najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-05, 18:05   #1
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112

najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?


Potrzebuje fachowej porady, jaki podklad do tlustej cery wybrac , zeby byl trwaly, maskowal niedoskonalosci i nie wygladal jak maska ale rownoczesnie nie zatykal porów i mozna go bylo stosowac codziennie bez uszczerbku dla skóry twarzy ? dotychczasowe niestety po kilku dniach powodowaly ze pojawial sie tradzik, chociaz na codzien nie mam z tym specjalnie klopotu.
prosze o pomoc, potrzebuje dobrego podkladu - cena nie gra roli - wazne zeby byl dobry dla mnie i nie powodowal pogorszenia stanu cery.(do pracy niestety musze sie malowac - wiec to dla mnie bardzo wazne).
Moze ktos mial ten sam problem i go rozwiazal ?
Pozdrawiam i z góry dziekuje.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 01:59   #2
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z Bourjois Plus Que Parfait. Ładnie się trzyma, daje takie ładne matowe wykończenie. Kryje średnio-tzn. nie mocno, jakichś większych przebarwień nie zakryje.
Z bardziej kryjących podkładów to chyba Colorstay Revlona - trzyma się naprawdę dłuuugo, nie ściera się, ładnie matuje, ale nie wiem jak jest przy dłuższym stosowaniu, bo uzyłam tylko próbki.
Pozdrawiam
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 12:38   #3
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

prosze o jeszcze jakies poropzycje - a moze ktos uzywa podkladów aptecznych ? mam na mysli Vichy albo La roche possay ? jakie sa wasze doswiadczenia? a moze macie jakies inne propozycje to cery tlustej z problemami ?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 13:15   #4
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Witam,

ja od kilku lat używam niezmiennie colorstay Revlonu, ale tą starszą wersje bez pompki.

Podkład nie zatyka porów, świetnie kryje, nie tworząc maski...Trzeba tylko dobrze nawilżyć buzię przed aplikacją ( ja osobiście uzywam na zmianę kremiku nawilżającego Loreal Hydrafresh badź La roche Posay emulsji nawilżającej i jest super w duecie z Colorstayem..

A problemy z buźka mam spore mimo że nie jestem nastolatką

Pozdrawiam

Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 11:40   #5
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

czyli ze moge go uzywac ze spokojem ze nie zaszkodze swojej cerze, akurat traz mam problem z lekkim tradzikiem? Tez masz podobne problemy z cera? i ten podklad ci nie szkodzi???
Bo ja zachecona opianiami z KWC - kupilam Double Wear E.Lauder, ale niestety po kilku dniach stosowania - codziennie- nabawilam sie ropnych wyprysków, z stad teraz te problemy i leczenie(chociaz hormony tez zrobily swoje).
Jestem bardzo ciekawa i potrzebuje naprawde dobrego podkladu do tlustej - problemowej cery do stosowania na codzien!
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 12:13   #6
JulitaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 21
GG do JulitaK
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Nie wiem, czy najlepszy.. dla mnie natomiast bardzo dobry. Mam na myśli Lumene Double Stay Make-up. Ma bardzo ładne, naturalne kolory, nie tworzy maski a bardzo dobrze kryje.
Sama mam cerę mieszaną, dość mocno przetłuszczającą się w strefie T, ale Lumena bardzo ładnie matuje a jednocześnie nie wysusza pozostałych partii skóry.
JulitaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 12:16   #7
mokka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 28
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

używałam na próbkach obydwu fluidów i nie polecam, sa co prawda leciutkie, ale bardzo mało matują, nie mówiąc juz o sile krycia. szczerze mogę polecić polski puder, który kupiłam zupełnie przypadkowo: soraya, kuracja antytrądzikowa, make-up matująco-kryjący antybakteryjny do 8 godzin. BARDZO DOBRY, BEZ PORÓWNANIA DO TYCH ZAGRANICZNYCH, KTÓRE STOSOWAŁAM, MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU TŁUSTEJ! AHA, I JESTEM PO 30, A TEN FLUID MI SŁUŻY
mokka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-16, 12:18   #8
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Wyobraź sobie, że też miałam ten sam problem przy Double Wearu. Teraz widzę, że nie jestem jedyna. Ale mam swój sposób na moją problematyczną skórę. Jeżeli widzę, że obecny podkład nie działa tak jak powinien, to kupuję nowy do cery normalnej lub suchej, czyli nawilżający (teraz używam Clarins-jestem zachwycona), i od razu widzę poprawę, choć zapewniam, że nie zmatuje skóry. Te nawilżające mają zaletę, że buzka choć się świeci to wyglądą świeżo i nie widać porów, bo przeważnie przy matujących widać. A z takich stricte do cery tłustej to najbardziej sobie chwalę Fresh Matte z Maybelline. Choć zebrał na wizażu tyle złych opinii, to ja naprawdę jestem nim zachwycona. Spróbuj, jest niedrogi, a dla mnie niesłychanie skuteczny. Matuje, tuszuje itd. Nie mogę go używać stale bo brak mi ciut ciemniejszego odcienia. Używam go tylko wtedy gdy nie jestem opalona. Miałam już różne i takie bardzo drogie i tansze, ale ten mnie nigdy nie zawiódł.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 13:37   #9
Ginger26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 33
GG do Ginger26
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Hej, ja mam ten sam problem, właściwie miałam, bo jak zaczełam używać Revlona color stay problemy się skończyły. Jest rewelacyjny!! Super kryje, buzia jest matowa przez cały dzień - jestem bardzo zadowolona. miałam wcześniej EL, ale był tragiczny, robił mi straszna maskę i buzia mimo to się świeciła. Nie polecam Ci też Vichy, mi strasznie po nim widać pory i też sie świecę. Acha, tylko Revlona musisz sobie dobrać kolorystycznie, bo inaczej będzie go widać.Tymczasem pozdrawiam..
Ginger26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 14:28   #10
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

fajnie- skoro polecacie Revlona to ja tez w niego zainwestuje, dziekuje bardzo wszystkim za pomoc - pozdrawiam.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 14:32   #11
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

Cytat:
Napisane przez mokka34
używałam na próbkach obydwu fluidów i nie polecam, sa co prawda leciutkie, ale bardzo mało matują, nie mówiąc juz o sile krycia. szczerze mogę polecić polski puder, który kupiłam zupełnie przypadkowo: soraya, kuracja antytrądzikowa, make-up matująco-kryjący antybakteryjny do 8 godzin. BARDZO DOBRY, BEZ PORÓWNANIA DO TYCH ZAGRANICZNYCH, KTÓRE STOSOWAŁAM, MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU TŁUSTEJ! AHA, I JESTEM PO 30, A TEN FLUID MI SŁUŻY
Mam ten fluid i jestem z niego jak na razie zadowolonoa. Uzywam go narazie 2 dni, ale moja kolezanka ma taki sam i to ona mi go polecila Jest lekki, nie tlusty, nie zatyka porow oraz co najwazniejsze mojej kolezance zeszly po nim syfy Jest naprawde dobry no i tani - 15 zl
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 19:12   #12
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Re: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

A więc ja nie polece konkretnej firmy fluidy ,ale cos doradze. Do cery tłustej uzywaj podkładu OIL FREE czyli taki który nie jest tłusty. Zawiera on silikony czy cos w tym stylu wiec nie zatyka porów itp. Tylko przed użyciem należy go wstrząsnąć ,bo składniki te osiadają na dnie opakowania Ale tak patrze ze dziewczyny chwalicie ten fluid wiec moze sie skusze Przyznam ze tez mam problem z pryszczami i musze miec czym zakryc
feanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:30   #13
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: najlepszy podklad dla tlustej cery- jaki ?

no i jak sprawdzil sie revlon?
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.