rozmazania części nasienia pozostałej na brzuchu po jego powierzchni i 10 minutowym przytulaniu, tj obejmowaniu się itd itp jest możliwość że jakieś żywe plemniki zostały na ręce mojego chłopaka i będąc w okolicy mojej pochwy będą w stanie mnie zapłodnic? (mój chłopak twierdzi ze nie miał kontaktu ze swoim nasieniem, lecz wole założyć wariant, że mógł to przeoczyć ) jak duże jest prawdopodobienstwo. domyślam się, ze takich tematów jest na pęczki, lecz bardzo proszę o poważną odpowiedź. z góry dziękuje za uwagę.
__________________
95-79,5-70


Nie ma rzeczy niemożliwych-trzeba tylko chcieć coś zmienić!



...Ty jesteś dobry,dla mnie zawsze Twoja łaska wiecznie trwa!
arbuzowabeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:52   #2
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Petting a ciąza...

Prawdopodobieństwo jest zerowe Nie da się tak zajśc w ciążę. Także spokojnie a na przyszłośc dbajcie bardziej o higienę, żebyś później nie musiała się bez sensu stresowac.
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:55   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Petting a ciąza...

Nie wiem. Mało prawdopodobne, ale zawsze jest to "ale"... Nigdy nie wiadomo, ale raczej wątpie. Oblicz czy był to dzień płodny i pociesz się tym że niektóre pary lata starają się o dziecko, (a ty przez przypadek palcem miałabyś mieć bobasa?) ;p

Radze stosować jakąś antykoncepcje Jeśli nie chcesz współżyć to np globulke dopochwową. Uniemożliwi plemnikom dostanie się do środka, bardziej skuteczna jest w połączeniu z prezerwatywą - ale jeśli piszesz że to tylko pieszczoty możesz poprzestać na tym i być spokojna. Osobiście polecam ale są kobiety które źle na to reagują.
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:00   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Petting a ciąza...

nie bedzie ciazy z tego
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.