Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 08:03   #4441
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oj tak, wszystko na pniu wyprzedane

Uważaj na jasne ubrania z tym olejkiem
uzaleznilam sie od tego olejku w szczegolnosci ze on pachnie jak moja ukochana seria hipo

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
cudeńka

effa_j
super zakupy i prezent
a jaką dokładnie masz tą odżywkę?
o taka http://www.iherb.com/Giovanni-Direct...oz-250-ml/6414

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja to mało makijażowa jestem, nic mi nie pasi

Chyba kupiłam ostatnie egzemplarze sprayu alvy z dobrą datą - chciałam 3 szt, ale dostałam info ze sklepu, że jedno do 10. 2013

Się teraz zastanawiam, czy nie obkupić się w Mario, ale jeszcze mam wszystkiego zapasy (((
tez chcialam zrobic zapasy, ale wczesniej napisalam zapytanie odnosnie daty waznosci ktora jest do 10/2013 i w zwiazku z tym zakupilam tylko 1 szt.Podobo sa braki magazynowe i mozliwe, ze zaprzestaja produkcje
Anula czy moze mialas ten spray http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-242-ml/39570 ??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:14   #4442
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effcia nie miałam tego sprayu.
z serii lawendowej miałam tylko szampon i prawdę mówiąc ni byłam zadowolona - niby objętości minimalnie dodawał, ale obciążał włosy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:16   #4443
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez chcialam zrobic zapasy, ale wczesniej napisalam zapytanie odnosnie daty waznosci ktora jest do 10/2013 i w zwiazku z tym zakupilam tylko 1 szt.Podobo sa braki magazynowe i mozliwe, ze zaprzestaja produkcje
ja zamówiłam 3 sztuki (dla syna mojego i synów siostry) i napisali mi, że tylko dwa mają sensowny termin jeszcze a jeden jest ważny krótko i z tego zrezygnowałam... mój syn już trochę wyrasta z tych kłopotów z cerą, także ten teges... no ale ja mam jeszcze młodsze dziecko bardzo liczyłam cały czas na tą Alvę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:21   #4444
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia nie miałam tego sprayu.
z serii lawendowej miałam tylko szampon i prawdę mówiąc ni byłam zadowolona - niby objętości minimalnie dodawał, ale obciążał włosy.
to niedobrze bo moje cienkie wlosy dodatkowego obciazenia chyba nie zniosa

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam 3 sztuki (dla syna mojego i synów siostry) i napisali mi, że tylko dwa mają sensowny termin jeszcze a jeden jest ważny krótko i z tego zrezygnowałam... mój syn już trochę wyrasta z tych kłopotów z cerą, także ten teges... no ale ja mam jeszcze młodsze dziecko bardzo liczyłam cały czas na tą Alvę
kupowalas na ekosferze? do kiedy masz date waznosci?
wiodcznie ja juz trafilam na te mniej sensowne daty waznosci
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:22   #4445
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to niedobrze bo moje cienkie wlosy dodatkowego obciazenia chyba nie zniosa

kupowalas na ekosferze? do kiedy masz date waznosci?
wiodcznie ja juz trafilam na te mniej sensowne daty waznosci
spray może nie będzie ciężki.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:25   #4446
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kupowalas na ekosferze? do kiedy masz date waznosci?
wiodcznie ja juz trafilam na te mniej sensowne daty waznosci
tak, właśnie tam, korzystając z darmowej dostawy
Nie wiem, do kiedy sa ważne, bo poleciały do Gd. ale osoba ze sklepu skontaktowała się pisząc, że tylko dwa na stanie maja sensowną datę (nie pamiętam jaką) a reszta już krótko ważna - z krótko ważnych zrezygnowałam i mamy z sis dwa spraje do podziału tylko że ona ma dwóch chłopaków
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:34   #4447
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
spray może nie będzie ciężki.
nie pozostaje mi nic innego jak go przetestowac

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tak, właśnie tam, korzystając z darmowej dostawy
Nie wiem, do kiedy sa ważne, bo poleciały do Gd. ale osoba ze sklepu skontaktowała się pisząc, że tylko dwa na stanie maja sensowną datę (nie pamiętam jaką) a reszta już krótko ważna - z krótko ważnych zrezygnowałam i mamy z sis dwa spraje do podziału tylko że ona ma dwóch chłopaków
chlopaki sie podziela no ja bede musiala zuzyc moj w przyspieszonym trybie chociaz wydaje mi sie, ze chyba nic nie powinno mu zaszkodzic jak uzywanie przeciagnie sie troche w czasie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 09:47   #4448
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
uzaleznilam sie od tego olejku w szczegolnosci ze on pachnie jak moja ukochana seria hipo
Oo, to nie wiedziałam, że seria hipo ma taki zapach, jak dla mnie też jest obłędny. Będę mieć ją na uwadze
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:08   #4449
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam 3 sztuki (dla syna mojego i synów siostry) i napisali mi, że tylko dwa mają sensowny termin jeszcze a jeden jest ważny krótko i z tego zrezygnowałam... mój syn już trochę wyrasta z tych kłopotów z cerą, także ten teges... no ale ja mam jeszcze młodsze dziecko bardzo liczyłam cały czas na tą Alvę
Jak to? Chyba nie wycofują tej serii? :O
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 13:21   #4450
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak to? Chyba nie wycofują tej serii? :O
no właśnie chodzą słuchy, że tak
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 13:24   #4451
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no właśnie chodzą słuchy, że tak
Skąd macie takie info?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 13:28   #4452
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚ

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Skąd macie takie info?
Effa ma przypuszczenia, od sklepu Ekosfera 24 ja już zdążyłam przywyknąć do faktu, że wszystko, co dobre - prędzej czy później znika
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:04   #4453
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Czujcie się winne tym zakupom!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5691.jpg (148,6 KB, 63 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:11   #4454
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czujcie się winne tym zakupom!
Nie czuj się . Ja Ci tam zazdroszczę
Tylko jak tu zrobić zamówienie skoro w kolejce jeszcze 1 produkt do otworzenia?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:34   #4455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czujcie się winne tym zakupom!
cuda
ja nawet wiem, które konkretnie powinny czuć się winne
koniecznie opisuj wrażenia, bom ciekawa jak diabli


na skarbcu natury promocja min. na wiele kosmetyków włosowych
http://skarbiec-natury.pl/pl/c/promo...ion/1?limit=-1
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-30 o 20:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 21:01   #4456
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Nie czuj się . Ja Ci tam zazdroszczę
Tylko jak tu zrobić zamówienie skoro w kolejce jeszcze 1 produkt do otworzenia?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cuda
ja nawet wiem, które konkretnie powinny czuć się winne
koniecznie opisuj wrażenia, bom ciekawa jak diabli


na skarbcu natury promocja min. na wiele kosmetyków włosowych
http://skarbiec-natury.pl/pl/c/promo...ion/1?limit=-1
Ja również jestem szalenie ciekawa tych kosmetyków
Kupowałam w sklepie http://ecco-verde.com i bardzo polecam. Wyszło ok. 30 zł taniej niż w Polsce. Darmowa wysyłka kurierem UPS powyżej 39,95$, czyli można ją śledzić. Wszystko szybko przyszło, we wtorek po południu wysłali, a dzisiaj już miałam przesyłkę

Santaverde na fb rozdaje próbki kremów (ilość ograniczona). Co prawda jest to tylko jedna próbka do wyboru, ale można wypróbować krem bez zakupów Ja wzięłam wersję Light.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 21:06   #4457
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja również jestem szalenie ciekawa tych kosmetyków
Kupowałam w sklepie http://ecco-verde.com i bardzo polecam. Wyszło ok. 30 zł taniej niż w Polsce. Darmowa wysyłka kurierem UPS powyżej 39,95$, czyli można ją śledzić. Wszystko szybko przyszło, we wtorek po południu wysłali, a dzisiaj już miałam przesyłkę

Santaverde na fb rozdaje próbki kremów (ilość ograniczona). Co prawda jest to tylko jedna próbka do wyboru, ale można wypróbować krem bez zakupów Ja wzięłam wersję Light.
za namiar!!!
Ale boski sklep!!!!
Coś Ty mi zrobiła kobieto podając go
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-30 o 21:23
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 21:16   #4458
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
za namiar!!!
ja nie mam fejsa.......
Dają próbkę jak się polubi ich stronę, czyli trzeba mieć fb
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 21:30   #4459
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Donoszę, że maseczka z płatkow róż Hesh'a warta zachodu
Własnie żałuję, że jej przy okazji szybkich zakupów Verimy nie wzięłam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już jestem zachwycona tym mleczkiem, choć użyłam tylko raz. Mam nadzieję, że mnie nie zapcha, bo jest naprawdę świetne, skóra jest taka jedwabista w dotyku, idealnie mi się wchłonęło Kupiłam niechcący, ale nie żałuję, jak na razie
Po trzech dniach używania, choć to niedługo, śmiało mogę napisać, że to mleczko Verimy jest doskonałe Ma lekką konsystencję, ale doskonale nawilża, a ja nie posiadam tłustej cery tylko mieszaną w kierunku suchej 35+. Dla mnie nadaje się idealnie pod makijaż w ciągu dnia. Nie świecę się za bardzo, a podkład nie wchodzi mi w żadne zmarszczki, nie ma suchych skórek itd. (ja używam tradycyjnej kolorówki).
Jak dalej się tak będzie spisywać to spokojnie będę mogła zamówić to mleczko w regularnej cenie, zwłaszcza, że opakowanie jest spore 100 ml.

Krem różany też bardzo mi służy. Cera po nocy jest dobrze nawilżona i odżywiona, ale nie przetłuszczona. Myślę, że będzie się nadawał dla mnie pod makijaż w chłodniejsze dni.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiecie co...
ten tonik różany verimy jest boski
to jest tonik idealny!
nigdy nie miałam takiego dobrego
paszcza jest po nim taka nawilżona, sprężysta, gładka i wogóle taka lepsza
pierwszy raz mam tak dobry tonik!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no cóż..... wali damasceną
tylko pamiętaj, że on ma krótki termin.


tak jak pisałam, to najlepszy tonik jaki miałam
nie wiem jak innym pasuje, ja się zakochałam
twarz się nie klei, nie świeci, skóra nie jest ściągnięta za to jest gładka i nawilżona.
Podzielam Twoją opinię na temat różanego toniku Verimy
Ja bym tylko wolała, by był w zwykłej buteleczce bez atomizera (choć ten akurat działa bardzo sprawnie), bo lubię nasączać płatki tonikiem i później przecierać twarz, a tak to muszę się trochę napsikać

Do tej pory moim ulubionym tonikiem był tonik P&R, ale ten też jest bardzo dobry.

Podsumowując, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie marka Verima. Wszystkie ich kosmetyki, które zamówiłam bardzo mi się spodobały

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czujcie się winne tym zakupom!
wow świetne!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 22:08   #4460
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Po trzech dniach używania, choć to niedługo, śmiało mogę napisać, że to mleczko Verimy jest doskonałe Ma lekką konsystencję, ale doskonale nawilża, a ja nie posiadam tłustej cery tylko mieszaną w kierunku suchej 35+. Dla mnie nadaje się idealnie pod makijaż w ciągu dnia. Nie świecę się za bardzo, a podkład nie wchodzi mi w żadne zmarszczki, nie ma suchych skórek itd. (ja używam tradycyjnej kolorówki).
Jak dalej się tak będzie spisywać to spokojnie będę mogła zamówić to mleczko w regularnej cenie, zwłaszcza, że opakowanie jest spore 100 ml.

Krem różany też bardzo mi służy. Cera po nocy jest dobrze nawilżona i odżywiona, ale nie przetłuszczona. Myślę, że będzie się nadawał dla mnie pod makijaż w chłodniejsze dni.




Podzielam Twoją opinię na temat różanego toniku Verimy
Ja bym tylko wolała, by był w zwykłej buteleczce bez atomizera (choć ten akurat działa bardzo sprawnie), bo lubię nasączać płatki tonikiem i później przecierać twarz, a tak to muszę się trochę napsikać

Do tej pory moim ulubionym tonikiem był tonik P&R, ale ten też jest bardzo dobry.

Podsumowując, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie marka Verima. Wszystkie ich kosmetyki, które zamówiłam bardzo mi się spodobały


wow świetne!
no wypisz wymaluj - ja!!!
zgadzam się co do opinii o mleczku całkowicie, a cera i przedział wiekowy takie same mamy
a nie lubisz psikać od razu na paszczę? bo mi szkoda tego toniku na wacik , a spray jest tak dobry, że idealnie nadaję się do aplikacji bezpośrednio na twarz potem tylko lekko wklepać i gotowe.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dają próbkę jak się polubi ich stronę, czyli trzeba mieć fb
wiem, wiem
sklep cudny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 23:24   #4461
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja również jestem szalenie ciekawa tych kosmetyków
Kupowałam w sklepie http://ecco-verde.com i bardzo polecam. Wyszło ok. 30 zł taniej niż w Polsce. Darmowa wysyłka kurierem UPS powyżej 39,95$, czyli można ją śledzić. Wszystko szybko przyszło, we wtorek po południu wysłali, a dzisiaj już miałam przesyłkę

Santaverde na fb rozdaje próbki kremów (ilość ograniczona). Co prawda jest to tylko jedna próbka do wyboru, ale można wypróbować krem bez zakupów Ja wzięłam wersję Light.
Dzięki za cynk. Ja również wybrałam wersję light.
Kusisz kobieto. Właśnie siedzę i przeglądam produkty.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 07:21   #4462
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ja tez poprosilam o probke na fejsie

dostalam wczoraj iherba a tam tonik i krem Reviva Labs oraz szampon Avalon bede testowac.
i musze napisac ze zamowilam pakiet probny Pai z ich strony i bardzo sluzy mi ich krem Macadamia i Roza dla skory suchej .. co prawda mam mieszana ale cera jest odprezona po nocy, nie przetluszcza sie .. jestem bardzo zadowolona krem jest dosc gesty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:16   #4463
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anula, próbowałaś już odżywki?
Lekki brzozowy jest cudowny! Szybko się wchłania i nawilża nawet moją suchą skórę!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:22   #4464
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, próbowałaś już odżywki?
Lekki brzozowy jest cudowny! Szybko się wchłania i nawilża nawet moją suchą skórę!
cieszę się, że brzozowy się sprawdza
testowanie odzywki zostawiłam na weekend pewnie dzisiaj użyję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:51   #4465
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez poprosilam o probke na fejsie

dostalam wczoraj iherba a tam tonik i krem Reviva Labs oraz szampon Avalon bede testowac.
i musze napisac ze zamowilam pakiet probny Pai z ich strony i bardzo sluzy mi ich krem Macadamia i Roza dla skory suchej .. co prawda mam mieszana ale cera jest odprezona po nocy, nie przetluszcza sie .. jestem bardzo zadowolona krem jest dosc gesty
Właśnie wczoraj też kliknęłam zestaw próbny pai
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 10:43   #4466
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Effa ma przypuszczenia, od sklepu Ekosfera 24 ja już zdążyłam przywyknąć do faktu, że wszystko, co dobre - prędzej czy później znika
Bądźmy dobrej myśli, może tylko zmieniają opakowania

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czujcie się winne tym zakupom!
Niezły zestaw

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Własnie żałuję, że jej przy okazji szybkich zakupów Verimy nie wzięłam


Po trzech dniach używania, choć to niedługo, śmiało mogę napisać, że to mleczko Verimy jest doskonałe Ma lekką konsystencję, ale doskonale nawilża, a ja nie posiadam tłustej cery tylko mieszaną w kierunku suchej 35+. Dla mnie nadaje się idealnie pod makijaż w ciągu dnia. Nie świecę się za bardzo, a podkład nie wchodzi mi w żadne zmarszczki, nie ma suchych skórek itd. (ja używam tradycyjnej kolorówki).
Jak dalej się tak będzie spisywać to spokojnie będę mogła zamówić to mleczko w regularnej cenie, zwłaszcza, że opakowanie jest spore 100 ml.

Podzielam Twoją opinię na temat różanego toniku Verimy
Ja bym tylko wolała, by był w zwykłej buteleczce bez atomizera (choć ten akurat działa bardzo sprawnie), bo lubię nasączać płatki tonikiem i później przecierać twarz, a tak to muszę się trochę napsikać

Podsumowując, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie marka Verima. Wszystkie ich kosmetyki, które zamówiłam bardzo mi się spodobały
Maseczka lekko podszczypuje, ale potem nie miałam żadnych podrażnień, a ładnie oczyściła, nie wysuszyła, peelinguje i wygładza, no i można mieszać do woli z czym się chce, a to tygryski uwielbiają Ma naturalny zapach suszonej róży i kolorek też ciekawy. Może cudów nie robi, ale za 12 zł to naprawdę warto.

Co do toniku, można go odkręcać. Ja swój już odkręcałam ( tylko ten "jedwab królewski", różanego na razie nie ruszam), aby przelać trochę do maseczki

Mnie na razie Verima bardziej się podoba niż Bioturm. Bioturm mam wrażenie, że jest mniej luksusowy, ma takie zwyczajne konsystencje, a do tanich nie należy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:30   #4467
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez poprosilam o probke na fejsie

dostalam wczoraj iherba a tam tonik i krem Reviva Labs oraz szampon Avalon bede testowac.
i musze napisac ze zamowilam pakiet probny Pai z ich strony i bardzo sluzy mi ich krem Macadamia i Roza dla skory suchej .. co prawda mam mieszana ale cera jest odprezona po nocy, nie przetluszcza sie .. jestem bardzo zadowolona krem jest dosc gesty
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj też kliknęłam zestaw próbny pai
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, próbowałaś już odżywki?
Lekki brzozowy jest cudowny! Szybko się wchłania i nawilża nawet moją suchą skórę!
A ja się strasznie świeciłam po Pai, ale używałam tylko na dzień; kilka tych próbek zużyłam (różnych) i żadna mnie specjalnie nie zachwyciła ; za to olejek z róży ( on jest jakiś wyjątkowy- zarówno pod wzgledem składu, bo z nasion i owoców zarazem i jeszcze otrzymywany jakąś specjalną metodą + vit.C) znacznie spłycił bliznę pooperacyjną u mojej mamy na dekolcie , ba...!- znacznie ten dekolt odmłodził
Miałam też ich krem pod oczy (10 ml za bandycka cenę ), który nie robił kompletnie nic...,no, może lekko podrażniał
No ale ja chyba jakaś dziwna jestem, bo lekki brzozowy wszystkim pasuje, a ja się po nim świecę
Pasuje mi natomiast ostatnio ten od Babuszki Agafii z filtrem SPF 15; używam go także pod oczy plus dodatkowo jeszcze coś typowo na te okolice, na to minerały i jest ok
Verimy jeszcze nie otwierałam , natomiast muszę stwierdzić, ze deo Lavillin spisuje się świetnie- po 24 h pachy suche i bez żadnego zapachu

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-31 o 12:53
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:11   #4468
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42556453]natomiast muszę stwierdzić, ze deo Lavillin spisuje się świetnie- po 24 h pachy suche i bez żadnego zapachu [/QUOTE]

no i kolejna rzecz do kupienia

zrobiłam peeling AMB a teraz siedzę z maseczką na gębie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:31   #4469
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42556453]
Verimy jeszcze nie otwierałam , natomiast muszę stwierdzić, ze deo Lavillin spisuje się świetnie- po 24 h pachy suche i bez żadnego zapachu [/QUOTE]

A gdzie go kupowałaś? Btw co w nim jest takiego, ze nie dosc ze naturalny, a tak działa, cudotwórca

(przejrzałam kilka recenzji - "I have been using this product for over 15 years. It is one of the only products I've used that works better over time. When I first started using the product I could only go 3 or 4 days between applications. I can now go 3 or 4 weeks, depending on the season with no odor at all." :OO )
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:39   #4470
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A gdzie go kupowałaś? Btw co w nim jest takiego, ze nie dosc ze naturalny, a tak działa, cudotwórca

(przejrzałam kilka recenzji - "I have been using this product for over 15 years. It is one of the only products I've used that works better over time. When I first started using the product I could only go 3 or 4 days between applications. I can now go 3 or 4 weeks, depending on the season with no odor at all." :OO )
Nie czytałam wcześniej tej recenzji, ale rzeczywiście robi mu niezłą reklamę
Ja osobiście pocę się dość intensywnie i, jak do tej pory , nie znalazłam nic naturalnego, co mogłoby temu zaradzić- zobaczymy; będę relacjonować na bieżąco
Kupowałam na all, ale mój jest w kremie w słoiczku, a ktoś wcześniej podawał linka do jakiegoś zagranicznego sklepu i tam był w kulce chyba

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-31 o 13:45
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.