Kokardy, latex i buty na koturnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 19:19   #1
Balmain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50

Kokardy, latex i buty na koturnie...


Witam

Jestem ciekawa co sadzicie o stylu Lady Gagi. Wiem, ze zapewne duzo nie przepada za jej muzyka, ale tu nie o tum . Mnie sie bowiem bardzo bodoba jej styl. Podobno sama sobie projektuje i szyje ubrania(zapewne nie wszystko).
oczywiscie nie mowie zeby tu juz wyskakiwac w niebieskim stroju kapielowym na ulice, ale np na impreze czy na miasto? oczywscie jest dosc specjalny styl, no ale "cos" w tym stylu. inspiracja lady gaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg full(1).jpg (28,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladybighips2.jpg (54,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladygaga-1.jpg (27,2 KB, 135 załadowań)
Balmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:06   #2
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

W sumie czasami wygląda naprawdę fajnie chociaz jak dla mnie ogolnie jej styl jest troche dziwny i lekko przesadzony ale to tylko moje zdanie :P Jedyne co lubię to koturny ;]
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:31   #3
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

jedynie co w niej lubię to kolor włosów, ktorego jej mega zazdroszcze.

a i czasem okulary ma niezłe

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2009-06-12 o 21:34
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:33   #4
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Jestem bardzo na nie. Już sama nazwa tematu - połączenie kokardy+latex+koturny wieje dla mnie perwersją i wygląda dobrze jedynie na zdjęciach/zjazdach miłośników anime bądź na Castle Party w Bolkowie. A ta pani... cóż, moim zdaniem brak jej wyczucia, trochę za dużo kiczu a mało klasy.
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:30   #5
Balmain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

sorry...ale ja p-i-e-r-d-o-l-e. slyszalas pani kiedy o stroju scenicznym? bo chyba nie.

nie chce jej bronic, ale smieszy mnie czasem "otwartosc" ludzi.
dlaczego nie ma klasy? nie wszyscy musza chodzic tak samo ubierani.
no i tak czy nie jej stroj jest dobrany do muzyki jaka komponuje. oczywiscie pani tego nie zauwazyla, bo chopin chodzil w skate'owskich spodniach.
Balmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:13   #6
IlOveMuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

jak sama Gaga podkreśla w jej stylu chodzi o to , żeby przyciągać a zarazem szokować i być rozpoznawaną i moim zdaniem wychodzi jej to,a jej niektóre dodatki bardzo mi się podobają(jak ktoś pisał wyżej okulary), przynajmniej stara się wyróżniać w tłumie i za to wielki + .
__________________

IlOveMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:21   #7
SideBySide
Przyczajenie
 
Avatar SideBySide
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Ja nie mogłabym się tak ubierać, ale do Lady Gagi to pasuje
SideBySide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 17:37   #8
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Cytat:
Napisane przez Balmain Pokaż wiadomość
sorry...ale ja p-i-e-r-d-o-l-e. slyszalas pani kiedy o stroju scenicznym? bo chyba nie.
Zaraz, zaraz. W przypadku LG strój sceniczny nie różni się od stylu ulicznego, więc o co ci chodzi? Spuść z tonu

Nie podoba mi się jej styl (poza kilkoma parami okularów ). Wygląda, jakby chciała na siłę zwrócić na siebie uwagę. W połączeniu z jej wypowiedziami na niskim poziomie, Lady Gagę odbieram negatywnie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:00   #9
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

mi się jej styl zvpełnie nie podoba
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:13   #10
Balmain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz. W przypadku LG strój sceniczny nie różni się od stylu ulicznego, więc o co ci chodzi? Spuść z tonu

Nie podoba mi się jej styl (poza kilkoma parami okularów ). Wygląda, jakby chciała na siłę zwrócić na siebie uwagę. W połączeniu z jej wypowiedziami na niskim poziomie, Lady Gagę odbieram negatywnie
tak. napewno zauwazylas, ze w tych niby strojach kapielowych paraduje do spozywaczego, bo na koncertach ich napewno nie nosi. duzy + dla ciebie.

ojejejku jejku. nie mowie, zeby zaraz ubierac sie jak ona. ale chyba mozna( jesli takie cos obowiazuje w polsce) miec wlasne zdanie i gust. i o tym juz nie chce dyskutowac, bo o gustach sie nie dyskutuje .

ja np. lubie nosic takie okulary snoleczne do ramoneski, i legginsow z jakims fajnym oversize t-shirtem

co do wypowiedzi LG g. mnie obchodza. pytalam sie o jej styl(ubierania) a nie o iloraz inteligencji. jak dla mnie ona robi parodie samej siebie. anyway a co do tytulu to mial byc troche "na zarty". wiec nie trzeba go brac az tak na serio i nikt tu nie jest perwersyjny
Balmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:48   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Cytat:
Napisane przez Balmain Pokaż wiadomość
tak. napewno zauwazylas, ze w tych niby strojach kapielowych paraduje do spozywaczego, bo na koncertach ich napewno nie nosi. duzy + dla ciebie.

ojejejku jejku. nie mowie, zeby zaraz ubierac sie jak ona. ale chyba mozna( jesli takie cos obowiazuje w polsce) miec wlasne zdanie i gust. i o tym juz nie chce dyskutowac, bo o gustach sie nie dyskutuje .

ja np. lubie nosic takie okulary snoleczne do ramoneski, i legginsow z jakims fajnym oversize t-shirtem

co do wypowiedzi LG g. mnie obchodza. pytalam sie o jej styl(ubierania) a nie o iloraz inteligencji. jak dla mnie ona robi parodie samej siebie. anyway a co do tytulu to mial byc troche "na zarty". wiec nie trzeba go brac az tak na serio i nikt tu nie jest perwersyjny
cóż,

pytałaś co sądzimy o stylu Gagi więc masz odpowiedź

chcesz czy nie ale dla niektórych na styl składa się także zachowanie bo kim byłaby np. Madonna nawet ubrana jak na ogółe ( szokująco) gdyby wyszła na scenę, usiadła na stołku i nic więcej nie robiła.

jak chcesz komuś dyktować jego pojęcie stylu to powodzenia życzę ale dla mnie to raczej czepianie się krytyki jest braniem tego wątku zbyt serio




a co do samej Gagi : czasem jej się zdarzy wyglądać jak człowiek ale na ogół to dla mnie przerysowana dzidzia bez celu ot tyle - czasem styl może być równie niezrozumiały i bezcelowy i wg. mnie tak jest w jej przypadku. Nawet szokować trzeba z klasą.



ah i kropkowanie i kresownie bluźnierstwa nie sprawia że znikają więc polecam kubeł zimnej wody i powrót tutaj o ile moderatorzy na to pozwolą.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-06-13 o 19:51
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 22:24   #12
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Kokardy, latex i buty na koturnie...

Lady GaGa to dla mnie ciekawe zjawisko przyrodnicze. Można się nią poinspirować, pod warunkiem, że w rozsądnych ilościach. Sama bym nie miała odwagi się w ten sposób ubierać, ale taka jedna LG na cały świat jeszcze nikomu nie zaszkodziła .
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.