Pytanie do studentek kierunków artystycznych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 22:23   #1
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195

Pytanie do studentek kierunków artystycznych


Hej, za dwa tygodnie mam egzaminy i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda przegląd teczek.
Przyjeżdżam na miejsce ze swoimi pracami, wchodzę na salę z nimi czy po prostu oddaję i czekam gdzieś na zewnątrz? Mogą mi zadawać jakieś pytania odnośnie tych prac? Może to głupie, ale wolę wiedzieć czego się spodziewać .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 23:27   #2
Unicode
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 151
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

Roznie to bywa.

Generalnie jesli masz spora <w gabarytach i ilosci> teczke, to najpierw wchodzisz i rozkladasz prace. Komisja zapewne zada ci pare pytan odnosnie twojej osoby - moga pytac o prace ale niekoniecznie. Pewnie przy ocenianiu teczki cie wyprosza i na ostateczna decyzja poczekasz pod drzwiami Pozniej zostaniesz poproszona ponownie i zostanie ci przedstawiona decyzja komisji. Przynajmniej u mnie tak bylo.
Unicode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 01:29   #3
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

Możesz się spodziewać naprawdę różnych zachowań... Na ASP czekasz w kolejce na swój czas rozkładania prac. Kiedy je rozkładasz, ktoś ma przegląd w drugiej sali. Później przychodzą do Ciebie i wypytują się o to jaką szkołę skończyłaś, czy się uczyłaś rysunku, ewentualnie tak jak wyżej: o pracę i różne pierdoły - to zależy co zaprezentujesz. Wypraszają Cię z sali i obgadują (; a później wchodzisz i sprzątasz po sobie.
Miałam też przeglądy na 2 innych uczelniach:
w pierwszej (uniwersytet) to był śmiech na sali. Sam przegląd podobnie, ale "profesorowie".. popatrzyli z ukosa na moje prace (jedna osoba nawet nie spojrzała tylko podeszła do okna i zaczęła bawić się kwiatkiem), zapytali mnie gdzie chodziłam do szkoły, usłyszałam "aaahaaaaa..." (liceum ogólnokształcące) i tyle było z mojego przeglądu :P
w drugiej uczelni miałam przegląd, zaprosili mnie do środka, pożartowali, popytali o te rzeczy co na poprzednich + rozmawiali ze mną z 20min jak nic na przeróżne tematy, historii sztuki, inspiracji w moich pracach, nawet skomentowali mój ubiór i humor (no, tego mogli sobie oszczędzić choć nie były to negatywne komentarze:P); wspominam egzamin bardzo sympatycznie i to właśnie tam się dostałam
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 01:57   #4
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

Dzięki za odpowiedzi przypomniało mi się jeszcze coś - jak się ubrać? Normalnie czy jakoś specjalnie?
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:18   #5
Unicode
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 151
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

Mozesz normalnie ew. pol-elegancko. Jesli np. ubierzesz sie tak jak w awatarku mysle, ze bedzie ok
Unicode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:09   #6
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:34
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 01:06   #7
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Pytanie do studentek kierunków artystycznych

Ludzie chodzą ubrani różnie.. ja się czułam bardzo głupio w różowej bluzce z kołnierzykiem i czarnej spódnicy + średnio-eleganckie szpileczki. Lepiej się ubierz wygodnie i stosownie do pogody, nie baw się w jakieś eleganckie wstawki.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.