Cienie i worki pod oczami - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 17:38   #91
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Widzę, że sporo osób zmaga się z tym problemem co ja pesymistyczne są te informacje, że nic sie nie da zrobic z cieniami, no ale cóż...
Z moich doświadczeń:
- Dermacol faktycznie kryje wszystko - ale daje nienaturalny efekt, zbiera się w zmarszczkach a poza tym mnie się wydaje, że jest zbyt cięzki dla skóry wokół oczu i przy dłuższym stosowaniu może pogarszac jeszcze cienie
- nie polecam korektora w sztyfcie z Avonu - efekt podobny do Dermacolu, ale mniej trwały
- kiedyś przetestowałam w Rossmanie wszystkie testery korektorów i uwierzcie mimo wielu warstw różnych produktów nadal cienie były widoczne
- ja zakupilam w końcu Recover Rimmela i jestem względnie zadowolona: naturalny efekt, kryje średnio, cena ok 20 zł
- testowałam tez zielony korektor w aplikatorze AA - efektów powalających nie ma niestety, ale coś daje
Najlepiej wygląda moje oko przy zestawie: krem, korektor zielony, podkład, korektor Recover i puder brązujacy. No ale troche zabawy z tym jest i raczej nici z naturalnego wyglądu twarzy.
Ja czekam z niecierpliwością na słońce, bo opalenizna maskuje najlepiej cienie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:54   #92
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Mówicie że opalanie pomaga?? Hmm gdzieś wyczytałem, że to jeszcze pogarsza sprawę. Nie będę testerem, ale zamierzam w te lato ładnie się opalić, chociaż że mam zalecenie od lekarza: "unikać słońca". Ale myślę, że wysokie filtry pomogą i nabiorę kolorku Bo po balsamach wyglądam jak spieczony kurczak ;/ weźcie szkoda gadać
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:23   #93
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Mhm moze to zalezy od typu sińcow? Moje wynikaja z tego, ze mam przezroczysta skore, wiec jak jest opalona to przeswituje przez nia mniej.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2008-03-23 o 14:24 Powód: błąd
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:35   #94
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Mam 17 lat i problem podobny do Waszego. A właściwie taki sam. Mam okropne cienie pod oczami. Wcześniej używałam korektora Maybelline Everfresh, ale chyba miałam niedobrany odcien, bo nic nie zakrył. Teraz mam Viperę i też niewiele daje. Nie stać mnie na droższe kosmetyki. Mam zamiar niedługo kupić sobie fluid, bo mi się skończył. Czy kiepski korektor+fluid rozświetlający chociaż w malutkim stopniu zmniejszą cienie? Kupuję fluid marki Lirene i kusi mnie City Matt, ale jakby Shiny Touch miał pomóc na cienie to jak najbardziej! A więc doradźcie (
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:47   #95
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat i problem podobny do Waszego. A właściwie taki sam. Mam okropne cienie pod oczami. Wcześniej używałam korektora Maybelline Everfresh, ale chyba miałam niedobrany odcien, bo nic nie zakrył. Teraz mam Viperę i też niewiele daje. Nie stać mnie na droższe kosmetyki. Mam zamiar niedługo kupić sobie fluid, bo mi się skończył. Czy kiepski korektor+fluid rozświetlający chociaż w malutkim stopniu zmniejszą cienie? Kupuję fluid marki Lirene i kusi mnie City Matt, ale jakby Shiny Touch miał pomóc na cienie to jak najbardziej! A więc doradźcie (
ja używam City Matt i jestem zadowolona. Podkład powinnas dobrac pod kątem cery i tego czego oczekujesz-zmatwienia czy rozświetlenia. A na cienie -korektor,
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:50   #96
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, też oglądałam ten program tylko, że jak dla mnie te panie nie miały cieni pod oczami prawie wcale w każdym razie żadne nie dorastały do pięt moim
Ano tak to zwykle jest. Panie, które chwalą jakiś super korektor, powinny na parę dni dostać takie prawdziwe sińce w prezencie.
Znam sporo kobiet z cieniami pod oczami, które mają tysiące pomysłów na ich likwidację, ale żadna z nich nie ma nawet w połowie takich zasinień jak ja.

Cytat:
Napisane przez MalaLadyPunk Pokaż wiadomość
Widzę że nikt jeszcze nie napisał o Camouflage Cream Artdeco. Dla mnie jest idealny. Ma bardzo duzo pigmentu i ukrywa mi wszystko łącznie z pieprzykami. Kosztuje co prawda ok. 35 zł w Douglasie za 4,5 grama ale jest bardzo wydajny - swojego uzywam bez przerw pol roku i zostaly mi jeszcze 2/3.
Ja w Camouflage ArtDeco wyglądam jak śmiertelnie chory miś panda. Takie fatalnego efektu nie dał mi jeszcze żaden korektor.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja za to YSL nie polecam- to jest raczej rozświetlacz a nie korektor....
Dokładnie. I tym ma być. Touch Eclat ma za zadanie rozświetlić oko.

A co do kremów to cienie rozjaśniają preparaty z wit. C.
Kiedyś w jakiejś gazecie robiono ranking. Wygrał Active C La Roche Posay. Ja używam i przyznam, że coś tam działa.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:25   #97
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Treść usunięta

Edytowane przez d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Czas edycji: 2008-03-28 o 15:09
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 10:46   #98
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Tak niby wyszło, że musiałem pójść do lekarza na szczeoienie. Powiedziałem przy okazji o podkrązonych oczach i pani doktor od razu stwierdziła, że mogłem się zarazić od zwierzęcia robakami. Zrobiłem badanie krwi i mam wszystko w normie oprócz:

EOS [tys./ul] 0,5 [+] (0,0-0,4)
EOS% [%] 7,3 [+] (0,0-5,0)

Bichemia raczej wyśmienita bo CRP to 0,16.

Czytałem w interenecie, że podwyższenie tego parametru powodują pasożyty. To może powodować naprawde te worki pod oczami? Czy jak to wylecze to mi znikną? Niestety lekarza nie ma do wtorku i musze czekać, więc piszę tutaj
Oczywiście mam ciągłe bóle brzucha, najgorzej w nocy. Jednak same parametry są lekko podwyższone ;/
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 11:20   #99
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
Mówicie że opalanie pomaga?? Hmm gdzieś wyczytałem, że to jeszcze pogarsza sprawę. Nie będę testerem, ale zamierzam w te lato ładnie się opalić, chociaż że mam zalecenie od lekarza: "unikać słońca". Ale myślę, że wysokie filtry pomogą i nabiorę kolorku Bo po balsamach wyglądam jak spieczony kurczak ;/ weźcie szkoda gadać
ja jak sie opale to jakos mi znikaja lekko wprawdzie tez powinnam unikac slonca bo mam uczulenie ale wychodze po 15 zeby skore przyzwyczaic do slonca a pozniej zaraz po 14 bede wychodzila, moze nic sie nie stanie zreszta samo grzanie sie na sloncu bywa przyjemne
Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
Tak niby wyszło, że musiałem pójść do lekarza na szczeoienie. Powiedziałem przy okazji o podkrązonych oczach i pani doktor od razu stwierdziła, że mogłem się zarazić od zwierzęcia robakami. Zrobiłem badanie krwi i mam wszystko w normie oprócz:

EOS [tys./ul] 0,5 [+] (0,0-0,4)
EOS% [%] 7,3 [+] (0,0-5,0)

Bichemia raczej wyśmienita bo CRP to 0,16.

Czytałem w interenecie, że podwyższenie tego parametru powodują pasożyty. To może powodować naprawde te worki pod oczami? Czy jak to wylecze to mi znikną? Niestety lekarza nie ma do wtorku i musze czekać, więc piszę tutaj
Oczywiście mam ciągłe bóle brzucha, najgorzej w nocy. Jednak same parametry są lekko podwyższone ;/
nie znam sie na tym ale wydaje mi sie ze zniknac moze i znikna ale calkowicie to niewiadomo

dzisiaj testuje korektor clinique (od wspanialej LIp) w razie czego przyslali mi kamuflaz z artdeco 08 wiec na moja zylke bedzie jak znalazl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 13:06   #100
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jak sie opale to jakos mi znikaja lekko wprawdzie tez powinnam unikac slonca bo mam uczulenie ale wychodze po 15 zeby skore przyzwyczaic do slonca a pozniej zaraz po 14 bede wychodzila, moze nic sie nie stanie zreszta samo grzanie sie na sloncu bywa przyjemne

nie znam sie na tym ale wydaje mi sie ze zniknac moze i znikna ale calkowicie to niewiadomo

dzisiaj testuje korektor clinique (od wspanialej LIp) w razie czego przyslali mi kamuflaz z artdeco 08 wiec na moja zylke bedzie jak znalazl
Oo skrobnij parę słów o kamuflazu jak wytestujesz A mnie zaczyna denerwowac klinik
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:12   #101
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Oo skrobnij parę słów o kamuflazu jak wytestujesz A mnie zaczyna denerwowac klinik
raz dopiero go uzylam ale jest calkiem calkiem nie roluje sie, nie schodzi z czasem i wogole nie jest jakos widoczny, z moja zylka daje sobie rade poki co najlepiej ale dopiero 2 razy go uzylam wiec trzeba testowac
myslisz ze to klinik CI wysusza skore?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 16:47   #102
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
raz dopiero go uzylam ale jest calkiem calkiem nie roluje sie, nie schodzi z czasem i wogole nie jest jakos widoczny, z moja zylka daje sobie rade poki co najlepiej ale dopiero 2 razy go uzylam wiec trzeba testowac
myslisz ze to klinik CI wysusza skore?
Jestem już prawie pewna, ze to ten krem pod oczy Ale klinik mnie denerwuje z innych powodow. Wczoraj przyszlam do domu po 8h w terenie (byl upal) a na moich sińcach - fuuuj - zrolowane resztki korektora Jeszcze nie testowalam go w takie cieple dni i chyba sie nie nadaje. Musze isc wydebic probke Heleny, bo w lato raczej sie nie sprawdzi na moich sinakach

A jak ma sie kamuflaz do klinika? Jest ciezszy? Bo nazwa brzmi ciezko
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:54   #103
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Jestem już prawie pewna, ze to ten krem pod oczy Ale klinik mnie denerwuje z innych powodow. Wczoraj przyszlam do domu po 8h w terenie (byl upal) a na moich sińcach - fuuuj - zrolowane resztki korektora Jeszcze nie testowalam go w takie cieple dni i chyba sie nie nadaje. Musze isc wydebic probke Heleny, bo w lato raczej sie nie sprawdzi na moich sinakach

A jak ma sie kamuflaz do klinika? Jest ciezszy? Bo nazwa brzmi ciezko
hym tez kiedys myslalam nad helenka ale narazie sie wstrzymuje bo jak sie opale to dosc nie widac tych sincow tylko ta zylke! hym to dziwnie troche z tym klinikiem...baza ogolnie wydaje sie ciezka ale ma taka jakby gesto kremowa konsystencje jak sie ogrzeje i wogole jej na skorze nie widac dosc tlustawa chyba jest bo nic sie nie dzieje ze skora wydaje mi sie ze na upaly moze byc calkiem calkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 17:44   #104
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

dimiti u mnie tak to wygląda, że nawet gdyby troche się poprawiło to będę szcześliwy. Kolor śliwkowy i najbardziej widoczny zaraz przy nosie i oku. Wydaje mi się, że jest to pczyczyna bo bóle brzucha też się chyba z nikąd nie biorą?

Może zamiast rozmawiać o korektorach (a Ja facet tego stosować nie będę) podyskutujmy skąd takie worki się biorą. Może to jakieś zaburzenia w organizmie, które można łatwo wyleczyć? Fajnie byłoby gdyby jakiś lekarz się wypowiedział ;]

Bo w necie już tyle teorii wyczytałem, że to nie wydolnośc nerek, wątroba. I komu tu wierzyć? ehh
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:33   #105
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
dimiti u mnie tak to wygląda, że nawet gdyby troche się poprawiło to będę szcześliwy. Kolor śliwkowy i najbardziej widoczny zaraz przy nosie i oku. Wydaje mi się, że jest to pczyczyna bo bóle brzucha też się chyba z nikąd nie biorą?

Może zamiast rozmawiać o korektorach (a Ja facet tego stosować nie będę) podyskutujmy skąd takie worki się biorą. Może to jakieś zaburzenia w organizmie, które można łatwo wyleczyć? Fajnie byłoby gdyby jakiś lekarz się wypowiedział ;]

Bo w necie już tyle teorii wyczytałem, że to nie wydolnośc nerek, wątroba. I komu tu wierzyć? ehh
no na pewno niedosypanie robi swoje, zmeczenie i zla dieta czesto o grzybicy wewnetrznej swiadczy nalot na jezyku wiec i since pod oczami tez moga byc objawa jakis problemow, moze za malo jakis witamin albo jedzenie malo urozmaicone? skora pod oczami jest cieniutka i bardzo delikatna wiec jakies zmiany najszybciej tam widac, albo po prostu kwestia genow u mnie cienie mam ja i siostra ale po kim to nie wiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:39   #106
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

NIE NIE NIE! Wypluj te słowa! To nie geny! Nikt u mnie nie ma sinców pod oczami, ani mama, ani tata, ani babcia, ani dziade, ani bracia tylko Ja. Po drugie nie przemęczam sie zbytnio a i tak czuje się zmęczony. Bóle brzucha i zawroty głowy też wyśtepują. A spię jak Reksio, przyjdę ze szkoły z 3 godziny snu i poźniej nocka też z 6-7 godzin. Więc spię strasznie dużo, bo czuje się jak kłoda. Nic mi się nie chce. To chyba normalne nie jest?
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:05   #107
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
NIE NIE NIE! Wypluj te słowa! To nie geny! Nikt u mnie nie ma sinców pod oczami, ani mama, ani tata, ani babcia, ani dziade, ani bracia tylko Ja. Po drugie nie przemęczam sie zbytnio a i tak czuje się zmęczony. Bóle brzucha i zawroty głowy też wyśtepują. A spię jak Reksio, przyjdę ze szkoły z 3 godziny snu i poźniej nocka też z 6-7 godzin. Więc spię strasznie dużo, bo czuje się jak kłoda. Nic mi się nie chce. To chyba normalne nie jest?
rozspales organizm i to nie za dobrze moja kolezanka jakies 2 lata temu sypiala calymi dniami i w nocy tez spala i tak ciagnela 3 miesiace dopoki mama jej nie zabrala do lekarza i tak przeswietlenia itp, lekarz kazal sie ruszac i zabronil spania w dzien tylko ustawowe 8h i koniec, dobra jak nie geny to moze brak jakis witamin albo malo urozmaicona "dieta"?zawroty glowy pasowalyby do tego ze duzo spisz bo wszystko sie wtedy przestawia ale ten bol brzucha to raczej do tego podpiac nie mozna....dziwna sprawa z Toba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:24   #108
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
. A spię jak Reksio, ?
Reksio
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:37   #109
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Reksio
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 09:00   #110
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
rozspales organizm i to nie za dobrze moja kolezanka jakies 2 lata temu sypiala calymi dniami i w nocy tez spala i tak ciagnela 3 miesiace dopoki mama jej nie zabrala do lekarza i tak przeswietlenia itp, lekarz kazal sie ruszac i zabronil spania w dzien tylko ustawowe 8h i koniec, dobra jak nie geny to moze brak jakis witamin albo malo urozmaicona "dieta"?zawroty glowy pasowalyby do tego ze duzo spisz bo wszystko sie wtedy przestawia ale ten bol brzucha to raczej do tego podpiac nie mozna....dziwna sprawa z Toba

To jest chyba prawda, teraz probuje nie spać i podjudzam się kawą. Wiem, że nie zdrowe ale trzba się odzwyczaić. Chociaż czasami jest ciężko, jak przyjdę że szkoły nic mi się nie chce i prawie na stojąco śpię ;pp Nie mogę się doczekać wtorku co powie lekarz, mam nandzieje, że zapisze mi porządne lekki
Mam też problemy z koncetracją.

btw. moze odbiegne od tematu, ale mam tez cos takiego ze czasami czuje jak co mi sie pod skora rusza i dziwnie pulsuje, jest to w roznych miejscach ale glownie w konczynach. Tez tak macie? ;p


Dodam, że ten bół brzucha to zgroza, z dnia na dzień mocniej boli ;/ Brzuch ciągle burczy, i tak mnie za****** boli, że musi coś tam siedzieć. Jak się leczy takie pasożyty? Zastrzyki, tabletki?
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:19   #111
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
To jest chyba prawda, teraz probuje nie spać i podjudzam się kawą. Wiem, że nie zdrowe ale trzba się odzwyczaić. Chociaż czasami jest ciężko, jak przyjdę że szkoły nic mi się nie chce i prawie na stojąco śpię ;pp Nie mogę się doczekać wtorku co powie lekarz, mam nandzieje, że zapisze mi porządne lekki
Mam też problemy z koncetracją.

btw. moze odbiegne od tematu, ale mam tez cos takiego ze czasami czuje jak co mi sie pod skora rusza i dziwnie pulsuje, jest to w roznych miejscach ale glownie w konczynach. Tez tak macie? ;p


Dodam, że ten bół brzucha to zgroza, z dnia na dzień mocniej boli ;/ Brzuch ciągle burczy, i tak mnie za****** boli, że musi coś tam siedzieć. Jak się leczy takie pasożyty? Zastrzyki, tabletki?
mi pulsuje czasami zylka na skroni i krew nie krazy w nogach zalezy jakie robaki ale pogobno dobra jest kiszona kapusta no i jakies tabletki a zastrzyki to chyba tylko w silnym stadium takze mozesz byc pokluty na koncentracje dobry jest plusz chyba z magnezem pilam jak sie uczylam do matury i zdal zadanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:32   #112
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość

Dodam, że ten bół brzucha to zgroza, z dnia na dzień mocniej boli ;/ Brzuch ciągle burczy, i tak mnie za****** boli, że musi coś tam siedzieć. Jak się leczy takie pasożyty? Zastrzyki, tabletki?
Zajrzyj na tę stronę, mama mi ją pokazała:

http://pasozyty.net/

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi pulsuje czasami zylka na skroni i
Mi pulsuowała kiedyś powieka, ale to raczej niedobór magnezu a nie robun
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:37   #113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Zajrzyj na tę stronę, mama mi ją pokazała:

http://pasozyty.net/



Mi pulsuowała kiedyś powieka, ale to raczej niedobór magnezu a nie robun
a roablu nawet nie pomyslalam mojemu TŻ pulsuje zylka jak jest zly zreszta bardziej sie martwilam tymi bolami nog przez krazenie niz tym pulsowaniem, dzisiaj bede testowala korektooorka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:07   #114
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Cienie i worki pod oczami

ja mam taką 2 cm żyłkę koło oka no i straszne cienie ale już w końcu ni wiem co mam używać;/ zielony korektor na żyłkę plus coś na cienie.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 08:21   #115
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
NIE NIE NIE! Wypluj te słowa! To nie geny! Nikt u mnie nie ma sinców pod oczami, ani mama, ani tata, ani babcia, ani dziade, ani bracia tylko Ja. Po drugie nie przemęczam sie zbytnio a i tak czuje się zmęczony. Bóle brzucha i zawroty głowy też wyśtepują. A spię jak Reksio, przyjdę ze szkoły z 3 godziny snu i poźniej nocka też z 6-7 godzin. Więc spię strasznie dużo, bo czuje się jak kłoda. Nic mi się nie chce. To chyba normalne nie jest?
A miałeś cienie pod oczami od dziecka czy dopiero ostatnio Ci sie zrobiły? Jak tak ciagle zmęczony chodzisz to możesz mieć początki cukrzycy albo anemię Albo, co bardziej prawdopodobne, niedobory mikro i makroelementow, np. wspomnianego już magnezu (od tego to "pulsowanie"). Przebadaj krew i zacznij się dobrze odżywiać. Mniej węglowodanów (pieczywa, makaronów, słodyczy) a więcej białka (mięso, jajka) i warzyw w diecie i zobaczysz, od razu przestanie Ci sie chciec spac Aktywność fizyczna też pomaga. Co do bólu brzucha to niekoniecznie muszą być to pasożyty, przyczyn bólu brzucha jest wiele.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:23   #116
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ja mam taką 2 cm żyłkę koło oka no i straszne cienie ale już w końcu ni wiem co mam używać;/ zielony korektor na żyłkę plus coś na cienie.?
ja na zylke uzywam kamuflazu artdeco 08 i jest swietny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:58   #117
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Na opuchnięcia wokół oczu szalenie skuteczny jest krem Dermedic Profilage. Sprawdzone u 35 letniego mężczyżny i paru kobiet w całym przedziale wiekowym.
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:30   #118
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Cienie i worki pod oczami

dorotta50 a cena tego specyfiku?


jade na tabletkach przeciw robaków i dziękuje za podanie adresu tej strony, dowiedziałem się dużo. I am prawie wszytskie objawy a najwięcej pokazuje się w zmianach skórnych. Zobaczymy co będzie po kuracji.


Co do jedzenia, nie jadam słodyczy, a jak jem bardzo małe ilośći. Chelbe sporo, ale dużo razowego. Spożywam głównie białka pełnowartościowe (dużo jogurtów, mleko etc). Być może trafilśmy w sedno i to te wsterne nicponie spustoszyły mó organizm!

TRZYMAJCIE KCIUKI! MOŻE KURCJA SIĘ POWIEDZIE ;]
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:49   #119
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Cienie i worki pod oczami

ok 50 zł
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:55   #120
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cienie i worki pod oczami

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
dorotta50 a cena tego specyfiku?


jade na tabletkach przeciw robaków i dziękuje za podanie adresu tej strony, dowiedziałem się dużo. I am prawie wszytskie objawy a najwięcej pokazuje się w zmianach skórnych. Zobaczymy co będzie po kuracji.


Co do jedzenia, nie jadam słodyczy, a jak jem bardzo małe ilośći. Chelbe sporo, ale dużo razowego. Spożywam głównie białka pełnowartościowe (dużo jogurtów, mleko etc). Być może trafilśmy w sedno i to te wsterne nicponie spustoszyły mó organizm!

TRZYMAJCIE KCIUKI! MOŻE KURCJA SIĘ POWIEDZIE ;]
no wiesz ja dzisiaj ogladalam program gdzie mowili ze razowy chleb codziennie moze byc nie za zdrowy podobnie jak za duza ilosc nabialu i jogurtow zreszta ja sie jugurtami przejadlam i jak zjem 1 na dwa miesiace to finito
Trzymamy kciuki!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.