Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 14:21   #2671
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie kuś ja już miałam blond, kilka lat taki jaśniutki i nie umiałąm o te moje włosy zadbać, żeby były taaakie piękne jak Twoje na przykład, albo kilku innych blond dziewczyn tu, na wizażu. No i zaczęłam wracać do swojego naturalnego koloru, nie farbuję już prawie 22 miesiące. Ten blond cały czas kusi, szczególnie, że teraz jak mogłabym go dobrze pielęgnować wszystkimi wizażowymi metodami mógłby być ładny ale ja mam dość ciemne włoski, więc odrosty mnie dobijają więc chyba jednak sobie odpuszczę ale jak coś, gdybym zmieniła zdanie, to napewno do Was na blondynkowy się zgłoszę
oj, moje włosy kiedyś też były zniszczone i w niczym nie przypominały tych teraźniejszych, a wszystko przez rozjaśniacz i prostownicę
na szczęście z rozjaśniacza zrezygnowałam już ponad 2 lata temu, teraz są tylko farby, a właściwie jedna farba

a odrosty i mnie dobijają, chociaż naturalnych włosów wcale nie mam ciemnych farbuję co 3 tygodnie, ale zawsze mam ochotę pofarbować już po dwóch (np. dzisiaj )
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:26   #2672
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oj, moje włosy kiedyś też były zniszczone i w niczym nie przypominały tych teraźniejszych, a wszystko przez rozjaśniacz i prostownicę
na szczęście z rozjaśniacza zrezygnowałam już ponad 2 lata temu, teraz są tylko farby, a właściwie jedna farba

a odrosty i mnie dobijają, chociaż naturalnych włosów wcale nie mam ciemnych farbuję co 3 tygodnie, ale zawsze mam ochotę pofarbować już po dwóch (np. dzisiaj )
wiem co masz na myśli ja żeby oszczędzić włosy farbowałam raz na 8 tyg a moja koleżanka, która moim zdaniem miała tak jasne włosy, na jakie farbowała zawsze co 2 tyg chciała farbować, bo już odrost gdzieś tam widziała ja też farbowałam rozjaśniaczem w domu, a potem od razu nakładałam farbę, żeby kolorek był ładny, dobrze, że nie wyłysiałam chyba ten blond nie jest mi pisany
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:30   #2673
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
wiem co masz na myśli ja żeby oszczędzić włosy farbowałam raz na 8 tyg a moja koleżanka, która moim zdaniem miała tak jasne włosy, na jakie farbowała zawsze co 2 tyg chciała farbować, bo już odrost gdzieś tam widziała ja też farbowałam rozjaśniaczem w domu, a potem od razu nakładałam farbę, żeby kolorek był ładny, dobrze, że nie wyłysiałam chyba ten blond nie jest mi pisany
ooojeeeju, rozjaśniacz i farba, zabójcza mieszanka, rzeczywiście szczęście, że te włosy Ci nie wypadły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:37   #2674
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooojeeeju, rozjaśniacz i farba, zabójcza mieszanka, rzeczywiście szczęście, że te włosy Ci nie wypadły
wiem, a do tego jeszcze palette i prostowanie codziennie nie wiem jak to było, że włosy miałam do stanika mimo wszystko, w każdym razie kruszyły się idt, więc pękłam i zrezygnowałam z blondu, a tęsknię strasznie no cóż, nie ma co smęcić muszę przemyśleć co ja tak naprawdę chcę mieć na tej mojej głowie jak się zdecyduję na blond to dołączę do blondynkowego tylko trochę mi szkoda tych naturalnych co już zapuściłam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:53   #2675
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
wiem, a do tego jeszcze palette i prostowanie codziennie nie wiem jak to było, że włosy miałam do stanika mimo wszystko, w każdym razie kruszyły się idt, więc pękłam i zrezygnowałam z blondu, a tęsknię strasznie no cóż, nie ma co smęcić muszę przemyśleć co ja tak naprawdę chcę mieć na tej mojej głowie jak się zdecyduję na blond to dołączę do blondynkowego tylko trochę mi szkoda tych naturalnych co już zapuściłam
przemyśl to na spokojnie my szybko z wizażu nie znikniemy, więc służymy radą, tylko od razu będziemy prosiły o fotki włosów

Ja raz zdradziłam swoją Londę z Palette c10 kolor był super, ale farba mimo tego, iż ma taką samą wodę jak Londa (9%) to jest jakby mocniejsza i strasznie szczypała mnie w skórę głowy podczas farbowania na tyle mocno, że aż strupy później miałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:06   #2676
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przemyśl to na spokojnie my szybko z wizażu nie znikniemy, więc służymy radą, tylko od razu będziemy prosiły o fotki włosów

Ja raz zdradziłam swoją Londę z Palette c10 kolor był super, ale farba mimo tego, iż ma taką samą wodę jak Londa (9%) to jest jakby mocniejsza i strasznie szczypała mnie w skórę głowy podczas farbowania na tyle mocno, że aż strupy później miałam
ja też zawsze miałam czerwoną skórę głowy po farbowaniu, czasami strupy i za każdym razem rzadsze włosy ja mam w sumi dwie obawy: po pierwsze czy dam radę sama farbować włosy? tzn pierwszy raz chyba bym poszła do fryzjera, ale potem już bym wolała sama, bo tu u mnie to naprawdę drogo jest, i druga obawa czy farba starczy żeby rozjaśnić moje włosy? skoro rozjaśniacz wcześniej nie dawał rady? tzn wychodziły takie żłóte i dlatego musiałam nakładać farbę żeby odcień był ładny
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:53   #2677
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja też zawsze miałam czerwoną skórę głowy po farbowaniu, czasami strupy i za każdym razem rzadsze włosy ja mam w sumi dwie obawy: po pierwsze czy dam radę sama farbować włosy? tzn pierwszy raz chyba bym poszła do fryzjera, ale potem już bym wolała sama, bo tu u mnie to naprawdę drogo jest, i druga obawa czy farba starczy żeby rozjaśnić moje włosy? skoro rozjaśniacz wcześniej nie dawał rady? tzn wychodziły takie żłóte i dlatego musiałam nakładać farbę żeby odcień był ładny
Mi się wydaje, że jak kilka razy pomalujesz włosy to z każdym farbowaniem będą jaśniejsze.... Niby farba farby nie rozjaśnia, ale to jest zasada, która nie sprawdza się w praktyce
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 16:07   #2678
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Aktualizacja.

Z dnia dzisiejszego.
Po maseczce z żółtkiem(jestem zadowolona) ^^
Ty też masz ładne a jeszcze jak się zrównają bardziej to dopiero będzie szał

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

to i ja aktualizuję swoje kłaki, chociaż dzisiaj tak mnie wnerwiają, że zawinęłam je w koczka i omijam wszystkie lustra
śliczne sa, takie mięciutkie się wydają no i gładkie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 16:11   #2679
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez juz_mam_konto Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że jak kilka razy pomalujesz włosy to z każdym farbowaniem będą jaśniejsze.... Niby farba farby nie rozjaśnia, ale to jest zasada, która nie sprawdza się w praktyce
też to słyszałam, ale jak miałam blond, to odrosty mimo wszystko były dość ciemne
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:37   #2680
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Bayka a ja mam dokładnie ten sam problem co ty tzn. swój naturalny mam typowy polski ciemny blond(oklepany, mysi kolor). Farbowałam zawsze na bardzo ciemny brąz, ostatnio w lutym lecz z blon pasemkami. Blond miałam jakieś 5 lat temu. Doszłam do niego rozjaśniaczem, potem nałożyłam farbe, za dwa tygodnie szampon nakładałam. No cuda na kiju. Ale platynowy blond miałam- cud właśnie że mi te włosy nie wypadły.

Podobno lepiej mi w brązie lecz jak widze taki piekny platynowy i jasny blond jak ma kitkulka to aż mnie nosi
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:06   #2681
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Bayka a ja mam dokładnie ten sam problem co ty tzn. swój naturalny mam typowy polski ciemny blond(oklepany, mysi kolor). Farbowałam zawsze na bardzo ciemny brąz, ostatnio w lutym lecz z blon pasemkami. Blond miałam jakieś 5 lat temu. Doszłam do niego rozjaśniaczem, potem nałożyłam farbe, za dwa tygodnie szampon nakładałam. No cuda na kiju. Ale platynowy blond miałam- cud właśnie że mi te włosy nie wypadły.

Podobno lepiej mi w brązie lecz jak widze taki piekny platynowy i jasny blond jak ma kitkulka to aż mnie nosi
dokladnie, mnie też nosi (to jak najbardziej komplement dla Kitkulki), mam ochotę spróbować jeszcze raz, mam wrażenie, że teraz by mi się udało dbać o włosy i ich nie zniszczyć ale boję się
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 22:51   #2682
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dokladnie, mnie też nosi (to jak najbardziej komplement dla Kitkulki), mam ochotę spróbować jeszcze raz, mam wrażenie, że teraz by mi się udało dbać o włosy i ich nie zniszczyć ale boję się
Jak już tak długo nie farbujesz to szkoda włosow może na początek tylko lekkie pasemka blond ? ;>
__________________


13.09.2009 <3 Matiś


kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:36   #2683
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kamusia510 Pokaż wiadomość
Jak już tak długo nie farbujesz to szkoda włosow może na początek tylko lekkie pasemka blond ? ;>
też tak myślałam, żeby zacząć od pasemek w niewielkiej ilości, potem może coraz więcej, jakiś jasny balejażyk, a jak włosy byłyby już naprawdę dość jasne to wtedy dopiero farbą na całość. W sumie nie wiem sama czego chcę narazie zostawiam jak jest, bo muszę dobrze przemyśleć sprawę, żeby potem nie żałować


może Wam dla przykładu wstawię moje włosy z odrostem na pół głowy wstawiałam już na tym wątku, ale dość dawno.


widać, że włosy są naturalne, tylko w warkoczu takie jakby wplecione rude pasmo, to włosy, kiedyś farbowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0531.jpg (98,9 KB, 274 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-10-23 o 12:41
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:36   #2684
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie kuś ja już miałam blond, kilka lat taki jaśniutki i nie umiałąm o te moje włosy zadbać, żeby były taaakie piękne jak Twoje na przykład, albo kilku innych blond dziewczyn tu, na wizażu. No i zaczęłam wracać do swojego naturalnego koloru, nie farbuję już prawie 22 miesiące. Ten blond cały czas kusi, szczególnie, że teraz jak mogłabym go dobrze pielęgnować wszystkimi wizażowymi metodami mógłby być ładny ale ja mam dość ciemne włoski, więc odrosty mnie dobijają więc chyba jednak sobie odpuszczę ale jak coś, gdybym zmieniła zdanie, to napewno do Was na blondynkowy się zgłoszę
kiedys mialam farbowane na ciemny braz i zamarzyl mi sie blondi tak od 8 juz lat rozjasnilam wlosy do blondu pasemkami teraz robie sam odrost zero malowania calych wlosow tyle ze pasemka mam robione rozjasniaczem goldwell moja fryz go chwali ze to jeden z lepszych ..i byc moze ma racje bo 8 lat to robie i wlosow przybywa a nie ubywa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:45   #2685
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kiedys mialam farbowane na ciemny braz i zamarzyl mi sie blondi tak od 8 juz lat rozjasnilam wlosy do blondu pasemkami teraz robie sam odrost zero malowania calych wlosow tyle ze pasemka mam robione rozjasniaczem goldwell moja fryz go chwali ze to jeden z lepszych ..i byc moze ma racje bo 8 lat to robie i wlosow przybywa a nie ubywa
tak, widziałam Twoje włosy i są piękne żeby mi się udało mieć takie blond zadbane włosy jak Wy to by był szczyt moich marzeń ale trochę się obawiam, szczególnie, że jak widać mam dość ciemne włosy i dość delikatne, chyba niezbyt lubiące jakieś włosowe przeboje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:49   #2686
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
tak, widziałam Twoje włosy i są piękne żeby mi się udało mieć takie blond zadbane włosy jak Wy to by był szczyt moich marzeń ale trochę się obawiam, szczególnie, że jak widać mam dość ciemne włosy i dość delikatne, chyba niezbyt lubiące jakieś włosowe przeboje
ja w swoim zyciu mialam raz blond ktory zamalowalam wlasnie ciemnym brazempochodzilam tak jakis okres ze 4 lata i zamarzyl mi sie znow blond ale nikt nie chcial sie podjac tego ryzyka bo wlosy byly dosc grube krecone i dlugie poznalam fryz ktora do dzis mi robi pomalu zeszla pasemkami trwalo to moze ok roku zanim kolor sie wyrownal i wlosy nie dostaly tak w kosc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:00   #2687
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja w swoim zyciu mialam raz blond ktory zamalowalam wlasnie ciemnym brazempochodzilam tak jakis okres ze 4 lata i zamarzyl mi sie znow blond ale nikt nie chcial sie podjac tego ryzyka bo wlosy byly dosc grube krecone i dlugie poznalam fryz ktora do dzis mi robi pomalu zeszla pasemkami trwalo to moze ok roku zanim kolor sie wyrownal i wlosy nie dostaly tak w kosc
super, że trafiłaś na dobrą fryzjerkę, to bardzo ważne. Widać zresztą, że nie masz zniszczonych włosów! Mnie koleżanka namówiła na pierwsze farbowanie, nałożyła mi farbę blond w domu, oczywiście wyszła ruda. odczekałam tydz i nałożyła mi drugi raz. efekt- pomarańczowa cóż, moja druga dobra koleżanka jak mnie zobaczyła, to powiedziała, że mi to naprawi. Była nie pracującą w zawodzie fryzjerką. I to ona nak ładała mi w domu rozjaśniacz a potem zaraz farbę na to wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to żle, nie znałam się za bardzo, ważne, że włosy były prawie białe ale teraz już wiem dużo więcej i dlatego chcę podejść poważnie do sprawy. Nie po to zregenerowałam włosy, żeby je znów spalić
super dziewczyny, że tak służcie radami i własnymi doświadczeniami, to naprawdę dużo daje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:32   #2688
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kiedys mialam farbowane na ciemny braz i zamarzyl mi sie blondi tak od 8 juz lat rozjasnilam wlosy do blondu pasemkami teraz robie sam odrost zero malowania calych wlosow tyle ze pasemka mam robione rozjasniaczem goldwell moja fryz go chwali ze to jeden z lepszych ..i byc moze ma racje bo 8 lat to robie i wlosow przybywa a nie ubywa
I to jest chyba najważniejsze, bo jak to samo pasemko rozjaśniamy 3 i więcej razy to nie ma szans, by potem zdrowe było
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:42   #2689
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
też tak myślałam, żeby zacząć od pasemek w niewielkiej ilości, potem może coraz więcej, jakiś jasny balejażyk, a jak włosy byłyby już naprawdę dość jasne to wtedy dopiero farbą na całość. W sumie nie wiem sama czego chcę narazie zostawiam jak jest, bo muszę dobrze przemyśleć sprawę, żeby potem nie żałować


może Wam dla przykładu wstawię moje włosy z odrostem na pół głowy wstawiałam już na tym wątku, ale dość dawno.


widać, że włosy są naturalne, tylko w warkoczu takie jakby wplecione rude pasmo, to włosy, kiedyś farbowane

jakie piekne mocne włosy i gruby warkocz!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 14:45   #2690
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
też tak myślałam, żeby zacząć od pasemek w niewielkiej ilości, potem może coraz więcej, jakiś jasny balejażyk, a jak włosy byłyby już naprawdę dość jasne to wtedy dopiero farbą na całość. W sumie nie wiem sama czego chcę narazie zostawiam jak jest, bo muszę dobrze przemyśleć sprawę, żeby potem nie żałować


może Wam dla przykładu wstawię moje włosy z odrostem na pół głowy wstawiałam już na tym wątku, ale dość dawno.


widać, że włosy są naturalne, tylko w warkoczu takie jakby wplecione rude pasmo, to włosy, kiedyś farbowane
o nie nie nie, masz zakaz farbowania masz przepiękne włosy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:50   #2691
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość


widać, że włosy są naturalne, tylko w warkoczu takie jakby wplecione rude pasmo, to włosy, kiedyś farbowane
jakie geste, grube i dlugieeee:lov e:
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:33   #2692
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jaka śliczna buźka!
ale chyba masz soczewki? czy to Twoje takie oczyska?


to i ja aktualizuję swoje kłaki, chociaż dzisiaj tak mnie wnerwiają, że zawinęłam je w koczka i omijam wszystkie lustra
bardzo ladne zadbane wlosy,osobiscie gustuje w ciemnych ale blond sa niczego sobie kwestia gustu,piekne wlosy

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

dawno mnie tu nie bylo ale przewinela mi sie kwestia soczewek i ja sama przyznam mam niebieskie oczy a raczej szare co jeszcze bardziej mi sie nie podoba-moje marzenie piekne duze bardzo ciemno brazowe oczy
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:53   #2693
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
bardzo ladne zadbane wlosy,osobiscie gustuje w ciemnych ale blond sa niczego sobie kwestia gustu,piekne wlosy

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

dawno mnie tu nie bylo ale przewinela mi sie kwestia soczewek i ja sama przyznam mam niebieskie oczy a raczej szare co jeszcze bardziej mi sie nie podoba-moje marzenie piekne duze bardzo ciemno brazowe oczy
chętnie bym się z Tobą zamieniła, moje są prawie czarne...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:57   #2694
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
chętnie bym się z Tobą zamieniła, moje są prawie czarne...
to tylko pozazdroscic ,uwielbiam takie oczy
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 17:42   #2695
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Heh,ja też bym się zamieniła, do brązowych nie pasują kolory, które uwielbiam jak: czarny czy czerwony włosów, jestem zdana na mój dziadowski blond, bo nawet brąz jest na mnie za ciemny...

A oto moje kłaki. Wiem wiem, nie są aż takie cud jak niektóre tutaj widziałam, ale jak na prostowane to się trzymają Niestety, jak ich nie wyprostuje to mam burzę fal... którą nie znoszę, a jak bym po stopniowała to podobno szybciej się niszczą.. nie mam pojęcia co z nimi począć echh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 605.jpg (155,4 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 060.jpg (136,6 KB, 256 załadowań)
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2011-10-23 o 17:43
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:06   #2696
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Heh,ja też bym się zamieniła, do brązowych nie pasują kolory, które uwielbiam jak: czarny czy czerwony włosów, jestem zdana na mój dziadowski blond, bo nawet brąz jest na mnie za ciemny...

A oto moje kłaki. Wiem wiem, nie są aż takie cud jak niektóre tutaj widziałam, ale jak na prostowane to się trzymają Niestety, jak ich nie wyprostuje to mam burzę fal... którą nie znoszę, a jak bym po stopniowała to podobno szybciej się niszczą.. nie mam pojęcia co z nimi począć echh...
Śliczne masz włoski

Może zadbaj o falowane włoski, nie katuj ich prostownicą
Kwestia przyzwyczajenia
Odpowiednia pielęgnacja i powstaną piękne fale, które na pewno pokochasz
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:07   #2697
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
bardzo ladne zadbane wlosy,osobiscie gustuje w ciemnych ale blond sa niczego sobie kwestia gustu,piekne wlosy

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

dawno mnie tu nie bylo ale przewinela mi sie kwestia soczewek i ja sama przyznam mam niebieskie oczy a raczej szare co jeszcze bardziej mi sie nie podoba-moje marzenie piekne duze bardzo ciemno brazowe oczy
dziękuję bardzo

i ja bym chciała brązowe, a sama mam takie błękitne, że od obcych nawet ludzi słyszę, że mam oczy jak psy Husky
Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
chętnie bym się z Tobą zamieniła, moje są prawie czarne...
zgoda
Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
to tylko pozazdroscic ,uwielbiam takie oczy
ja również
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:12   #2698
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jakie piekne mocne włosy i gruby warkocz!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o nie nie nie, masz zakaz farbowania masz przepiękne włosy
w mojej opinii Twoje są ładniejsze


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
jakie geste, grube i dlugieeee:lov e:
dziękuję

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Heh,ja też bym się zamieniła, do brązowych nie pasują kolory, które uwielbiam jak: czarny czy czerwony włosów, jestem zdana na mój dziadowski blond, bo nawet brąz jest na mnie za ciemny...

A oto moje kłaki. Wiem wiem, nie są aż takie cud jak niektóre tutaj widziałam, ale jak na prostowane to się trzymają Niestety, jak ich nie wyprostuje to mam burzę fal... którą nie znoszę, a jak bym po stopniowała to podobno szybciej się niszczą.. nie mam pojęcia co z nimi począć echh...
piękne włosy długie i gęste
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:25   #2699
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Heh,ja też bym się zamieniła, do brązowych nie pasują kolory, które uwielbiam jak: czarny czy czerwony włosów, jestem zdana na mój dziadowski blond, bo nawet brąz jest na mnie za ciemny...

A oto moje kłaki. Wiem wiem, nie są aż takie cud jak niektóre tutaj widziałam, ale jak na prostowane to się trzymają Niestety, jak ich nie wyprostuje to mam burzę fal... którą nie znoszę, a jak bym po stopniowała to podobno szybciej się niszczą.. nie mam pojęcia co z nimi począć echh...
Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Śliczne masz włoski

Może zadbaj o falowane włoski, nie katuj ich prostownicą
Kwestia przyzwyczajenia
Odpowiednia pielęgnacja i powstaną piękne fale, które na pewno pokochasz
i otóż to
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziękuję
w mojej opinii Twoje są ładniejsze
są po prostu inne
ale Twoim na pewno niczego nie brakuje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:38   #2700
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
są po prostu inne
ale Twoim na pewno niczego nie brakuje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.