Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-23, 19:08   #211
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Nessaya Pokaż wiadomość
W ostatnim czasie mialam ze dwa wlamania na konto, moze to ma jakis związek z tym.. Napisałam do nich, ale nie liczę na szybką odpowiedź z ich strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może miałaś trzecie włamanie i właśnie ten ktoś Ci je skasował?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:38   #212
Nessaya
Raczkowanie
 
Avatar Nessaya
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z gór
Wiadomości: 294
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
To może miałaś trzecie włamanie i właśnie ten ktoś Ci je skasował?
Byč może. Na razie dam sobie spokój z zakładaniem nowego konta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nessaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:20   #213
junia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Witam, po tymczasowym wyłączeniu/zawieszeniu konta Instagram nie mogę się wtórnie zalogować wyskakuje informacja, że nazwa nie należy do konta... A podobno po ponownym zalogowaniu konto miało zostać przywrócone . Miał ktoś podobny problem?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nessaya Pokaż wiadomość
W ostatnim czasie mialam ze dwa wlamania na konto, moze to ma jakis związek z tym.. Napisałam do nich, ale nie liczę na szybką odpowiedź z ich strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jaki sposób kontaktowałaś się z kimś z obsługi Instagram?
junia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 20:54   #214
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram .

Cześć dziewczyny. Mam taki problem i może któraś z Was mi pomoże. Założyłam konto na instagramie, ale narazie nie chce aby znajomi z facebooka(tzn "realni") je znaleźli. Natomiast w propozycjach instagram wyświetla mi właśnie konta moich znajomych. Nie mam chyba żadnego powiązania itp, wchodziłam tylko na ich profile na insta(ale nie lajkowałam, obserwowałam, ani nie zostawiałam komentarzy). I zastanawiam się teraz czy im także wyświetla się mój profil? Co zrobić żeby na pewno się nie wyświetlił nikomu?

Edytowane przez Malinowaslodycz
Czas edycji: 2017-02-27 o 07:06
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 01:14   #215
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam taki problem i może któraś z Was mi pomoże. Założyłam konto na instagramie, ale narazie nie chce aby znajomi z facebooka(tzn "realni") je znaleźli. Natomiast w propozycjach instagram wyświetla mi właśnie konta moich znajomych. Nie mam chyba żadnego powiązania itp, wchodziłam tylko na ich profile na insta(ale nie lajkowałam, obserwowałam, ani nie zostawiałam komentarzy). I zastanawiam się teraz czy im także wyświetla się mój profil? Co zrobić żeby na pewno się nie wyświetlił nikomu?
Czy założyłaś konto na Instagramie używając tego samego adresu mailowego jak na FB?

Niestety, po tym jak fejs kupił insta, takie podpowiedzi są normą i jeszcze nie znalazłam metody na wyłączenie w opcjach insta. Może zmiana maila by coś pomogła.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 07:01   #216
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Czy założyłaś konto na Instagramie używając tego samego adresu mailowego jak na FB?

Niestety, po tym jak fejs kupił insta, takie podpowiedzi są normą i jeszcze nie znalazłam metody na wyłączenie w opcjach insta. Może zmiana maila by coś pomogła.
Nie, właśnie założyłam na inny adres e-mail i nie wiem czemu tak się wyświetla? Przez to, że odwiedzalam ich profile? Ma ktoś jakiś pomysł?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 08:04   #217
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Zablokuj ich wszystkich i po kłopocie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 08:56   #218
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Zablokuj ich wszystkich i po kłopocie
A zobaczą że ich zablokowalam/dostaną jakieś powiadomienie?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 09:00   #219
jeanettenoir
Przyczajenie
 
Avatar jeanettenoir
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Czy ktoś wie może, czy jest jakaś opcja (poza zrobieniem prywatnego Insta), żeby zablokować spamerskie komentarze na Insta?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jeanettenoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 09:46   #220
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A zobaczą że ich zablokowalam/dostaną jakieś powiadomienie?
Nie dostaną powiadomień. Zobaczą tylko jeśli wykupili płatne aplikacje do monitorowania followersów.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez jeanettenoir Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie może, czy jest jakaś opcja (poza zrobieniem prywatnego Insta), żeby zablokować spamerskie komentarze na Insta?
Możesz zablokować wszystkie komentarze. Innej opcji chyba nie ma.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 10:18   #221
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[QUOTE=Miss Saeki;71344571]Nie dostaną powiadomień. Zobaczą tylko jeśli wykupili płatne aplikacje do monitorowania followersów.[COLOR="Silver"]

Ale skoro ja nie obserwuje ich, a oni mnie to chyba nawet przez aplikacje się nie da?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 10:43   #222
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[QUOTE=Malinowaslodycz;713 45591]
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Nie dostaną powiadomień. Zobaczą tylko jeśli wykupili płatne aplikacje do monitorowania followersów.[COLOR="Silver"]

Ale skoro ja nie obserwuje ich, a oni mnie to chyba nawet przez aplikacje się nie da?
Tego typu aplikacje działają tak, że widzisz np. kto Cię przestał obserwować, kto zaczął, kto Cię obserwuje a Ty go nie, kogo Ty a on Ciebie nie.
Za drobną opłatą widać kto zablokował (niezależnie czy obserwuje czy nie) lub usunął lajki i komentarze. Myślę, że jak ktoś nie ma mega, hiper parcia na fejm, to raczej nie korzysta z płatnych funkcji.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 14:22   #223
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie, właśnie założyłam na inny adres e-mail i nie wiem czemu tak się wyświetla? Przez to, że odwiedzalam ich profile? Ma ktoś jakiś pomysł?
nie mam insta,ale tez mnie zaciekwilyscie tym

i tak mysle ze :
jesli zalozylas insta na innego maila to moze fcb wie ze Ty to Ty stad ze masz obie aplikacje na telefonie /poprzez logowanie/ IP
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 23:34   #224
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A zobaczą że ich zablokowalam/dostaną jakieś powiadomienie?
Nie dostaną powiadomienia, ale jeśli wejdą na Twój profil, to zobaczą, że ich zablokowałaś - blokada na Instagramie działa zupełnie inaczej niż na Fejsie, zablokowany użytkownik nadal może odszukać Twoje konto, tyle że zobaczy szczątkowe dane: ile masz postów, ile osób śledzisz, ile śledzi Ciebie oraz zdjęcie profilowe.
Idzie się od razu domyśleć, że ktoś nas zablokował.
Równocześnie z tym jak zaczęłaś używać insta, jeśli faktycznie wykryło ci znajomych z fejsa, to dostali oni powiadomienia typu "Twój znajomy z Facebooka Malinowa Słodycz zaczął używać Instagramu jako malinowaslodycz".

Niestety.

Czekam aż ktoś pozwie fejsa/Insta za to nieusuwalne i automatyczne wiązanie kont i wreszcie rozdzielą usługi.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 05:30   #225
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Nie dostaną powiadomienia, ale jeśli wejdą na Twój profil, to zobaczą, że ich zablokowałaś - blokada na Instagramie działa zupełnie inaczej niż na Fejsie, zablokowany użytkownik nadal może odszukać Twoje konto, tyle że zobaczy szczątkowe dane: ile masz postów, ile osób śledzisz, ile śledzi Ciebie oraz zdjęcie profilowe.
Idzie się od razu domyśleć, że ktoś nas zablokował.
Równocześnie z tym jak zaczęłaś używać insta, jeśli faktycznie wykryło ci znajomych z fejsa, to dostali oni powiadomienia typu "Twój znajomy z Facebooka Malinowa Słodycz zaczął używać Instagramu jako malinowaslodycz".

Niestety.

Czekam aż ktoś pozwie fejsa/Insta za to nieusuwalne i automatyczne wiązanie kont i wreszcie rozdzielą usługi.
Nieprawda. To się zmieniło już jakieś pół roku temu. Nie odszuka. Tutaj źródło: https://www.facebook.com/help/instagram/447613741984126
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2017-02-28 o 05:31
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 08:08   #226
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Nieprawda. To się zmieniło już jakieś pół roku temu. Nie odszuka. Tutaj źródło: https://www.facebook.com/help/instagram/447613741984126

To nie do końca tak jest. Jeśli ktoś nigdy nie wchodził na takie konto, to możliwe, że nie będzie mógł wyszukać. Inaczej jest już jakaś interakcja była.

Kilka tygodni temu (już w 2017 r.) ktoś mnie zablokował, o czym się dowiedziałam po wejściu na to konto z listy wyświetlanych wcześniej (pod lupą).

Widziałam liczbę postów, liczbę obserwowanych i obserwujących tamto konto, nie widziałam dodanych zdjęć. Ale generalnie widziałam, że zostałam zablokowana.
Teraz nadal widzę to konto pod lupą, z tym że zostałam odblokowana.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 17:53   #227
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram .

No tak, tylko ja na fb nie dostaje powiadomień że ktoś z moich znajomych używa insta więc dlaczego ma tak być odwrotnie?
Kurcze te konta naprawdę nie są powiązane, może to faktycznie adres ip
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 19:07   #228
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Załozyłam nowe konto na insta, z tego samego telefonu co mam to właściwie. Nic mi się z automatu nie podpięło, mimo, że FB w telefonie jest.

Może jednak gdzieś przypadkiem kliknęłaś? Chyba na samym poczatku była właśnie taka opcja...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 19:38   #229
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Załozyłam nowe konto na insta, z tego samego telefonu co mam to właściwie. Nic mi się z automatu nie podpięło, mimo, że FB w telefonie jest.

Może jednak gdzieś przypadkiem kliknęłaś? Chyba na samym poczatku była właśnie taka opcja...
A jak zakladalas to miałaś opcję Kontynuuj jako Xxx, Anna, Kasia, Basia i xx znajomych korzystaja z serwisu lub przy użyciu adresu email ?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 19:50   #230
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Załozyłam nowe konto na insta, z tego samego telefonu co mam to właściwie. Nic mi się z automatu nie podpięło, mimo, że FB w telefonie jest.

Może jednak gdzieś przypadkiem kliknęłaś? Chyba na samym poczatku była właśnie taka opcja...
Jesteś pewna, że się swoim znajomym nie wyświetlasz w ten sposób?



Nie mam związanych kont fejsowego z Instagramowym, a i tak mi się takie rzeczy wyświetlają.

Co więcej, wyświetlają mi się też ludzie, których nigdy nie miałam na fejsie, ale mam ich telefony w książce adresowej = mam ich na WhatsAppie.
Aczkolwiek tutaj sugestia Insta jest delikatniejsza i wyświetla coś w stylu "Propozycje dla ciebie: Iksińska. Na podstawie polubień".
Tymczasem Iksińska jedyne foty jakie wstawia są o - na przykład - szydełkowaniu, a ja, jako że mnie szydełkowanie nie interesuje, nigdy nie lajkowałam zdjęć o takiej tematyce/otagowanych w taki sposób ani nie wchodziłam w jakiejkolwiek relacje z użytkownikami o tego typu profilu.
Dla mnie wniosek jest jeden: Insta domyślnie czyta kontakty w książce lub zbiera kontakty z WhatsAppa (też własność FB) I poniekąd na siłę usiłuje tworzyć siatki znajomych u siebie.

Nie leży mi to, ale za bardzo lubię insta, żeby skasować konto.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 20:03   #231
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Instagram .

Nie, nie wyświetlam się w ten sposób raczej. Jak klikam żeby założyć nowe konto mam tylko opcję Kontynuuj jako xxx xxx (przez facebooka) czyli insta już przed założeniem konta wie że jestem na fb

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Takie coś jak pisałaś "propozycja dla ciebie" właśnie mi się wyświetla. Zwłaszcza jak wejdę w swój profil i odkrywaj osoby mam mase takich propozycji znajomych z fb
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:10   #232
alcaponee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Witam, a ja mam taki problem ze nie widzę swoich znajomych z fejsa na instagramie. Jak wchodzicie na insta i tam w opcje macie coś takiego "OBSERWUJ UŻYTKOWNIKÓW" i pod spodem mam tylko "kontakty" a brakuje mi "Użytkowników Facebooka" przez co nie widzę nowych znajomych z fajsa na insta nie dostaje żadnych powiadomień ze ktoś z moich znajomych zaczął korzystać z insta. dodam jeszcze ze na początku miałem wszystko ok i konta są połączone ze sobą wie koś o co chodzi???
alcaponee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 21:39   #233
kosmitkawrodzinie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 19
instagram

zarejestrowałam się i hmm czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć kilka rzeczy?

1. Nie mogłam dodać zdjęcia więc kliknęłam pozwól na dostęp do karty - i kiedy sobie wchodzę na plusik i galerię to mam wszystkie zdjęcia z karty.Nie bardzo mi się to podoba...tak ma być?
A nie że jak chcę to włączam dostęp do karty pamięci żeby np wybrać zdjęcie a jak nie chcę to nie.? Da się to wyłączyć?

2. Czy jak dodam zdjęcie na istagrama to mogę je usunąć? Jak?

3. Jak się usuwa profil:
Mnie odesłały instrukcję na edycję profilu a tam mam tak:

- zmień zdjecie
- login

strona internetowa i biogram - zablokowane

- informacje prywatne: e mail, nr tel i płec

Gdzie jest w razie czego usuń konto?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
kosmitkawrodzinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 19:44   #234
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: instagram

Cytat:
Napisane przez kosmitkawrodzinie Pokaż wiadomość
zarejestrowałam się i hmm czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć kilka rzeczy?

1. Nie mogłam dodać zdjęcia więc kliknęłam pozwól na dostęp do karty - i kiedy sobie wchodzę na plusik i galerię to mam wszystkie zdjęcia z karty.Nie bardzo mi się to podoba...tak ma być?
A nie że jak chcę to włączam dostęp do karty pamięci żeby np wybrać zdjęcie a jak nie chcę to nie.? Da się to wyłączyć?

2. Czy jak dodam zdjęcie na istagrama to mogę je usunąć? Jak?

3. Jak się usuwa profil:
Mnie odesłały instrukcję na edycję profilu a tam mam tak:

- zmień zdjecie
- login

strona internetowa i biogram - zablokowane

- informacje prywatne: e mail, nr tel i płec

Gdzie jest w razie czego usuń konto?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
1. Nie pomogę, bo nie korzystam z karty.

2. Klikasz na "..." nad zdjęciem i wybierasz usuń.

3. Klikając tutaj https://www.facebook.com/help/instagram/139886812848894 i podążając za instrukcjami.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 21:14   #235
jjustynaajjustynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Czy po ponownej aktywacji konta na instagramie , można jakoś uniknąć tego, że znajomi dostają powiadomienie o zdjęciach, na których byli oznaczeni przed dezaktywacja? Ktoś może wie o co chodzi?
jjustynaajjustynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 21:38   #236
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez alcaponee Pokaż wiadomość
Witam, a ja mam taki problem ze nie widzę swoich znajomych z fejsa na instagramie. Jak wchodzicie na insta i tam w opcje macie coś takiego "OBSERWUJ UŻYTKOWNIKÓW" i pod spodem mam tylko "kontakty" a brakuje mi "Użytkowników Facebooka" przez co nie widzę nowych znajomych z fajsa na insta nie dostaje żadnych powiadomień ze ktoś z moich znajomych zaczął korzystać z insta. dodam jeszcze ze na początku miałem wszystko ok i konta są połączone ze sobą wie koś o co chodzi???
Wygląda na to jakby odłączyło Ci konto z Facebooka (zobacz ustawienia> powiązane konta> Facebook)? Może zmieniło ustawienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 20:19   #237
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Instagram .

Problem z instagramem na iPhone - na ikonie nie wyświetlają się plakietki z powiadomieniami. Było za zarówno z poprzednim modelem telefonu jak i z nowym. W ustawieniach plakietki są ustawione na włączone ale i tak nie pojawiają się na ikonie aplikacji. Ktoś wie jak to rozwiązać?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:50   #238
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Instagram .

Dlaczego mam pokazane, że obserwuję około 3 tys osób, skoro obserwuję tylko kilka?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 16:05   #239
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Instagram .

Ktoś zaczął mnie obserwować, ale nie chce żeby widział moje dodawane treści. Można coś z tym zrobić? Jak? Gdzie?


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 18:42   #240
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ktoś zaczął mnie obserwować, ale nie chce żeby widział moje dodawane treści. Można coś z tym zrobić? Jak? Gdzie?


Wysłane z iPhone
Wejdź na profil tej osoby i po prawej stronie na górze są takie trzy kropeczki,rozwinie Ci się menu i tam jest opcja blokuj.
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-31 14:11:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.