Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 10:59   #1501
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
trzymam kciuki Anula a Ty chyba mialas deo z aubrey organic nie sprawdzil sie?
wiesz co, jeśli chodzi o działanie to byłam z niego zadowolona
niestety ma fatalnie skonstruowaną kulkę - po każdym użyciu musiałam ją czyścic, bo deo zbierało się w rowkach do zakręcania w dość dużej ilości i odpychająco to wyglądało!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:32   #1502
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiesz co, jeśli chodzi o działanie to byłam z niego zadowolona
niestety ma fatalnie skonstruowaną kulkę - po każdym użyciu musiałam ją czyścic, bo deo zbierało się w rowkach do zakręcania w dość dużej ilości i odpychająco to wyglądało!
moze jakis felerny egzemplarz Ci sie trafil Skoro skuteczny to wezme go pod uwage przy moim zamowieniu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:36   #1503
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
moze jakis felerny egzemplarz Ci sie trafil Skoro skuteczny to wezme go pod uwage przy moim zamowieniu
możliwe
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:06   #1504
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis zauwazylam pierwsze malutkie rzesy takie 2-3 mm kikuty nie wiem czy to zasluga odzywki juz, czy same z siebie tak wyrosly ale motywuje do dalszego stosowania odzywki na razie przez pierwsze 10 dni smaruje 2-3 razy dziennie
w weekend bede zamawiac pat&rub na min 35% znizce dodatkowo takze jakby ktoras byla na cos chetna to prosze o pw
A ja nie jestem do końca zadowolona z Xlash, po takim czasie i stosowaniu Revitlash miałam zdecydowanie dłuższe rzęsy. Coś tam są dłuższe, ale nie spektakularnie jak po R. Zobaczę co będzie dalej i zaraportuję, dodam, że stosuję drugi miesiąc, codziennie na noc. I tu moje pytanie: odzywkę można używać częściej?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:12   #1505
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A ja nie jestem do końca zadowolona z Xlash, po takim czasie i stosowaniu Revitlash miałam zdecydowanie dłuższe rzęsy. Coś tam są dłuższe, ale nie spektakularnie jak po R. Zobaczę co będzie dalej i zaraportuję, dodam, że stosuję drugi miesiąc, codziennie na noc. I tu moje pytanie: odzywkę można używać częściej?
ja mam prolash+ w ulotce mojej odzywki jest napisane ze przez pierwsze 10 dni stosowac 2-3 razy dziennie pozniej 1 x dziennie. Niestety nie wiem jak to jest z innymi odzywkami trzeba by siegnac do ulotki

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-03-14 o 14:14
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:17   #1506
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam prolash+ w ulotce mojej odzywki jest napisane ze przez pierwsze 10 dni stosowac 2-3 razy dziennie pozniej 1 x dziennie. Niestety nie wiem jak to jest z innymi odzywkami trzeba by siegnac do ulotki
Zrozumiałam, że też masz Xlash A ją używa się raz dziennie, na noc, stąd moje pytanie. Idę sprawdzać, co to Prolash Gdzie ją kupiłaś?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:24   #1507
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że też masz Xlash A ją używa się raz dziennie, na noc, stąd moje pytanie. Idę sprawdzać, co to Prolash Gdzie ją kupiłaś?
chcialam xlash ale szkoda mi bylo 200 zl. Bez zadnych rabatow to duzo, w szczegolnosci ze ja na rzesy narzekac nie moge to raczej moja fanaberiateraz sie dowiedzialam ze u kosmetyczki moge ja kupic za 150 zl wiec moze kiedys prolash+ ma 6,5 ml i cene duza bardziej przyjazna na alle sa i w sklepie luksusnatury
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 14:47   #1508
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
chcialam xlash ale szkoda mi bylo 200 zl. Bez zadnych rabatow to duzo, w szczegolnosci ze ja na rzesy narzekac nie moge to raczej moja fanaberiateraz sie dowiedzialam ze u kosmetyczki moge ja kupic za 150 zl wiec moze kiedys prolash+ ma 6,5 ml i cene duza bardziej przyjazna na alle sa i w sklepie luksusnatury
Dziękuję za informację, odżywki są faktycznie na Allegro. Pochwal się proszę co będziesz kupować w P&R?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:53   #1509
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację, odżywki są faktycznie na Allegro. Pochwal się proszę co będziesz kupować w P&R?
nie ma za co nie to ze ja sama jestem prowodyrem zamowienia na p&r kolezanki chca zeby im maski i micele zamowic ... a ja od dluzszego czasu wzdycham do zestawu hipo czyli maslo, peeling i krem do rak A jako ze jest kod na weekend plus inne bonusy to cena calkiem przyjemna jak na taki zestaw
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:27   #1510
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

z fejsa - EcoSpa zaprasza na dzień otwarty i jakieś pokazy kosmetyki naturalnej (w sobotę, 16 marca, godz. 11.00, ul. Podwale 13, (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia). W Wawie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:34   #1511
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja też mogę oddać kod 20% do Pat&Rub ważny chyba do 23 marca.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 17:38   #1512
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dziewczyny ile nakladacie maski phenome na glowe zeby byl efekt?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:12   #1513
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny, jakby któraś chciała to mam kod do kaliny na -10% ważny do końca marca.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:15   #1514
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Fajne nabytki! Napisz coś wiecej o rożanym oleju do twarzy, please
dopiero raz nałożyłam i powiem szczerze że mi nie podszedł bo się zwyczajnie nie wchłonął...zachował się tak jak zachowuje się większość olejów na mojej twarzy czyli to też nie świadczy źle o oleju tylko dowodzi kapryśności mojej gęby bo inne dziewczyny są zadowolone z tej mieszanki

za to pianka do włosów alverde po pierwszym użyciu zrobiła bardzo dobre wrażenie - troszkę je usztywniła i zdecydowanie dodała objętości czyli to co lubię najbardziej

jak już piszecie o kodach to ja mam 30% na phenome do konca marca

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-03-14 o 18:17
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:26   #1515
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja też mogę oddać kod 20% do Pat&Rub ważny chyba do 23 marca.
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakby któraś chciała to mam kod do kaliny na -10% ważny do końca marca.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jak już piszecie o kodach to ja mam 30% na phenome do konca marca
o a ja właśnie miałam zapytać, czy ktoś ma jakieś fajne wieści o promocjach do sklepów które mają w asorytmencie spray alvy bo nam wyszedł... a ponieważ dopisałam się do wątku odwykowego i nie chcę dobijac do darmowej wysyłki
to wszystko utrudnia

Chyba, żeby może ktoś chciał tani spray (32 zeta) - jest w tej cenie w jednym sklepie, ale trza do 150 zamówić, bo za wysyłkę 12 złotych polskich liczą...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:51   #1516
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kochane, dawno mnie tu nie było bo trafiłam do szpitala. Teraz czytam i nadrabiam zaległości. Niedługi pewnie też nadrobię zaległości w zakupach

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że też masz Xlash A ją używa się raz dziennie, na noc, stąd moje pytanie. Idę sprawdzać, co to Prolash Gdzie ją kupiłaś?
Ja mam xlash i rzęsy faktycznie rosną jak oszlałe
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:42   #1517
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wrzucam parę ostatnich nabytków
Piękności

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki nabytków z ostatniego miesiąca i wieczorem zakładam wątek odwykowy!!!
Jak podsumowałam ile mnie wszystko kosztowało to
1 -fotka pędzelki-bdellium tools,tusz Living Nature nauczyłam sie z nim obchodzić i nawet sie polubiliśmy ,choć efekt raczej naturalny
2- ZSK
3-E-naturalne
4-Gamila trójpak i w tym dużym pudełku połowa mydła jasminowego i połowa lemongrass.
na razie używam do twarzy orginal a do ciała lemongrass.Zauważyłam że tam gdzie jest zanieczyszczenie skóry następuje po użyciu wałkowanie.
Używam 2 tydzień wałkuje sie cały czas ale usłyszałam wczoraj że bardzo mi się skóra wygładziła na twarzy
5-Alva ,haushka paletka i mini zestaw ANB -Skarbiec Natury oczywiście dostałam próbeczki obsługa super.
Próbki Amilie bardzo fajne minerałki znalazłam kolor na zimę,tylko zima się kończy.
Filtr Aubrey testowałam przez 3 dni i jak na razie mi podszedł ,wchłania się do matu i współgra z minerałami,tylko muszę sprawdzić czy nie zapycha bo po 3 dniach ciężko stwierdzić.
Planet system- antyperspirant mango- papaja i Emulsja rozjaśniająca i likwidująca oznaki starzenia ma bardzo fajny skład ale musi poczekać na swoją kolej kupiłam wczoraj w Rossmanie bo były 50% taniej

Promolcia zakupy
U kogo się kończy, u tego się kończy... Prawda Justynka???? Już mnie szlag trafia na tą zimę. U nas śnieżyca. Jak tak dalej będzie to jutro będzie śniegu po pas. A zakupy fajowe!! Kolejna zadowolona z Gamili.

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa opinii o peelingu enzymatycznym phenome. Z tego co wiem opinie sa skrajne- jedni twierdza ze nie robi nic inni ze wypala im twarz zywcem. Szukam jakiegos dobrego peelingu enzymatycznego, poki co uzywam zestawu z BU ale nie jestem do konca przekonana. Maska phenome tez mnie zaciekwiła
Przy całej mojej miłości do Phenome...mnie właśnie ten peeling wypala żywcem. Do buraka. I to tak wypala, że aż twarz się robi gorąca i rumień robi się coraz bardziej intensywny. Później pryskam wodą termalną przez 15 minut, żeby to wszystko znikneło. Jednak najbardziej pocieszające jest to, że po kilkunastu minutach "czerwień" znika, a twarz jest bardzo ładna. W zasadzie stwierdziłam, że na dłuższą metę krzywdy nie robi. To tylko taki "efekt specjalny" podczas trzymania peelingu na twarzy

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a ja się pochwalę moim nowym nabytkiem... 100% natury :P śpiący...
uszka dziś podstrzyglam i wykąpałam małego śmierdzielka...
Hehe..śliczności!!!


Dziewczyny, dodam jeszcze, że po odstawieniu mydła Aleppo 50% skóra na tywarzy wraca do normy Przesusz zninknął, plamy koło ust i brody też Jest cudownie. No i cieszę się że znalazłam winowajcę. Mydełko afrykańskie AJ LOWIUUUUUUUU

I wklejam nieśmiało moje skromniutkie zakupy z matique. Czekam jeszcze tylko na Olejek do kąpieli z oślim mleczkiem od SoBioetic, bo tam małe zamieszanko się w zamówieniu zrobiło...
A moje nabytki to:
1. Suchy olejek do ciała SoBioetic - kocham olejki po kąpieli..jeszcze nie uzywałam, ale zapowiada się fajnie. Bardzo delikatny zapach.
2. Mydło z żółtą glinką. Czeka na swoją kolej. Pachnie cytrusami. Chciałam kupić z czerwoną glinką ale nie było.
3. Mydełko Ayurwedyjskie Karawan Authentic. Malutkie, śliczniutkie. Zapach cudowny, fajnie się pieni.
4. Miniaturki Madara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0448.jpg (147,3 KB, 62 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:26   #1518
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja tez mam zaraz czerwona gebe po tym peelingu z Phenome ale po zmyciu i na drugi dzien mam piekna buzke
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 07:17   #1519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jadzia - zakupy bardzo miłe dla oka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile nakladacie maski phenome na glowe zeby byl efekt?
ja nakładam sporo trudno mi to określić, ale myslę, że ok. 20 ml
jak nakładałam mniej, to efekt był dużo gorszy!
Masuję dłuższą chwilę a potem zostawiam na włosach przez parę minutek
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
za to pianka do włosów alverde po pierwszym użyciu zrobiła bardzo dobre wrażenie - troszkę je usztywniła i zdecydowanie dodała objętości czyli to co lubię najbardziej

jak już piszecie o kodach to ja mam 30% na phenome do konca marca
bardzo się cieszę, że pianka alverde się spisuje
Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kochane, dawno mnie tu nie było bo trafiłam do szpitala. Teraz czytam i nadrabiam zaległości. Niedługi pewnie też nadrobię zaległości w zakupach
mam nadzieję, że wszystko juz dobrze


A ja się pochwalę, że dzięki uprzejmości Małgosi i sile wspólnych zakupów mam peeling do włosów phenome z 40% rabatem
Jak mi brakowało tego peelingu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:04   #1520
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
kilka kolejnych nabytków

pojawiają się nowe pędzelki eco tools


Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a ja się pochwalę moim nowym nabytkiem... 100% natury :P śpiący...
uszka dziś podstrzyglam i wykąpałam małego śmierdzielka...
Przesłodki, zadomowił się już?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis zauwazylam pierwsze malutkie rzesy takie 2-3 mm kikuty nie wiem czy to zasluga odzywki juz, czy same z siebie tak wyrosly ale motywuje do dalszego stosowania odzywki na razie przez pierwsze 10 dni smaruje 2-3 razy dziennie
To super, kusisz jak żadna

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dopiero raz nałożyłam i powiem szczerze że mi nie podszedł bo się zwyczajnie nie wchłonął...zachował się tak jak zachowuje się większość olejów na mojej twarzy czyli to też nie świadczy źle o oleju tylko dowodzi kapryśności mojej gęby bo inne dziewczyny są zadowolone z tej mieszanki
Widocznie masz naturalnie dobrze natłuszczoną cerę

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kochane, dawno mnie tu nie było bo trafiłam do szpitala. Teraz czytam i nadrabiam zaległości. Niedługi pewnie też nadrobię zaległości w zakupach
Ojej, nie zazdroszczę, dobrze, że jesteś z powrotem

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Przy całej mojej miłości do Phenome...mnie właśnie ten peeling wypala żywcem. Do buraka. I to tak wypala, że aż twarz się robi gorąca i rumień robi się coraz bardziej intensywny. Później pryskam wodą termalną przez 15 minut, żeby to wszystko znikneło. Jednak najbardziej pocieszające jest to, że po kilkunastu minutach "czerwień" znika, a twarz jest bardzo ładna. W zasadzie stwierdziłam, że na dłuższą metę krzywdy nie robi. To tylko taki "efekt specjalny" podczas trzymania peelingu na twarzy

I wklejam nieśmiało moje skromniutkie zakupy z matique. Czekam jeszcze tylko na Olejek do kąpieli z oślim mleczkiem od SoBioetic, bo tam małe zamieszanko się w zamówieniu zrobiło...
A moje nabytki to:
1. Suchy olejek do ciała SoBioetic - kocham olejki po kąpieli..jeszcze nie uzywałam, ale zapowiada się fajnie. Bardzo delikatny zapach.
2. Mydło z żółtą glinką. Czeka na swoją kolej. Pachnie cytrusami. Chciałam kupić z czerwoną glinką ale nie było.
3. Mydełko Ayurwedyjskie Karawan Authentic. Malutkie, śliczniutkie. Zapach cudowny, fajnie się pieni.
4. Miniaturki Madara.


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja tez mam zaraz czerwona gebe po tym peelingu z Phenome ale po zmyciu i na drugi dzien mam piekna buzke
A mnie ten peeling w ogóle nie ruszał, nic nie czułam, mogłabym z nim chodzić jak z kremem, cały dzień co dzień, dopiero drugiego dnia po użyciu widziałam działanie, cera była taka uspokojona, bez zaczerwienień, pory czyste. Był dla mnie do tego stopnia delikatny, że dodawałam do niego drobinki ścierające. Zamierzam się na następne opakowanie, aby sprawdzić, czy aby nie wcisnęli mi wcześniej jakiejś bublowatej wersji
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:19   #1521
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, mam pytanie, bo zaczęło mnie to nurtować. Jak widzicie od 1 listopada nie piję kawy, a co z peelingiem kawowym? Tyle mówimy o tym, że kosmetyki przenikają przez skórę i dlatego ważne jest aby odpowiednio je dobierać. Czy jeżeli robię peeling kawą to mój organizm czuje się tak jakby pił kawę? Zdaję sobie sprawę, że to chyba raczej nie jest możliwe, ale nurtuje mnie to.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:37   #1522
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo zaczęło mnie to nurtować. Jak widzicie od 1 listopada nie piję kawy, a co z peelingiem kawowym? Tyle mówimy o tym, że kosmetyki przenikają przez skórę i dlatego ważne jest aby odpowiednio je dobierać. Czy jeżeli robię peeling kawą to mój organizm czuje się tak jakby pił kawę? Zdaję sobie sprawę, że to chyba raczej nie jest możliwe, ale nurtuje mnie to.
Na pewno Twój organizm nie będzie po peelingu reagował tak jak po wypiciu kawy Coś tam na pewno przeniknie przez skórę do krwioobiegu, ale tak naprawdę kawa jest bardzo zdrowa, w niedużych ilościach raz na jakiś czas ma dobroczynny wpływ na organizm człowieka.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:20   #1523
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A propos kawy-moim zdaniem organizm nic z niej nie weźmie-przecież żeby do organizmu dostała się kofeina,musi być najpierw wyekstrahowana z ziaren gorącą wodą-czyli zaparzona
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:25   #1524
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Piękności


U kogo się kończy, u tego się kończy... Prawda Justynka???? Już mnie szlag trafia na tą zimę. U nas śnieżyca. Jak tak dalej będzie to jutro będzie śniegu po pas. A zakupy fajowe!! Kolejna zadowolona z Gamili.



Przy całej mojej miłości do Phenome...mnie właśnie ten peeling wypala żywcem. Do buraka. I to tak wypala, że aż twarz się robi gorąca i rumień robi się coraz bardziej intensywny. Później pryskam wodą termalną przez 15 minut, żeby to wszystko znikneło. Jednak najbardziej pocieszające jest to, że po kilkunastu minutach "czerwień" znika, a twarz jest bardzo ładna. W zasadzie stwierdziłam, że na dłuższą metę krzywdy nie robi. To tylko taki "efekt specjalny" podczas trzymania peelingu na twarzy



Hehe..śliczności!!!


Dziewczyny, dodam jeszcze, że po odstawieniu mydła Aleppo 50% skóra na tywarzy wraca do normy Przesusz zninknął, plamy koło ust i brody też Jest cudownie. No i cieszę się że znalazłam winowajcę. Mydełko afrykańskie AJ LOWIUUUUUUUU

I wklejam nieśmiało moje skromniutkie zakupy z matique. Czekam jeszcze tylko na Olejek do kąpieli z oślim mleczkiem od SoBioetic, bo tam małe zamieszanko się w zamówieniu zrobiło...
A moje nabytki to:
1. Suchy olejek do ciała SoBioetic - kocham olejki po kąpieli..jeszcze nie uzywałam, ale zapowiada się fajnie. Bardzo delikatny zapach.
2. Mydło z żółtą glinką. Czeka na swoją kolej. Pachnie cytrusami. Chciałam kupić z czerwoną glinką ale nie było.
3. Mydełko Ayurwedyjskie Karawan Authentic. Malutkie, śliczniutkie. Zapach cudowny, fajnie się pieni.
4. Miniaturki Madara.
. Ja dzięki Wam polubiłam mydełka. No i stosuję metodę 2 krotnego mycia tj. wpierw micel, potem żel/mydło.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jadzia - zakupy bardzo miłe dla oka


ja nakładam sporo trudno mi to określić, ale myslę, że ok. 20 ml
jak nakładałam mniej, to efekt był dużo gorszy!
Masuję dłuższą chwilę a potem zostawiam na włosach przez parę minutek

bardzo się cieszę, że pianka alverde się spisuje

mam nadzieję, że wszystko juz dobrze


A ja się pochwalę, że dzięki uprzejmości Małgosi i sile wspólnych zakupów mam peeling do włosów phenome z 40% rabatem
Jak mi brakowało tego peelingu
Mówisz o masce oczyszczającej? Ja dzięki promolci też ją mam. Pierwsze użycie pozytywne. Skóra widocznie mi się oczyściła i przetłuszcza się później. Od kiedy stosuję naturalną pielęgnację następuję to szybciej. Przedtem niemal wcale. Głowę myłam tylko dla zasady plus oczyszczenia ze środków pielęgnacyjnych. Nie mniej jednak włoski są dużo zdrowsze

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo zaczęło mnie to nurtować. Jak widzicie od 1 listopada nie piję kawy, a co z peelingiem kawowym? Tyle mówimy o tym, że kosmetyki przenikają przez skórę i dlatego ważne jest aby odpowiednio je dobierać. Czy jeżeli robię peeling kawą to mój organizm czuje się tak jakby pił kawę? Zdaję sobie sprawę, że to chyba raczej nie jest możliwe, ale nurtuje mnie to.
znalazłam coś takiego:

1.
'Kofeina to substancja pochodząca z kawy, która ma zdolność wnikania do tkanki podskórnej. W skutek jej działania dochodzi usprawnienia procesów krążenia skórnego.'
http://portal.abczdrowie.pl/kremy-na-cellulit

2
'W ich składzie często znajdują się duże ilości kofeiny. Substancja ta ma zdolność do wnikania do krwiobiegu.'
czytelnia.av.pl/czego-nie-wolno-robic-w-ciazy/

3.
Na tym forum przeczytałam, że nie ma zdolności przenikania do krwiobiegu, ale przenika przez warstwę komórek skóry do naczyń włosowatych. Nie znajdują się one jednak pod skórą.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,19026..._na_morze.html
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:34   #1525
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mówisz o masce oczyszczającej? Ja dzięki promolci też ją mam. Pierwsze użycie pozytywne. Skóra widocznie mi się oczyściła i przetłuszcza się później. Od kiedy stosuję naturalną pielęgnację następuję to szybciej. Przedtem niemal wcale. Głowę myłam tylko dla zasady plus oczyszczenia ze środków pielęgnacyjnych. Nie mniej jednak włoski są dużo zdrowsze

ja nie zauważyłam przyspieszenia przetłuszczania włosów po przejściu na naturę - w zasadzie w tym względzie nic się nie zmieniło.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 16:07   #1526
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o a ja właśnie miałam zapytać, czy ktoś ma jakieś fajne wieści o promocjach do sklepów które mają w asorytmencie spray alvy bo nam wyszedł... a ponieważ dopisałam się do wątku odwykowego i nie chcę dobijac do darmowej wysyłki
to wszystko utrudnia

Chyba, żeby może ktoś chciał tani spray (32 zeta) - jest w tej cenie w jednym sklepie, ale trza do 150 zamówić, bo za wysyłkę 12 złotych polskich liczą...
na ekosferze masz bez promocji jedną z najlepszych cen na Alvę, a do tego możesz odebrać osobiście na Gocławiu. Od razu możesz o Biolander zahaczyć bo to blisko (niecałe 10min autobusem)

edit: a nie przepraszam, widzę, że już nie mają opcji odbioru osobistego, a jeszcze całkiem niedawno była taka możliwość
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2013-03-16 o 16:16
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:36   #1527
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, Rossmann zaczyna mnie coraz bardziej wkurzać tym wycofywaniem kosmetyków. Podobno marka Noni Care ma "cenę na do widzenia ". Zabrali mi krem myjący Alterry, a teraz Noni - i gdzie ja znajdę taki tani i ogólnodostępny odpowiednik...?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:37   #1528
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
na ekosferze masz bez promocji jedną z najlepszych cen na Alvę, a do tego możesz odebrać osobiście na Gocławiu. Od razu możesz o Biolander zahaczyć bo to blisko (niecałe 10min autobusem)

edit: a nie przepraszam, widzę, że już nie mają opcji odbioru osobistego, a jeszcze całkiem niedawno była taka możliwość
No właśnie tamże chciałabym zakupić i nawet też się gdzieś na info natknęłam, że można odebrać w sieci sklepów albo coś mnie się myli... na razie napisałam do nich na fejsie
Pozdrawiam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:51   #1529
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Rossmann zaczyna mnie coraz bardziej wkurzać tym wycofywaniem kosmetyków. Podobno marka Noni Care ma "cenę na do widzenia ". Zabrali mi krem myjący Alterry, a teraz Noni - i gdzie ja znajdę taki tani i ogólnodostępny odpowiednik...?
Ponoć alverde ma taką w tym rodzaju emulsję do mycia, a stacjonarnie to rzeczywiście może być ciężko coś znaleźć
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:18   #1530
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Rossmann zaczyna mnie coraz bardziej wkurzać tym wycofywaniem kosmetyków. Podobno marka Noni Care ma "cenę na do widzenia ". Zabrali mi krem myjący Alterry, a teraz Noni - i gdzie ja znajdę taki tani i ogólnodostępny odpowiednik...?
ciekawe dlaczego i czy coś zmieniają, czy to na stałe
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.