Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-05, 20:40   #211
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

ja mam od jakis 3tyg mojego kochaniutkiego Industriala. teraz planuje na drugim uchu Tragusa. zobaczymy... jak kupie sztange to zrobie sobie nad miednica surfaca, pepek i jezyk. narazie tyle planow. zobaczymy co bedzie dalej.

PS: tunele sa fajne jak ktos wie kiedy skonczyc. jak jest tego za duzo to sie robi nieestetyczne strasznie ale tu juz kwestia gustu. sama sobie chyba raczej nie zrobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04319.JPG (72,5 KB, 315 załadowań)
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:12   #212
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

industrial pikny ja sie przymierzam od miesiecy i 'ciagle cos' a to wyjazd - a mi niefajnie tak miec utrudnione spanie nie w domu a to podziebiona jestem, a to costam i tak dalej a kolec lezy i 'sie kurzy' w swoim eleganckim pakieciku

Cytat:
tunele sa fajne jak ktos wie kiedy skonczyc
hmmmm... ale to uzalezniaaa juz ja to znam -
na samym poczatku '5mm maksymalnie, wiecej okropnie wyglada, i co ja w ogole pozniej z uchem zrobie itd' przy ok. 3mm - 'no dobra, w sumie to 8mm nie wyglada zle! a tak fajnie idzie do tej pory!' przy 5mm - 'kurcze, jakies male toto... a co tam, do 8, pozniej koniec' przy 8 - 'no taaak. koniec, koniec. ale ja widzialam takie ladne tuneleee! tylko wieksze!! co tam, 2 mm wiecej to juz nawet tasmy nie trzeba, samo sie rozciaga'...... itd itp i konczy sie ze sloniowym uchem!!
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:51   #213
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

To tak samo jak z tatuażami.. Kolczyki i tatuaże strasznie wciąąąąaągają.
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 22:16   #214
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

O tak, zachciało mi sie kolczyka we brwi, ok zrobiłam sobie, myślę "wystraczy" No ale już mnie ciągnie do następnego Tym razem pod ustami z boku Noi jeszcze planuje zrobić dużo dziurek w uszach hehe, i na tym koniec Ciekawe czy uda mi sie wytrwać w postanowieniu. Tatoo też mam zamiar sobie zrobić
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:13   #215
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

to jeszcze 2 fotki moich :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a04.jpg (110,5 KB, 659 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a01.jpg (75,6 KB, 398 załadowań)
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:33   #216
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

omg nie bolalo cie jak przebijalas chrzastke? wzielam sobie teraz paznokciami uklulam boli jak cholera podziwiam cie
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:45   #217
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

ja tez dodaje jesio jakies focie kolcyQw w lewym uszQ i jezorQa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 204122.jpg (27,8 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 204151.jpg (24,2 KB, 102 załadowań)
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 20:18   #218
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Mnie osobiscie tunele nie 'pociągają' Nie bylabym, na tyle odwazna zeby cos takiego zrobic ..... ale mysle nad sutkiem ... ojjj mysle....
Mam nadzieje ze jakos sie ''nie wybija'' i nie jest za bardzo widoczny przez ubranie
Jakie jest ryzyko związane z przekłuciem ?
Ostatnio mam straaaszną ochotę na jakieś zmiany ..... i chyba robię się troche odwazniejsza bo marzenia powlutku moga stac sie realne
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:51   #219
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

effulla hehe polecam kolczyQ w sutQ, sama mam i jestem zadowolona, teraz nawet nie czuje ze go mam :P a co do widocznosci to przez stanik usztywniany nie widac go, ale przez bluzQe jezeli nie masz stanikac to widac go i wlasnie kapitlanie to widac albo pod strojem kąpielowym tez sie przebija
a co do ryzyka zwiazanym z przeklociem to jezeli robisz w salonie piercingowym to systko powinno byc ok u m nie po 2 tyg juz nie bolal jak mi sie zachaczyl, wczesniej jednak troche tylko jak sie zachaczylo bolalo. A teraz nawet go nie czuje ze mam xD czasami nawet spr czy jesio jest na miejscu
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:07   #220
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
omg nie bolalo cie jak przebijalas chrzastke? wzielam sobie teraz paznokciami uklulam boli jak cholera
mnie tez boli jak sobie scisne jak sie przebija igla jest 'inny rodzaj bolu' i przynajmniej ja tego nie odczuwam jakos bardzo negatywnie. moze oprocz jezyka, ktory mnie bolal jak zadne inne przeklucie, a wszyscy mowia, ze w ogole no ale coz, dziwna jestem. a na chrzastke zawsze mozna emla walnac w wiekszosci aptek - na 'ladne oczy' bez recepty sprzedadza, poza tym w salonie piercingu powinni miec

Cytat:
czasami nawet spr czy jesio jest na miejscu
taa, u mnie to juz obsesja. od wypadniecia tunelu co 5 min jest 'patrol' tych z rejonu twarzy
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:38   #221
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez kamila017 Pokaż wiadomość
effulla hehe polecam kolczyQ w sutQ, sama mam i jestem zadowolona(...)
Nu ja właśnie nie noszę usztwnianych biustonoszy ale Ciiiii
Tak mnie kusi to, że szok ! Ale ten ból - bliscy mnie ''straszą''
Chociaż w sumie do odwaznych swiat nalezy
Ah Kamila co ja bym bez Ciebie zrobiła
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 08:43   #222
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

kmq nio co do chrzastki to jak sie scisnie to boli ale przy przebijaniu jej ja czulam tylko mocne cieplo a nie bol hehe mi kulQi z kolczyQ w sutQ wypadly jakies 3 razy a potem szukac takiej malej kuleczki haha masakra takie male ze ciezko znalezsc :P musze sobie kupic nowe kuleczki kolorowe


effulla aha ale to nie powinno byc problemu, zapewnie bedzie go wiedac ale tylko jak ktos sie przypatrzy hehehe nooo wiem jak to kusi ja w sumie o zroobieniu kolczyka w sutQ myslalam pare miesiecy a potem pojechalam do katowic na zakupy, nic nie kupilam a poszlam tylko sie spytac o cene przeklocia i wyszlam xD a ze nie dalo mi to spokoju to sie wrocilam i zrobilam ale nie balam sie bolu tylko sie wstydzilam przed obcym kolesiem pokazac piersi xD haha masakra ale przezylam jak juz sciagnelam stanik i zobaczylam igle to zaczelam sie bac bolu hehe a bolalo tylko jak przechodzil przez sam srodek, przez kanaliki mleczne ;/ jak wezniesz i tak sie uszczypniesz w suteQ to bardziej boli niz przeklocie takze nie ma czego sie bac, mnie znajomi tez straszyli ze to cholernie boli ale jakos dalam rade i okazalo sie ze bol jest do zniesienia
noo do odwaznych swiat nalezy tez mam takie zdanie
Dasz rade
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:43   #223
ms.newbooty
Raczkowanie
 
Avatar ms.newbooty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Send a message via Skype™ to ms.newbooty
Exclamation Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

O kurcze ja byłam na przebijaniu chrzastki na górze jakies 3 tyg temu. Nie dosc ze babka mi przebila w miejscu gdzie sobie namalowalam kropke flamastrem to nie sprawdzila czy sa tam wazne nerwy a po samym przebiciu bolalo mnie jak chodzilam i mowilam!! Po niecalym tygodniu wymienilam kolczyka na wielkiego z cyrkonii. Wczoraj go zdjelam i zobaczylam ropna gule na zewnatrz obok dziurki. Wycisnelam ja ale z dziurki polala sie krew i teraz mi ropieje!! Wlozylam z powrotem kolczyka ktorego dostalam przy przebijaniu bo jest grubszy (boje sie ze mi zarosnie). Troche boli, smaruje Tribiotikiem, ale jak wyciagam teraz ze srodka kolczyk na smarowanie to jakby razem ze strupem (wydaje mi sie ze srodka, bo jak wyjmuje to tak jakby pekalo cos). Cholera, co mam zrobic?? Krecic da sie w miejscu tym.

Planuje kupić sobie w to miejsce kolczyka ze http://www.kolczyki-sklep.pl/index.php?d=produkt&id=103 (srednica 1,2mm x 6mm) ze stozkami 4mm nadawalby sie?? Czy lepiej 8mm na dlugosc preta? Nie chce zeby za bardzo odstawalo...
__________________
: Thierry Henry, The Game, Wade Robson, Cassie, Ciara, Beyonce, Shakira, ołówkowe spódnice do kolan, ciemne dżinsy rurki, samba brazylijska, śpiew, "Gotowe na wszystko", "Dziennik Bridget Jones"
Stand Up Speak Up - Say No To Racism!
: brwi jak nitki, szkielety modelek, opalanie w solarium
ms.newbooty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:09   #224
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

po takim tekscie w temacie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191990
Cytat:
Potrzebna będzie najgrubsza igła (chyba 10), dużo lodu, papier toaletowy do osuszania z krwi.
watpie, zeby ktokolwiek chcial w czymkolwiek pomoc. mi juz rece opadaja
chociaz, jak jestesmy przy sprawdzonych domowych sposobach, to mysle, ze powinnas wyjac kolczyk przemyc rane sokiem brzozowych i borsuczym lojem i wsadzic z powrotem przy pomocy przekrojonego kabaczka
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:16   #225
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Pogratulować tylko.

zmień kolczyk na bioplast, przestań smarować tribiotykiem, przemywaj sola fizjologiczna, albo jeszcze lepiej zainwestuj w octenisept, przestań wyjmowac bo rozjumałaś sobie tym kanał, nie wyciskaj tego, co tam sie utworzy.

normalnie takiej ilości błędów przy jednym kolczyku to juz dawno nie widziałam.

nie wyjmuj kolczyka do zagojenia, przez całe wakacje na pewno. I nie kąp się w czasie wakacji, bo sie syf wda.

EDIT: Chryste, to ona dała tego posta w tamtym temacie?! nawet nie zauwazyłam, ale nie bede już kasować tego co napisalam, Bóg kazał nieumiejętnych pouczać.

DO AUTORKI: To mam nadzieje, że jak Ci sie troche posyfiło, to zaczniesz sie zastanawiać nad sterylnościa piercingu i stukniesz w głowę na to, co wczesniej pisałaś, bo takich głupot w życiu nie widziałam.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:30   #226
ms.newbooty
Raczkowanie
 
Avatar ms.newbooty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Send a message via Skype™ to ms.newbooty
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
DO AUTORKI: To mam nadzieje, że jak Ci sie troche posyfiło, to zaczniesz sie zastanawiać nad sterylnościa piercingu i stukniesz w głowę na to, co wczesniej pisałaś, bo takich głupot w życiu nie widziałam.
Chrzastke przebijala mi kosmetyczka (UWAGA UWAGA PISTOLETEM ;/) a to domowym sposobem nie jest na nia tylko normalnie na dole i nic mi sie nie babralo, po pol roku mi sie znudzila tam dziurka wyjelam kolczyk i zarosla. Zastanow sie lepiej co lepsze - kosmetyczka pistoletem czy samemu igla ;/
__________________
: Thierry Henry, The Game, Wade Robson, Cassie, Ciara, Beyonce, Shakira, ołówkowe spódnice do kolan, ciemne dżinsy rurki, samba brazylijska, śpiew, "Gotowe na wszystko", "Dziennik Bridget Jones"
Stand Up Speak Up - Say No To Racism!
: brwi jak nitki, szkielety modelek, opalanie w solarium
ms.newbooty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:56   #227
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

kochana, nie ma róznicy czy przebija sie chrzastke, czy płatek ucha, jest to przerwanie ciągłości skóry, a więc MOŻNA ZROBIC SOBIE POWAZNA KRZYWDĘ. A podchodzenie do sprawy w sposób 'przebiłam i nic mi sie nie stało', to dziecinada, bo mąrzejsi przebijali i wiedzą, że MOGŁO sie stać. nie powinnas nikomu polecac tego typu praktyk, ze względu na dobro drugiego człowieka.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:02   #228
ms.newbooty
Raczkowanie
 
Avatar ms.newbooty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Send a message via Skype™ to ms.newbooty
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
kochana, nie ma róznicy czy przebija sie chrzastke, czy płatek ucha, jest to przerwanie ciągłości skóry, a więc MOŻNA ZROBIC SOBIE POWAZNA KRZYWDĘ. A podchodzenie do sprawy w sposób 'przebiłam i nic mi sie nie stało', to dziecinada, bo mąrzejsi przebijali i wiedzą, że MOGŁO sie stać. nie powinnas nikomu polecac tego typu praktyk, ze względu na dobro drugiego człowieka.
Nie ma różnicy pomiędzy miejscem przebicia, jest różnica pomiędzy sposobami przebicia i dobrze wiesz o co mi chodzi. Każdy, kto robi sobie kolczyki, tatuaże lub chociażby wyciska sobie syfy wie, że przerywa ciągłość skóry. Przebijanie uszu domowym sposobem na dolnych partiach platka jest bezpieczne, jeśli używa sie jednorazowych igiel, dobrze dezynfekuje oraz nie dotyka brudnymi palcami.
__________________
: Thierry Henry, The Game, Wade Robson, Cassie, Ciara, Beyonce, Shakira, ołówkowe spódnice do kolan, ciemne dżinsy rurki, samba brazylijska, śpiew, "Gotowe na wszystko", "Dziennik Bridget Jones"
Stand Up Speak Up - Say No To Racism!
: brwi jak nitki, szkielety modelek, opalanie w solarium
ms.newbooty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:25   #229
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

nie, nie ma róznicy między sposobami przebicia, bo wszystko trzeba robic tak, aby jak najmniej sie narażać. A metoda lód-ziemniak-wyjąć igłę-potrzymać papierem ucho-włożyc kolczyk, to proszenie sie o zakażenie.

Być może uzywasz sterylnych igieł, ale ta sterylność jest c**j warta, jeżeli dalsza część jest przeprowadzona tak, jak ty to robisz. Wycieranie krwawiącego ucha papierem toaletowym? A wkładasz ten papier do autoklawu, żeby był sterylny? zamrażanie lodem? A lód jest sterylny? A kolczyk?

Przebijasz sterylna igła ucho upieprzone rozmrożonym lodem i tym, co pływało w wodzie i zostało zamrozone, wycierasz krawiąca rane papierem toaletowym, na którym tez niewiadomo co jest i co dostaje sie do kanału przekłucia, robisz przerwe między wyjęciem igły a włożeniem kolczyka - podrażniasz kanał, kolczyk gorzej sie goi.

Wypełniasz JEDNO z trzech podanych przez siebie samą kryteriów bezpiecznego piercingu. Gratuluje.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 14:22   #230
ms.newbooty
Raczkowanie
 
Avatar ms.newbooty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Send a message via Skype™ to ms.newbooty
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
nie, nie ma róznicy między sposobami przebicia, bo wszystko trzeba robic tak, aby jak najmniej sie narażać. A metoda lód-ziemniak-wyjąć igłę-potrzymać papierem ucho-włożyc kolczyk, to proszenie sie o zakażenie.

Być może uzywasz sterylnych igieł, ale ta sterylność jest c**j warta, jeżeli dalsza część jest przeprowadzona tak, jak ty to robisz. Wycieranie krwawiącego ucha papierem toaletowym? A wkładasz ten papier do autoklawu, żeby był sterylny? zamrażanie lodem? A lód jest sterylny? A kolczyk?

Przebijasz sterylna igła ucho upieprzone rozmrożonym lodem i tym, co pływało w wodzie i zostało zamrozone, wycierasz krawiąca rane papierem toaletowym, na którym tez niewiadomo co jest i co dostaje sie do kanału przekłucia, robisz przerwe między wyjęciem igły a włożeniem kolczyka - podrażniasz kanał, kolczyk gorzej sie goi.

Wypełniasz JEDNO z trzech podanych przez siebie samą kryteriów bezpiecznego piercingu. Gratuluje.
Domowym sposobem nie znieczulisz ucha inaczej niż lodem, nie odsaczysz krwi czyms innym niz papierem lub wacikiem, a kolczyki ze stali chirurgicznej i tak kupuje w sterylnych prozniowych opakowaniach. Jak ktos nie ma kasy to idzie sobie w domu zrobic. Nie mam nic przeciwko ani tej metodzie, ani drugiej. Dla mnie pieniadze nie sa ograniczeniem, jednak rozumiem ludzi dla ktorych zrobienie sobie jednej dziurki obok poprzedniej na dole platka ucha za srednio 38zl to przegiecie.
__________________
: Thierry Henry, The Game, Wade Robson, Cassie, Ciara, Beyonce, Shakira, ołówkowe spódnice do kolan, ciemne dżinsy rurki, samba brazylijska, śpiew, "Gotowe na wszystko", "Dziennik Bridget Jones"
Stand Up Speak Up - Say No To Racism!
: brwi jak nitki, szkielety modelek, opalanie w solarium
ms.newbooty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 15:48   #231
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

A po co znieczulać ucho? Jeżei ktos juz się upiera, że boli, zawsze mozna udac się do apteki po emlę.

Krew? jałowy gazik. Papier toaletowy byłby ostatni na mojej liście.

Kolczyk? Nie stal chirurg. a tytan albo bioplast. Czekam az któraś przekłuwana koleżanka zgłosi się do ciebie z objawami alerii na nikiel.

cena? Sorry, zdrowie kosztuje i nie nalezy na nim oszczędzać. Jak komus nie pasuje cena, to może niech odpuści sobie piercing.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:08   #232
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Ja tam przy przebijaniu czegokolwiek, czy to ucho bylo (platek czy chrzstka) czy tez jezyk albo suteQ nie mialam zadnego znieczulenia ani okladow zimnych, jedynie przy sutQ czyms spryskal. A tak to da sie wytrzymac


a cena ? ceny juz takie sa, piercing kosztuje
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 14:49   #233
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

mam! mam, mam, mam, kupiłam i już mam - tunele 10 mm! I w lewe ucho tez wlazł tunel, ale oszukiwałam przy wkładaniu, bo nosze silikonowe xD zwinełam jednego i zwinietego włozyłam do ucha, jak sie rozwinał, to był na styk ^^ tylko jedno mnie martwi - strasznie długie te tunele i troche nieestetycznie odstają - miałam nadzieje, że beda bardziej dopasowane, a tu zonk. Jak dorwe aparat, to dam zdjęcia uchów.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:57   #234
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

powiedzcie,zrobiłam kolczyk w wardze 18 maja. mogę już jutro iść (albo w poniedziałek) do studia,aby wymienili labreta na kółeczko? czy za wcześnie jeszcze ? nie babrze się,wszystko goi się dobrze
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 16:41   #235
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

jeżeli nadal sie goi, to nie wolno zmieniac. Przez wakacje nic nie ruszaj z tym labretem.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 17:17   #236
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

napisałam goi, bo na pewno kanał nie jest zagojony, na to potrzeba czasu. szczerze mówiąc zdziwiłam sie,myślałam,że będę mogła zmienić. słyszałam/czytałam,że po 3 tygodniach można..ale poczekam,ważniejsze zdrowie.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 18:58   #237
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

I po co się tak szpecić?

Szczera do bólu - piękne dziewczyny były, ale z tą masą kolców w całym ciele - blehhhh...

Dziury w mózgu jeszcze brakuje nie obrażając nikogo...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 22:11   #238
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez kamila017 Pokaż wiadomość
Katia25 przeklocie sutQa bolalo, bo gdybym powiedziala ze nie to bym sklamala,
w sumie myslalam ze to bedzie jeszcze wiekszy bol i moze dlatego to bol byl znosny bolalo jak chwycil szczypcami ałc xD suteQ naciagnal jak u krowy haha inaczej tego ujac nie potrafie xD jak sie na poczatQ wbijal to jak przy szczepionce uklocie, potem jak przez kanaliki mleczne przechodzil to bolalo troche ałć, a na koncu takie pyk bylo i juz xD potem bolalo jedynie przekladnanie kolczyka przez wenflon, bo wenflon byl prosty a ja mam kolczyQa w ksztalcie "banana" ale bylo ok

gdybym miala robic jeszcze raz kolczyk w sutQ to bez zadnego ale bym zrobila bo nie ma czego sie bac :P ja sie bardziej wstydzilam tego kolesia co robil tego kolczyQa xD ale jak juz sie rozebralam xD to potem juz balam sie bolu xD


pozdrawiam
kurcze podziwiam dzielna z ciebie osoba!!!!!!!!
po twoim opisie napewno bym sie na to nie zdecydowala!!!!brzmi strasznie!!!

co do miejsca intymnego....to dopiero musi byc bol!!!!!!!!!! az boje sie pomyslec!!!
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 22:15   #239
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
I po co się tak szpecić?

Szczera do bólu - piękne dziewczyny były, ale z tą masą kolców w całym ciele - blehhhh...

Dziury w mózgu jeszcze brakuje nie obrażając nikogo...
p
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:52
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 22:30   #240
Madzik1916L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

hej hej jestem tu nowa widze ze rozmowa toczy sie o kolczykach ;] wstawiam zdjecie swojego nabytku ;DD

uszko.jpg
Madzik1916L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-17 23:14:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.