Czy zielona kawa działa? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 17:10   #91
warmianka
Przyczajenie
 
Avatar warmianka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kawowa

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze znamy właściwości kawy, więc może posłuchaj mądrzejszych od siebie i wbij sobie do głowy, że robisz sobie dużo gorszą krzywdę niż nie przymierzając głodówką. Właśnie dzięki właściwościom kawy.

Nawet przy ekstra zdrowej diecie duże ilości szkodzą i absolutnie nie są polecane (wiem po sobie - kocham kawę, mogłabym pić litrami), a co dopiero jak zalewasz pusty żołądek i nic poza kawą do niego nie wrzucasz.

Chcesz oczyścić organizm i trochę "zrzucić", to przejdź chociaż na soki warzywne (też praktycznie nie mają kalorii!) albo np. kaszę jaglaną a nie robisz cyrki z kawą. Generalnie nie moja sprawa co robisz ze swoim organizmem, ale chociaż nie zachęcaj do tych głupot innych zdesperowanych* dziewczyn.

*zdesperowanych, bo każda mądra i logicznie myśląca osoba mająca chociaż odrobinę motywacji do zdrowego schudnięcia na dietę kawową nie przejdzie, natomiast desperatka z zaburzonym myśleniem owszem.
Dziewczyno uspokój się Czy gdziekolwiek wspomniałam, że stosuję dietę kawową? Czy kogokolwiek namawiałam do niej? Nigdzie nie wspomniałam, że "chcę oczyścić organizm i trochę "zrzucić". Przewiń do góry i jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem moje posty.
Nawet nie można o nic spytać, bo zaraz forumowe histeryczki zlinczują. Nie obrażaj mnie. Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo zadać pytanie i się wypowiedzieć a jakim prawem od razu mi ubliżasz, że jestem mniej mądra od innych, "robię cyrki", zachęcam do głupot, jestem nielogicznie myślącą i niemądrą desperatką. Tyle obelg mi się dostało za jedno pytanie.
__________________
Chudnę...
78-76-74-72-70-68-66-64-62-60

warmianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:05   #92
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dieta kawowa

Cytat:
Napisane przez warmianka Pokaż wiadomość
Dziewczyno uspokój się Czy gdziekolwiek wspomniałam, że stosuję dietę kawową? Czy kogokolwiek namawiałam do niej? Nigdzie nie wspomniałam, że "chcę oczyścić organizm i trochę "zrzucić". Przewiń do góry i jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem moje posty.
Nawet nie można o nic spytać, bo zaraz forumowe histeryczki zlinczują. Nie obrażaj mnie. Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo zadać pytanie i się wypowiedzieć a jakim prawem od razu mi ubliżasz, że jestem mniej mądra od innych, "robię cyrki", zachęcam do głupot, jestem nielogicznie myślącą i niemądrą desperatką. Tyle obelg mi się dostało za jedno pytanie.
Faktycznie, pomyliłam się - przepraszam. Moja wypowiedź tyczy się głównie postów xKlaudji, która na takiej "diecie" była i poleca, bo według niej "lepiej być na czymś takim kilka dni niż na zdrowej".
Byłam przekonana, że to ona się ponownie wypowiedziała, nie sprawdziłam nicka, więc jeszcze raz przepraszam. Niemniej, ponownie napiszę: dieta na samej kawie (opieram się na wypowiedzi xKlaudji) to jeden z bardziej absurdalnych pomysłów na Wizażu.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:59   #93
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta kawowa

Cytat:
Napisane przez warmianka Pokaż wiadomość
Wątek dotyczy diety kawowej i proszę osoby mające w tej kwestii doświadczenie o wypowiadanie się. Hejterkom dziękuję
To nie jest dieta kawowa, tylko kawowe samobójstwo...
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 16:52   #94
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dieta kawowa

Ja myślałam ,ze chodzi o picie kawy między posiłkami, a tu haha chodzi o brak posiłków i tylko kawę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 18:57   #95
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dieta kawowa

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja myślałam ,ze chodzi o picie kawy między posiłkami, a tu haha chodzi o brak posiłków i tylko kawę
Do "diety" brakuje jeszcze papieroska lub paczuszki od razu
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 12:24   #96
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Dieta kawowa

kurde ale sprytne że też na to nie wpadłam, ja tu komponuję posiłki, liczę, mierzę, a można wogóle nie jesc! i aerobów nie trzeba do zbicia bilansu kalorycznego, hmmm ))
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:21   #97
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Zielona.. kawa??

Wiadomo, że trzeba o siebie dbać zdrową dietą i ćwicząc. Ale jeżeli jest coś co może pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej to czemu nie. Dlatego pytam o zieloną kawę, może dziewczyny jakieś brały i mogłyby powiedzieć o swoich odczuciach?
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 11:38   #98
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Zielona.. kawa??

tak jak koleżanka wyżej pisała: im bardziej coś jest cudowne tym w praktyce jest bardziej bezużyteczne;
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 15:44   #99
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Zielona.. kawa??

Co jakiś czas jest boom na coś cudownie odchudzającego: była to zielona herbata, była czerwona Pu erh,była Yerba Mate, a teraz jest zielona kawa.
Taki sam specyfik jak i wszystkie inne

Ja piję i zieloną herbatę i Yerba mate, a nie chudnę jakoś nie wiadomo jak. Chudnę zgodnie z założeniem, ale dlatego,że mam ujemny bilans kaloryczny, nie jem słodyczy itp. no i ćwiczę, a nie dlatego, że piję jakieś 'specyfiki'.

W necie można przeczytać historie ludzi, którzy schudli na zielonej herbacie itd. Tylko, że zazwyczaj w swoich postach dodają na końcu 'a przy okazji przestałam jeść codziennie drożdżówki w pracy', albo 'w końcu zaczęłam jeździć na rowerze' Także to nie tyle zasługa herbat, co zmiany złych nawyków.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:47   #100
Chris Bi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Drogie Panie,
uważajcie na fałszerzy ekstraktu z zielonej kawy a właściwie na etykiety prezentujące fałszywe dane o zawartości substancji czynnych. Szczególnie w internecie.
Jeżeli macie zamiar zainwestować w ekstrakt zielonej kawy to radze bardzo uważnie czytać etykiety i nie dać się oszukać.
Na rynku są suplementy o zawartości 1000mg ale nie wiadomo czego na pewno nie ekstraktu. Dla waszej informacji do kapsułki o rozmiarze "00" da sie najwyżej wtłoczyć 800 mg czystego ekstraktu i to w fabryce w USA. W Polsce do tej samej kapsułki można wtłoczyć ok 450 mg (inna technologia). Miałem te produkty w reku i co mogę stwierdzić. Te kapsułki zawierają śladowe ilości ekstraktu ok 30do 50 mg plus wypełniacze a sa reklamowane jako 1000mg. Nie ważne jak jest skoncentrowany ten ekstrakt nie może być substancji czynnej w postaci proszku o koncentracji ponad 100% wiec kwasu chlorogenowego w jednej kapsułce jest najwyżej 100% (o takiej standardyzacji można tylko pomarzyć) jaki jest z tego wniosek. Otóż we wspomnianej kapsułce macie maksimum 25 mg kwasu chlorogenowego. Jeżeli decydujecie się na zakup ekstraktu z zielonej kawy to proszę patrzeć na zawartość kwasu chlorogenowego a nie na chwyty reklamowe. Jeżeli chcecie osiągnąć zamierzony efekt to na rynku sa preparaty o zawartości kwasu chlorogenowego w okolicach 400mg w jednej kapsułce tylko trzeba poszukać. Najważniejsze nie dac sie oszukac i nie przepłacać.
Jeszcze jedna bardzo ważna uwaga. Można znaleźć produkty jednego producenta o rożnej zawartości substancji czynnej np 1000 i 5000 jednostek w kapsułce. Oba produkty mają zalecane porcje dzienne: dwie kapsułki i notatka aby nie przekraczać wskazanej porcji. Jeżeli nie można przekraczać 2000 jednostek w ciągu doby to dla kogo stworzono ten produkt po 5000 jednostek czyli 10000 jednostek na dobę. Odpowiedz jest prosta ani w jednym ani w drugim nie ma tego co piszą. Jedyna prawdziwa informacja pojawia się na etykiecie w pozycji "skład" i tam trzeba szukać zawartości substancji czynnych. Życzę wszystkim Paniom wspaniałych efektów w walce z nadwagą.
Pozdrawiam
Chris B.
Chris Bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:32   #101
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: zielona kawa

Od niedawna łykam 2be slim zielona kawa, przejrzałam skład chyba wszystkich jakie są na rynku i w tych tej zielonej kawy jest najwięcej. Faktycznie nie chce mi się aż tak jeść, faktycznie nie potrzebuję już czekolady wieczorem i faktycznie metabolizm się rozkręca. No i w sumie plus za to, że tabletki są jednak naturalne, nie powodują spustoszenia w organizmie.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 17:13   #102
Gusiak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Moje drogie, nie ma co się dziwić, że niektórym z nas zielona kawa nie pomaga wcale. W niektórych popularnych produktach dostępnych na serwisach aukcyjnych, nie jej ani grama w składzie. Uważajcie co kupujecie, nie ma co się dziwić, że jest tyle niepochlebnych opinii o specyfiku.
__________________
Czy ekstrakt z zielonej kawy faktycznie pomaga schudnąć? Jakie są opinie?
Gusiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 15:19   #103
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: zielona kawa

Ja akurat łykam zieloną kawę, z zieloną kawą Ma najwięcej wyciągu ze wszystkich innych dostępnych suplementów (600mg). W aptece mi farmaceutka doradziła, bo powiedziałam, że chciałabym taką, w której składzie tej kawy jest jak najwięcej.
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:05   #104
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: zielona kawa

Dziś moja pierwsza zielona kawa (parzona).
Masakra,piłam z zatkanym nosem ;P
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 21:23   #105
llayla1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: zielona kawa

Kawa zielona nie jest taka zła z tego co wiem parzy się w 70 stopniach C ja nie mam zwykłej tylko z Margulą czy cos takiego wydaje mi się że to kwestia przyzwyczajenia nic wiecej
__________________
zapraszam na bloga- http://llayla1988.blogspot.com
llayla1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 16:17   #106
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: zielona kawa

żadnych tabletek, tylko racjonalna dieta
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 16:26   #107
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Do_ Pokaż wiadomość
żadnych tabletek, tylko racjonalna dieta
zielona kawa to nie tylko tabletki ale normalna zmielona kawa do picia. Znam osobę której znacznie pomogła więc sama próbuję jako wspomagacz do mojego chodzenia na basen

są fani czerwonej herbaty i twierdzą że działa. pewnie dla każdego to kwestia indywidualna

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez llayla1988 Pokaż wiadomość
Kawa zielona nie jest taka zła z tego co wiem parzy się w 70 stopniach C ja nie mam zwykłej tylko z Margulą czy cos takiego wydaje mi się że to kwestia przyzwyczajenia nic wiecej
z 2 kubkiem było już lepiej.. troche mi ten smrodek przeszkadza. pewnie kilka dni i będzie mi obojętne.
plus za to że fajnie pobudza.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 05:41   #108
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: zielona kawa

Gdyby tan środek był tak rzeczywiście skuteczny"cudowny" to nie byłoby otyłych ludzi na świecie, a firmy produkujące takie coś, szybko by splajtowały z braku popytu.
. Mam również nadwagę, przy wzroście 170cm waże 93. Jestem po czterech ciążach i odchudzam się, ale z głową. Nie jem fast foodów, słodyczy, zdrowo się odżywiam, łykam chrom i tyle. Nie wierzę w żadne cuda. Producenci piszą tak, by zachęcić do kupna i tyle i każdy wychwala swój suplement jaki jest mega skuteczny
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:48   #109
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: zielona kawa

Nie wierzę w zbawcze działanie takich specyfików, ale jakis czas temu paczkę zielonej kawy dostałam od mamy, która obsłuchała się od koleżanek z pracy o jej cudownym działaniu. I pijam ją (nawet w tej chwili), ale traktuje to jako uzupełnienie diety redukcyjnej i codziennych ćwiczeń. Zobaczymy jak będzie.
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 09:34   #110
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez pinezka997 Pokaż wiadomość
Ja akurat łykam zieloną kawę, z zieloną kawą Ma najwięcej wyciągu ze wszystkich innych dostępnych suplementów (600mg). W aptece mi farmaceutka doradziła, bo powiedziałam, że chciałabym taką, w której składzie tej kawy jest jak najwięcej.

600 mg to sporo. trochę mnie przeraża, że te wszystkie suplementy, które mają ilościowo dużą zawartość wyciągu z zielonek kawy są strasznie drogie. Kilkadziesiąt złotych co miesiąc to jednak duży wydatek. A może te Twoje pastylki są ciut tańsze?
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:39   #111
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: zielona kawa

ale ta zielona kawa z be slim wcale nie jest taka droga. nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał, ja ją zamawiam za jakieś niecałe 30 zł i starcza na miesiąc. Nie wiem które te suplementy są takie drogie?
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:37   #112
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: zielona kawa

Też widziałam różne suplementy w różnych cenach. Niektóre naprawdę mnie zszokowały... ale każdy sobie kupuje takie na jakie ma ochotę. Też mogłabym sobie kupić taki za 100 zł, ale po co. Skoro mam dostęp do tańszego i on działa to nie będę kupować drogiego tylko po to żeby się chwalić ile to nie wydałam. Raczej jestem oszczędną osobą, na zieloną kawę miesięcznie wychodzi ok 30 zł i tyle mogę zapłacić.
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:32   #113
kasiulka997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Czy zielona kawa działa?

Cześć

Znalazłam coś takiego na stronie http://www.repechage.pl/chudnij-z-green-coffee/ chciałbym zapytać czy ktoś z tego korzystał i czy poleca, z góry dzięki.
kasiulka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 03:30   #114
faeton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Szkoda kasy w Auchan w dziale zdrowej żywności możesz kupić zieloną kawę w ziarenkach lub zmieloną (za 12zł) i sobie sama zaparzyć w ekspresie lub jak chcesz. Ja sobie zaparzam w ekspresie i żadnych efektów nie widzę więc raczej mit, że to działa i to w takiej dawce. A ile takiej kawy zmieści się do tabletki w porównaniu do tego ile mieści się w ekspresie. Szkoda kasy, ludzie to by chcieli zarobić na czyimś nieszczęściu. Kawy, herbaty nie pomagają raczej działają odwadniającą i nie pomogą na pozbycie się tłuszczu. Ja wypróbowałem już chyba wszystkie suplementy i to pic na wodę, pieniądze w błoto i doszedłem do wniosku żeby jeść produkty niskokaloryczne i stosować mż (mniej żreć).
faeton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 23:16   #115
kasiulka997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Dziękuję za odpowiedź, wczoraj kupiłam w aptece ale też nie oczekuje cudów po tym jak się naczytałam, no ale to będę mogła powiedzieć za jakiś czas
kasiulka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 09:35   #116
lokiblond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy zielona kawa działa?

moja kolezanka kiedys to stosowala - nie pomoglo jej nic a nic.
lokiblond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 18:04   #117
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Nie działa
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:18   #118
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Kupiłam sobie wczoraj zieloną kawę mieloną. Piję kawę czarną i chciałam ją zmienić, tak po prostu Ogólnie to "podobno" i czarna odchudza, ale ja w to nie wierzę. Kawa zielona jest smaczna- chociaż co kto lubi, w ogóle nie przypomina zywkłej czarnej Pobudza. Zamiennie piję ją, zwykłą czarną, zieloną i czerwoną, nie jednocześnie oczywiście, po prostu mam na nie rzuty co jakiś czas (poza zieloną kawą oczywiście bo to pierwszy raz z nią ale myślę że zagości u mnie częściej).
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 03:03   #119
faeton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Mieli się ciężko to fakt, trzeba ze 2 minuty w młynku do kawy, ale jest i mielona w sprzedaży.
faeton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 07:16   #120
marta3471
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy zielona kawa działa?

Zielona kawa - greencoffeeplus.pl W przeciągu 20 dni straciłam kilka kilogramów i czuję się znacznie lepiej.
marta3471 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 16:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.