Suknie ślubne 2016 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 13:46   #1
rozsypanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11

Suknie ślubne 2016


Dziewczyny suknie jakich projektantów bierzecie pod uwagę na swój ślub? Albo inspirujecie się kimś?

Mi się podobają zagraniczne ale są drogie dość, no bo to trzeba jednak sprowadzić, na przykład dzisiaj odkryłam tego faceta:
http://www.elle.pl/moda/artykul/sukn...ad-wiosna-2016
nie wiem czy w ogóle jego kiecki można gdzieś dostać u nas...
rozsypanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:36   #2
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Suknie ślubne 2016

och u mnie jest ten sam problem, wszystko co mi sie podoba jednak nie mozna dostac w Polsce :/ nawet zaczelam zastaanawiac sie nad uszyciem sukienki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lihi-hod-wedding-dresses-2014-julie-m-sleeveless-lace-top-and-skirt.jpg (131,9 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zuhairmurad-bridal-ss16_04.jpg (79,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f6bf7ad9d2e40b679e1deb2c15c460b8.jpg (45,0 KB, 131 załadowań)
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 09:05   #3
rozsypanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Suknie ślubne 2016

Piękne są! Ta pierwsza mi się najbardziej podoba No właśnie też mnie to wkurza, że w tych naszych salonach to sam badziew jest taki wiesniacki
rozsypanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:55   #4
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Suknie ślubne 2016

no właśnie ta pierwsza to mój faworyt, niestety bym musiała ją ściągać aż z Tel Avivu :/ myślę nad uszyciem, ale raz że boję się czy znajdę krawcową która mi niczego nie zepsuje a dwa materiał.. w tej pierwszej sukni materiał koronkowy jest jeszcze przeszywany jakimiś delikatnymi swiecidelkami.
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:00   #5
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
no właśnie ta pierwsza to mój faworyt, niestety bym musiała ją ściągać aż z Tel Avivu :/
Ale samodzielnie ściągać? Bo jeżeli żaden salon w Polsce się tym nie zajmuje, to ja bym się nie zdecydowała. Po pierwsze - dobrze by było jednak kiece przymierzyć przed zamówieniem Po drugie - rozmiar. Po trzecie - zawsze będą jakieś poprawki do zrobienia i trzeba by było szukać niezależnej krawcowej.

Szycie - cóż, wyłącznie jak się ma dobrą, sprawdzoną krawcową...
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 15:46   #6
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Suknie ślubne 2016

Od niemal zawsze jestem zakochana w sukniach z tej strony:
http://www.jlmcouture.com/Jim-Hjelm
Są dostępne w PL w salonie White Ever (jest w Warszawie i był albo jest w Gda - nie wiem bo strona coś nie działa więc domyślam się, że może już nie ma ich w Gda) ale ceny zaczynają się od skromnych 5tys (albo 8, nie pamiętam) a winduję niemal do 100tys. Więc na pewno nie ma szans abym coś kupiła. Standardowo każda suknie jest raczej w przedziale 20-25tys zł, zależy który projektant. Ale inspiracji można tu znaleźć mnóstwo Jest chyba każdy styl i w ogóle wszystko
Chciałabym pomierzyć a potem szyć. Zdjęć i filmików każdej sukni jest mnóstwo w sieci, krawcowa ma z czego odtwarzać. No tylko musi być dobra.


Poza tym znalazłam coś ciekawego tu:
http://www.aveart.pl/suknie-slubne,9,pl.html
Z tej pierwszej kolekcji. Takie właśnie w stylu izraelskich projektantów. Ale nie wiem jak z cenami, jeszcze nie pytałam.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 21:44   #7
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez rozsypanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny suknie jakich projektantów bierzecie pod uwagę na swój ślub? Albo inspirujecie się kimś?

Mi się podobają zagraniczne ale są drogie dość, no bo to trzeba jednak sprowadzić, na przykład dzisiaj odkryłam tego faceta:
http://www.elle.pl/moda/artykul/sukn...ad-wiosna-2016
nie wiem czy w ogóle jego kiecki można gdzieś dostać u nas...
to wszystko, co tu pokazujecie, to nie są tanie sukienki - i to nie dlatego, że trzeba je sprowadzać, tylko one od startu nie są tanie. Zuhair Murad jest w tym momencie bardzo znany, bardzo na fali, i z tego co wiem, kosztuje 10-13 tys. zielonych. izraelscy projektanci luksusowych sukienek też nie pozostają w tyle.
moim zdaniem, jak ktoś ma na sukienkę 13 tys. dolców, to nie powinien jakoś bardzo płakać, że musi sobie opłacić lot po nią. a jak nie ma, to może nie powinien narzekać, że w Polsce "sam badziew jest taki wieśniacki", bo go niestety na segment luksusowy nie stać i nawet jakby kiecka była w kraju, to by nie kupił. tyle w temacie.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 12:37   #8
panna_kasia
Przyczajenie
 
Avatar panna_kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Suknie ślubne 2016

Odkąd pamiętam podobały mi się suknie Pronovias.
Więc gdy nadszedł czas poszukiwań mojej sukni ślubnej oczywiście wiedziałam, że będę szukać u nich.
Przejrzałam wiele różnych marek, nie mniej jednak ciągle wracałam do Pronovias, co okazało się strzałem w dziesiątkę.
Zamówiłam model Presen z kolekcji 2016
(na żywo jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach )

http://www.pronovias.com/wedding-dresses/presen
panna_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 13:00   #9
rozsypanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Od niemal zawsze jestem zakochana w sukniach z tej strony:
http://www.jlmcouture.com/Jim-Hjelm
Są dostępne w PL w salonie White Ever (jest w Warszawie i był albo jest w Gda - nie wiem bo strona coś nie działa więc domyślam się, że może już nie ma ich w Gda) ale ceny zaczynają się od skromnych 5tys (albo 8, nie pamiętam) a winduję niemal do 100tys. Więc na pewno nie ma szans abym coś kupiła. Standardowo każda suknie jest raczej w przedziale 20-25tys zł, zależy który projektant. Ale inspiracji można tu znaleźć mnóstwo Jest chyba każdy styl i w ogóle wszystko
Chciałabym pomierzyć a potem szyć. Zdjęć i filmików każdej sukni jest mnóstwo w sieci, krawcowa ma z czego odtwarzać. No tylko musi być dobra.


Poza tym znalazłam coś ciekawego tu:
http://www.aveart.pl/suknie-slubne,9,pl.html
Z tej pierwszej kolekcji. Takie właśnie w stylu izraelskich projektantów. Ale nie wiem jak z cenami, jeszcze nie pytałam.
Weszłam w pierwszy link i pomyślałam sobie PIĘKNE!! ale potem weszłam w ten drugi i naprawde musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem tych sukienek, sa takie proste bez zadnych wywijasow czy czegos, naprawde cudne, az uwierzylam ze u nas w PL mozna cos ladnego dostc....:brz ydal:

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_kasia Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam podobały mi się suknie Pronovias.
Więc gdy nadszedł czas poszukiwań mojej sukni ślubnej oczywiście wiedziałam, że będę szukać u nich.
Przejrzałam wiele różnych marek, nie mniej jednak ciągle wracałam do Pronovias, co okazało się strzałem w dziesiątkę.
Zamówiłam model Presen z kolekcji 2016
(na żywo jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach )

http://www.pronovias.com/wedding-dresses/presen
łaaadna )
rozsypanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 14:54   #10
makaroniki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Suknie ślubne 2016

Problem z sukniami ściągniętymi na zamówienie jest taki, że nie możemy wcześniej ich przymierzyć..może się okazać , ze dany model jest nie odpowiedni do sylwetki...albo na żywo tak nas nie zachwyca. widziałam wiele sukien i niestety jest tka, że na zdjęciach często wyglądają zupełnie inaczej niż w rzeczywistości...
makaroniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 10:08   #11
rozsypanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez makaroniki Pokaż wiadomość
Problem z sukniami ściągniętymi na zamówienie jest taki, że nie możemy wcześniej ich przymierzyć..może się okazać , ze dany model jest nie odpowiedni do sylwetki...albo na żywo tak nas nie zachwyca. widziałam wiele sukien i niestety jest tka, że na zdjęciach często wyglądają zupełnie inaczej niż w rzeczywistości...
tym bardziej że też zdjęcia nie muszą wcale być naturalne tylko np. ktos przedluzy nogi modelce zeby wygladaa bardziej jak syrenka albo cos z ramionami porobia a na zywo zupełnie inaczej ;/
rozsypanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 14:21   #12
aaa1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Suknie ślubne 2016

Pokazujecie na zdjęciach suknie za minimum 10 tyś $ i płaczecie że w Polsce są brzydkie (ceny sukien Zuhair Murad $15,000-20,000 ).
Wcale nie.
Jeśli wydacie u nas na sukienkę 20 średnich pensji to też znajdziecie takie cuda ( i nie tylko takie). Ale Panny Młode oczekują cen z Bazaru Różyckiego a jakości "haute couture".
Co do szycia.... próbujcie, ale takich tkanin w PL nie dostaniecie, zapłacicie kupę forsy i może się skończyć wielkim rozczarowaniem. Oczywiście, szycia może się podjąć Pani Krysia czy Marysia i będzie tanio. Ale prawdopodobnie wyjdzie nie tak jak powinno. Krawcowa która zna się na rzeczy wie co ma "odszyć" i wie ile to kosztuje. Jeśli chcecie wydać dużo kasy lepiej jedźcie do Paryża po sukienkę, chociaż tam w sumie oferują to co u nas ale drożej.
Ja najbardziej polecam wybierać z tego co jest na miejscu. W salonach w Warszawie można znaleźć cudeńka za ok 3 tyś zł. Tylko trzeba dobrze poszukać

Edytowane przez aaa1983
Czas edycji: 2015-10-01 o 14:23
aaa1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 18:33   #13
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Suknie ślubne 2016

przede wszystkim, wyluzuj. po drugie nie przypominam sobie abyś zaglądała mi do portfela, a po 3 absolutnie sie nie zgadzam ze za takie sukienki trzeba 'tylko i wyłącznie' zapłacić ponad $15tys. widać, że w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz.
z tego co wiem zuhair nie ma wyłączności na szycie takich sukienek ;] sukienki 'w stylu' zuhaira można znaleźć spokojnie za 1tys$-2tys $ więc ceny jak za sukienki w pl. a to że nam się akurat takie podobają to nic w tym złego i na pewno zawartość portfeli o tym nie decyduje. a na pewno już nie zawartość salonów ślubnych w pl.
no i nikt tutaj nie powiedział, że komuś jest za drogo czy że taniej będzie uszyć. ja uważam, że czystą głupotą byłoby jechać tak jak w moim przypadku do australii czy tel avivu po sukienkę, którą założę tylko raz. poza tym przymiarki itd zmusiłyby mnie do zaufania krawcowej, że nie zepsuje materiału itp (zamawiać w ciemno tym bardziej nie zamierzam - co innego na zdjeciu co innego na zywo i na figurze )

i widac chyba ze przezyc nie mogłaś ze ci nikt nie odpisał, skoro az musialas porzadnie edytować komentarz ;]

Edytowane przez ewell
Czas edycji: 2015-10-01 o 18:34
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:31   #14
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
z tego co wiem zuhair nie ma wyłączności na szycie takich sukienek ;] sukienki 'w stylu' zuhaira można znaleźć spokojnie za 1tys$-2tys $ więc ceny jak za sukienki w pl.
Czy masz na myśli jakieś konkretne przykłady takich sukien? Chodzi o polskie suknie inspirowane haute couture czy suknie chińskie z aliexpress?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:05   #15
aaa1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Suknie ślubne 2016

Hm... Nie przypominam sobie, żebym w kwestii pieniędzy odnosiła się do kogoś bezpośrednio. Skoro poczułaś się urażona to już Twój problem.

Co do cen, moi znajomi prowadzą w NY butik z sukniami ślubnymi i wiem co jak wygląda, wiem jakie są ceny i jakość sukien, takiej np. marki Berta.
Za 1-2 tyś, można kupić jedynie chiński badziew na ebay-u, który jak się dotknie to taki poliester, że aż drapie w skórę. Nie wspomnę o tym jak leży.

Proponuję chociaż przejrzeć poniższy artykuł:
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...r-stories.html

Jako przestroga, dla każdej z was
aaa1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:44   #16
FajnaMariola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Suknie ślubne 2016

No ale w polskich salonach tez czasami za tyle oferują suknie. No powiedzmy koło 2 tysięcy jak z salonu to 1500 można znaleźć. Tylko moim zdaniem jakość jest inna, dużo.
FajnaMariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:51   #17
marionODrobina
Przyczajenie
 
Avatar marionODrobina
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Suknie ślubne 2016

Zgadza się tez widziałam, że za tyle można je dostać .
marionODrobina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 14:35   #18
Malgosia1111PL
Przyczajenie
 
Avatar Malgosia1111PL
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Rzeszów, PL
Wiadomości: 2
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez aaa1983 Pokaż wiadomość
Hm... Nie przypominam sobie, żebym w kwestii pieniędzy odnosiła się do kogoś bezpośrednio. Skoro poczułaś się urażona to już Twój problem.

Co do cen, moi znajomi prowadzą w NY butik z sukniami ślubnymi i wiem co jak wygląda, wiem jakie są ceny i jakość sukien, takiej np. marki Berta.
Za 1-2 tyś, można kupić jedynie chiński badziew na ebay-u, który jak się dotknie to taki poliester, że aż drapie w skórę. Nie wspomnę o tym jak leży.

Proponuję chociaż przejrzeć poniższy artykuł:
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...r-stories.html

Jako przestroga, dla każdej z was
Ej ej, sa mniejsze większe miejsca gdzie można kupić coś porządnego. W Rzeszowie bez problemu dobrej jakości materiał, i w nie wygórowanych cenach kupiłam sobie, i polecam znajomym, [xxx]

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2015-12-02 o 15:33 Powód: link
Malgosia1111PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:30   #19
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez aaa1983 Pokaż wiadomość
Hm... Nie przypominam sobie, żebym w kwestii pieniędzy odnosiła się do kogoś bezpośrednio. Skoro poczułaś się urażona to już Twój problem.

Co do cen, moi znajomi prowadzą w NY butik z sukniami ślubnymi i wiem co jak wygląda, wiem jakie są ceny i jakość sukien, takiej np. marki Berta.
Za 1-2 tyś, można kupić jedynie chiński badziew na ebay-u, który jak się dotknie to taki poliester, że aż drapie w skórę. Nie wspomnę o tym jak leży.

Proponuję chociaż przejrzeć poniższy artykuł:
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...r-stories.html

Jako przestroga, dla każdej z was

No teraz to chyba sobie zartujesz ze za 1-2tys $ (dolarów ) kupisz chinski badziew z chin : hahaha:
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 22:42   #20
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Suknie ślubne 2016

Ja się borykałam między Sincerity a Sweetheart, ostatecznie zamówiona została Sincerity.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:21   #21
Mimbelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Suknie ślubne 2016

Witam. Jest to mój pierwszy post Zdecydowałam się na suknię Harmony z kolekcji Sweet Modern Afrodyta. Zaliczka zapłacona, czekam na pierwsze przymiarki. Czy któraś z Was ma również tę suknię? Wprowadzałyście jakieś zmiany w sukni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12072682_978288252194207_7136747632779975979_n.jpg (77,4 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12112426_978288285527537_4923422177161953686_n.jpg (85,6 KB, 53 załadowań)
Mimbelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 07:31   #22
OMaylena
Przyczajenie
 
Avatar OMaylena
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Suknie ślubne 2016

Suknie z kolekcji Sweet Modern Afrodyta to bardzo ładne i trwałe suknie. Szczególnie jeżeli chodzi o wykonanie detali. Widziałam parę takich sukni i śmiało mogę powiedzieć, że to dobry produkt Powodzenia zatem!
__________________
Piękne i tanie Suknie Ślubne na www.sprzedajsuknie.pl
OMaylena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:31   #23
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
no właśnie ta pierwsza to mój faworyt, niestety bym musiała ją ściągać aż z Tel Avivu :/ myślę nad uszyciem, ale raz że boję się czy znajdę krawcową która mi niczego nie zepsuje a dwa materiał.. w tej pierwszej sukni materiał koronkowy jest jeszcze przeszywany jakimiś delikatnymi swiecidelkami.
Piękne koronki robi Agnieszka Światły byłam, mierzyłam, delikatne koronki, przezroczyste suknie i koronki z doszytymi świecidełkami delikatnymi. Zawsze możesz uszyć u niej pod swój pomysł. Ja tak planuję zrobić
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:04   #24
Awakme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Suknie ślubne 2016

Ja chciałabym mieć długi rękaw koronki i przeźroczystości... faktycznie ta Agnieszka Światły ma ciekawe projekty szkoda że nie ma jej w Krakowie bo bym chętnie coś od niej wybrała. U mnie na dzień dzisiejszy nr 1 jest Anna Kara. Nie widziałam ich jeszcze na żywo. Za tydzień lecę do Polski na weekend do Krakowa żeby znaleźć moją suknię ślubną. Mam nadzieję, że się uda to w jeden weekend załatwić. Jeszcze chodzi mi po głowie salon Madonna. Ale jak wyjdzie w praniu to się okaże. W Krakowie to chyba Anna Kara jest bardzo popularna sporo znajomych mi ją polecało. Mają w swojej ofercie koronki i długie rękawy czyli coś dla mnie
Awakme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 18:05   #25
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Suknie ślubne 2016

Sylwia Kopczyńska ma przecudowne suknie i też są z długi rękawem
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 23:51   #26
Awakme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Suknie ślubne 2016

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
Sylwia Kopczyńska ma przecudowne suknie i też są z długi rękawem
ojej faktycznie cudowne też są... a znajdę je w Krakowie? czy tylko Warszawa? Światły też chyba nie ma salonu w Krakowie?
Awakme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 17:44   #27
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Suknie ślubne 2016

Awakme: Szukam lekkiej, delikatnej tiulowo/muślinowo-koronkowej sukni Anna Kara też dłuugo była u mnie na pierwszym miejscu, ale rozglądam się za alternatywą. Bardzo ciekawe suknie ma Adrodyta (kolekcja 2016 - Sweet Modern), która - sądząc po informacjach na ich stronie - współpracuje z kilkoma krakowskimi salonami. Niedawno odkryłam (jeszcze chyba mało znany - ale może się mylę) salon - Josephine na ul. Kolberga, ich oferta też wydaje się ciekawa. Zaznaczam tylko, że jeszcze nie widziałam sukien na żywo, ani ich nie mierzyłam, w najbliższym czasie planuję
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 23:06   #28
Awakme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Suknie ślubne 2016

Wiluska dziękuję za informacje. Sprawdzę ich oferty. U mnie sprawa jest o tyle skomplikowana że mieszkam za granicą. Będę w Krakowie w najbliższy weekend (4-7 marca) i muszę wtedy zamówić suknię. Będzie to jedyna okazja bo kolejna trafi się dopiero w maju. A to już zdecydowanie za późno na poszukiwanie sukni. Więc w skrócie mam 2 dni na znalezienie i zamówienie czegoś. Mi się jeszcze spodobały Sabe dawna Gracja z Wieliczki. Ale obawiam się że nie przyjmują już więcej zamówień na ten rok wielka szkoda bo zakochałam się w kilku sukniach od nich. Ja też na żywo nic jeszcze nie widziałam oby poszło po mojej myśli za tydzień...
Awakme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:25   #29
magsmy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 22
Send a message via Skype™ to magsmy
Dot.: Suknie ślubne 2016

Witam, ja wole proste rozwiązania więc raczej chce kupić suknię (z możliwościami przeróbek) z salonu w mojej okolicy. Mam sporo znajomych, które musiały jeździć na przymiarki do większego, ale i oddalonego miasta, czy kontrolować krawcową na karzdym kroku i za nią biegać za materiałem, koronkami itp.
Oto moje dwie upatrzone, choć sklep powinien zmienić fotografa bo na zdjęciach wyglądają średnio. Jestem bardzo niska więc w grę wchodzi jedynie uszycie na wymiar wg wzoru. Na razie zamierzam je połączyć w jedną co zgodnie ze słowami pani z salonu jest możliwe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diamonds 2615 tył.jpg (115,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamonds 2615.jpg (107,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagine 2516 tył.jpg (237,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagine 2516.jpg (249,8 KB, 36 załadowań)
magsmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-29 18:25:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.