Regulacja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 20:37   #1
Magda8383
Przyczajenie
 
Avatar Magda8383
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Smile

Regulacja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka


Witam! Czy ktoś może polecić dobra kosmetyczkę w Lublinie która potrafi wyregulować brwi nie na jedno kopyto tak że w pierwszej 1/3 brwi jest punkt kulminacyjny a reszta to cieka nitka? I która zrobi obie brwi jednakowe nawet jesli z natury takie nie są?
Pozrawiam
M.

Edytowane przez Magda8383
Czas edycji: 2016-04-15 o 00:12
Magda8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 10:40   #2
epem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

Podbijam - ja także szukam godnej polecenia osoby, która w Lublinie profesjonalnie zajmuje się brwiami.
epem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 19:50   #3
ryba616
Przyczajenie
 
Avatar ryba616
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

Ooo ja też jestem ciekawa. Podbijam!
ryba616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:21   #4
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

16 kwietnia w lublinie ( tarasy zamkowe) beda pokazowe warsztaty golden rose wlasnie w kwestii stylizacji brwi- jaki powinny miec ksztalt, jak i czym je malowac moze tam nabedziesz sama jakas wiedze i kosmetyczka bedzie zbedna? ja osobiscie nikomu nie daje skubac swoich brewek, bo boje sie ze skoncze z nitkami
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 00:15   #5
Magda8383
Przyczajenie
 
Avatar Magda8383
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
16 kwietnia w lublinie ( tarasy zamkowe) beda pokazowe warsztaty golden rose wlasnie w kwestii stylizacji brwi- jaki powinny miec ksztalt, jak i czym je malowac moze tam nabedziesz sama jakas wiedze i kosmetyczka bedzie zbedna? ja osobiscie nikomu nie daje skubac swoich brewek, bo boje sie ze skoncze z nitkami

Dziękuję za informację, to dobry pomysł żeby się tam wybrać Ja też się boję bo już wiele razy miałam źle regulowane brwi, niektóre młode kosmetyczki mówiły że wyregulowały je nierówno bo brwi nie są jednakowe, tylko że zdarzyło mi się kiedyś być u kosmetyczki w innym mieście i ona mi zrobiła idealnie równe więc jest to wykonale
Magda8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:39   #6
epem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

Owszem, jest to pewna opcja. Jednak mi zależy na znalezieniu osoby, która jest w tym temacie zawodowcem. Moim doświadczeniem jest fatalna linia brwi po stylizacji domowymi sposobami, więc boję się robić cokolwiek. Myślę, że osoba, która zajmuje się brwiami ma zupełnie inne oko, chodzi mi również o dobranie odpowiedniego koloru henny. Ale widzę, że lubelski rynek kosmetyczny ma tu ogromną niszę, niestety...
epem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 11:38   #7
Magda8383
Przyczajenie
 
Avatar Magda8383
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Regulcja brwi w Lublinie dobra kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez epem Pokaż wiadomość
Owszem, jest to pewna opcja. Jednak mi zależy na znalezieniu osoby, która jest w tym temacie zawodowcem. Moim doświadczeniem jest fatalna linia brwi po stylizacji domowymi sposobami, więc boję się robić cokolwiek. Myślę, że osoba, która zajmuje się brwiami ma zupełnie inne oko, chodzi mi również o dobranie odpowiedniego koloru henny. Ale widzę, że lubelski rynek kosmetyczny ma tu ogromną niszę, niestety...
Ja nie zamierzam sama regulować brwi bo rzeczywiście ktoś inny lepiej widzi oczy twarz itd. z innej perspektywy. Ale kiedyś niestety tak robiłam i zepsułam sobie od góry linię brwi bo od góry za dużo wyrywałam i już mi nie odrosły niestety:-( Kiedyś regulowałam w Wawie gdy byłam tam przy okazji ale teraz nie ma już tego salonu a zgubiłam namiary do pań które tam pracowały. Obie brwi miałam przez nie wyregulowane idealnie równo, a w Lublinie zawsze jedna była inna od drugiej i kosmetyczki tłumaczyły mi że to wina brwi bo nierówno rosną

Edytowane przez Magda8383
Czas edycji: 2016-04-15 o 11:39
Magda8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 12:38:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.