Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 21:55   #1
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie
 
Avatar ooOODzulkaOOoo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49

Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!


Polećcie jakiegoś godnego uwagi fryzjera w BP. Napiszcie, gdzie znajduje się jego salon. Podajcie ceny. Może ktoś ma zdjęcia pochwalające wizytę u niego? ;p.
Z góry dzięki.
ooOODzulkaOOoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:12   #2
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

salon DOROTA ul.Moniuszki 17 jedyna fryzjerka w bialej ktora wie co robi ,profesjonalna i doswiadczona.balejaz 130 strzyzenie 30 numer 509838042

Edytowane przez Barbi2000
Czas edycji: 2012-01-02 o 19:13
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:32   #3
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
salon DOROTA ul.Moniuszki 17 jedyna fryzjerka w bialej ktora wie co robi ,profesjonalna i doswiadczona.balejaz 130 strzyzenie 30 numer 509838042
Oj, wygląda mi to na reklamę...
Z tego co się orientuję, to właśnie w tym salonie z mojej koleżanki zrobiono potwora! Zamiast balejażu miała jakieś placki na głowie!

Bardzo bym chciała poznać prawdziwe opinie o bialskich fryzjerach. W tym roku będe potrzebowała w tym mieście wykonać fryzurę ślubną. Bardzo proszę o rzetelne opinie.
A czy ktoś ma doświadczenie z fryzurą wieczorową/ślubną wykonaną w salonie Welli na Szkolnym Dworze? Bo o nim myślę, ale nie mam pełnego przekonania. Znam ich tylko z cięć, ale nie wiem, czy tam ktoś profesjonalnie wykona upięcie. Myślę, ze w takim małym mieście ciężko o dobrego fryzjera, niestety może być z tym problem.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:04   #4
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

jestes konkurencja tego salonu?kazdy salon ma swoich klientow jedni sa zadowoleni inni nie a na szkolnym dworze to wlasnie moja kolezanka wyszla tam z placzem bo zamiast brazu wyszedl czarny wiec ten salon tez ma nie zadowolonych lkientow.
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:13   #5
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
jestes konkurencja tego salonu?kazdy salon ma swoich klientow jedni sa zadowoleni inni nie a na szkolnym dworze to wlasnie moja kolezanka wyszla tam z placzem bo zamiast brazu wyszedl czarny wiec ten salon tez ma nie zadowolonych lkientow.
Nie jestem żadną konkurencją, a w Białej do fryzjerów nie chodzę, gdyż nie uważam, aby w tym miejscie udało się znaleść profesjonalnego fryzjera. Tacy, robią karierę w większych miastach, gdzie moga nieźle zarobić. Kto w Białej zapłaciłby za fryzjera 250-300 zł? Ja tak płacę. Niestety, ślub biorę na Podlasiu, więc przecież nie pojadę robić fryzurę do Warszawy, czy Lublina, dlatego chcę przez forum przynajmniej jakiegoś " w miarę" przyzwoitego fryzjera w Białej znaleźć, a nie takiego, co zrobi ze mnie natapirowanego potwora.
Dlatego proszę o rzetelne opinie.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 16:02   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

Mnie ładnie kiedyś czesała na wesele p. Ania z L'Oreal w Epi. Co prawda włosy ledwo do ramion miałam więc nie wiem czy ładnie też będzie na dłuższych włosach ale ogólnie polecam
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:47   #7
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Dobry fryzjer w Białej Podlaskiej!

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Mnie ładnie kiedyś czesała na wesele p. Ania z L'Oreal w Epi. Co prawda włosy ledwo do ramion miałam więc nie wiem czy ładnie też będzie na dłuższych włosach ale ogólnie polecam
Ale miałaś upięcie?
A masz może jakieś zdjęcia tej fryzury?
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.