Dieta 3d chili - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 11:41   #91
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa. Poczytałam troszkę o tej diecie i postanowiłam ją zakupić. Niedawno zakończyłam swoją przygodę z Dukanem. Nie powiem, pomogło bo w ciągu 4 m-cy schudłam 15 kg. Z 85 spadło na 70 a od świąt skoczyło na 72. Nie dałam rady dłużej jej ciągnąć bo za dużo wyrzeczeń mnie ta dieta kosztowała, mam za słabą "silną" wolę. Teraz pełna nadziei że wrócę do wagi 65 kg czekam na maila z dietką, nawet zakupiłam orbitreka żeby wzmocnić motywację do ruchu.
Witaj w klubie osób, które pożegnały dukana... nigdy więcej...

Ja również ćwiczę na orbim w domku
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:41   #92
Doreksik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

Jestem trochę podłamana Dzisiaj 9 dzień diety. Zważyłam się i waga pokazała tyle samo, co tydzień temu. A może jestem zbyt niecierpliwa?
Doreksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:51   #93
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
Witam! A jak długo czekałyście na dietę z przesyłką pocztową? Bo ja czekam 5 dni to chyba powinnam już ją dostać a nadal nic w skrzynce nie leży!!!!
Ja zamówiłam w środę 09.01 i emaila dostałam natychmiast, a wersję wydrukowaną listonosz przyniósł mi wczoraj. W skrzynce nic nie znajdziesz, dieta wysyłana jest poleconym

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magdda299 Pokaż wiadomość
Hej laski, ja dziś zaczynam. Niestety na starcie z zamiennikami:/ zamiast ryżu brązowego - biały, bo nie mogłam w pobliżu dostać brązowego;o i jakis czas temu zrobilam zapas wody niestety gazowanej mam nadzieje ze nie zrobi to jakiejs wielkiej roznicy
Ja osobiscie wole trzymać się dietki.
Ryż brązowy dostaniesz w biedronce, pozniej w diecie jest kaszka kuskus - znalazłam ją w tesco i to 3 czy nawet 4 różnych producentów. U mnie w "wiejskich" sklepach nie ma ryzu brazowego o kaszce kuskus nie wspomnę... A o kardamonie nikt tu nie słyszał...

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Doreksik Pokaż wiadomość
Jestem trochę podłamana Dzisiaj 9 dzień diety. Zważyłam się i waga pokazała tyle samo, co tydzień temu. A może jestem zbyt niecierpliwa?
Nie martw się kochana, u mnie jest równiez lekki postój bo nie ćwiczyłam kilka dni tak jak to zazwyczaj robię, ale już dzisiaj nadrobiłam straty i godzinka treningu za mną

Ja podjęłam decyzję, że wazyc sie bede raz w miesiący, noo może dwa a tak to będę się tylko mierzyć centymetrem z rana, zaraz po wstaniu z łóżka... to chyba najrozsądniejsze.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:21   #94
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

To może ja dzisiaj dostanę przesyłkę Ja do diety włącze ćwiczenia z Zumba fitnes to jest dopiero wycisk i można w domku spokojnie poćwiczyć. Popatrzcie sobie na necie. Ja mam dwa filmiki z tańcem Zumba Fitness, mam nadzieję tylko że dam radę dać z siebie taki wycisk, bo pech chciał i skręciłam nogę

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

A czy któraś z Was słyszała o Dtox-Spalanie-Odchudzanie? To jest taki nie wiem syrop albo płyn do picia tylko że mało o tym piszą w necie.
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:08   #95
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
To może ja dzisiaj dostanę przesyłkę Ja do diety włącze ćwiczenia z Zumba fitnes to jest dopiero wycisk i można w domku spokojnie poćwiczyć. Popatrzcie sobie na necie. Ja mam dwa filmiki z tańcem Zumba Fitness, mam nadzieję tylko że dam radę dać z siebie taki wycisk, bo pech chciał i skręciłam nogę

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

A czy któraś z Was słyszała o Dtox-Spalanie-Odchudzanie? To jest taki nie wiem syrop albo płyn do picia tylko że mało o tym piszą w necie.
Chodziłam na zumbę prawie rok czasu, miałam przyjemność ćwiczyć pod okiem Marty Pastuszko - która zapoczątkowała zumbę w PL i uczyła się zumby w USA od samego twórcy!! (dla ciekawych link: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...AT04/811458530) bardzo miło wspominam te zajęcia, niestety już na nie nie uczęszczam - zmianowy ststem pracy...

Właśnie wcinam krem z marchewki, zupe bede jeść 2 albo nawet 3 dni, a jak się wkurzę to zamrożę, bo co ja z tym robię?!
porcje są zdecydowanie ZAWYŻONE!!! Będę musiała je stosunkowo zmniejszać, bo wyszedł mi całkiem spory garnuszek zupy, które jest przepyszna!!
__________________
I am speedway fan! KS SG !

Edytowane przez stalovka
Czas edycji: 2013-01-15 o 14:17
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:42   #96
Delavi
Przyczajenie
 
Avatar Delavi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Hej Kobitki
Postanowiłam się do Was przyłączyć Diete już zakupiłam, ale zacznę po niedzieli, bo w tym tygodniu czeka mnie wyjazd na kilka dni
Mam pytanko, jak godzicie diete i np. studia zaoczne?? Zabieracie jedzonko w pojemnikach? Czy takie obiady na zimno są smaczne:confuse d:
Delavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:25   #97
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Chodziłam na zumbę prawie rok czasu, miałam przyjemność ćwiczyć pod okiem Marty Pastuszko - która zapoczątkowała zumbę w PL i uczyła się zumby w USA od samego twórcy!! (dla ciekawych link: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...AT04/811458530) bardzo miło wspominam te zajęcia, niestety już na nie nie uczęszczam - zmianowy ststem pracy...

Właśnie wcinam krem z marchewki, zupe bede jeść 2 albo nawet 3 dni, a jak się wkurzę to zamrożę, bo co ja z tym robię?!
porcje są zdecydowanie ZAWYŻONE!!! Będę musiała je stosunkowo zmniejszać, bo wyszedł mi całkiem spory garnuszek zupy, które jest przepyszna!!
No wlaśnie ja jem ta zupe drugi dzien i jeszcze ja na jutro bede miala.
A ona mocno sycąca jest.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:05   #98
renulka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

mam pytanie odnośnie czekolady z chilli...
trzeba zwyczajnie posypac i zjeśc?? czy może roztopic?
renulka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:15   #99
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Dieta 3d chili

Delavi, ja zamieniłam sobie posiłki i kolację jako lunch zabieram do pracy i jem o 13 a w domu o 17 jem ciepły obiad, potem jeszcze przekąska 2.
Renulka, ja kostki czekolady ślinię i maczam w chili i jest ok. Za dużo zachodu z tym topieniem i połowa osiądzie na garnku.

Co do porcji, dla mnie obiady to jest kosmos. Zresztą mam coraz więcej wątpliwości co do tej diety. Jestem niemal w połowie bo jutro mam 13 dzień. Jak dla mnie jest w niej stanowczo za dużo węglowodanów.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:16   #100
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez renulka99 Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie czekolady z chilli...
trzeba zwyczajnie posypac i zjeśc?? czy może roztopic?
Taka sie kupuje.http://www.lindt.com/swf/eng/products/excellence/chili/
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:33   #101
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
ona ma tylko 49% zawartości kakao, niezbyt wiele... lepiej kupić 70-80% i pokombinować z chilli
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:09   #102
Delavi
Przyczajenie
 
Avatar Delavi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Justyna33333 a jak oceniasz efekty?
Delavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:28   #103
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
ona ma tylko 49% zawartości kakao, niezbyt wiele... lepiej kupić 70-80% i pokombinować z chilli
Ale ta ma już 70% http://alejka.pl/lindt-creation-70-cherry-chili.html i ma wiśnie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:51   #104
magdda299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

Nie no ja też mam zamiar trzymać się dietki tylko niestety taki start, ale jednorazowo zamienniki ja znalazłam kardamon w makro - 21 z groszami za 5 opakowań, więc powiedziałam stanowcze NIE! a poza makro znalazłam również w Delimie, 5 z groszami za torebkę, odpuściłam..

Trudno, wodę muszę wypić, a brązowy ryż już mam od kilku minut
magdda299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 08:56   #105
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta 3d chili

Właśnie dostałam maila z dietką. Przejrzałam przepisy i szczerze jestem mile zaskoczona. Zapowiada się smacznie i nie powinnam być głodna. Sporo artykułów w domu mam więc lista zakupów na tydzień nie jest długa. Dzisiaj zaczynam ale dopiero od obiadu bo na śniadanko już wsunęłam grahamkę. Trzymajcie kciuki.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 09:03   #106
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja taka chyba gdzieś już widziałam!!
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 09:56   #107
Aganitusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Dieta 3d chili

Wiem wiem, nie powinnam tak szybko ale zważyłam się...po 5 dniach poszły mi 4 kg. Trzymam się diety, wciąż wymieniając dania z różnych dni. Przeraża mnie sobota - szykuję imprezkę i przygotowuje na nią sporo żarcia "mniej dietetycznego", niestety wiem już teraz że na ten jeden wieczór zapomnę o diecie, ale gdy wrócę do niej w niedzielę to może masakry nie będzieZresztą mam nieodparte wrażenie że mniej jedzenia potrzebuje by się nasycić niż tydzień temu, więc rozsądnie podchodząc do zbaczenia z drogi dietetycznej może uda mi się nie przytyć)trzymajcie kciuki)

Kardamon rzeczywiście do najtańszych i najpospolitszych przypraw nie należy, ale kawę z kardamonem pijałam i przed dietą - pychotka. Polecam!
Aganitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:25   #108
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Dieta 3d chili

I jak Dziewczyny Wasze spadki? (do tych, które stosują długo/zakończyły dietę)

Gdzie to w ogóle można kupić?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:20   #109
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Aganitusia Pokaż wiadomość
Wiem wiem, nie powinnam tak szybko ale zważyłam się...po 5 dniach poszły mi 4 kg. Trzymam się diety, wciąż wymieniając dania z różnych dni. Przeraża mnie sobota - szykuję imprezkę i przygotowuje na nią sporo żarcia "mniej dietetycznego", niestety wiem już teraz że na ten jeden wieczór zapomnę o diecie, ale gdy wrócę do niej w niedzielę to może masakry nie będzieZresztą mam nieodparte wrażenie że mniej jedzenia potrzebuje by się nasycić niż tydzień temu, więc rozsądnie podchodząc do zbaczenia z drogi dietetycznej może uda mi się nie przytyć)trzymajcie kciuki)

Kardamon rzeczywiście do najtańszych i najpospolitszych przypraw nie należy, ale kawę z kardamonem pijałam i przed dietą - pychotka. Polecam!
Kochana gratuluję spadku!!! ja nie ważę się, jutro mam 7 dzień...

I postanowiłam, jeden obiad na dwa dni bo upase sie jak prosię prędzej, niż schudnę pomimo mojej aktywności fizycznej

Ja tez jem mniej... Nie wiem jak to ze mną jest, chyba mam to samo a pilnowanie się na imprezkach to mega ciężka sprawa, trzymamy kciuki!!

Czyli kolejna osóbka poleca kawę z kardamonem, chyba jeszcze dzisiaj zamówię na allegro jutro z rana czekają mnie zakupy na kolejne 7 dni

Godzinkę poćwiczyłam, lecę się szykować do pracki na 14:00, buziaczki Dziewczyny i powodzenia!!
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 16:18   #110
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta 3d chili

Dla mnie kawunia jako przekąska nie wchodzi w grę bo bym chyba z głodu padła. Dzisiaj spróbowałam kawę z kardamonem i przez gardło mi to nie przejdzie i szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek piłam coś bardziej obrzydliwego. Ta przyprawa na pewno nie zagości więcej w moim menu
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:51   #111
littledirty
Raczkowanie
 
Avatar littledirty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez marzenamia Pokaż wiadomość
Witam! A jak długo czekałyście na dietę z przesyłką pocztową? Bo ja czekam 5 dni to chyba powinnam już ją dostać a nadal nic w skrzynce nie leży!!!!
Właśnie właśnie, ja czekam od 9. Co z nimi? Zaraz wypełniam gwarancje satysfakcji (nie wiem co to da, ale na wszelki wypadek wypełnię). Czekam od poniedziałku jak na szpilkach, a listonosza jak nie było tak nie ma.
littledirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:27   #112
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Dieta 3d chili

Przyznam się, że mnie zachęca ta dieta, ale trochę się boje, że będzie tam zbyt wiele rzeczy których nie przełknę z drugiej strony nie jestem jakoś mega wybredna i już sama nie wiem...
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:57   #113
Aganitusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Dla mnie kawunia jako przekąska nie wchodzi w grę bo bym chyba z głodu padła. Dzisiaj spróbowałam kawę z kardamonem i przez gardło mi to nie przejdzie i szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek piłam coś bardziej obrzydliwego. Ta przyprawa na pewno nie zagości więcej w moim menu

A mogę wiedzieć jak ją zrobiłaś, że takie paskudztwo wyszło?

Gdy mam ochotę na "specjalną" kawusię robię tak: do garnuszka wrzucam łyżeczkę kawy (w zależności od ochoty - rozpuszczalna lub mielona), zalewam odpowiednią ilością mleka (mniej więcej szklankę, ale jeśli mam ochotę na więcej to oczywiście zwiększam również ilość kawy). Dorzucam plasterek imbiru, odrobinę cynamonu, odrobinę kardamonu i gotowuję na malutkim ogniu. Po zagotowaniu przecedzam, słodzę słodzikiem i...rozkoszuję się pysznościami. Gdy nie mam imbiru wrzucam szczyptę chili. Taka kawa cudownie rozgrzewa po długim zimowym spacerze tak swoją drogą nie sądziłam że już od wielu lat pozwalam sobie na kawkę przepełnioną przyprawami wskazanymi w naszej diecie

Kardamon tak jak wcześniej wspomniałam - przyprawa nie tania i niezbyt znana, dlatego proponuję zacząć przygodę z nią od niewielkich ilości. Podtrzymuję swoje zdanie - że naprawdę warto)
Aganitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:00   #114
magdda299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

Takie mam pytanie, czy jak ja omijam te przekąski to jakaś tragedia? bo kurcze od śniadania do obiadu coś tam mogę złapać, ale między obiadem a kolacją to mi się nie chce jeść

Kurcze, ja nie stosuje się jakoś tak aż bardzo bardzo, gramy itd.... Wiem wiem, nie powinnam się jeszcze ważyć, ale waga po pierwszym dniu spadła troszkę;p to mnie motywuje wolniej chudła będę

Tylko jest taka rzecz, że za tydzień jadę na urodziny do siostrzyczki małej i wiadomo, będzie duuuuużo pyszności, w tym tort...i pewnie zgrzeszę na maksa

Edytowane przez magdda299
Czas edycji: 2013-01-16 o 20:06
magdda299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:04   #115
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta 3d chili

Minął pierwszy dzień o 20 jadłam kolację i już jestem głodna!!!!!! Ale się nie poddam i nic nie wsunę z lodówki Jak pierwszego dnia zawalę to będzie porażka na maxa.
Jeżeli chodzi o tą kawę to zrobiłam 2 łyżeczki rozpuszczalnej z mlekiem 2% bo tylko takie miałam i tak jak było w przepisie dodałam łyżeczkę kardamonu, po prostu ta przyprawa absolutnie mi nie podchodzi.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:47   #116
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

CZEKOLADA CHILI - mój sposób - zwykłą gorzką (kawałek) i przez moment trzymam nad włączonym gazem.Na rozpuszczony wierzch sypię chili i opuszkiem palca rozsmarowuję i do lodóweczki.

KARDAMON kupuje w sklepie z herbatami, kawami i przyprawami gdzie wszystko jest w słoiczkach i na wagę.Rozumiem , że w mniejszych miejscowościach jest problem. (we Wroclawiu jest np.w Astrze i Tęczy.)

ZIOŁA Przeszkadzają mi patyczki szczególnie w zioł. prowans. Więc miksuję robotem z końcówką z nożykami.

PRZYPRAWY jeśli macie taki sklep jak opisałam przy kardamonie to warto spr.ceny U mnie wychodzą przyprawy kupowane na wagę o 50 % taniej niż nawet w takim np.NETTO
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:50   #117
Evaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta 3d chili

Witam Was dziewczyny!!!
Dosyć często przeglądam to forum i w końcu postanowiłam się zarejestrować.
Mam kilka pytań odnoście diety 3 D, ponieważ jestem skłonna ją zakupić.
Czy można używać przypraw z torebki np bazylia, imbir, czy trzeba mieć świeże zioła w doniczkach lub świeży imbir?
Czy do tej diety będzie konieczny zakup wagi kuchennej?
I jak jest z dostępnością produktów czy trzeba się mocno fatygować?

Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam i trzymam kciuki za waszą dietę
Evaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:33   #118
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Wczoraj przesyłka z dietą doszła,czekałam 6 dni. Ale zamierzam zaczać dopiero od lutego do końca marca tak akurat skończę przed wielkanocąJa kardamon kupiłam w Tesco tam jest ogromny wybór przypraw i ziół różnych firm tańszych jak i droższych. Proszę niech któraś mi napisze czy schudła ok 14 kilo przez dwa miesiące stosowania tej diety? Ważę 69 kilo przy wzroście 162 cm to stanowczo za dużo. Marzy mi się waga 55 kilo ale nie wiem czy to jest możliwe z tą dietą
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:18   #119
Evaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta 3d chili

A tą dietę można stosować przez 2 miesiące? Dobrze by było, bo też mam do zrzucenia ponad 10 kg. Szkoda, że nie można przejrzeć tego jadłospisu, ale to zrozumiałe ktoś się nad tym napracował więc musi zarobić. Fajnie, że można skorzystać z rad doświadczonych wizażystek
Evaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:46   #120
marzenamia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 67
Dot.: Dieta 3d chili

Tak można stosować ją przez dwa miesiące ale potem musi być miesiąc przerwy i mozna dalej ją stosować. Ale trzeba pamiętać o miesiącu wolnym. Tak jest napisane w tej diecie.
marzenamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.