Essence cz. IV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 19:54   #3061
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IV

No właśnie mnie też zaciekawił kolor i dlatego ją kupiłam. Jutro zamierzam jej użyć więc zdam relację co i jak
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:02   #3062
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
Ciężko mi się nim maluje, trzeba poprawiać kreskę bo robią się takie "prześwity" (przy zielonym nie ma tego problemu), szczypie i po kilku godzinach czasami pęka i troszkę się kruszy.
a mnie ten granatowy nie szczypie i prześwitów też nie robi (przynajmniej nie zauważyłam żeby tak robił). za to jak wysycha już tak na amen to tak jakby skóre "ściągał". więc kto co lubi i czego oczekuje
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:04   #3063
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z korektora? Jak wygląda sytuacja w Naturze, jest z czego jeszcze wybierać?
korektor zakupiłam wizażance, która nie ma dostępu do kosmetyków Catrice, także tu nie pomogę.

natomiast, jeżeli chodzi o wyposażenie szaf, to jest z czego wybierać, chociaż (tak jak w innych naturach) nie ma różowego MA, z limitówki CAH jest wszystko, szafa Catrice także dobrze wyposażona
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:13   #3064
schafferka
Raczkowanie
 
Avatar schafferka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Wiadomości: 34
Dot.: Essence cz. IV

uuu, zaniedbałam troche wątek, ale chciałam poinformować tylko, że nowa szafa z całym wyposażeniem stanęła w naturze w Tarnowskich Górach )
__________________
schafferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:28   #3065
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
uprzejmie donosze, ze na Starowislnej widzialam dzis jeszcze 3 stempelki i byly tez podwojne temperowki-niestety nie zwrocilam uwagi na cene

pedzli nie zauwazylam, po nie poszlam, ale w pospiechu zapomnialam poszukac
Byłam, zakupiłam, kosztowała ok 6 zł. I tak a propo dzięki za info, że w ogóle ta temperówka pasuje (nigdy nie zwróciłam uwagi na to, że ją mają, a żadna w domu do szminki nie pasowała i byłam już załamana)

Kluska20 - czekam na relację z tuszu kolorowego
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:53   #3066
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mój pędzel z moonlight collection kosztował 7.49 zł
Mój tyż
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:01   #3067
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IV

Dziubaczku, ten dostęp do Catrica masz we Wrocławiu? A mogłabyś podać gdzie dokładnie - znajoma tam czasem bywa i mogłabym ją bezpośrednio wykorzystać czasem
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 21:18   #3068
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez schafferka Pokaż wiadomość
uuu, zaniedbałam troche wątek, ale chciałam poinformować tylko, że nowa szafa z całym wyposażeniem stanęła w naturze w Tarnowskich Górach )
o nie jutro tam bede.....
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:20   #3069
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. IV

Cześć wszystkim dziewczynom!
Ja byłam dziś w Naturze w GŁ i szafa była pełna, jedynie różowy cień został jeden.
Były również książeczki (tak jak już jedna z Was napisała: leżą po prawej stronie nad paletkami). Ktoś pytał też o podkład w musie - było ich dużo ale niestety nie wiem czy wszystkie kolory.
Kupiłam żółty lakier CAH (chociaż mam zakaz na lakiery bo to już mój 46) i pędzelek do różu (zostały jeszcze 2 i jeśli ktoś jest nimi zainteresowany to w sobotę było ich dużo także w Naturze na Teofilowie).

Mam ochotę jeszcze na błyszczyk. Jak się sprawuje kolor nr 2 i 3? Duża różnica na ustach między jednym a drugim? Byłabym wdzięczna gdyby któraś z Was mi napisała.

Pędzelek jest po prostu świetny, nie miałam jeszcze tak mięciutkiego , polecam go Wszystkim.
Chciałam bardzo pędzel z Moonlight ale w Łodzi nigdzie go nie widziałam kiedy była ta kolekcja , zazdroszczę szczęśliwym posiadaczkom, bo musi być obłędny. Pozostaje mieć nadzieję, że Essence wypuści jeszcze jakiś pędzel do pudru i będzie on dostępny gdzieś w Łodzi, wtedy od razu wyrzucę czarnego Rossmanna..
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:51   #3070
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. IV

Moja Kochana Mamusia, zrobiła mi w sobotę prezent - kupiła mi szary tusz. Jest świetny. Opis jakości taki sam jak fioletowego - pisałam już wcześniej. A kolor - bardzo ładny, daje naturalne, subtelny efekt (szczególnie przy ciemnych rzęsach). W świetle lekko mieni się srebrzyście. Bardzo fajnie otwiera oko.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:52   #3071
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Mam ochotę jeszcze na błyszczyk. Jak się sprawuje kolor nr 2 i 3? Duża różnica na ustach między jednym a drugim? Byłabym wdzięczna gdyby któraś z Was mi napisała.
Było już pisane wcześniej, przeglądnij parę ostatnich stron.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 21:52   #3072
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. IV

A czy któraś z was widziała w tych nowych szafach czy jest podkład w musie ten najjaśniejszy? Chodzi mi o kolor ivory
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 22:23   #3073
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. IV

Ja stałam się posiadaczką wszystkich cieni CaH.Jestem bardzo zadowolona z kolorków.W sam raz na wiosnę i lato.Żółty lakier jest super.Jak na essence nawet trwały także dokupiłam jeszcze pomarańcz.Żółta kredka z nowości kolor bardzo ładny tylko trochę twarda.Turkusowa jest mięciutka a żółtka twarda.Może się jeszcze wyrobi.
Na zielony MA nie mam słów totalna beznadzieja.Dobrze że wygrałam w konkursie bo żal pieniążków.
W Szczecinie nie ma drugich szaf a mamy 2 natury.Może coś się zmieni.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 23:02   #3074
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale nie mogę zrobić zdjęcia kredki ponieważ aparat odmówił mi posłuszeństwa ale znalazłam coś takiego:
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...n-sweetie.html

Mam identyczną kredkę jak ta na zdjęciu i swatch jest identyczny. Mam nadzieję,że nie nie gniewasz się?
przyjemna ta kredeczka
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 23:20   #3075
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z korektora? Jak wygląda sytuacja w Naturze, jest z czego jeszcze wybierać?
Ja mam ten korektor i jestem bardzo zadowolona. używam co prawda tylko najjaśniejszego beżu i różu, bo mam kłopot z cieniami pod oczami, na pojedyncze niespodzianki używam drugiego w kolejności, bo całą paleta jest bardzo jasna.

Dobrze kryje, długo się trzyma, nie włazi w zmarchy i ładnie się stapia z podkładem. Polecam.

Ta żółta kredka też zwróciła moją uwagę, ale jakoś nie widzę siebie w tym kolorze.. za to almost famous będzie moja i jeszcze szara z tych temperowanych i ciemnozielony liner

Ale to po wypłacie....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 00:10   #3076
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Essence cz. IV

a ja musze sie pozalic bo nie jestem zadowolona z zielonego MA!!!!macie tez tak???
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 00:44   #3077
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a ja musze sie pozalic bo nie jestem zadowolona z zielonego MA!!!!macie tez tak???
A czytasz w ogóle pojawiające się posty?

Głosów pojawiło się wiele, ale wszystkie są na nie .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 01:04   #3078
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Essence cz. IV

niesteyt nie czytam bo nie mam czasu jak znajde chwile to pisze na bierząco wiec wybaczcie wiec dobrze ze nie mam tak sama z tym tuszem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 01:21   #3079
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
niesteyt nie czytam bo nie mam czasu jak znajde chwile to pisze na bierząco wiec wybaczcie wiec dobrze ze nie mam tak sama z tym tuszem
rozumiem.

Ja przy pierwszej (i ostatniej) przygodzie z zielonym MA miałam wrażenie, że zaraz sobie wydłubię oczy - tusz był strasznie gęsty/suchy i ciężko nakładał się na rzęsy. Koniec końców uczulił mnie (co nigdy się wcześniej nie zdarzyło, nawet przy gorszych tuszach).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 11:04   #3080
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. IV

Szkoda że u mnie nie ma jeszcze nowości ale to z drugiej strony dobrze bo mam nie kupowac więcej kosmetyków przynajmniej do wakacji ech nie wiem czy to się uda bo niedobre kusicie stempelkiem do gwiazdek
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:05   #3081
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Zdjęcia kredeczki dwustronnej szaro- różowej na powiece.

Na górnej szara, na dolnej różowa. jak widać różowa jest niemal niewidoczna, ale fajniej rozświetla spojrzenie niż biała. Szara ma dokładnie taki kolor jak na zdjęciu
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:34   #3082
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Zdjęcia kredeczki dwustronnej szaro- różowej na powiece.

Na górnej szara, na dolnej różowa. jak widać różowa jest niemal niewidoczna, ale fajniej rozświetla spojrzenie niż biała. Szara ma dokładnie taki kolor jak na zdjęciu
I naszło mnie na tę kredeczkę przez Ciebie W tamtym tygodniu byłam w "swojej" drogerii ale nie było jeszcze żadnych nowości
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:37   #3083
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

tak w ogóle to na zdjęciu jest także MA zielony. Zużyje go, bo nie mam nic innego, ale co rano się będę wkurzać przed lustrem....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:07   #3084
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
tak w ogóle to na zdjęciu jest także MA zielony. Zużyje go, bo nie mam nic innego, ale co rano się będę wkurzać przed lustrem....
Na zdjęciu rzęsy wyglądały ślicznie i naturalnie bardziej jak przedłużane i pogrubiane, niż jak wytuszowane.
Może u Ciebie akurat jest ten efekt sztucznych rzęs .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:14   #3085
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Na zdjęciu rzęsy wyglądały ślicznie i naturalnie bardziej jak przedłużane i pogrubiane, niż jak wytuszowane.
Może u Ciebie akurat jest ten efekt sztucznych rzęs .

Niekoniecznie... moje rzęsy same z siebie wyglądają jak sztuczne, naprawdę mogę je pomalować czymkolwiek, żeby efekt był powalający.. a ten badziew się kruszy przy czesaniu....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:58   #3086
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Byłam, zakupiłam, kosztowała ok 6 zł. I tak a propo dzięki za info, że w ogóle ta temperówka pasuje (nigdy nie zwróciłam uwagi na to, że ją mają, a żadna w domu do szminki nie pasowała i byłam już załamana)

Kluska20 - czekam na relację z tuszu kolorowego
Dzisiaj nie wychodzę z domu więc dopiero jutro pomaluję nim całe rzęsiska i oczywiście zdam relację ale już wczoraj,od razu po tym jak go kupiłam pomalowałam nim końcówki rzęs ( bo miałam już na nich czarny tusz) i powiem,że efekt mnie zadowolił. Rzęsy były bardzo ładnie podkreślone z lekkim,kolorowym akcentem. Pod słońce wyglądał jeszcze lepiej. Na razie tylko tyle ale jutro na pewno dam znać jak się spisał na całych rzęsach. Przypomnę,że mam kolor turkusowy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Może ja dziś zrobię skany tej książeczki, jak znajdę czas. Kupiłam dziś stempelek i błyszczący balsam do ust berry sorbet Nie ma któraś z Was niepotrzebnego opakowania po multi action różowym?
Skoro tak dobrze piszecie o tej paletce do brwi, to pomyślę, ale z drugiej strony i tak brwi mam farbowane henną. Zastanawiam się też nad odżywką.

Jeśli jesteś ciągle zainteresowana opakowaniem po MA,to ja takowe posiadam i chętnie Ci dam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:03   #3087
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Niekoniecznie... moje rzęsy same z siebie wyglądają jak sztuczne, naprawdę mogę je pomalować czymkolwiek, żeby efekt był powalający.. a ten badziew się kruszy przy czesaniu....
Hehehe, to wszystkie złudzenia co do możliwości zielonego MA prysły .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:38   #3088
wiedzmiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 24
Dot.: Essence cz. IV

a czy któraś z was wie czy jest jeszcze w sprzedaży ta baza pod tusz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...kijaz-rzes.htm ?
wiedzmiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:07   #3089
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. IV

Byłam dzisiaj w tej mojej drogerii i patrze wyłożona limitka Secrets of the past, nie wiem czy była w Polsce, ale szału nie ma. Wzięłam tylko kredkę z gąbeczką taka turkusowa, jeszcze taki lakier mi się podobał ale nie wiem jaki będzie. Ma ktoś może ten lakier albo w ogóle coś z tej limitki?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:11   #3090
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w tej mojej drogerii i patrze wyłożona limitka Secrets of the past, nie wiem czy była w Polsce, ale szału nie ma. Wzięłam tylko kredkę z gąbeczką taka turkusowa, jeszcze taki lakier mi się podobał ale nie wiem jaki będzie. Ma ktoś może ten lakier albo w ogóle coś z tej limitki?
w Naturze, czy innej drogerii?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.