Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 20:34   #1
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105

Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?


Witam. Chciałam zapytać Was drogie wizażystki, czy prawidłowo użyte prezerwatywy są naprawde skuteczne? I nie chodzi mi o jakieś procentowe wskaźniki (bo każda strona internetowa podaje co innego) tylko o wasze, indywidualne podejście i opinię. Tzn ile stosujecie, czy byłyście/jesteście w ciąży czy nie itd. Chodzi mi o ich skuteczność potwierdzoną przez osoby, które używają gumek, a nie wysoki reklamowy wskaźnik rzędu 99%. Zachęcam do wypowiedzi.

*Gdyby ktoś jeszcze używał prezerwatyw Durex Extra Safe to również proszę o wypowiedzenie się n.t. skuteczności tych konkretnych gumek.

Pozdrawiam
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:55   #2
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Kejti_M Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam zapytać Was drogie wizażystki, czy prawidłowo użyte prezerwatywy są naprawde skuteczne? I nie chodzi mi o jakieś procentowe wskaźniki (bo każda strona internetowa podaje co innego) tylko o wasze, indywidualne podejście i opinię. Tzn ile stosujecie, czy byłyście/jesteście w ciąży czy nie itd. Chodzi mi o ich skuteczność potwierdzoną przez osoby, które używają gumek, a nie wysoki reklamowy wskaźnik rzędu 99%. Zachęcam do wypowiedzi.

*Gdyby ktoś jeszcze używał prezerwatyw Durex Extra Safe to również proszę o wypowiedzenie się n.t. skuteczności tych konkretnych gumek.

Pozdrawiam
Jak się dobrze założy prezerwatywę, nie jest ona przedziurawiona, ani nie ma żadnych mechanicznych uszkodzeń - nie ma szansy na zajście w ciąże.

Ja prezerwatyw używam od wielkiego dzwonu - tylko wtedy jak TŻ ma zachciankę skończyć w środku.
I to moja jedyna metoda antykoncepcji (bardzo rzadko używana )

Oczywiście NIE CHCĘ NIKOGO ZACHĘCAĆ ANI SPROWADZAĆ NA ZŁĄ DROGĘ W MYŚLENIU O ANTYKONCEPCJI !!! - my stosujemy "stosunek przerywany" od roku i dziecka JESZCZE z tego nie ma
O dziecko się nie staramy (będziemy jak partner zdecyduje się wreszcie skończyć w środku ) ale mamy świadomość, że jak coś pójdzie nie tak to z dziecka będziemy bardzo zadowoleni, bo zarówno ja jak i TŻ myślimy o dzieciach i kochamy je
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:01   #3
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Kejti_M Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam zapytać Was drogie wizażystki, czy prawidłowo użyte prezerwatywy są naprawde skuteczne? I nie chodzi mi o jakieś procentowe wskaźniki (bo każda strona internetowa podaje co innego) tylko o wasze, indywidualne podejście i opinię. Tzn ile stosujecie, czy byłyście/jesteście w ciąży czy nie itd. Chodzi mi o ich skuteczność potwierdzoną przez osoby, które używają gumek, a nie wysoki reklamowy wskaźnik rzędu 99%. Zachęcam do wypowiedzi.

*Gdyby ktoś jeszcze używał prezerwatyw Durex Extra Safe to również proszę o wypowiedzenie się n.t. skuteczności tych konkretnych gumek.

Pozdrawiam
Używaliśmy kiedyś. Jak dla nas za grube - niewygodnie, mało przyjemności. Ale na skuteczność nie narzekam.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:13   #4
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Dziękuje Wam za odpowiedzi. Ktoś jeszcze się wypowie w temacie? Niemożliwe, że nikt więcej nie używa gumeczek
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:18   #5
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Kejti_M Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam za odpowiedzi. Ktoś jeszcze się wypowie w temacie? Niemożliwe, że nikt więcej nie używa gumeczek
No to ja jeszcze dodam, że teraz jest durex avanti (w większości przypadków) durex real feel (rzadziej - jak durex avanti nie ma w aptece, bo je ciężko dorwać). Avanti zdecydowanie polecam
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:26   #6
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
No to ja jeszcze dodam, że teraz jest durex avanti (w większości przypadków) durex real feel (rzadziej - jak durex avanti nie ma w aptece, bo je ciężko dorwać). Avanti zdecydowanie polecam
Serio? Wydaje mi się, że te co podałaś Avanti i real feel są jakoś mało popularne. I naprawdę są dobre i nie pękają?
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:42   #7
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Kejti_M Pokaż wiadomość
Serio? Wydaje mi się, że te co podałaś Avanti i real feel są jakoś mało popularne. I naprawdę są dobre i nie pękają?
Avanti to nielateksowe - ciężko je dorwać, mój TŻ kupuje je jak jedzie do Wawy z jakiejś dużej aptece. Real feel - niby wrażenie skóry na skórze. Lepsze niż zwykłe (w porównaniu do extra safe to niebo a ziemia - TŻ mówi o extra safe, że równie dobrze mógłby sobie zbroję na penisa założyć ), ale jednak mi też trochę pachną lateksem, a mnie to drażni.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Co do pękania - pękła jeden jedyny raz. Ten real feel właśnie. Ale to też zależy, czy uprawiacie ostry seks czy raczej łagodniej. Mojego TŻta akurat wtedy poniosło, no i pękła. Połapaliśmy się dopiero po - bo ona tak jakby przetarła się wzdłuż, że nic nie czuliśmy. A że akurat wypadały mi dni płodne, to po prostu wzięłam Escapelle (ale nie polecam, samopoczucie jest po tym okropne).
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 23:05   #8
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Używam prezerwatyw od 4 lat i ani jednego dziecka na horyzoncie
Tabletki zrobiły mojemu organizmowi spustoszenie, że aktualnie to jedyna anty, którą stosuje i jest ok
Dodam, że miałam raz w życiu horror z gumką, a mianowicie raz nam pękła. Była to właśnie Durex extra safe. Obstawiam, że wina mogła być po naszej stronie, bo był to stosunek po %, aczkolwiek może jakiś bubel się trafił? Tak czy siak skończyłi się na escapelle no i zraziłam się po tym. Kolejny raz zraziłam się do Durex Performa (czy jakoś tak, prezerwatywy wydłużające stosunek). To był koszmar! Zarówno Tż jak i ja dostaliśmy jakiegoś uczulenia, na dodatek Tż skarżył się, że nic nie czuje. Nie, nie, nie!

Od dłuższego czasu jestem wierna Unimilom Skyn Zwłaszcza, że jak się okazało lateks mnie uczula. Jak dla mnie idealne - nie podrażniają, nie pachną brzydko, no i są mało wyczuwalne (choć oczywiście najlepiej byłoby bez )


PS. Autorko na forum Ginekologia jest cały wątek użytkowniczek, które używają tylko prezerwatyw. Może zajrzyj tam
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2013-11-22 o 23:07
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:03   #9
Morfia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Hej. Od siebie dodac tyle, ze mialam w swoim zyciu dwa okresy kiedy regularnie wspolzylam i nigdy zadna prezerwatywa nie pekla...Co do durex extra safe, uzywalismy z moim bylym partnerem i on zawsze konczyl w pozycji od tylu gdy mialam zlaczone nogi, chcial tez analnie uprwiac seks, myslicie, ze te prezerwatywy moga byc az tak grube zeby doprowadzic do takiej ''znieczulicy''? Dodam, ze sam wpadl na to, zeby je kupic...Nie wiem, ale przyszlo mi do glowy ze on mnie nie czul jak powinien i dlatego domagal sie takich rzeczy...
Morfia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:06   #10
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Nie. Z doświadczenia wiem że potrafią pękać jak przekłute balony.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:08   #11
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

No właśnie, to jest dziwne. Jednym pękają innym nie. W sumie teraz mnie mocno zainteresowało, od czego to zależy.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 00:16   #12
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Czasem facet za mocno, za gwałtownie w Ciebie wejdzie albo daje z siebie ile wlezie, wtedy pękają najczęściej, przynajmniej tak wynika z moich spostrzeżeń.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:16   #13
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Morfia Pokaż wiadomość
Hej. Od siebie dodac tyle, ze mialam w swoim zyciu dwa okresy kiedy regularnie wspolzylam i nigdy zadna prezerwatywa nie pekla...Co do durex extra safe, uzywalismy z moim bylym partnerem i on zawsze konczyl w pozycji od tylu gdy mialam zlaczone nogi, chcial tez analnie uprwiac seks, myslicie, ze te prezerwatywy moga byc az tak grube zeby doprowadzic do takiej ''znieczulicy''? Dodam, ze sam wpadl na to, zeby je kupic...Nie wiem, ale przyszlo mi do glowy ze on mnie nie czul jak powinien i dlatego domagal sie takich rzeczy...
Ale jakich rzeczy? Że chciał kończyć w tobie w pozycji od tyłu? I że chciałby seksu analnego? No cóż, niektórych facetów kręcą takie rzeczy, damska pupa itp. Dla mnie to nie są jakieś straszne prośby, kwestia tylko tego, czy ci one odpowiadają. Ja np. uwielbiam pozycję na pieska, ale na seks analny się nie zgodzę.
Myślę, że twoje wątpliwości mógłby rozwiać tylko on, ale już po ptakach, w końcu eks
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:21   #14
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ja np. uwielbiam pozycję na pieska, ale na seks analny się nie zgodzę.
O, ja też tak mam. Kochałam się analnie tylko dwa razy, na szczęście nieprzypadkowo, bo kochałam tych facetów, w tym z moim obecnym też, ale raz wystarczy uważam.
W ogóle to dla mnie jakieś nienormalne, babrać się w kupie, w faceta też można, czemu z facetami tego nie robią?
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:22   #15
Morfia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ale jakich rzeczy? Że chciał kończyć w tobie w pozycji od tyłu? I że chciałby seksu analnego? No cóż, niektórych facetów kręcą takie rzeczy, damska pupa itp. Dla mnie to nie są jakieś straszne prośby, kwestia tylko tego, czy ci one odpowiadają. Ja np. uwielbiam pozycję na pieska, ale na seks analny się nie zgodzę.
Myślę, że twoje wątpliwości mógłby rozwiać tylko on, ale już po ptakach, w końcu eks
Nie, dla mnie to tez nie sa straszne rzeczy Ale odnioslam sie do prezerwatywy durex extra safe, po prostu pomyslalam, ze on chcial analnie i konczyl od tylu gdy mialam ciasno nogi, bo z jakichs powodow mnie nie czul I zgonilam na prezerwatywy...Tak mi przyszlo do glowy....
Morfia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:22   #16
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

od ok. 7 miesięcy zabezpieczamy sie z chłopakiem prezerwatywami i jeszcze ani razu (odpukać ) nam nie pękła zazwyczaj używamy jakiś tańszych (new carres czy juz wycofanych biedronkowych conammore ). Jeżeli gumka jest odpowiednio założona, ostrożnie jest wyjmowana z opakowania i nie ma żadnych uszkodzeń to wszystko powinno być w porządku
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:43   #17
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Kejti_M Pokaż wiadomość

*Gdyby ktoś jeszcze używał prezerwatyw Durex Extra Safe to również proszę o wypowiedzenie się n.t. skuteczności tych konkretnych gumek.

Pozdrawiam
Pękały mi
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:46   #18
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Zjem_Ci_Buty Pokaż wiadomość
Pękały mi
Cóż za temperament
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:52   #19
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Cóż za temperament
Cóż, zdarza się
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 07:41   #20
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość

Od dłuższego czasu jestem wierna Unimilom Skyn Zwłaszcza, że jak się okazało lateks mnie uczula. Jak dla mnie idealne - nie podrażniają, nie pachną brzydko, no i są mało wyczuwalne (choć oczywiście najlepiej byłoby bez )
Ja też polecam te. W porównaniu do durexa to niebo a ziemia.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 09:15   #21
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu jestem wierna Unimilom Skyn Zwłaszcza, że jak się okazało lateks mnie uczula. Jak dla mnie idealne - nie podrażniają, nie pachną brzydko, no i są mało wyczuwalne (choć oczywiście najlepiej byłoby bez )
Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ja też polecam te. W porównaniu do durexa to niebo a ziemia.
Też mi te najbardziej przypadły do gustu. Nie mam już takiego dziwnego uczucia jak przy lateksowych.

Jak tak czytam opinie o tych extra safe to one co powinny być najbardziej wytrzymałe to chyba najczęściej pękają.
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 10:09   #22
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Używaliśmy jakiś czas, durexy niby dobra firma itp. Po przygodzie z pękniętą gumą i bieganiu po lekarzach w poszukiwaniu tabletki 72h, gumki poszły w odstawkę
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 10:09   #23
Barczewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

My również używamy od dwóch lat Unimil Skyn i jesteśmy z nich baaardzo zadowoleni. W porównaniu do zwykłych, grubych i lateksowych prezerwatyw, odczucia są zupełnie inne. Oczywiście na plus Dlatego gorąco polecam ze względu na komfort oraz wytrzymałość, gdyż nawet podczas ostrego seksu nigdy nie zdarzyło się nam, aby pękła.
Barczewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:29   #24
kamillaiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Kejti_M

My kochamy się na prezerwatywach już kilka dobrych lat. Zanim wzięliśmy ślub także kochaliśmy się w samych gumkach. On zawsze kończy w środku i nie ma żadnych dzieci. Naprawdę nie masz się co martwić, bo to bardzo fajne i bezpieczne zabezpieczenie(oczywiście dobrze stosowane).

Polecam Tobie i Twojemu chłopakowi spróbować Unimilom Skyn. Kupić jedną paczkę i wypróbować, bo jest różnica między nimi a durexami. Oczywiście na plus

Nie bój się, naprawdę nie warto martwić się o ich skuteczność, tylko spraw sobie i chłopakowi cudowny seks.

Pozdrawiam.
kamillaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:12   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Nic mi nigdy nie peklo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 15:31   #26
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

To ja dołącze, tak są naprawdę skuteczne. Ja 2 lata i żadnej niebezpiecznej sytuacji, u znajomych też bardzo spokojnie, nie licząc jednej pary, której pękały co miesiąc (już widzę ich właściwe stosowanie )
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 16:12   #27
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Skoro temat o prezerwatywach to polecam ten filmik fajny test

http://www.youtube.com/watch?v=6Gxlve579Vs
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 18:09   #28
Weronka9292
Raczkowanie
 
Avatar Weronka9292
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Ja mam złe doświadczenia z gumką - pękła podczas mojego pierwszego razu. Skończyło się na escapelle i wielkich nerwach, i nie zamierzam do nich wracać nigdy w życiu.
Ale to był najzwyklejszy Unimil, może dlatego :p
Weronka9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 18:42   #29
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Cytat:
Napisane przez Weronka9292 Pokaż wiadomość
Ale to był najzwyklejszy Unimil, może dlatego :p

Czyli że co? Unimil to badziew?

Według mnie jeśli to był pierwszy raz, to może było to nieumiejętne obchodzenie się z kondomem
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 19:38   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy prezerwatywy to NAPRAWDĘ skuteczne zabezpieczenie przed ciążą?

Wlasnie uwazam, ze nieumiejetne obchodzenie sie z gumkami powoduje, ze pekaja.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.