zespół sami swoi 2 okolice raciborza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 10:22   #31
Marcin SS2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: zespół sami swoi 2 okolice raciborza

Hej! tu sami swoi 2 : cmok:Proponuję byś zamiast pisać takie pytania na forum zadzwoniła do nas, przecież my nie gryziemy!!! Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez rosemary123 Pokaż wiadomość
witam. właśnie szukam zespołu na wesele. Co sądzicie o zespole sami swoi 2 z pogrzebienia? Ktos słyszał o nich? bawił się podczas ich grania? Słyszałam że prowadzą całkiem inaczej niż inni, grali kiedyś w okay pogrzebień. Bardzo proszę o jak najszybsze opinie, bo czas ucieka a oni terminów nie mają....
Witamy Was! tu kapela SAMI SWOI 2 , kilka słów na początek, proszę nie mylić zespołow, gdyż o tej nazwie jest ich kilka , natomiast w naszej nazwie jest istotna "DWÓJKA" na końcu nazwy, jest ona tam po to by nas nie mylić z innymi!!! Jest nas czterech, tzn. trzech facetów i jedna dziewczyna. Pod tym nr. można się dowiedzieć nie mal wszystkiego 609 218489 , wystarczy zadzwonić i pogadać.
Gramy z każdego rodzaju muzyki po troszku, więc dla każdego coś się znajdzie. Mamy trochę nietypowy styl prowadzenia więc zanim się ktoś na nas zdecyduje proponujemy by się wcześniej przekonał czy taki styl mu odpowiada. Staramy się ogarniać imprezę na luzie, wychodzimy na przeciw gościom i staramy się stworzyć z nimi jedną całość. Jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej proszę dzwonić i się nie bać.
POZDRAWIAMY!!! Marcin Krzysiek Martin oraz Ania

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Witamy Was! tu kapela SAMI SWOI 2 , kilka słów na początek, proszę nie mylić zespołow, gdyż o tej nazwie jest ich kilka , natomiast w naszej nazwie jest istotna "DWÓJKA" na końcu nazwy, jest ona tam po to by nas nie mylić z innymi!!! Jest nas czterech, tzn. trzech facetów i jedna dziewczyna. Pod tym nr. można się dowiedzieć nie mal wszystkiego 609 218489 , wystarczy zadzwonić i pogadać.
Gramy z każdego rodzaju muzyki po troszku, więc dla każdego coś się znajdzie. Mamy trochę nietypowy styl prowadzenia więc zanim się ktoś na nas zdecyduje proponujemy by się wcześniej przekonał czy taki styl mu odpowiada. Staramy się ogarniać imprezę na lizie, wychodzimy na przeciw gościom i staramy się stworzyć z nimi jedną całość. Jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej proszę dzwonić i się nie bać.
POZDRAWIAMY!!! Marcin Krzysiek Martin oraz Aniak laski:: oklaski:klaski :

Edytowane przez Marcin SS2
Czas edycji: 2012-07-31 o 10:25
Marcin SS2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:24   #32
iangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: zespół sami swoi 2 okolice raciborza

taaaa....oklaski dla zespołu SS2 już się stęskniłam za Waszymi szaleństwami pozdrowienia dla M
iangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 12:40   #33
luka14321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.:polecam zespół SAMISWOI 1 z okolic Raciborza

słyszałem, że sami swoi 2 są niby ok ale robią za dużo show i zachowanie mają nie takie jak powinno być, ale mogę powiedzieć coś o zespole sami swoi 1 bo bawiłem sie przy ich muzyce na weselu kuzyna i było super laski wymiataja wokalami, graja wszystko o co poprosisz, fajnie prowadzą całe wesele i cene też maja dobrą, więc ich mogę na prawde polecić
luka14321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:14   #34
Justyna2802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: polecam zespół SAMISWOI 1 z okolic Raciborza

Cytat:
Napisane przez luka14321 Pokaż wiadomość
słyszałem, że sami swoi 2 są niby ok ale robią za dużo show i zachowanie mają nie takie jak powinno być.
Będę złośliwa można nie za te samie pieniądze nie można mieć nokie i mieć iphona ;p W tym wypadku iphonem zdecydowanie jest moim zdaniem Sami swoi2. Są poprostu rewelacyjni. Zabawy i to "show" które robią! Nie każdy może grać na rozporku ;p Jeśli szukać zespołu z którym poszaejecie i powydurniacie sie a nie tylko potupiecie z nogi na noge to 2 jest właśnie taka. Chłopaki mają gadane, a wokaliskta śpiewa przyjemnie

A co znaczy że zahowanie mają nie takie jak powinno być? Mieliby siedzieć jak na pogrzebie? Jest wesoło i widać że lubią to co robia! co sie bardzo ceni. Wesele mojego brata z tym zespolem zapamietam do konca życia! Po prostu szacun! A sami swoi 1 Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś średnio mi sie podobali... Ale każdy ma swoj typ

Edytowane przez Justyna2802
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:18 Powód: błedy stylistyczne, zle zacytowany teks
Justyna2802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:00   #35
Tinka919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: zespół sami swoi I

czy ktoś był na imprezie z zespołem Sami Swoi I z Raciborza, Studenci młodsi z Żor lub Złote struny proszę o opinie
Tinka919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-20 17:00:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.