Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 16:16   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

niesety nie ma u mnie go a szczerze to sporobowałabym w realu? a w takich hipermarketach jak tesco, czy geant widziałyscie? co prawda mam kawałek do sklepów takich ale jak któras widziałabym to podskoczyłabym
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 10:50   #32
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: podwojny peeling garniera

Ja używam tego peelingu garniera i jest to zwykła mikrodermabrazja.z tym tylko że 2 faze trzyma sie sie na buzi całą noc.Uzywałam tego typu preparatów firmy Bielenda,Eveline.L'Oreal. Sczeże mówiac nie widze roznicy.Eszystkie rozjaśniały zweżały pory,ładnie napinaly skóre,walczyły z wypryskami.Ale efekty były krótkotrwałe.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:53   #33
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

niesety na którkotrwałos to trzeba sie przygotowac , dłuzsze efekty dadza tylk kwasy stosowane regularnie czy inne srodki złuszczjaące
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:09   #34
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: podwojny peeling garniera

Kupilam dzis ten peeling Ale dopiero jutro wieczór go wypróbuje. Zapłacilam 19,99zł.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 08:05   #35
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: podwojny peeling garniera

Jeszcze nie próbowalam tego peelingu. Tak jak powiedzialam wczesniej -dopiero dzis wieczorem go uzyje. ale zaniepokoila mnie opina na KWC. Wklejam link http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16090
Boje sie ze mnie wysypie lub rowniez wyskocza mi jakies krostki A moze to normalne, bo przeciez tam sa kwasy Juz sama nie wiem. Boje sie troche, bo aktualnie nie mam nawet zadnego pryszcza na twarzy i chce sie tylko pozbyc malych dziurek i wągrów. Boje sie ze stan cery mi sie jeszcze pogorszy Co o ttm myslicie?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:22   #36
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: podwojny peeling garniera

A czy ten peeling można stosować na cerę, na której pojawiają się stany zapalne? Bo skoro peeling zawiera jakieś mirkrocząsteczki, to jest ryzyko, że poroznosi bakterie?
Emilko, jak myślisz?
Czy ten peeling można porównać do peelingu enzymatycznego, tyle że o silniejszym działaniu?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:28   #37
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
. Boje sie ze stan cery mi sie jeszcze pogorszy Co o ttm myslicie?
minimalnie moze sie pogorszyc , ale nie duzo bo stezenie kwasów nie jest az takie bardzo duze

Goniu jakie stany zapalne masz na mysli? ropne wykwity?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 16:57   #38
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość

Goniu jakie stany zapalne masz na mysli? ropne wykwity?

Tak. Choć od niedawna tych ropnych wyprysków mam jakoś mniej, więcej widać blizny i tak się zastanawiam, czy nie zrobić sobie jakiejś domowej mikrodermabrazji. Do dermatologa idę dopiero w listopadzie, ale ja i tak nie ufam zbytnio lekarzom i wolę sama pogrzebać w necie w celu uzyskania informacji. Na razie kończę peeling enzymat. Dermiki (używałam go przez jakiś czas 3 razy w tygodniu, potem przez 2 tygodnie codziennie - może to od tego moja cera trochę się poprawiła?), i tak pomyślałam, czy ten
peeling garniera nie byłby dobry (choć w łazience czeka już na swoją kolej 2-stopniowy peeling z Avonu a potem mikrodermabrazja w kremie ).

Wcześniej stosowałam tylko peeelingi mechaniczne, bo enzymatyczne zawsze wydawały mi się za słabe, mimo, że nie próbowałam ich. A po tej Dermice jest jakaś poprawa... A może też po mydełku siarkowym Barwy i tabletkach Dromin...?

Może więc w walce o jako taką cerę bardziej pomocne są peelingi enzymatyczne?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 19:43   #39
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: podwojny peeling garniera

Gonia1 ja jeszcze nie probowalam tego peelingu, ale z ciekawosci otworzylam tubke z tym kremem zelem co najpierw sie myje nim twarz i wydaje mi sie ze nie wyczulam tam zadnych ziarenek i czasteczek. Musza byc one naprade mikroskopijne. ale takie bylo moje wrzenie. wypróbuje go jak bede szla spac to napisze cos wiecej. jesli nie mozesz mimo tego uzyc tego podwojnego peelingu to polecam ci gorąco peeling wnzy,atyczne Dermika. On jest do cery tłustej. Jest świetny. Naprade poprawia stan cery. I wygładzenie utrzymuje sie az tydzien. Wczesniej inne peelingi musialam wykonywac czesciej. Ten jest naprade swietny. Skóra po nim jest naprawde oczyszczona. Polecam
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:05   #40
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
Gonia1 ja jeszcze nie probowalam tego peelingu, ale z ciekawosci otworzylam tubke z tym kremem zelem co najpierw sie myje nim twarz i wydaje mi sie ze nie wyczulam tam zadnych ziarenek i czasteczek.
To dobra wiadomość.


Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
jesli nie mozesz mimo tego uzyc tego podwojnego peelingu to polecam ci gorąco peeling wnzy,atyczne Dermika. On jest do cery tłustej. Jest świetny. Naprade poprawia stan cery. I wygładzenie utrzymuje sie az tydzien. Wczesniej inne peelingi musialam wykonywac czesciej. Ten jest naprade swietny. Skóra po nim jest naprawde oczyszczona. Polecam

Ale ja właśnie pisałam, że używałam tego peelingu Dermiki. Ja w przeciwieństwie do Ciebie najpierw używałam go 3 razy w tygodniu, a potem codziennie przez 2 tygodnie + 3 razy w tyg. maseczka oczyszczająca. Teraz chcę wypróbować peeling 2-stopniowy Avonu, a tego garniera chciałabym wypróbować później.

Napisz, jakie wrażenie po garnierze.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:27   #41
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: podwojny peeling garniera

sorki-nie doczytalam ze uzywalas Dermiki. Gapa ze mnie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 21:03   #42
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Teraz chcę wypróbować peeling 2-stopniowy Avonu
chodzi Ci o ten w płatkach? Już go wycofali, za kilka katalogów wejdzie "udoskonalona" wersja tych płatków, ale już jednostopniowa to kuracja
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:50   #43
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: podwojny peeling garniera

własnie wypróbowalam peelin garniera. Jednak zawiera on małe cząsteczki, ziarenka. Sa one naprawde male ale jesli ktos ma na twarzy ropne wypryski to raczej odradzalabym stosowanie. Jesli chodzi o drugi preparat na noc to nakladam go bezposrednio na wacik a nie tak jak poleca producent -najpierw do miarki. narazie jest dobrze. nic nie szczypie, nie swędzi. Zobaczymy jak bedzie rano
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:12   #44
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ten w płatkach? Już go wycofali, za kilka katalogów wejdzie "udoskonalona" wersja tych płatków, ale już jednostopniowa to kuracja
Mi chyba udało się go zakupić, kiedy był ostatni raz w katalogu. Tak, chodzi mi o ten w płatkach.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:19   #45
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: podwojny peeling garniera

Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
własnie wypróbowalam peelin garniera. Jednak zawiera on małe cząsteczki, ziarenka. Sa one naprawde male ale jesli ktos ma na twarzy ropne wypryski to raczej odradzalabym stosowanie. Jesli chodzi o drugi preparat na noc to nakladam go bezposrednio na wacik a nie tak jak poleca producent -najpierw do miarki. narazie jest dobrze. nic nie szczypie, nie swędzi. Zobaczymy jak bedzie rano
Dzięki za opinie. Skoro są tam ziarenka, to nie będę go kupować, chyba że kiedyś jakimś cudem uda mi się całkowicie wyleczyć cerę.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:07   #46
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

odp w inym wątku Goniu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:11   #47
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: podwojny peeling garniera

ja uzywa, tego pillingu i nie jestem zadowolona...zadnych efektow nic...teraz uzywam L'Oreal Pure Zone i po nim mam lepsza buzke
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:23   #48
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

no bo trzeba wziac pod uwage ze to peeling nie krem z kwasami , juz wypowiadałam sie chyba w tym czy wątku o vichy ze takie rzeczy jako dodatke do pielegnacji, bo na tym nie mozna tylko bazowac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:29   #49
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: podwojny peeling garniera

ja uzylam go dwa razy narazie zero rezultatu-jakiegokolwiek-sa w rossmannie za 19.99
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 21:03   #50
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

--------------------------------------------------------------------------------

no bo trzeba wziac pod uwage ze to peeling nie krem z kwasami , juz wypowiadałam sie chyba w tym czy wątku o vichy ze takie rzeczy jako dodatke do pielegnacji, bo na tym nie mozna tylko bazowac
__________________
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:01   #51
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: podwojny peeling garniera

Emilio, mam pytanie. Poleciłabyś ten peeling przy niewielkich, ale jednak, problemach z naczynkami. Mam kilka popękanych naczynek przy nosie. To wynik wypadku, są to miejsca, gdzie mam blizny po pogryzieniu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:33   #52
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

Madziunia absolutnie nie!nie poleciłabym .ten peeling odpada, jesli chodzi o Ciebie wtedy effaklar K LRP . w celu złuszczenia blizn dodatkowo mozesz na poczatek diroseal , jest tresciwy , zaweira retinaldehyd, pozniej mozesz cos dalej z retinoidow , ale silniejszego tazaroten na przyklad, alebo zaczac od niego od razu. łuszczenie normalne, równiez wysyp, filtry na dzien obowiązkowo
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 19:07   #53
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: podwojny peeling garniera

Dziękuję za odpowiedź. Effaclaru K właśnie zaczęłam używać. Jest bardzo delikatny i to mi odpowiada, szkoda tylko, że przy BHA na efekty trzeba długo czekać, ja należę do tych niecierpliwych niestety.
Pozdrawiam


p.s. Emilio, czy Diacneal będzie za mocny dla mojej skóry, czy byłby w porządku. Ja w zasdzie dopiero zaczynam przygodę z kwasami, więc pytam, żeby nie nabawić się gorszych problemów niż te moje grudki i zaskórniki...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2006-11-25 o 19:22 Powód: dodatkowe pytanie
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:11   #54
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podwojny peeling garniera

diacneal ma 6 % wiec to juz jest troche dla poczatkujących , jelsi przygotowujesz sie tym effaklarem to bardzo dobrze wiec bedziesz mogla wprowadzic go za jakis czas , ten diacneal jesli nei masz problemow z naczynkami bo kwasy AHA nie mozna przy rozszerznaczyn
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:57   #55
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

czy któraś z Was zauważyła już efekty? Opiszcie proszę
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:13   #56
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

ja zużyłam już pół opakowania i nic a nic- tylko piecze po nałożeniu a potem niiic.... wkurza mnie bo lepi sie na twarzy i jest gorzki w smaku (spostrzeżenie TŻ) w sumie jest tak niewygodny, że przestałam uzywać go regularnie lipa na resorach.. aha, zapłaciłam 23 zł w rossmanie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:22   #57
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

hmmm.... :/ a co miał zdziałać w Twoim przypadku? Bo ja myślałam o moich potrądzikowych przebarwieniach. Myslisz, że da radę?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:28   #58
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

ja mam okresowe napady krost i mnóstwo wagrów... no i miałam nadzieję na usuniecie tych wągrów.. no i muma jak mówi moja chrześnica a na przebarwienia... no nie wiem ja nie widzę żadnych, ale to żadnych efektów. Ale może spróbuj- 20 zł to nie majatek
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:33   #59
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

A zwęża pory skóry?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:40   #60
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

eh ja mam przebarwienie malutkie na brodzie i z tym moge zyc ale te ;( wagry ;(
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.