Rozjaśniacze syoss - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 12:04   #211
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez dropiata Pokaż wiadomość
Uważam,że ten rozjaśniacz jest cokolwiek dziwny. Pisałam już , że moje naturalne, nie farbowane włosy ciemny blond rozjaśnił do marchewkowych. Jest bardzo słaby jak na rozjaśniacz. Powiedziałabym, ze to raczej farba rozjaśniająca.
Albo nie widziałaś co kupiłaś, bądź nie umiałaś go użyć... Gdyż moje czarne farbowane włosy rozjaśnił do bardzo jasnego rudego. Co pozwoliło bez większego problemu zejść do blondu.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:07   #212
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Jak to nie umiałam użyc? Użyłam tak, jak było napisane w dołączonej instrukcji, zawsze czytam informacje dot. farbowania/rozjaśniania. Poza tym rozjaśniałam już kiedyś włosy rozjaśniaczem Joanny i wyszły jaśniutkie. Też wydaje mi sie to dziwne, zaczynam miec podejrzenia, że zawartośc w tym opakowaniu była zamieniona. Pudełko na 100% było nr 12-0 czyli tym najsilniejszym, moja mama i siostra moga to potwierdzic. Nie wiem czy to w ogóle jest możliwe, żeby zawartośc była np. z tego najsłabszego rozjaśniacza zamieniona. Szkoda że wyrzuciłam wszystko, teraz mogę sobie gdybac. W ogóle to rozjaśnianie było dziwne, obserwowałam cały czas ,co się dzieje na głowie i rozjaśniło może o 3 tony i potem nic a nic więcej, a trzymałam maks. ilośc czasu. Nawet włosy po rozjaśnieniu nie były specjalnie szorstkie,tylko gładkie. A jednak tak silny rozjaśniacz powinien wysuszyc chyba włosy.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:25   #213
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ale to ze słabo rozjasnił to wina najwidoczniej zbyt wielu ciemnych farb na wlosach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 07:51   #214
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Najśmieszniejsze jest to, że rozjaśniałam swoje naturalne włosy ciemny blond
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:55   #215
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśniacze syoss

no to pewnie masz niepodatne włosy na takie coś, bo moja siostra ma włosy naturalne brązowe tak jak ja i jej rozjaśnił 12-0 do żółtawych ale bardzo jasnych
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:57   #216
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Mam pytanie

Pofarbowałam sobie niedawno na brązowo włosy... wyszły ciemno... kładłam na spraną czerwień.. i tak myślę,że lepiej się czuję w czerwieniach/jasnych brązach i chyba znowu do nich wrócę... Póki co kładłam farbę tydzień temu, więc dam włosom odżyć i farbie się wymyć... ale mogę sobie rozjaśnić takim syossem wloski ( mi to tam rybka czy wyjdzie marchewa czy jasny brąz - blondu nie chcę;P) i potem mogę na to kłaść jakąś łagodniejszą farbę w czerwieni ??
Bo ja się kompletnie nie znam,a patrzeć na siebie nie mogę w tych ciemnych włosach
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:50   #217
sSsojeczek
Raczkowanie
 
Avatar sSsojeczek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Wyślij wiadomość przez MSN do sSsojeczek
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Okay , wcześniej w wakacje dałąm pozytywna opinię Syossom, jednak z perspektywy czasu zmieniam zdanie , na poczatku wloski wydaja sie ładne i zdrowe i niezniszczone ale niedlugo pozniej robia sie wysuszone, brzydkie i bardzo zniszczone.
Co do koloru nie mialam zarzutu, szczegolnie za pierwszym razem, kiedy rozjasnilam tylko polowe wlosow byly swietne ale w koncu nie dosc ze wrocilam do brazu to obcielam za ramiona bo koncowki byly nie do zniesienia.
__________________
DUKANiątko od 1 stycznia 2011 było 78
Jest 63 będzie 53
Ogarniamy.


춤추라 , 아무도 바라보고 있지않은것처럼.
사랑하라, 한번도 상처받지않은 것처럼.
노래하라, 아무도 듣고 있지 않은 것처럼.
일하라, 돈이 필요하지 않은 것처럼.
살라, 오늘이 마지막 날인것처럼.
sSsojeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 23:41   #218
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśniacze syoss

to wszystko zależy jak się dba o włosy i czy się nie przesadza z możliwościami włosów
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:50   #219
sSsojeczek
Raczkowanie
 
Avatar sSsojeczek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Wyślij wiadomość przez MSN do sSsojeczek
Dot.: Rozjaśniacze syoss

No chyba przeliczyłam się z możliwosciami moich wlosow, bo przed rozjasnianiem farbowalam je milion razy. Ale pozniej dobrze o nie dbalam, nawilzalam, stosowałam maski i dobre kosmetyki no ale na pewno Syoss mi je dodatkowo zniszczyl
ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, obcielam wlosy na troche dluzsze niz do ramion i sie okazalo ze jest mi o wiele lepiej niz w dlugich czego nigdy sie nie spodziewałam :P
__________________
DUKANiątko od 1 stycznia 2011 było 78
Jest 63 będzie 53
Ogarniamy.


춤추라 , 아무도 바라보고 있지않은것처럼.
사랑하라, 한번도 상처받지않은 것처럼.
노래하라, 아무도 듣고 있지 않은 것처럼.
일하라, 돈이 필요하지 않은 것처럼.
살라, 오늘이 마지막 날인것처럼.
sSsojeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:32   #220
Wenus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Zakupiłam dzisiaj ten rozjaśniacz ( farbę rozjaśniającą ) 11-0.
Aktualnie mam włosy po fabrowaniu na czerwony - 2 miesiące już nie farbowane, odrosty nieco spore, dodatkowo włoski zniszczone od ciągłego farbowania ( parę lat temu palette często używałam :F ) i aktualnie kolor na głowie mam taki podchodzący pod ciemny rudy/jasny kasztanowy.
Zakupiłąm 3 sztuki tego rozjaśniacza ( długie włoski ), czy jest szansa, że po 2 'turach' rozjaśniania wyjdzie mi jako taki blond kolorek? No i czy moje włoski to przeżyją?

Ostatnio trochę je podciełam więc te zniszczone końcówki w 90% są usunięte ale boję się o 'dolne' włosy które zapuszczam, one najczęściej były rozjaśniane i boję się że jeszcze w gorszym stanie będą a coraz mniej ich mam.

Zakupiłam dodatkowo odżywkę i szapon z sayossa ( według mnie firma jest dobra, na szampony nigdy nie narzekaałam więc może wzmocnią moje włoski troszkę ), ale co prócz tego polecacie by włosy po rozjaśnianiu odzyskały dawną kondycję? Albo chociaż kondycję sprzed rozjaśniania.

Pamiętam że zawsze joanną rozjaśniałam, po zmyciu nawet włosów rozczesać nie mogłam takie siano miałam, w dotyku strasznie matowe były. Ale po jakimś czasie ich stan się polepszył, lecz trochę to zajęło.


Pozdrawiam i dziękuje zgóry za pomoc.
Wenus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:50   #221
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja absolutnie odradzam nakładanie dwa razy, ponieważ mi po razie tam gdzie zachaczyłam o już rozjaśnione włosy - normalnie się połamały, więc absolutnie tak nie rób jeżeli chcesz mieć dalej długie.
To wbrew pozorom jest bardzo silna farba. Ja też używam 11-0.
Aha i radzę zdecydować się na jeden kolor bo takie częste zmiany prowadzą do zniszczeń, których nie da się odbudować. Tylko osoby z krótkimi włosami mogą sobie pozwolic na zmianę koloru co 2 czy 3 miesiące.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 21:09   #222
sSsojeczek
Raczkowanie
 
Avatar sSsojeczek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Wyślij wiadomość przez MSN do sSsojeczek
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Wenus18 Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj ten rozjaśniacz ( farbę rozjaśniającą ) 11-0.
Aktualnie mam włosy po fabrowaniu na czerwony - 2 miesiące już nie farbowane, odrosty nieco spore, dodatkowo włoski zniszczone od ciągłego farbowania ( parę lat temu palette często używałam :F ) i aktualnie kolor na głowie mam taki podchodzący pod ciemny rudy/jasny kasztanowy.
Zakupiłąm 3 sztuki tego rozjaśniacza ( długie włoski ), czy jest szansa, że po 2 'turach' rozjaśniania wyjdzie mi jako taki blond kolorek? No i czy moje włoski to przeżyją?

Ostatnio trochę je podciełam więc te zniszczone końcówki w 90% są usunięte ale boję się o 'dolne' włosy które zapuszczam, one najczęściej były rozjaśniane i boję się że jeszcze w gorszym stanie będą a coraz mniej ich mam.

Zakupiłam dodatkowo odżywkę i szapon z sayossa ( według mnie firma jest dobra, na szampony nigdy nie narzekaałam więc może wzmocnią moje włoski troszkę ), ale co prócz tego polecacie by włosy po rozjaśnianiu odzyskały dawną kondycję? Albo chociaż kondycję sprzed rozjaśniania.

Pamiętam że zawsze joanną rozjaśniałam, po zmyciu nawet włosów rozczesać nie mogłam takie siano miałam, w dotyku strasznie matowe były. Ale po jakimś czasie ich stan się polepszył, lecz trochę to zajęło.


Pozdrawiam i dziękuje zgóry za pomoc.

ja tak zrobiłam z tym ze gorzej bo uzylam 12 , ale rozjasnialam drugi raz po 2 tygodniach od pierwszego . (z perspektywy czasu za pierwszym wygladalo to lepiej) odrosty bd miala jasniejsze i to o wiele niz te farbowane, generalnie mi po dwoch 12 wyszly rudawe nadal wiec nie sugerowalabym sie w ogole kolorem na opakowaniach.
__________________
DUKANiątko od 1 stycznia 2011 było 78
Jest 63 będzie 53
Ogarniamy.


춤추라 , 아무도 바라보고 있지않은것처럼.
사랑하라, 한번도 상처받지않은 것처럼.
노래하라, 아무도 듣고 있지 않은 것처럼.
일하라, 돈이 필요하지 않은 것처럼.
살라, 오늘이 마지막 날인것처럼.
sSsojeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:37   #223
Wenus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ostatnio rozjaśniane włosy miałam ponad rok temu, chyba już nawet prawie 2 lata temu, wtedy rudy bardzo chciałam i by zejść z czarnego musiałam 2 razy rozjaśniać ale nieszczęsną joanną, włosy mi bardzo wypadały ale po czasie się 'uspokoilo'. Aż dziwne, że mi się udało zejść do dość jasnego koloru po dwóch razach by móc zafarbować je na piękny marchewkowy kolor. :P Od prawie roku mam na głowie czerwony, robiony farbani zazwyczaj z sayossa bo mieli cudny odcień i włosów nie mam aż tak bardzo zniszczonych ( prócz własnie tych 'dolnych' które najwięcej przeszły, nie chcę ich ścinać więc takie od dłuższego czasu są i ciężko ich stan poprawić )

Planuję dzisiaj pierwszy raz rozjaśnić, jeżeli p ozmyciu rozjaśniacza moje włosy będą w lepszym stanie niż po joannie to na pewno nie będzie problemu by rozjaśniać je ponownie za jakiś tydzień odżywiając je trochę przez ten czas.

Mam dość grube włosy, które już tyle przetrwały a nadal mam ich bardzo dużo. :P
( Farbuję/rozjaśniam od 1 klasy gimnazjum praktycznie co miesiąc i miałam wszystkie możliwe kolory na głowie. ) :P

Napiszę jak ten rozjaśniacz wpłynął na moje włoski, czy udało mi się do kolorku którego chcę zejść i czy włosy mam bardzo zniszczone niedługo.
Wenus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:52   #224
asska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja włosy zawsze rozjasniałam "joanną" i były bardzo zniszczone. Nie farbowałam przez pare miesięcy, az w koncu miałam odrosty długości jakies 4 cm (wiem, okropny efekt). Jednak włosy na dolnych partiach były białe praktycznie, a te odrosty miałam naturalnie ładny blond. Chciałam coś zrobić żeby nie miec odrostów ale też żeby pozbyc się białawego odcienia na reszcie włosow. Więc uzyłam rozjasniacza z Syossa. Niestety jest niezadowolona, bo wł0sy jak były białe, tak są nadal.
Co prawda są mniej zniszczone niz po joannie, ale nadal jest ten biało-blond odcien.
Wiecie może co można poradzic na taki problem? Te włosy są prawie białe, a nie moge ich przyciemnić dosłownie żadną normalną farbą.
Myslicie że dekoloryzacja to jedyne wyjscie? Słyszalam ze okropnie niszczy włosy..
__________________
Najcięższą pracą w życiu kobiety jest ładnie wyglądać od rana do wieczora. - M. Monroe.
asska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:54   #225
Peace and Love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam, rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z firmy Syoss 10-0 http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...niacz-10-0.jpg
i chciałabym wiedzieć, czy da się z tego zejść do naturalnego koloru, jakim był ciemny blond??
__________________

Życie wakacjami jest o niebo lepsze !

Peace and Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:28   #226
Wenus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez asska92 Pokaż wiadomość
ja włosy zawsze rozjasniałam "joanną" i były bardzo zniszczone. Nie farbowałam przez pare miesięcy, az w koncu miałam odrosty długości jakies 4 cm (wiem, okropny efekt). Jednak włosy na dolnych partiach były białe praktycznie, a te odrosty miałam naturalnie ładny blond. Chciałam coś zrobić żeby nie miec odrostów ale też żeby pozbyc się białawego odcienia na reszcie włosow. Więc uzyłam rozjasniacza z Syossa. Niestety jest niezadowolona, bo wł0sy jak były białe, tak są nadal.
Co prawda są mniej zniszczone niz po joannie, ale nadal jest ten biało-blond odcien.
Wiecie może co można poradzic na taki problem? Te włosy są prawie białe, a nie moge ich przyciemnić dosłownie żadną normalną farbą.
Myslicie że dekoloryzacja to jedyne wyjscie? Słyszalam ze okropnie niszczy włosy..
Dekoloryzacja po rozjaśnianiu?
Przecież rozjaśniacz 'wytrąca' barwnik z Twoich włosów, poddając się zabiegowi dekoloryzacji nie przywrócić poprzedniego koloru gdyż go nie ma we włosach. Dekoloryzacja tylko działa na włosy farbowane, chyba że się mylę to mnie poprawcie?

Poza tym Ty myślałaś, że jak użyjesz rozjaśniacza na rozjaśnione już włosy to one staną się ciemniejsze?
Polecam poczytać definicję rozjaśniacza. :P

Edytowane przez Wenus18
Czas edycji: 2012-02-03 o 21:30
Wenus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 05:56   #227
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Na rozjaśnione włosy żeby przyciemnic to chyba pigmentację się robi.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:32   #228
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Rozjaśniacze syoss

nom jak chcesz przyciemnić rozjaśniane włosy to musisz robić tą pigmentację ale to musisz się wbić na bloga bond bunny i tam ja zapytać bo to jakoś się robi tam że natury najpierw się nakłada bez oxy, a potem farbę na to na tym samym poziomie np. natura 8.0 i na to farba 8.1....trochę to skomplikowane ..musisz ją zapytać.
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:25   #229
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam!
Rozjaśniałam sobie dziś po raz kolejny włosy no i dawno tego nie robiłam więc miała mega duży czarny odrost. Postanowiłam, że nałożę na niego rozjaśniacz na koniec - bo zawsze najszybciej i najbardziej mnie chwyta. Nie chciałam mieć białego czubka głowy.
I tak zrobiłam. Trzymałam z 15 minut, po czym zmyłam bo razem minęło już 45 minut trzymania rozjaśniacza.
I tu jest problem - nagle odrost postanowił, że nie chwyci. Tzn chwycił, ale bardzo lekko - zmienił się tylko odcień na nieco jaśniejszy. Muszę coś z tym zrobić do piątku a najlepiej do czwartku - czy mogę kupić kolejny rozjaśniacz i nałożyć tylko na chwilę na ten odrost?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 11:46   #230
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśniacze syoss

jak dbasz o włosy to nic się nie stanie, ja nieraz nakładałam 2 rozjaśniacze z wodą 12% jeden po drugim to myślę, że Tobie nie powinno to wyrządzić szkody jak tylko chwilkę trzymałaś
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:34   #231
ksenia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hej, dziewczyny
Mam taki maly problem : naturalny kolor wlosow mam ciemny blad (taki mysi) , ale juz od dawna farbowalam na bardzo ciemny braz. 3 tygodnie temu fryzjer zrobil mi dekoloryzacje i nalozyl na te pomaranczowe wloski jasna miedz. A wiec, teraz mam taki jasno miedziany, delikatnie rudawy kolor...wlosy mam doramion (zapuszczam), no i chce wyjsc do blondu, ale nie takiego jasnego jasnego...chcialabym jakis zloty, miodowy blod. a wiec mam pytanko, co mi polecacie teraz zrobic? jak rozjasnic dalej te wloski? czy jak walne sobie syoss 12 to rozjasni wystarczajaco by potem nalozyc jakas farbe? na zdjeciach sa moje wloski jakies 2 tygodnie temu. teraz kolor troche sie spral...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1482.jpg (45,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1483.jpg (44,4 KB, 26 załadowań)
ksenia0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 19:26   #232
Koyl
Przyczajenie
 
Avatar Koyl
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez ksenia0804 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
Mam taki maly problem : naturalny kolor wlosow mam ciemny blad (taki mysi) , ale juz od dawna farbowalam na bardzo ciemny braz. 3 tygodnie temu fryzjer zrobil mi dekoloryzacje i nalozyl na te pomaranczowe wloski jasna miedz. A wiec, teraz mam taki jasno miedziany, delikatnie rudawy kolor...wlosy mam doramion (zapuszczam), no i chce wyjsc do blondu, ale nie takiego jasnego jasnego...chcialabym jakis zloty, miodowy blod. a wiec mam pytanko, co mi polecacie teraz zrobic? jak rozjasnic dalej te wloski? czy jak walne sobie syoss 12 to rozjasni wystarczajaco by potem nalozyc jakas farbe? na zdjeciach sa moje wloski jakies 2 tygodnie temu. teraz kolor troche sie spral...
Nie radzę, a szczególnie po dekoloryzacji. Sama mam taki naturalny, średni, złoty blond, jednak pół roku temu wpadłam na pomysł pomalowania włosów na ciemny brąz i tak malowałam gdzieś do lutego... Dosyć niedawno stwierdziłam, że chcę wrócić do swojego koloru albo takiego, jaki Ty chcesz - miodowego blondu. Kupiłam w końcu Syossa 11 akurat i to, co wyszło na moich włosach, było okropnym jajem... Rozjaśniacz zadziałał, ale po tylu farbach dziwnie to złapało. Lepiej z tym pójść do fryzjera, ja tak zrobiłam dopiero po nieudanej próbie rozjaśniania...
Koyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:16   #233
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Kupiłam dzisiaj rozjaśniacz 12-0. Włosy mam ufarbowane na wypłowiały brąz. Nie liczę na platynę oczywiście Chcę uzyskać jakiś tam niezbyt jasny odcień blondu. Do tego kupiłam jeszcze farbę Garnier Color Naturals 111 przeciw rudym refleksom żeby, która niby też ma dodatkowo rozjaśnić do 4 tonów. W poniedziałek lub wtorek będę kombinować to zdam relacje co z tego wyszło

Chciałam się zapisać do fryzjera, ale w jednym salonie zaproponowano mi pasemka (miałam kiedyś i dziękuję postoję), w drugim dekoloryzacje 'a potem zobaczymy co wyjdzie i będziemy kombinować' co kosztowałoby ok. 300zł, a w trzecim że w ogóle się nie podejmą, więc dałam sobie spokój i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zanim zachciało mi się eksperymentów rozjaśniałam włosy w domu nie raz, ale teraz przyznam że troszkę się boję
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:42   #234
mya07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam. Jestem nowa na wizazu,ale od dluzszego czasu sledze ten watek. juz kilka razy zerkalam w rossmannie na te rozjasniacze, jednak sie balam teraz zblizaja sie wakacje wiec postanowie sprobowac

Ponizej dodam zdjecia aktualnego koloru moich wlosow( naturalnie mam sredni braz ze zlotawa poswata w sloncu.ostatnio-na poczatku kwietnia farbowalam Loreal'em "Płomienna miedz")


teraz patrze i nie wiem czemu nie zaladowalo mi zdj...wyskakuje taki napis "
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

ktos wie co nie tak?

Edytowane przez mya07
Czas edycji: 2012-05-15 o 18:00
mya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:12   #235
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Raz jak rozjaśniłam włosy to miałam bardzo jasne - zafarbowałam na zdawałoby się platynę i mi ściemniały.... Teraz pojawił się odrost i chciałabym znów pofarbować, ale boję się, że mi ściemnieją. Farbował ktoś takm gołębim blondem?Koleżanka takim rozjaśniła jasny brąz do platynki
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:54   #236
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Miałam zdać relację co wyszło. Po pierwszym rozjaśnianiu włosy wyszły miedziane. Idąc za ciosem stwierdziłam, że 'raz kozie śmierć' i znowu kupiłam 12-0. Ku mojej wielkiej radości wyszło żółtko i po kombinacji z ochłodzeniem koloru mam ciepły jasny blond przypominam, że włosy były farbowane na ciemny brąz. Rozjaśniacz ładnie zdjął farbę i nie poniszczył włosów. Oczywiście końcówki ucierpiały, ale spodziewałam się gorszych zniszczeń po takich eksperymentach
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:02   #237
Didik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Rozjaśniacze syoss

hej, dziewczyny ja z czystym sumieniem moge polecic Wam Syoss intensywny rozjasniacz 12-0.. moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, ten rozjasniacz trzymam na wlosach przez 20-25min i wychodza prawie biale bez zadnych miedzianych refleksow zeby ladnie stonowac kolor i nie wygladac jak tleniona blondyna (zwlaszcza teraz do opalenizny) nakladam na to Szlachetna perle z Joanny (212). farbuje sie tym Syossem odkad go znalazlam w sklepie, i szczerze mowiac jest o niebo lepszy niz rozjasniacz z Joanny do tego wystarczy mi odzywka z Biovax do blondu i wloski są piekne, miekkie i lsniace aha, i chcialam jeszcze dodac ze po tym rozjasniaczu Syoss'a o sianie na glowie mozna zapomniec, wloski są mile w dotyku jak najbardziej polecam, moj faworyt! Ale oczywiscie kazda z Nas ma inne wlosy wiec nie wiem jak to wyjdzie u kogos innego Pozdrawiam!
Didik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:40   #238
Vivien_o6
Przyczajenie
 
Avatar Vivien_o6
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Rozjaśniacze syoss

Muszę się was poradzić , bo już od dawna mam marzenie żeby mieć blond włoski W kwietniu tego roku byłam na rozjaśnianiu, tylko raz fryzjerka położyła mi rozjaśniacz. Wyszły mi rude, no niestety jak po każdym rozjaśnianiu z ciemnych, a miałam prawie czarne żyłam z tym rudym, nakładałam blond szamponetki żeby rozjaśnić je troche po jakimś czasie wyszły mi rudo-żółto-blond, ogółem kolor był z lekka okrutny :p żyłam tak z nimi aż do teraz. Kupiłam farbę średni blond z Syossa 7-6 , wyszedł mi ciemny blond. http://4.bp.blogspot.com/-AMuHCFPKcF...52810%2529.jpg - mój kolor jest troszkę jaśniejszy, ale nie za dużo.

Myślałam właśnie o użyciu farb rozjaśniająch z Syossa, ale większość dziewczyn rozjaśniało nimi z czarnych, a ja już przeszłam ten etap i nie wiem czy mi to wyjdzie
Czy mogę prosić was o radę jakiego rozjaśniacza użyć słyszałam, że garnier color sensetion EO krem dekoloryzujący jest doby? Czy, któraś z was go używała? Z góry dziękuję, za informację
Vivien_o6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:54   #239
Didik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Vivien_o6 - tak jak napisalam wyzej najlepszym rozjasniaczem (przynajmniej dla mnie) jest Syoss intensywny rozjasniacz 12-0.. wloski rozjasniaja sie momentalnie, moje odrosty (ciemny blond) łapie bardzo szybko dlatego trzymam go tylko do 25minut bo po tym czasie wloski sa prawie biale i tak jak napisalam wyzej, do stonowania koloru (chociaz nie zawsze to robie, bo po tym rozjaniaczu wlosy nie sa zolte) nakladam farbe Joanny Szlachetna Perła (212) kiedys uzywalam rozjasniacza Joanny ale po nim mialam siano i zolte wlosy.. nie uzywam teraz innego rozjaniacza, tylko ten Syoss dlatego nie moge polecic Ci niczego innego, bo poki nie zniknie z rynku to bede uzywac tylko to Pozdrawiam.
Didik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 09:41   #240
doris2880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam miałam farbowane włosy na ciemny blond i był już dość sprany. Wczoraj nałożyłam syoss 11-0 i wyszły mi pomarańczowe, a odrosty białe. Jaka farba mogłaby mi pomóc i pokryć włosy jednolicie na kolor w kierunku piaskowego blondu?? Jaka blond farba najlepiej pokrywa?? pomocy!!!!!!
doris2880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.