Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 14:16   #1
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie


Witam. Szukając w necie ciekawych sukien natknęłam się właśnie na tę pracownię w Krakowie na ul. Kasztanowej. Czy jest na tym forum ktoś, kto korzystał z usług tej pracowni, bo poszukuję opinii, czy warto.
Podaję link do ich strony:
http://www.sukniemaja.pl/strona_glowna-s-1.jsp
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:21   #2
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Poszukaj sobie wątki o tej pracowni na różnych forach. Sporo tam tego jest. To co przeczytałam to skutecznie mnie zniechęciło do korzystania z usług tej pracowni.

wklejam linki:

http://weselneforum.no-ip.org/viewtopic.php?f=6&t=61362 sid=022d5207e53b9f69b3cde 1da95b51335

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3501130&start=0

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...423556&v=2&s=0
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-01-27 o 16:37 Powód: dopisek
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:26   #3
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Zetknęłam się z bardzo skrajnymi opiniami, ale ja na pewno bym tam sukni nie uszyła.
Poczytaj sama:
http://antymaja.prv.pl/
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:02   #4
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Hmmm, dziękuję bardzo za linki. Jestem właśnie w trakcie czytania- powiem szczerze, że mam mieszane uczucia- w końcu to ważny dzień w życiu. Może jak będę w okolicach, odwiedzę ten salon i zobaczę co i jak.
Dziękuję raz jeszcze za odpowiedzi i czekam na więcej.

Edit:
Chyba jednak pasuję. Dzięki Dziewczyny.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Edytowane przez Brzydal82
Czas edycji: 2009-01-27 o 18:36
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:08   #5
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Jak szukasz jakiejś taniej sukni to przejdź się po salonach. W niektórych są fajne wyprzedaże. Ostatnio u siebie chodziłam po salonach i na wyprzedaży suknie były już od 700zł.
Ja kiedyś przeszłam się po salonach ślubnych na Długiej w Krakowie i byłam zaskoczona cenami. W jednym salonie (chyba w Mendelsonie) było dużo sukien za 1000-1200zł - cena niewygórowana, a przynajmniej jest się spokojnym, że się dostanie to co się zamówiło i na czas.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:04   #6
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Tragiczne te suknie W każdej praktycznie sukni widać koła od halki Po prostu tragedia.
Nawet nie są warte te 800zł. Czytając stronę antymaja odechciewa się czegokolwiek.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:06   #7
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

kiedyś też trafiłam na tą stronę, ale jestem z województwa dolnośląskiego, więc nie sprawdzałam tej oferty. Ale pamiętam, że bardzo żałaowałąm, że u mnei w okolicy nie ma takiego salonu...
po przeczytaniu antymai, to boję się dawać suknię jakiejkolwiek krawcowej...
bo skąd pwność, że kto inny nie zrobi nam takiego czegoś?

Też mi artystka...

Współczuję tej dziewczynie, bo suknia była okropna, a baba jeszcze gorsza...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 09:04   #8
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Jak szukasz jakiejś taniej sukni to przejdź się po salonach. W niektórych są fajne wyprzedaże. Ostatnio u siebie chodziłam po salonach i na wyprzedaży suknie były już od 700zł.
Ja kiedyś przeszłam się po salonach ślubnych na Długiej w Krakowie i byłam zaskoczona cenami. W jednym salonie (chyba w Mendelsonie) było dużo sukien za 1000-1200zł - cena niewygórowana, a przynajmniej jest się spokojnym, że się dostanie to co się zamówiło i na czas.
Taniej, czy nie, wiadomo, ślub łączy się z dość dużymi wydatkami i jak człowiek zobaczy taką ofertę, to się zastanawia, że może jednak. Do Krakowa i tak kiedyś się wybiorę na cały dzień i pochodzę po salonach, tylko różnie z czasem wychodzi. Ale masz rację, przynajmniej człowiek wie, że będzie miał wszystko jak ma być i na czas i zaoszczędza dodatkowych nerwów.
Watek założyłam, może się przyda to ostrzeżenie kolejnym dziewczynom, które natrafią na tę stronę.
Dziękuję za rady i sugestie.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:38   #9
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Rozumiem, też jak zobaczyłam tą ofertę to się zastanawiałam. Ale po forum szybko mi przeszło. Na Długiej jest mnóstwo salonów. Na pewno tam znajdziesz suknię, która nie będzie kosztowała fortuny.
Pani O. ma już drugi salon - w Sosnowcu.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:43   #10
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Rozumiem, też jak zobaczyłam tą ofertę to się zastanawiałam. Ale po forum szybko mi przeszło. Na Długiej jest mnóstwo salonów. Na pewno tam znajdziesz suknię, która nie będzie kosztowała fortuny.
Pani O. ma już drugi salon - w Sosnowcu.
W Krakowie pewnie już za dużo osób ją zna i wynosi się do innego miasta, żeby tam nabijać PM w butelkę
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:21   #11
jupik123456
Raczkowanie
 
Avatar jupik123456
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jedno małe miejsce na Ziemi :)
Wiadomości: 158
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Witam.
Ja przygodę z Panią Małgorzatą rozpoczęłam asystując koleżance przy wyborze sukni ślubnej. Na początku było wszystko pięknie. ale najgorsza była ostatnia przymiarka, czyli szycie sukni na Pani Młodej. Zaczęło się od tego że od samego poczatku nikt się nami bardzo nie zainteresował, przewijałyśmy się od jednej pomocnicy do drugiej, a tak naprawdę każy zajęty był czym innym. Pani Małgorzata jest osobą która nie znosi krytyki i ludzi którzy wiedza od niej wiecej na temat sukni, chcą jej udowodnić że coś jest nie tak z jej suknią. Zaraz potrafi sie zrewanżować obrażając i ubliżając takiej osobie. W tym przypadku tą osobą byłam ja. Naogladałam się wiele sukien slubnych, dlatego gdy moja koloeżanka miała szytą na sobie suknię widziałam dużo niedociągnięć, które wg. artystycznej krawcowej "tak mają być
" bo ja się nie znam i tyle. Trzeba jej gadki olewać i dopinac swego wtedy suknia w dużym stopniu przypomina tą wymarzoną. Dzięki moim zmaganiom koleżanka była zadowolona z sukni, chociaż niedociągnięc było mase, które poprawiała u "prawdziwej" krawcowej. Suknia jest już po weselu, nie było żadnej wpadki. Ja biorę ślub w przyszłym roku, ale wolę zapłacić więcej nż użerać się z tą Panią. Pozdrawiam
jupik123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:58   #12
juzerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 166
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

ja słyszałam o tej Pani same negatywne opinie, więc od razu odrzuciłam jej pracownię - zbyt duże ryzyko.
juzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:01   #13
Malutka1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

a ja jak najbardziej polecam.Szyłam u Pani Obajtek i jestem bardzo zadowolona. Też sie obawiałam po przeczytaniu opinii na forach ale po pierwszej przymiarce byłam pewna ze to ze wszystko będzie dobrze.
Malutka1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:33   #14
Ewa_wa1
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_wa1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 127
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

a ile miałaś przymiarek?
__________________
Razem od 1.09.2006r.
Zareczyny 31.08.2011r.
Ślub 1.09.2012r.
08.2016r. 10tc
Ewa_wa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:48   #15
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Tyle ile przymiarek może mieć spamerka. Ufasz osobie która ma 4 wpisy na forum?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:28   #16
Malutka1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

mam 4 wpisy na forum bo nie mam czasu żeby siedzieć na forum i pisać i pisać. Ja nikomu nie każe wierzyć czy nie wierzyć to jest sprawa każdego indywidualnie. Ja tylko wyraziłam moją oponie na ten temat. A coś wiem na ten temat bo szyłam u tej Pani i wiem co i jak było. A ten ktoś słyszał opinie od kogoś bo kogoś koleżanka koleżanki szyła to ja dziękuje za taką opinie. Sama sie takich przed ślubem oczytałam i maiłam stresa i to nie potrzebnie. Bo taka prawda jest że każdy coś tam sobie jeszcze dopowie do historii i powstaje mega wielka PLOTA. A ja udzielam informacji z pierwszej ręki bo sama tam szyłam.
Malutka1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:07   #17
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Dziewczyny, uaktualniam wątek :
któraś ostatnio odwiedziła znany salon Pracownik Małgorzaty O?
dosyć długo się trzyma z interesem, skoro wasze posty są z 2009 roku, mamy 2012 a biznes kwitnie...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 01:16   #18
Drizzelda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Prawda jest taka ze wiekszosc (albo nawet wszystkie)negatywne komentarze na temat Pracowni Pani Małgorzaty są pisane przez konkurencje. Były opinie pozytywne. Lecz dziwnie zniknely...ciekawe czemu? Mozna zobaczyc na stronie pracowni na facebooku. Jest duzo pozytywow. Bo jedynie tam nie mogą nic usunąć ...Szyję suknię u tej Pani i musze powiedziec ze pełen profesjonalizm. Wszyscy są mile i bardzo pomagają w wyborze. A kolejki sa przeogromne...Za to w salonach obok -pustki. Po prostu pozostale salony nie mogą znieść konkurencyjnych cen...
pozdrawiam
Drizzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:53   #19
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

nie w moim typie kompletnie...
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 21:59   #20
Humanistka
Przyczajenie
 
Avatar Humanistka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Szukając swojej wymarzonej sukni, dostałam od znajomej cynk na tą właśnie pracownie. .....i ta cena 950 PLN za KAŻDĄ suknię. Przyjechałam specjanie do Sosnowca z Częstochowy. Pojechałam z rodzicami zawsze to powazniej Cię traktują. I co... stała jakaś starsza baba w krótkich blond włosach. My się rozglądamy, a ta kobieta nic...zero reakcji...czeka i patrzy na nas. Ja tez pierwszy raz w salonie, to troche skrepowana. Wyciagneliśmy zdjęcie sukni....popatrzała, nie, lepiej, zerkneła bokiem i powiedziała "no, można taką zrobić, tu się coś tam wszyje i będzie". COŚ TAM SIĘ WSZYJE...no ☠☠☠☠a! Żadna mi się nie podobała, nawet nie miałam ochoty tam się rozbierać i przymierzać czegokolwiek. Śmierdzi stęchlizną i te kiecki same gorsety i te pożółkłe koronki...a te buty ... no jednym słowem wieś tańczy i śpiewa. Nie mam kasy na sukienke, a pokładałam takie wielkie nadzieje, ale cholera bez przesady dziadem nie jestem. Zero doradzenia czegokolwiek, zignorowanie totalne. I jeszcze im płać 450 zadatku i nie wiadomo co z tego wyjdzie. Jak lubicie styl białych kozaczków i tłustych włosów to zapraszam. Szukałam daleko, a znalazłam blisko - salon w Konopiskach.....na Targowej wcale nie jest tak drogo najtańsza suknia jest za 450zł (jaka jest taka jest....ale jest). Ja miałam swoją wizję sukni i będzie cudna...nie będę tutaj robic reklamy, bo posadzicie o konkurencje p. Obajtek. Za wymarzoną zapłacę 1900zł i w tym będą aż 2 przymiarki, a nie tylko 1 jak u p. Obajtek....mierzyłam podobne fasony, kobitka potrafiła tak doradzić, że szok, pyta jaki pan młody, czy nie za niski, za wysoki....i zadatku tylko 300.
__________________
Nasz ślub
http://s5.suwaczek.com/20130907580213.png
Humanistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:05   #21
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post13824219

Dużo złego czytałam, o tej Pani, poszperaj sama wielokrotnie był podejmowany temat,
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:37   #22
Moniques85005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Witam,

Mam w tej chwili to szczęście i wychodzę za mąż. Szukałam długo salonu gdzie będzie w miarę tanio i solidnie. Wchodząc na wszystkie fora dostałam szoku jak źle jest oceniana pracowania Małgorzaty Obajtek! Byłam w Krakowie i Obsługa rewelacyjna Pani Małgorzata wszystkim Mówi" Słoneczko, Skarbie Kochana" Byłam w szoku po tych złych ocenach. Salon był pełen dziewczyn które przymierzały oraz które kupowały już gotowe sujknie będące bardzo szczęśliwe . W dniu dzisiejszym sama odebrałam suknie i jestem mega zadowolona!!! ! Na dodatek nie pasowało mi jezdzic juiz do Krakowa wiec nie było problemu abym ją w Sosnowcu odebrała! Ludzie... Każdy ma inny gust każdy ma inne wyobrażenie o czymś i każdy powinien iść SAM i sie przekonać jak tam jest !!! a nie oceniać na podstawie wyssanych z Palca opini!!! nie będę kolejna która zachwala bo pewni zaraz okrzykną mnie właścicielka która sobie reklamę robi ! ale IDŹCIE SAME i sie przekonajcie a nie patrzcie co inni sądzą To moje zdanie. Serdecznie Pozdrawiam wszystich i życzę udanych zakupów
Moniques85005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:12   #23
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Ciekawe, że osoby chwalące tą pracownię to jednopostowcy.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 21:48   #24
Humanistka
Przyczajenie
 
Avatar Humanistka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Ostrowczanko szkoda, ze nie mozna tu kliknąć Lubię to!
__________________
Nasz ślub
http://s5.suwaczek.com/20130907580213.png
Humanistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:27   #25
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Moniques85005 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam w tej chwili to szczęście i wychodzę za mąż. Szukałam długo salonu gdzie będzie w miarę tanio i solidnie. Wchodząc na wszystkie fora dostałam szoku jak źle jest oceniana pracowania Małgorzaty Obajtek! Byłam w Krakowie i Obsługa rewelacyjna Pani Małgorzata wszystkim Mówi" Słoneczko, Skarbie Kochana" Byłam w szoku po tych złych ocenach. Salon był pełen dziewczyn które przymierzały oraz które kupowały już gotowe sujknie będące bardzo szczęśliwe . W dniu dzisiejszym sama odebrałam suknie i jestem mega zadowolona!!! ! Na dodatek nie pasowało mi jezdzic juiz do Krakowa wiec nie było problemu abym ją w Sosnowcu odebrała! Ludzie... Każdy ma inny gust każdy ma inne wyobrażenie o czymś i każdy powinien iść SAM i sie przekonać jak tam jest !!! a nie oceniać na podstawie wyssanych z Palca opini!!! nie będę kolejna która zachwala bo pewni zaraz okrzykną mnie właścicielka która sobie reklamę robi ! ale IDŹCIE SAME i sie przekonajcie a nie patrzcie co inni sądzą To moje zdanie. Serdecznie Pozdrawiam wszystich i życzę udanych zakupów
Wklej foto sukni- będzie to najlepsza reklama, czytanie suchych faktów nikogo nie przekona.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 17:42   #26
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

macie moze nowe opinie na temat jet pracowni krawieckiej?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:36   #27
Sowa__21
Przyczajenie
 
Avatar Sowa__21
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Mam tam zamówioną suknię, na razie jestem zadowolona
Sowa__21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 13:19   #28
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
macie moze nowe opinie na temat jet pracowni krawieckiej?
Pani Małgosia uszyła mi suknię.
I hmmm... Powiem tak: dłuuugo szukałam sukni ślubnej, tej jedynej, wymarzonej. Koniec końców już miałam mało czasu. W salonach panie mówiły że muszę JUŻ się decydować, by był jeszcze czas na przeróbki, by dopasować ją do mojej figury (jestem filigranowa). Znalazłam pracownię p. Obajtek. Zdecydowałam się, bo krawcowa powiedziała mi, że uszyję wszystko, co sobie wymyślę.
Wymyśliłam sobie. Pani Małgosia powiedziała dość ostrymi słowami, że taka suknia nie pasuje do mojej figury. Nie powiem, przykro mi się zrobiło (mimo że pani MAłgosia powiedziała coś w stylu 'mam nadzieję, że Cię nie obraziłam tym co powiedziałam, chcę Ci pomóc", jednak powedziałam, że przemyślę i dam znać (nie chciałam pochopnie wyjść bądź wybrać od razu innego modelu sukni). Przemyślałam sobnie trzy dni w domu i powróciłam. I jestem zadowolona. Suknia dobrze się sprawowała podczas ślubu. Wybrałam typ księżniczki, który był naprawdę lekki (te w salonach, które mierzyłam były bardzo ciężkie, trudno było się w nich ruszać). Przetańczyłam całą noc, było super KAżdy podziwiał moją suknię.

PS. W ogóle gdy już się zdecydowałam na wybór pracowni p. MAłgosi, znalazłam wątki o niej, które były naprawdę niepochlebne. I się bałam. Jednak ja jestem zadowolona.

Edytowane przez marie_marie22
Czas edycji: 2016-02-03 o 13:22
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 18:53   #29
basiunia899
Przyczajenie
 
Avatar basiunia899
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 26
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek w Krakowie

Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was szyła ostatnio suknię u p. Obajtek ? Wybieram się do tego salonu i nie wiem czy warto...
__________________
09.09.2018 r. urodzi się nasza córeczka
basiunia899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-02 19:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.