Dior, Hypnotic Poison czy Słonik? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 14:08   #31
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

Noszę i to i to Hypnotic Poison to cudowna wanilia, otulająca slodycz, którą postanowiłam wzmocnić klasyczną Trucizną i wyszło bardzo erotyczne połączenie (inspiracja pochodzi od Pixie
A Słoń to dla mnie wesoły i energetyczny zapach, taki który pobudza do działania, dodaje odwagi. Piekielnie trwały. Moim zdaniem to zapach z serii kocham/nienawidzę. Mój Tata go nie znosi, mimo że używam Słonia w minimalnych dawkach Tata narzeka, że cały samochód nim śmierdzi
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 14:22   #32
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

Zarowno Słoń jak i HP to akurat dwa takie mocne zapachy,ze osobiscie balabym sie zamowic je w ciemno...i choc kiedys ze swoich "strzalow w ciemno " (tylko z opisow) nabylam kiedys madness i innocenta i trafilam w 10-tke,mysle,ze mialam jednak duzo szczescia,ze sie tak idealnie zgraly z moja skora,nosem i osobowoscia ,fajnie byloby gdyby ennkaa jednak cos przetestowala...oczywisci e decyzja nalezy do Niej
Pozdrowienia dla Wszystkich!
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 14:29   #33
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

Cytat:
Napisane przez Selene Pokaż wiadomość
Zarowno Słoń jak i HP to akurat dwa takie mocne zapachy,ze osobiscie balabym sie zamowic je w ciemno...i choc kiedys ze swoich "strzalow w ciemno " (tylko z opisow) nabylam kiedys madness i innocenta i trafilam w 10-tke,mysle,ze mialam jednak duzo szczescia,ze sie tak idealnie zgraly z moja skora,nosem i osobowoscia ,fajnie byloby gdyby ennkaa jednak cos przetestowala...oczywisci e decyzja nalezy do Niej
Pozdrowienia dla Wszystkich!
Zgodzę sie z Selene. Zakup Słonia w ciemno to ryzyko.
Chyba nawet większe niż zakup Hypnotic Poison
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:15   #34
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

No własnie sama doszłam do wniosku , ze jednak musze potestować. Bo poison znam tylko z papierka a to mało troszkę, a słonia wąchałam podczas polowań na kilery więc wiecie w jakim stanie był mój nos po wąchaniu organzy, angela, aliena i podobnych w krótkim czasie. W biegu i na szybko. Jak wypadłam z sephory to mi się w głowie kręciło
Chociaż z Waszych opisów pewnie mi bardziej podejdzie słonik...a szkoda, bo strasznie chciałabym mieć flakonik poison w łazience
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:19   #35
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No własnie sama doszłam do wniosku , ze jednak musze potestować. Bo poison znam tylko z papierka a to mało troszkę, a słonia wąchałam podczas polowań na kilery więc wiecie w jakim stanie był mój nos po wąchaniu organzy, angela, aliena i podobnych w krótkim czasie. W biegu i na szybko. Jak wypadłam z sephory to mi się w głowie kręciło
Chociaż z Waszych opisów pewnie mi bardziej podejdzie słonik...a szkoda, bo strasznie chciałabym mieć flakonik poison w łazience

Ennkoo być moze Poison Cię zaskoczy Czasem same opisy bywają zwodnicze. Moja wielka zapachowa miłość Escada Collection mnie tak zaskoczyła. Kiedy o nej czytałam myślałam, że to taki banalny słodziak. Odkryłam przypadkowo i zakochałam się do szaleństwa.
Może Ty tak odkryjesz Poison
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:14   #36
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Hypnotic Poison czy Słonik?

Zdecydowanie wybrałabym Jungle. To świetny rozgrzewacz na zimę, choć niestety strasznie już oklepany. W moim mieście najczęściej czuć właśnie Jungle i Angela. Natomiast HP to moim zdaniem absolutny koszmarek perfumeryjny. Nie wyczuwam w nim nic jadalnego, to po prostu monotonny mdlący, strasznie sztuczny zapach. Wyczuwam w nim plastik.
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.