Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 18:36   #1
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18

Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?


Witam moje drogie Panie Poszukuje jakiegoś dobrego pudru brązującego. Dzięki Wizarzowi zdecydowałam się na Lavertu, Terre de Soleil (Ziemia Słoneczna - puder brązujący). Niestety można go nabyć tylko drogą internetową a tam nie widać dokłanie kolorów ani przetestować go na sobie. Jeżeli któraś z was jest posiadaczką tego "cuda" prosze o opinie na temat koloru. Jestem blondynką, odwiedzam solarium srednio raz na tydzien czyli karnacje mam taka troche ciemniejszą ale tez bez przesady. Nie wiem czy wziać odcień pośredni czy ten najciemnijszy. Boję sie jednak, że odcień najciemnijszy bedzie za ciemny. Ze np. nogi czy rece juz bedą za bardzo odbiegać kolorystycznie od twarzy - a wiadomo teraz lato trzeba bedzie odsłonić wiecej ciała .... Prosze o wasze opinie na temat tego puderku. Z góry dziekuje
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 20:29   #2
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?

Hej Mam zdecydowanie ciemną karnacje, jestem brunetką i mam odcień drugi z którego jestem bardzo zadowolona. Ma taki ładnie złocisty kolorek. Tego najciemniejszego nie polecam bo jest zdecydownie zimnym kolorem, wiec wedlug mnie szczegolnie u blondynki efekt bedzie nieciekawy.
Pozdrawiam
Dodam jeszcze tylko, że to wedlug mnie najgenialniejszy kosmetyk na świecie...
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 11:03   #3
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?

Wielkie dzięki Kochana Szkoda, że tak go ciężko dostać gdzieś w gabinetach ale naszczeście ratuje nas internet Ja właśnie sie bałam, że ten kolorek nr. 2 bedzie za pomarańczowy bo w sumie tak wygląda na tych zdjęciach. Lecz jezli mowisz iż jest ładny to sie jednak na niego skusze... Oby wygladał naturalnie i zobaczmy co z tego wyjdzie ... Dziekuje raz jeszcze
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 16:47   #4
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?

Teraz to juz sobie troche namieszłam w głowie ... wyczytałam, że isteniej również puderek bardzo zblizony jakośćia do Ziemi Słonecznej który zwie sie również podobnie czyli Ziemia Egipska. Tam jest tylko jeden odcień akurat taki ciemniejszy wałaśnie. Teraz juz sama nie wiem który kupic!! Proszę powiedz coś wiecej o Ziemi słonecznej odcieniu nr2? Nie jest sztuczny? albo zbyt ceglasty? Długo sie trzyma na buzce? Najbardziej boje sie by odcień nie był sztuczny bo uzywam McFactor'a brązujacego i przyznam, że w świetle dzinnym jest naprawdę sztuczny!! A miałaś może kontakt z Ziemią Egipską? Teraz sama nie wiem na co sie zdecydowac
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 17:52   #5
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?

Jest już wątek na temat ziemi Lavertu, jak również na temat ziemi egipskiej BiKor- wystarczy poszukać przez wyszukiwarkę i w KWC....

Tam też są poruszane tematy kolorów, jak sama napisałaś czytałaś te wątki więc czemu w nich nie zadałaś tego pytania tylko tworzysz osobny wątek?!
Bez sensu, lepiej zbierać wszytskie informacje w jednym miejscu ...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:18   #6
Nicoll_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Lavertu -Ziemia Słoneczna - puder brązujący -który odcień?

Ok. Przepraszam Postaram się poprawic ;-)
Nicoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.