Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 17:32   #4711
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam, może się skuszę. Dzięki za rady
Po prostu poszukaj kiedys testera...i tyle Pierunujacy efekt to nie jest ale przynajmniej jest lekko na plus, a nie jest na minus jak przy podkladzie czy zwyklym korektrze
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:35   #4712
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Oczywiście jakby tego było mało przed chwilą powyciskałam kilka krostek. Jutro będą 2 razy większe, czerwone i będą się paprać (jak te wcześniejsze). A za kilka dni wyjazd nad morze
Ja mam to samo...tylko jeszcze lepiej, w weekend wesele a sukienka wycieta i z przodu i z tylu troche no, a jak na zlosc okres bede miala 1-2 dni przed weselem, wiec wygladac bede najgorzej w calym miesiacu...

przez 3 tygodnie nie mialam nic na dekolcie, a teraz 3 wielke spuchuchniete gule, a o ile plecy sie da zakryc (jakims bolerkiem) to dekoltu w tej sukience juz nie

i jeszcze cos pod broda na szyi mi sie robi...niech juz bedzie ten cholerny okres, przynajmniej wtedy zaczyna sie goic...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 18:07   #4713
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja mam to samo...tylko jeszcze lepiej, w weekend wesele a sukienka wycieta i z przodu i z tylu troche no, a jak na zlosc okres bede miala 1-2 dni przed weselem, wiec wygladac bede najgorzej w calym miesiacu...

przez 3 tygodnie nie mialam nic na dekolcie, a teraz 3 wielke spuchuchniete gule, a o ile plecy sie da zakryc (jakims bolerkiem) to dekoltu w tej sukience juz nie

i jeszcze cos pod broda na szyi mi sie robi...niech juz bedzie ten cholerny okres, przynajmniej wtedy zaczyna sie goic...
quleczka Tak to zwykle bywa - jak na złość, kiedy trzeba jakoś wygladać, robi się a to tu coś, a to tam. Szału można dostać.

Pamiętasz - ja też miałam nieciekawą sytuację wyglądową jak szłam na wielachną imprezę rodzinną. Ale jakoś przeżyłam, więc Ty też dasz radę
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:02   #4714
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tak, rade dac to dam ale plecow to juz na pewno nie pokaze, wiec nie moge isc do fryzjera, a chcialam troche wlosy skrocic...

O dekolcie i tym co sie robi na szyji i policzku to poki co wole nie myslec...

Niech juz @ przyjdzie to przestane tak wygladac i zacznie sie goic ...kurde, powinien byc dzis. Jakby byl dzis, a nie za 2 dni na przyklad to moze jeszcze by sie cos podgoilo do tego wesela
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:04   #4715
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dodam, ze to wesele znajomych ...wiec beda tam wszyscy znajomi ze studiow i nie tylko plus facet z ktorym ide na to wesele

I tak z braku kasy nie mam sensownych ciuchow tylko jakies kombinacje to jeszcze nie moge isc do fryzjera ... i o innej fryzurze niz rozpuszczone nie zrobione wlosy moge zapomniec...ehhh

A chcialam je troche podpiac...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:37   #4716
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Moze fryzjer zrobi coś na rozpuszczonych włosach?

Myślałam, ze ja jedyna mam problemy z szyją ....
U mnie znacznie lepiej, w porównaniu z tym co było gdy tu dołączyłam czyli w maju... Z syfami jest naprawde dobrze, te mega gule mi poznikały, nie boli mnie twarz od pryszczy... obyło sie bez dermatologa. Bylo naprade tragicznie.
Zostały mi tylko zaskórniki. Okropne to. Nos i broda są najgorsze. Planuje robić na te miejsca piling co 3 dni i maske z glinki co dwa przez jakiś czas żeby zobaczyć czy to pomoże.
Ale problem z ciśnięciem oczywiście został. Dobrze, ze odkryłam dzięki Wam wode utlenioną. Cos zbawiennego dla mnie... strupicha szybciej odłażą. Po wczorajszej masakrze przecierałam kilka razy nasączonym wacikiem i żaden mi sie nie rozpaprał Ja to chyba musze sie pogodzić z tym, ze cisnę i tak już będzie.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:47   #4717
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Moze fryzjer zrobi coś na rozpuszczonych włosach?
Tyle, ze ja nie chce isc do fryzjera by mi ukladal wlosy. Nie mam na to kasy, dwa ze to nie moj slub :-P

Chcialam isc po prostu podciac i wycieniowac wlosy, a potem sobie je choc troche upiac sama. Tyle, ze nie moge ich podciac bo nie zakryja nawet tego wyciecia w sukience na plecach wtedy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 19:49   #4718
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Ja to chyba musze sie pogodzić z tym, ze cisnę i tak już będzie.
Tylko bez takiego glupiego gadania Nic nie musisz...a juz na pewno nie cisnac!
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 20:00   #4719
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj quleczka

Słyszał może ktoś coś o takich kapsułkach? http://allegro.pl/item381553729_siln...k_alergie.html Mam takie w domu, bo sprzedawca dolaczyl mi to kiedys jako gratis. Szukalam czegos na necie o tych kapsulkach, opinii czy cos ale nic nie znalalam. Boje sie tego troche uzyc, jak myslicie zarryzykowac?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 20:05   #4720
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

najpierw sprobuj na przedramieniu albo innym delikatnym miejscu czy cie to nie uczula...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 20:36   #4721
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
(...)Słyszał może ktoś coś o takich kapsułkach? http://allegro.pl/item381553729_siln...k_alergie.html Mam takie w domu, bo sprzedawca dolaczyl mi to kiedys jako gratis. Szukalam czegos na necie o tych kapsulkach, opinii czy cos ale nic nie znalalam. Boje sie tego troche uzyc, jak myslicie zarryzykowac?
Na zdjęciu wyglądają zupełnie jak kapsułki tranu
Jest na nich skład?
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 21:04   #4722
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wyglądają zupełnie jak kapsułki tranu
Jest na nich skład?
Nie ma. Na innej aukcji kapsułek znalalam to -

GŁÓWNE DOBROCZYNNE SKŁADNIKI PREPARATU - olej z nasion wiesiołka „Evening primrose” (kwas cis-linolowy + gamma-linolenowy) - witamina E
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:07   #4723
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Nie ma. Na innej aukcji kapsułek znalalam to -

GŁÓWNE DOBROCZYNNE SKŁADNIKI PREPARATU - olej z nasion wiesiołka „Evening primrose” (kwas cis-linolowy + gamma-linolenowy) - witamina E
no to powinno byc ok... olej z wiesiolka jest dobry dla skory nawet go kiedys lykalam...tak samo jak olej z ogorecznika

tak czy inaczej warto sprobowac nie na twarzy najpierw
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:11   #4724
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak wiesiołek, to spokojnie
Tylko żeby nie pozapychał - może na początek tylko miejscowo lepiej,
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:37   #4725
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wiesiolek raczej nie pozapycha to jest jeden z tych dobrych oleji

http://mazidla.com/index.php?option=...=279&Itemid=73

Surowce kosmetyczne polecane do pielęgnacji cery tłustej: - zimnotłoczone oleje i maceraty bogate w NNKT, a szczególnie w kwas linolowy: konopny, z dzikiej róży, z komosy, z nasion bawełny, nasion czarnej porzeczki, ogórecznika lekarskiego, wiesiołka, orzecha włoskiego, pestek winogron, słonecznikowy, z czarnuszki, macerat brzozowy, macerat z kasztanowca, macerat z alg;

O samym oleju z wiesiolka
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 22:08   #4726
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Wiesiolek raczej nie pozapycha to jest jeden z tych dobrych oleji
Jestem przewrażliwiona...

U mnie kiepsko - mam, a raczej będę miała jutro rano 3 nowe krostki na policzku Ech, życie, życie...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:01   #4727
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mnie wreszcie się wszystko uspokoiło, bo dostałam @ i nie cisnę już 3 dni. czasem zaczynam wierzyć, że mogę mieć ładną twarz... pewnie do następnego @ jak zwykle
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:26   #4728
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja jak na zlosc gdy zawsze mam regularnie @ to tym razem dalej nie ma...a powinna juz byc ...a wesele coraz blizej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:55   #4729
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A u mnie @ miał być za 2 dni, a dostałam teraz. Tylko ze ja bez ciśnięcia nie wytrzymam. Chciałabym mieć już na weekend ładną buźke, bo spotykam się z przyjaciółmi. Na razie jest kiepsko ale zobaczymy...

quleczka, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Pamiętam jak ja dostałam @ tuż przed weselem znajomych. Trochę to jednak niekomfortowe. Oczywiście poszłam w bluzce i spódnicy, bo żadna sukienka nie zakryłaby krost na moich plecach i dekolcie. A odkąd mam krótkie włosy, nie mam czym zakrywać masakr. A buźka powinna się przygoić. Może przecierać codziennie wodą utlenioną... Nie wiecie czy tak można? Ale woda chyba nie szkodzi... Do tego termalka, coś punktowego i powinno się goić. Także powodzenia... musi być dobrze
Podobno fajny na syfki jest Effaclar A.I. punktowy. Chyba rozejrzę się za próbkami. Czy któraś z Was to stosowała?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:27   #4730
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A buźka powinna się przygoić. Może przecierać codziennie wodą utlenioną... Nie wiecie czy tak można? Ale woda chyba nie szkodzi... Do tego termalka, coś punktowego i powinno się goić. Także powodzenia... musi być dobrze
Podobno fajny na syfki jest Effaclar A.I. punktowy. Chyba rozejrzę się za próbkami. Czy któraś z Was to stosowała?
Ja zrobiłam tak ostatnio z woda utleniona siedziałam w domu i sie uczyłam wiec byłam bez makijażu. Co jakieś 1,5 godziny przecierałam woda utlenioną. Wygoiło sie wszystko baaardzo szybko

Co do effeclaru a.i. - tragedia. Pisalam o tym już tutaj. Dostałam po nim owrzodzenia, dosłownie owrzodzenia. Zwykle pryszcze zamieniły sie w bolące, świecące, czerwone gule. To co potem z nich wycisnęłam .... śmierdziało Nigdy czegoś takiego nie miałam na/w twarzy. Ale ja jestem chyba jakimś wyjątkiem, bo na KWC effeclar a.i. ma dobre opinie wiec może warto sprobować......
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:35   #4731
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wy ciągle smarujecie tymi punktowymi kremami/żelami/maściami, do tego jakieś toniki, wody termalne, woda utleniona i nie macie wysuszonej cery? nie smarujecie kremami? ja po jednym/dwóch użyciach skinorenu mam warstwy odłażącej skóry dookoła, jak już używam takich specyfików to naprawdę na coś przeogromnego...
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:39   #4732
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Co do effeclaru a.i. - tragedia. Pisalam o tym już tutaj. Dostałam po nim owrzodzenia, dosłownie owrzodzenia. Zwykle pryszcze zamieniły sie w bolące, świecące, czerwone gule. To co potem z nich wycisnęłam .... śmierdziało Nigdy czegoś takiego nie miałam na/w twarzy. Ale ja jestem chyba jakimś wyjątkiem, bo na KWC effeclar a.i. ma dobre opinie wiec może warto sprobować......
OMG Jestem w szoku.


Ja już sobie obiecałam, że po powrocie do domu zaczynam walkę z dekoltem. Nigdy nic na nim nie było, a teraz robi się niewiadomo co - nie daruję mu tego!

A przed chwilą właśnie zeszłam ze słońca. Usnęłam i przespałam godzinę. Nawet nie chcę myśleć, co będzie się działo wieczorem - nie ma ani jednej chmurki na niebie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:41   #4733
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tinkusia ja nie mam wysuszonej, ale kremu używam. Tak jak chyba każda tutaj.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:37   #4734
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
Wy ciągle smarujecie tymi punktowymi kremami/żelami/maściami, do tego jakieś toniki, wody termalne, woda utleniona i nie macie wysuszonej cery? nie smarujecie kremami? ja po jednym/dwóch użyciach skinorenu mam warstwy odłażącej skóry dookoła, jak już używam takich specyfików to naprawdę na coś przeogromnego...
Preparaty punktowe - jak sama nazwa wskazuje - nie nadają się do stosowania na duże powierzchnie skóry, bo zapewne mocno by ją wysuszały. Wydaje mi się, że żadna z nas ich w ten sposób nie używa, a miejscowe posmarowanie nawet Atredermem (siekiera) nie powoduje u mnie złażenia skóry z całej twarzy. Smarując syfa smarujemy przecież tylko jego, a nie teren w promieniu 2 centymetrów

A krem, swoją drogą, być musi. Ale u mnie w roli nawilżacza doskonale się sprawuje filtr.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:13   #4735
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
quleczka, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Pamiętam jak ja dostałam @ tuż przed weselem znajomych. Trochę to jednak niekomfortowe. Oczywiście poszłam w bluzce i spódnicy, bo żadna sukienka nie zakryłaby krost na moich plecach i dekolcie.
Ja wiem, ze dostane przed weselem...to akurat pal licho. Tyle, ze mialam nadzieje, ze bedzie w niedziele/poniedzialek i do weekendu choc troche sie podgoi... a tu wyglada na to, ze bedzie tuz przed jak dobrze pojdze...

Kurcze, a u mnie zawsze bylo idealnie rowno...a tu pech.

Niestety mam sukienke i nic innego juz nie wymysle. Musialabym reszte rzeczy zmieniac. Mam tylko nadzieje, ze jakos przod uda sie zamaskowac, a tylu sprobuje nie pokazywac po prostu...

Zostaja jeszcze ramiona bo tam tez sie pare zrobilo, ech ...

Szkoda slow

A wesele zaczyna sie za 3 dni dokladnie..
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:17   #4736
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
Wy ciągle smarujecie tymi punktowymi kremami/żelami/maściami, do tego jakieś toniki, wody termalne, woda utleniona i nie macie wysuszonej cery? nie smarujecie kremami? ja po jednym/dwóch użyciach skinorenu mam warstwy odłażącej skóry dookoła, jak już używam takich specyfików to naprawdę na coś przeogromnego...
a kto mowi, ze nie smarujemy kremami? wiekszosc uzywa humektanu chyba

Tonik nie wysusza, wreszcz przeciwnie, woda termalna tez nie...

No a punktowe stosuje sie punktowo na krostki jak nazwa wskazuje

Co do skinorenu u mnie skora po nim nie jest wysuszona i nie zlazi - tak mam tylko jak przesadze z brevoxylem.

Skinoren akurat powinien byc stosowany regularnie dluzszy czas i na cala powierzchnie problemowa - tylko wtedy ma szanse dzialac.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:18   #4737
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no ja nakładam zawsze punktowo, tylko mi to aż za bardzo wysusza, a stosuję jeden środek oprócz kremu i zwykłego żelu do twarzy(muszę mieć antyalergiczny, więc innych funkcji niż myjące nie ma), dlatego mnie to tak dziwi że tego tyle używacie i nie narzekacie na złażące płaty skóry, jak ja : P
edit: mnie skinoren wysusza...
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:27   #4738
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ale wesele to wesele i trzeba się bawić!
Nie przejmuj się tym: część na pewno się wyleczy, a część uda Ci się zamaskować. Jedyne co mogę Ci poradzić, to wizyta w sklepie zielarskim (ew. w aptece) i zakup soku z łopianu. Jest na alkoholu i trzeba go przed wypiciem rozrabiać z wodą, ale pity przez kilka dni ładnie łagodzi.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:32   #4739
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
(...) edit: mnie skinoren wysusza...
Kwasy wysuszają większość z nas, ale dobre nawilżenie to przecież zawsze podstawa.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:58   #4740
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
no ja nakładam zawsze punktowo[...]
edit: mnie skinoren wysusza...
Skinoren tez nakladasz punktowo ?

To jak go wtedy wcierasz? Bo przeciez podstawa stosowania skinorenu jest cienka warstwa i wcieranie.

Ok, ja piszac, ze skinoren mnie nie wysusza mialam na mysli, ze nie tak by dobry krem nawilzajacy nie mogl temu zaradzic
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.