Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-19, 17:57   #4231
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy witaj, tak zwrocilo moja uwage, w szwecji nie mozna zatem kupic farb prof??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:59   #4232
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno zale¿y w jakim rejonie, a tak na marginesie to po antybiotyku strasznie siê wyczulona zrobi³am na zapachy i smaki...i wszystko mi jako¶ nie ,,halo,,. - ale mleczko pycha, s³odziutkie i du¿y dostêp bez laktozy.
A czekolada marabou?zaw sze zapas do Pl przywo¿e,bo wielbiê j±

Zamówi³am ca³y zestaw joico-w poniedzia³ek mi wy¶l±.Ju¿ siê doczekac nie mogê
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 18:28   #4233
swallow_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

cze¶æ dziewczyny mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond.. marzy mi siê jasny rudy.. niestety bojê siê je farbowaæ, poniewa¿ bardzo lubiê mój naturalny kolorek czy jest mo¿e jaka¶ szamponetka, po której bym mog³a mieæ rudy? je¶li nie, to jak± polecacie farbê? z góry dziêki wszystkim, mam nadziejê, ¿e co¶ siê da wymy¶liæ z moimi w³osami.. pozdrawiam
swallow_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 18:41   #4234
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
A czekolada marabou?zaw sze zapas do Pl przywo¿e,bo wielbiê j±

Zamówi³am ca³y zestaw joico-w poniedzia³ek mi wy¶l±.Ju¿ siê doczekac nie mogê
No to siê bêdzie dzia³o, my¶lê ¿e bêdziesz zadowolona - napisz koniecznie.
Czekolada pyszna, ale ja uwielbiam Lindt.

Julianna
No niestety profesjonalnej nie kupisz, mo¿e dlatego dziewczyny na rudo siê nie farbuj±

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dudaduda Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do kathy, bo wydaje siê bardzo zorientowana w temacie w³osy mam teraz dosyæ ciemne, br±zowo-miedziane. Bardzo podoba mi siê efekt, jaki uzyskujesz mieszank± 7.44 i 8.44 i mam zapytanie...co powinnam zrobiæ, ¿eby kolor wyszed³ podobny do Twojego?
Je¶li twój obecny poziom 7 to:
7.44+8.44 (1:1)
+ woda 6%
Je¶li w³osy s± na poziomie 5 lub 6 to na pierwsze farbowanie daj wodê 9%.
Wiêcej info w blogu
Oceny poziomu dokonasz na podstawie palety farb profesjonalnych któr± znajdziesz w necie.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcia swojego problemu:
Bardzo dobrze znam twój problem, przyczyna to prawdopodobnie woda o za mocnym stê¿eniu, wysuszenie w³osów, wysoka porowato¶æ, oblepione w³osy silikonami i innymi podobnymi sk³adnikami.

Koñce ja¶niutkie - koniecznie do ¶ciêcia, reszta w³osów po dok³adnym wymyciu szamponem z SLES co najmniej 4 mycia w w ci±gu tygodnia, potem od¿ywka bez silikonów bez polyquatrenium (¿adnych pianek,¿eli, serum). Nastêpnie prepigmentacja (opis w blogu) potem farba. I powinno byc git.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:26   #4235
elmaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

elmaa Twoje wlosy to niezla zagadka, wierzchnia warstwa zniszczona, dol mocno ciemny. moim zdaniem jezeli sie nie znasz, nie masz doswiadczenia powinnas isc do frzyjera. olejowanie pomoze na odcien fioletu , ktory widze (skad pomysl, ze to rudosc nie wiem). Jesli nie masz pieniedzy na fryzjera faktycznie skorzystaj z watku o brazowlosym farbowaniu. olejowanie pomoze na kondycje, ale moim zdaniem bedziesz musiala wycieniowac lub sciac wlosy i zadbac o ich odzywienie. piekne cieple brazy ma firma allvaves sa taniutkie, uzywalam jasnego zlotego brazu kiedys - kolor moim zdaniem bardzo zblizony do Twojego. moja rada jest taka olejuj wlosy i myj szamponem przeciwlupiezowym chociaz z 10 dni. kiedy fiolet zniknie ( lub oslabnie) sprobuj kupic ten jasny zloty braz, wymieszaj pol na pol z nr 4.0 i woda 6%. powinno pomoc. niestety kondycji wlosow nie zagwarantuje na wysokim poziomie
ju¿ zapisa³am siê wstêpnie do fryzjera, mam dosyæ kombinowania samemu, ¿a³uje bardzo, ¿e nie wpad³am na tak genialny pomys³. Pyta³am w dwóch salonach:
1) zaproponowali mi malowanie na jaki¶ ciemny kolor a potem wybieraæ kolejne ja¶niejsze kolory farb
2)malowanie na ciemny kolor, dok³adniej czekolada (ale na wzorniku strasznie by³ ciemny i nie podoba³ mi siê) albo dekoloryzacja i jaki¶ ¶redni br±z ale nie gwarantowa³a mi ¿e nie bêdzie przeb³ysków tego dziwnego koloru, na pytanie czy mo¿na na czekolade k³a¶æ coraz ja¶niejsze odcienie i w ten sposób rozja¶niaæ odpowiedzia³a ¿e to niemo¿liwe

Ratunku, która mówi prawde? jak widaæ nie znam siê na tym i nie wiem do której pój¶æ i co robiæ
elmaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:39   #4236
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, mam pytanie co do Expresso Vitality's, czy mo¿na stosowaæ go równolegle z silikonowymi szamponami i od¿ywkami, czy one nie wyp³ukuj± jego koloru? (oczywi¶cie po na³o¿eniu go, bo przed na³o¿eniem wiem, ¿e trzeba sylikony wymyæ) Lub czy on sam w sobie ma silikony i sam jest od¿ywk± ? Bo waham siê, czy zamówiæ
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:51   #4237
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczêta, powiedzcie mi jaki to mo¿e byæ poziom/kolor na zdjêciu w za³±czniku? Wiem, ¿e to zdjêcie siê ju¿ pojawi³o w w±tku, ale cholera nie mogê go znale¼æ a tu mnie kole¿anka napastuje bo co¶ takiego jej siê marzy, a farbê chce zamawiaæ JU¯ A ja jestem trochê w kropce, bo to taki stonowany kolorek i nie wiem co jej poradziæ...Pomó ¿cie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-rude-wlosy-10.jpg (26,0 KB, 47 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 15:24   #4238
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta, powiedzcie mi jaki to mo¿e byæ poziom/kolor na zdjêciu w za³±czniku? Wiem, ¿e to zdjêcie siê ju¿ pojawi³o w w±tku, ale cholera nie mogê go znale¼æ a tu mnie kole¿anka napastuje bo co¶ takiego jej siê marzy, a farbê chce zamawiaæ JU¯ A ja jestem trochê w kropce, bo to taki stonowany kolorek i nie wiem co jej poradziæ...Pomó ¿cie
Poziom 7 plus refleksy

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, mam pytanie co do Expresso Vitality's, czy mo¿na stosowaæ go równolegle z silikonowymi szamponami i od¿ywkami, czy one nie wyp³ukuj± jego koloru? (oczywi¶cie po na³o¿eniu go, bo przed na³o¿eniem wiem, ¿e trzeba sylikony wymyæ) Lub czy on sam w sobie ma silikony i sam jest od¿ywk± ? Bo waham siê, czy zamówiæ
Zgadza siê - najlepiej w³osy dobrze wymyæ przed u¿yciem Espresso.
Mo¿esz spokojnie u¿ywaæ szamponów i od¿ywek z silikonami one nie wyp³ukuj±, ja te¿ u¿ywam. Je¶li chodzi o sk³ad espresso...hm, trzeba bêdzie zerkn±æ przy nastêpnej wizycie w hurtowni, poniewa¿ sk³ad nie wystêpuje na opakowaniu. Espresso to od¿ywka z zawarto¶ci± pigmentu, na pewno stosowana 1 w tygodniu nie zaszkodzi, natomiast opcji regeneracyjnej nie bra³a bym w tym przypadku pod uwagê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:24   #4239
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Poziom 7 plus refleksy
Dziêkowaæ To j± wy¶lê do fryzjera, ja siê za refleksy nie biorê
Btw, Kathy Ty mi kiedy¶ pisa³a¶ o mieszaniu rudo¶ci z podstawowymi i wybieraj±c w³a¶nie sk³adniki mojej kolejnej mieszanki (póki co jest plan 6/4 i 7/44) zastanawiam siêêêêê.... co byyyyy byyyyyy³ooooo... gdybyyyym.... zmiesza³a 7/0 i 7/44 Jak my¶lisz, ziom?

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-20 o 16:26
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 17:17   #4240
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkowaæ To j± wy¶lê do fryzjera, ja siê za refleksy nie biorê
Btw, Kathy Ty mi kiedy¶ pisa³a¶ o mieszaniu rudo¶ci z podstawowymi i wybieraj±c w³a¶nie sk³adniki mojej kolejnej mieszanki (póki co jest plan 6/4 i 7/44) zastanawiam siêêêêê.... co byyyyy byyyyyy³ooooo... gdybyyyym.... zmiesza³a 7/0 i 7/44 Jak my¶lisz, ziom?

7/0 i 7/44
tylko nie pó³ na pó³ bo efekt bêdzie br±zowy - jedynie refleksy pod ¶wiat³o bêd± miedziane - je¶li to: 7/0 -ok 15, 20 ml na 7/44 -50 ml im wiêcej dasz koloru podstawowego tym ciemniejszy i bardziej br±zowy bêdzie koñcowy efekt. Za to kolor bêdzie trwalszy i mniej bêdzie siê wyp³ukiwa³. Jak znajdê zdjêcie to za³±czê.
ps.w³a¶nie siedzê z olejem avocado na w³osach - ciekawe??ciekawe:confused :..i tak mam naszykowane ce-ce jak bym siê blondyn± sta³a
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 17:45   #4241
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

7/0 i 7/44
tylko nie pó³ na pó³ bo efekt bêdzie br±zowy - jedynie refleksy pod ¶wiat³o bêd± miedziane - je¶li to: 7/0 -ok 15, 20 ml na 7/44 -50 ml im wiêcej dasz koloru podstawowego tym ciemniejszy i bardziej br±zowy bêdzie koñcowy efekt. Za to kolor bêdzie trwalszy i mniej bêdzie siê wyp³ukiwa³. Jak znajdê zdjêcie to za³±czê.
ps.w³a¶nie siedzê z olejem avocado na w³osach - ciekawe??ciekawe:confused :..i tak mam naszykowane ce-ce jak bym siê blondyn± sta³a
Jakby¶ siê sta³a blondyn± to dopiero dawaj foto!!! Od kopa! Jakby¶ znalaz³a zdj±tko to bêdê wdziêczna Bo jeszcze mi to 6/4 i 7/44 chodzi po g³owie, ale te¿ w proporcji gdzie¶ z 15 ml 6/4 i reszta 7/44.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 18:09   #4242
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ju¿ zmy³am olej, nic nie wymy³ farby - mimo wszytko da³am ce-ce
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:21   #4243
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kurczê, szkoda, ¿e oleje wymywaj± farbê Uwielbiam je, s± ¶wietne dla moich w³osów, ale jak ju¿ siê zafarbujê, to chcia³abym utrzymaæ kolor...
Tak Was podczytujê, a za jaki¶ czas pewnie zdecydujê siê zafarbowaæ Wiem, ¿e i tak siê nie utrzyma kolor za d³ugo, bo mia³am kiedy¶ rozja¶niane w³osy, ale jedno, drugie farbowanie i powinno byæ ok
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:26   #4244
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina kupi³am 8,44+6% oxy
Bede w tyg farbowa³a to foty za³±cze...

Moje odrosty juz okolo 1cm ale brzydko to wygl±da


Kathy witam spowrotem ..
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:18   #4245
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ zmy³am olej, nic nie wymy³ farby - mimo wszytko da³am ce-ce
Kathy witaj!
Te¿ mam w planach ten olej Mówisz o ce-ce normalnej farbie czy jakie¶ od¿ywce koloryzuj±cej jak espresso vitalitys? Sorka, bo ja dopiero próbujê nadrabiaæ temat
Kupi³am Vitalitys 8.44 i 6% utleniacz Allwaves. Mam nadziejê, ¿e w tym tygodniu bêdzie mi dane(ach ta poczta) wypróbowaæ.
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:04   #4246
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dzwoni dzis gosc do mnie z allegro ze mojego koloru nie ma bo zabrak³o no smiechu warte, w sobote pyta³am czy jest odpisali ze tak, w niedziele kupilam a ten mi dzis telefonuje ze nie ma a ja juz zap³aci³am....

No i nie mam farby

Mam pytanie jaki to bedzie odcien 8,43? to niby cos ze z³otem...?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:01   #4247
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A ja wczoraj w koñcu siê prze³ama³am i u¿y³am szamponetki Joanny "P³omienny rudy". D³ugo le¿a³a, bo to zdjêcie modelki wydawa³o mi siê zbyt czerwone i ciemne, a tu proszê mi³a niespodzianka. Ju¿ po na³o¿eniu by³o widaæ, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te¿ by³o. Byæ mo¿e nawet nastêpnym razem kupiê tylko Joannê, a Deliê póki co odstawiê.
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:11   #4248
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
dzwoni dzis gosc do mnie z allegro ze mojego koloru nie ma bo zabrak³o no smiechu warte, w sobote pyta³am czy jest odpisali ze tak, w niedziele kupilam a ten mi dzis telefonuje ze nie ma a ja juz zap³aci³am....

No i nie mam farby

Mam pytanie jaki to bedzie odcien 8,43? to niby cos ze z³otem...?
A u kogo kupujesz Moni@? Nie kupuj 8.43! To jest jasny blond miedziano z³oty i Ci siê b³yskawicznie bêdzie spieraæ bo blondu, co wiêcej mo¿e siê spieraæ brzydko. U mnie odcienie miedziane ze zlotem sp³ukiwa³y siê do z³otego blondu z jak±¶ tak± szar± po¶wiat±. Odradzam

Za bardzo te farby tu chwalimy, mówiê Wam, dlatego tak szybko im siê koñcz±

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-21 o 16:15
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:49   #4249
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
A u kogo kupujesz Moni@? Nie kupuj 8.43! To jest jasny blond miedziano z³oty i Ci siê b³yskawicznie bêdzie spieraæ bo blondu, co wiêcej mo¿e siê spieraæ brzydko. U mnie odcienie miedziane ze zlotem sp³ukiwa³y siê do z³otego blondu z jak±¶ tak± szar± po¶wiat±. Odradzam

Za bardzo te farby tu chwalimy, mówiê Wam, dlatego tak szybko im siê koñcz±
Dziekuje za pomocna podpowiedz Ja pierwszy raz kupi³am Vitalitys w jakiejs hurtowni expert :/ mia³am kupic u radka jakiegos ale kontakt cos kiepski pisa³am o dost. farby i echo... Tak to kupowa³am tylko ta Majirel ...Pyta³am w Opolu nie ma nigdzie tych farb:/ masakra jaka¶...Jak bede mia³a kupowac nast razem to wezme od razu 5 szt...

Najgorsze to to ze w piatek jade do szkoly okolo128km i zostaje tam na tydz bo 2-3 kwietnia znow mam zjazd, wiec nie bede mia³a mozliwosci kupienia i zafarbowania dlatego tak mi na czasie zalezy a tu taki ZONK........

Jutro jade do Opola znowu i kupie Lecher-a , maja jeszcze Londe Profesj. i Majirel, ale co z tego jak w tamtych nie znam odcieni a Majirel nie maj± 8,44 bo wycofali...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:52
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 17:56   #4250
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za pomocna podpowiedz Ja pierwszy raz kupi³am Vitalitys w jakiejs hurtowni expert :/ mia³am kupic u radka jakiegos ale kontakt cos kiepski pisa³am o dost. farby i echo... Tak to kupowa³am tylko ta Majirel ...Pyta³am w Opolu nie ma nigdzie tych farb:/ masakra jaka¶...Jak bede mia³a kupowac nast razem to wezme od razu 5 szt...

Najgorsze to to ze w piatek jade do szkoly okolo128km i zostaje tam na tydz bo 2-3 kwietnia znow mam zjazd, wiec nie bede mia³a mozliwosci kupienia i zafarbowania dlatego tak mi na czasie zalezy a tu taki ZONK........

Jutro jade do Opola znowu i kupie Lecher-a , maja jeszcze Londe Profesj. i Majirel, ale co z tego jak w tamtych nie znam odcieni a Majirel nie maj± 8,44 bo wycofali...
Fakszit, no to peszek straszny. Ja te¿ u nich kupujê, ale nigdy nie mia³am takich problemów, wrêcz przeciwnie, mia³am Ci ich polecaæ. A nie pyta³a¶ kiedy bêd± mieli?
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:01   #4251
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Fakszit, no to peszek straszny. Ja te¿ u nich kupujê, ale nigdy nie mia³am takich problemów, wrêcz przeciwnie, mia³am Ci ich polecaæ. A nie pyta³a¶ kiedy bêd± mieli?
Pyta³am - za 2 tyg

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj w koñcu siê prze³ama³am i u¿y³am szamponetki Joanny "P³omienny rudy". D³ugo le¿a³a, bo to zdjêcie modelki wydawa³o mi siê zbyt czerwone i ciemne, a tu proszê mi³a niespodzianka. Ju¿ po na³o¿eniu by³o widaæ, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te¿ by³o. Byæ mo¿e nawet nastêpnym razem kupiê tylko Joannê, a Deliê póki co odstawiê.
A to ciekawostka Mia³am w³asnie dylemat co do saszetek, bo babka w sklepie mi powiedzia³a ze Joanny bior± wiecej niz Delii, ale wzie³am Delie wg Waszych opinii moze kolor ³adniejszy ma ta z Joanny...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:09   #4252
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

mam pytanie do kathy579
w sumie skomentowalam na blogu to ,ale sobie sama odpowiedzialam co do tego gdzie zakupic to :P a powiedz mi to tylko masowac? nie nakladac? uzyæ al'a szampon? a co z odrostami? Bo chcialabym sobie zrobic ta kapiel rozjasniajaca przed nastepnym farbowaniem )) zeby uzyskac bardziej intensywny kolor.
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:13   #4253
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³a¶nie mam wra¿enie, ¿e nawet ³adniejszy. Delia na pocz±tku jest ciemniejsza. Ale na razie wstrzymam siê z jednoznaczn± opini±, bo próbowa³am tej Joanny pierwszy raz. W ka¿dym razie jestem naprawdê mile zaskoczona. I nawet zapach ma ³adny. Jak j± nak³ada³am to rzuci³o mi siê to w... nos Zaczê³am siê zastanawiaæ, jaki zapach ma Delia i nie mog³am sobie przypomnieæ.

Moni@ wspó³czujê, ¿e tak Ci pokrzy¿owali plany. Jak ju¿ zdobêdziesz farbê i bêdziesz z niej zadowolona to koniecznie bierz zapas. Piszesz, ¿e w tym Opolu maj± Majirel, ja u¿ywam 7.44 i jestem zadowolona, ale nie chcê za bardzo namawiaæ, bo wiadomo, ¿e niczego Ci nie zagwarantujê, a z tego, co widzê, to nastawiasz siê jednak na ciut ja¶niejszy rudy.
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:26   #4254
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, szkoda, ¿e oleje wymywaj± farbê Uwielbiam je, s± ¶wietne dla moich w³osów, ale jak ju¿ siê zafarbujê, to chcia³abym utrzymaæ kolor...
Tak Was podczytujê, a za jaki¶ czas pewnie zdecydujê siê zafarbowaæ Wiem, ¿e i tak siê nie utrzyma kolor za d³ugo, bo mia³am kiedy¶ rozja¶niane w³osy, ale jedno, drugie farbowanie i powinno byæ ok
Avocado nie wyp³uka³ mi farby - ale moje w³osy po olejach s± okropne.
Wiêc mimo dobrych chêci - ten etap mojej pielêgnacji w³a¶nie dobieg³ koñca. NO more...

siskath
A wiesz ¿e u mnie jest podobnie, szamponetka le¿y i le¿y ju¿ parê miesiêcy

LadyMadalena
ce-ce od¿ywka do w³osów z pigmentem, nie jest tak intensywna jak espresso - ale te¿ j± lubiê - minimalnie nadaje koloru.
Daj koniecznie fotê po farbowaniu

Moni@
Zamów bezpo¶rednio u producenta. Kiedy¶ z nimi mailowa³am i jest taka mo¿liwo¶æ, cenowo tak samo jak w hurtowni. Revlon chyba ma kolor 8.44.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie do kathy579
w sumie skomentowalam na blogu to ,ale sobie sama odpowiedzialam co do tego gdzie zakupic to :P a powiedz mi to tylko masowac? nie nakladac? uzyæ al'a szampon? a co z odrostami? Bo chcialabym sobie zrobic ta kapiel rozjasniajaca przed nastepnym farbowaniem )) zeby uzyskac bardziej intensywny kolor.
Wmasowaæ we w³osy (bardziej jak od¿ywkê) i pozostawiæ na ok 5-10 min omijaj±c skórê g³owy - ok 1cm od skóry (i tak farba od skóry chwyta najintensywniej). W trakcie trzymania chemii na w³osach mo¿na np. 2 x masowaæ upewniaj±c siê ¿e produkt jest równomiernie roz³o¿ony na w³osach/taki sam kolor, ale samemu trochê ciê¿ko kontrolowaæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:42   #4255
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath napisz jeszcze potem jak dlugo sie trzma bo moja saszetka tez lezy na polce od czasu "wizazowej mody" na nia

kathy az trudno uwierzyc, moje wlosy po olejach sa swietne. chociaz avokado nie mialam.

jeszcze takie pytanie Dziewczyny uzywalyscie tych modnych lakierow graffiti z isadory?? kupilam ostatnio i wyhodzi pieknie, ale po dwoch dniach zaczal sie scierac doslownie. tez tak macie??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:48   #4256
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
siskath napisz jeszcze potem jak dlugo sie trzma bo moja saszetka tez lezy na polce od czasu "wizazowej mody" na nia

kathy az trudno uwierzyc, moje wlosy po olejach sa swietne. chociaz avokado nie mialam.

jeszcze takie pytanie Dziewczyny uzywalyscie tych modnych lakierow graffiti z isadory?? kupilam ostatnio i wyhodzi pieknie, ale po dwoch dniach zaczal sie scierac doslownie. tez tak macie??
Nie u¿ywa³am, ostatnio moje paznokcie to ,,pora¿ka,, - strasznie siê rozdwajaj± w rezultacie ³ami± - planujê a+e i od¿ywkê z l'biotica.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:32   #4257
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja polecam nail tek njpierw extra potem II, naprawde u mnie zdzialal cuda, chociaz niestety nie od razu

elmaa teraz zauwazylam, ja bym maksymalnie usunela ten kolor olejami , szamponami przeciwlupiezowmi. potem powinno chwycic srednio ciemnym brazem. inna sprawa, ze podczas stopniowego rozjasniania moga sie pojawiac dziwniejsze kolory,ale fryzjerka powinna dac rade. na pewno sie da rozjasnic czekoladowy kolor, zwlaszcza stopniowo. sprobuj jeszcze wejsc na watek dla brazowowlosych
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:38   #4258
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ

Moni@ wspó³czujê, ¿e tak Ci pokrzy¿owali plany. Jak ju¿ zdobêdziesz farbê i bêdziesz z niej zadowolona to koniecznie bierz zapas. Piszesz, ¿e w tym Opolu maj± Majirel, ja u¿ywam 7.44 i jestem zadowolona, ale nie chcê za bardzo namawiaæ, bo wiadomo, ¿e niczego Ci nie zagwarantujê, a z tego, co widzê, to nastawiasz siê jednak na ciut ja¶niejszy rudy.
Heh Siskath ja nie nastawiam sie na jasniejszy tylko ja mam ciegle ciemne wlosy farba sie wyp³uka³a odrosty mam jak wyp³owia³y ryzy lis a konce jakby rude ciagle nawet ³adne
Dlatego chcia³am teraz dac 8,44 a nast farbowanie juz 7,44
(b±d¼ 8,44 i 7,44 pó³ na pó³) jak radzi³a Kathy kiedys

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Moni@
Zamów bezpo¶rednio u producenta. Kiedy¶ z nimi mailowa³am i jest taka mo¿liwo¶æ, cenowo tak samo jak w hurtowni. Revlon chyba ma kolor 8.44.[COLOR="Silver"]
Kathy a gdzie Revlona mozna kupic? ja mia³a³am w³asnie farbowane Revlonem ale nie wiem gdzie mozna kupic ta farbe
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:04   #4259
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie

ja wlasnie jestem jakies 2 tygodine od farbowania mieszanka vitalytis 7,44+8,44+6% i musze przyznac ze kolor wyszedl cudowny i taki jak chcialam ale...
...no wlasnie jest jedno ale: poniewaz moje koncowki pamietaja jeszcze czasu blondu sa mocno wyplowiale i slabo lapia farba przez co kolor jest nierowny. Dlatego przed kolejnym farbowaniem chce przeprowadzic prepigmentacje. I tu pojawia sie gro pytan:
1)czym najlepiej zapigmentowac wlosy: art joy color, art color mousse czy moze farba zmieszana z ciepla woda?
2) czy mieszanke prepigmentujaca nakladamy na cale wlosy czy tylko na te czesci ktore slabo lapia kolor?

Bardzo prosze o rozwianie tych moich watpliwosci bo chce sie cieszyc rownomiernym rudym kolorkiem
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 15:01   #4260
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam
Jestem ju¿ po farbowaniu-kolor ostry,ale ³adny.M±¿ wo³a na mnie teraz"lisiczka"

Ciekawa jestem jak siê bêdzie kolor wyp³ukiwa³(czy te¿ tak szybko).
Przysz³a dzisiaj do mnie paka z joico<hura>wypróbuje przy pierwszym myciu
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.