Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 11:16   #2221
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Izunia2201 Pokaż wiadomość
witam chciałabym wiedziec czym moge odkazic kolczyka...? tak zeby nie bylo zadnego ryzyka zakazenia...bo tydzien temu przebilam jezyk i chcialam sobie zmienic na krotszy tylko mosze nowy odazic... prosze o bardzo szybka odpowiedz pilnie... z gory dziekuje.
musisz to koniecznie robić sama??... od odkażania takich rzeczy najbezpieczniej są autoklawy... no, chyba, że masz taki sprzęt w domu...
ja na Twoim miejscu bym tego sama nie odkażała... ale jak uważasz...
a tak btw. tydzień to trochę nie za krótko na gojenie się języka, że już chcesz wymieniać??...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 14:27   #2222
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziekuje za szybka odpowiedz...wiem ze moze to szybko ale moj jezyk nie boli i jest naprawde ok... a chcialam poprostu wiedziec czy moge jakis plyn kupic specjalistyczny do odkazania kolczykow gdyz nie mam na tyle czasu zeby za kazdym razem kiedy bede chciala zmienic kolczyk chodzic do studia... takze bardzo prosze jak ktos zna jakis plyn do odkazania to bardzo prosze o nazwe i gdzie moglabym sie zaopatrzyc w taka rzecz...
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:36   #2223
kasieq1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Izunia2201 Pokaż wiadomość
dziekuje za szybka odpowiedz...wiem ze moze to szybko ale moj jezyk nie boli i jest naprawde ok... a chcialam poprostu wiedziec czy moge jakis plyn kupic specjalistyczny do odkazania kolczykow gdyz nie mam na tyle czasu zeby za kazdym razem kiedy bede chciala zmienic kolczyk chodzic do studia... takze bardzo prosze jak ktos zna jakis plyn do odkazania to bardzo prosze o nazwe i gdzie moglabym sie zaopatrzyc w taka rzecz...

wymień kolczyka po 2 tygodniach nawet jak Cię już nie boli i wszystko jest ok. Ja zmieniłam po 8 dniach i wieczorem musiałam przemienić na ten co miałam od początku, bo zaczęło mi ropieć....
Jeśli chodzi o płyn do odkażania to ja nie stosuję, poprostu po całym dniu wyciągam kolczyka i zalewam wrzątkiem, bo wrzątek zabija bakterie, później przemywam wodą utlenioną i wszystko jest git.
kasieq1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 07:42   #2224
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kasieq1808 Pokaż wiadomość
wymień kolczyka po 2 tygodniach nawet jak Cię już nie boli i wszystko jest ok. Ja zmieniłam po 8 dniach i wieczorem musiałam przemienić na ten co miałam od początku, bo zaczęło mi ropieć....
Jeśli chodzi o płyn do odkażania to ja nie stosuję, poprostu po całym dniu wyciągam kolczyka i zalewam wrzątkiem, bo wrzątek zabija bakterie, później przemywam wodą utlenioną i wszystko jest git.
fantatsyczny sposób,jak tylko podraznić sobie kanał nie przynosząc żadnego innego pożytku
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 08:21   #2225
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kasieq1808 Pokaż wiadomość
wymień kolczyka po 2 tygodniach nawet jak Cię już nie boli i wszystko jest ok. Ja zmieniłam po 8 dniach i wieczorem musiałam przemienić na ten co miałam od początku, bo zaczęło mi ropieć....
Jeśli chodzi o płyn do odkażania to ja nie stosuję, poprostu po całym dniu wyciągam kolczyka i zalewam wrzątkiem, bo wrzątek zabija bakterie, później przemywam wodą utlenioną i wszystko jest git.
litości... chyba najwieksza głupota jaką tu widziałam...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:12   #2226
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No to może mi ktoś napisze w końcu czym płukac i odkarzac kolczyk jak to co tu napisali ludzie na forum jest bzdura... prosze o jakies konkrtne odpowiedzi bo to dla mnie bardzo wazne... dzieki
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 23:37   #2227
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc ; D
Wiadomości: 78
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hello ;]
Ja zrobiłam kolczyk już sporo czasu temu i przemywałam takim płynem kupionym w aptece...Niestety nie pamiętam jak on się nazywał ale był koloru różowego rozćeńczało się go i płkukało jame ustną.Kupi się go w aptece za około 15 zł.
Jeżeli powiesz że chodzi o płukanie jęzorka powinny Ci podać właśnie ten płyn.
Jest on jednym z najlepszych na wyleczenie języka.Tak mi mówiła kosmetyczka i panie w aptece. Buziam
Kasixxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 08:35   #2228
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam takie pytanie, może ono już padło, ale wątek ma tyle stron... Czy kolczyk nie obija się wam o zęby? I czy po dłuższym czasie nie niszczy szkliwa, bo słyszałam, że tak właśnie jest.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 10:20   #2229
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie, może ono już padło, ale wątek ma tyle stron... Czy kolczyk nie obija się wam o zęby? I czy po dłuższym czasie nie niszczy szkliwa, bo słyszałam, że tak właśnie jest.
jeżeli kolczyk jest zrobiony dobrze, to nic nie powinno Ci się obijać o zęby... no, chyba, że sama się będziesz nim bawić i pocierać kulką o szkliwo... czego raczej nie polecam...
ja mam jeszcze spuchnięty jęzor i długi kolczyk a nic mi się o ząbki nie obija... więc tym bardziej pewnie nie będzie, jak zmienię na mniejszy... nie ma się czego obawiać...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:11   #2230
didi16
Przyczajenie
 
Avatar didi16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Talking Kolczyk w języku-przebijanie.

Chciałam zadać pytanie...Może i jest głupie ale pytam z ciekawości Co może się stać jeżeli przebije się jedną z głównych żył języka...Wiem o zakażenich itp. ale nie wiem nic dokładnie.
didi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:13   #2231
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

Cytat:
Napisane przez didi16 Pokaż wiadomość
Chciałam zadać pytanie...Może i jest głupie ale pytam z ciekawości Co może się stać jeżeli przebije się jedną z głównych żył języka...Wiem o zakażenich itp. ale nie wiem nic dokładnie.
wyszukiwarka prawdę Ci powie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 21:09   #2232
didi16
Przyczajenie
 
Avatar didi16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

Szukałam szukalam....Ale pisza tylko ogolnie nic na temat o jakim pisze...
didi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 23:37   #2233
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

no a co sie moze stac...bedzie sie lała krew i trza bedzie kolczyk wyjac..moja kumpela tak miala
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:07   #2234
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

Może dojść także do porażenia języka, a nawet mięśni twarzy! Podam tak też dla przestrogi - moja koleżanka zrobiła sobie kolczyk w języku w odpowiednim gabinecie! Po dwóch czy trzech latach język zaczął jej drętwieć i będąc u dentysty pani doktor jej powiedziała, że niestety od takiego drętwienia zaczyna się martwica języka! Od razu kolczykowanie wyszło jej z głowy!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 14:20   #2235
didi16
Przyczajenie
 
Avatar didi16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

Moja kolezanka chce sobie zrobic kolczyka w jezyku i pyta mnie o takie rzeczy bo sama mialam kolczyka w jezyku ale sie go pozbylam po roku czasu.Poczytalam troche na ten temat i postanowilam wyjac kolczyk.Nie jest za przyjemnie jak szkliwo sie niszczy a po dluzszym czasie osowaja sie dziasla...
didi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 16:06   #2236
kasieq1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie, może ono już padło, ale wątek ma tyle stron... Czy kolczyk nie obija się wam o zęby? I czy po dłuższym czasie nie niszczy szkliwa, bo słyszałam, że tak właśnie jest.


uważaj jak jesz i niechcący można wtedy przygryźć kuleczkę, a to nie za fajne uczucie...
kasieq1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 17:07   #2237
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie, może ono już padło, ale wątek ma tyle stron... Czy kolczyk nie obija się wam o zęby? I czy po dłuższym czasie nie niszczy szkliwa, bo słyszałam, że tak właśnie jest.


Ja mam kolczyk poltorej tygodnia jest dlugi i mi sie nie obija o zeby takze spoko...
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:22   #2238
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Kolczyk w języku-przebijanie.

Cytat:
Napisane przez didi16 Pokaż wiadomość
Moja kolezanka chce sobie zrobic kolczyka w jezyku i pyta mnie o takie rzeczy bo sama mialam kolczyka w jezyku ale sie go pozbylam po roku czasu.Poczytalam troche na ten temat i postanowilam wyjac kolczyk.Nie jest za przyjemnie jak szkliwo sie niszczy a po dluzszym czasie osowaja sie dziasla...
tez zmadrzalam, a rok nosilam, warto sobie poczytac pewne informacje przed przebiciem, bo pozniej mozna zalowac.
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:01   #2239
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mi sie kolczyk o zeby nie obija wcale, nawet przy jedzeniu czy zuciu gumy... Tylko ja sie nim bawie caly czas. Przed bawieniem sie nim non stop powstrzymuje mnie tylko to, ze moja mama o nim nie wie. Zawsze mozna tez kupic kolczyk z kauczukowymi kuleczkami.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 16:49   #2240
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie istnieją kauczukowe kulki
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 15:07   #2241
Little Miss Understood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam kolczyk od piątku, czyli 3 dzień. 1 dnia zaraz po przebiciu nic nie bolało tylko troche się sepleniłam. Najgorzej było jak się kładłam spać... Nie wiedziełam co zrobić z dolną kulką bo wszędzie mi prezeszkadzała xD Przez dwa pierwsze dni wychodził mi taki biały płyn (ale to normalne). dziś już prawie go nie ma, ale jest jedna rzecz która mnie niepokoi... 2 dnia rano zauważyłam na dolnej dziurce zaraz przy kuleczce taki jakby mały strupek. Nie przejmowałam się tym az do dziś. Troche mnie on przeraża... Jest biały, a spod niego widać krew :/ mam nadzieje że to nic złego, ale jutro postaram się iść do osoby która się na tym zna. Mam lekki problem z wymawianiem \"r\" i \"s\" ale to powoli mija. Język mam nadal lekko spuchnięty. Denerwuje mnie również ułożenie kolczyka... Nie jest prosto tylko pod skosem. Ale po przebiciu był idealnie prosto. Czy to możliwe że po zmianie na krótszy (którą planuje za jakiś tydzień) kolczyk się wyrówna? Bardzo prosze o odp... I może wiecie coś na temat tego strupka??? :/
Little Miss Understood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:14   #2242
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witajcie ;*
Kolczyk mam ponad rok. O ząbki się niestety trochę obja (podczas jedzenia etc, bo bez ruchów oczywiście nie). Poza tym sama też się dużo nim bawię.

Little Miss jeżeli miałas pręcik wcześniej dobrze, to może po prostu z jednej strony bardziej spuchł Ci język, może badziej podrażniło jakiś nerw i to jest powodem przechylenia.
Do tygodnia powinno być w miare dobrze i jeśli wtedy będziesz uważała, że coś jest nie tak (poza lekkim obrzękiem i bólem, bo to kwestia indywidualna i może trzymac nawet miesiąc, dwa) to przejdź się albo do salonu gdzie miałaś przekłówany język, albo do lekarza. Tylko na własnym przypadku przekonałam sie, że lekarze bardziej panikują. Mi po 2 dniu jezyk strasznie spuchnął, troszkę niewyraźnie mówiłam, pojawiła się ta ropka, a że miałam bardziej spuchnięty język po prawej str i mocno zaczął bolec po paru dniach przeszłam się do lekarza obok. Wysłuchałam wykładu jak to kolczyk jest siedliskiem bakterii, jaki jest zły, niezdrowy, szkodliwy etc. i przepisano mi antybiotyk. Wstrzymałam sie najpierw, ale potem wzięłam i pomogło.

miss venflon nakrętki na kolczyk są z jakiegoś sztucznego materiału, wydaje mi się że to kauczuk, ale może masz rację, że nie. Tak, czy inaczej te "gumowe" kulki nie będą uszkadzać szkliwa.
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 23:19   #2243
natalka93
Przyczajenie
 
Avatar natalka93
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej to pyt. pewnie już padło ale zadam je jeszcze raz bo chyba nie przeczytam tych wszytskich stron :P co z kolczykiem u dentysty ? czy mozna z nim chodzic czy na ten czas należy ściągnąć ?
__________________
odchudzamy!
57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 !
[jeszcze 3 kg ..]
natalka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 06:57   #2244
malaczarna500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przebic kolczyk w lato czy nie??(język)

Dzieki!!No ale na rane na jezyku odgrywa tez duza role ponoc temperatura rana na jezyku gorzej sie goi.pozdrawiam
malaczarna500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 07:44   #2245
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Little Miss Understood Pokaż wiadomość
Ja mam kolczyk od piątku, czyli 3 dzień. 1 dnia zaraz po przebiciu nic nie bolało tylko troche się sepleniłam. Najgorzej było jak się kładłam spać... Nie wiedziełam co zrobić z dolną kulką bo wszędzie mi prezeszkadzała xD Przez dwa pierwsze dni wychodził mi taki biały płyn (ale to normalne). dziś już prawie go nie ma, ale jest jedna rzecz która mnie niepokoi... 2 dnia rano zauważyłam na dolnej dziurce zaraz przy kuleczce taki jakby mały strupek. Nie przejmowałam się tym az do dziś. Troche mnie on przeraża... Jest biały, a spod niego widać krew :/ mam nadzieje że to nic złego, ale jutro postaram się iść do osoby która się na tym zna. Mam lekki problem z wymawianiem \"r\" i \"s\" ale to powoli mija. Język mam nadal lekko spuchnięty. Denerwuje mnie również ułożenie kolczyka... Nie jest prosto tylko pod skosem. Ale po przebiciu był idealnie prosto. Czy to możliwe że po zmianie na krótszy (którą planuje za jakiś tydzień) kolczyk się wyrówna? Bardzo prosze o odp... I może wiecie coś na temat tego strupka??? :/
Hej nie przejmuj sie ja mam kolczyk 2 tygodnie i tez jest pod skosem przebity gdyz jakbys miala przebity prosto to dolna kolka bylaby w dolnym podniebieniu...mnie sie podoba tak pod lekkim skosem... pozdrawiam
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 07:50   #2246
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki za informacje
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 13:55   #2247
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez natalka93 Pokaż wiadomość
hej to pyt. pewnie już padło ale zadam je jeszcze raz bo chyba nie przeczytam tych wszytskich stron :P co z kolczykiem u dentysty ? czy mozna z nim chodzic czy na ten czas należy ściągnąć ?
To zależy od dentysty, ale raczej nie musisz ściagać. Nigdy nie spotkałam się z żadną uwagą na ten temat osobiście, ale ostatnio byłam z koleżanką i dentystka kazała jej ściągnąć kolczyk, bo o niego zahaczała wiertłem.. Może poprostu była nieumiejętna. To jedyny przypadek, o którym słyszałam. Więcej problemów może być np na lotnisku przy kontroli
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 22:34   #2248
natalka93
Przyczajenie
 
Avatar natalka93
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

aha no to juz chyba wszytsko wiem robie sobie kolczyk po kryjomu przed rodzicami bo już pare razy z nimi przerabiałam ten temat no i tak sie skończyło.. :P a mama zapisała mnie niedługo do denstysty jakoś 2 dni przed zrobieniem kolczyka dlatego się balam bo wtedy chyba jeszcze nie można go wyciągnąc?
__________________
odchudzamy!
57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 !
[jeszcze 3 kg ..]
natalka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:33   #2249
trafka
Przyczajenie
 
Avatar trafka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Przebic kolczyk w lato czy nie??(język)

Cytat:
Napisane przez malaczarna500 Pokaż wiadomość
Dzieki!!No ale na rane na jezyku odgrywa tez duza role ponoc temperatura rana na jezyku gorzej sie goi.pozdrawiam
temperatura w jamie ustnej wynosi 36,9°C niezależnie od pory roku ..
trafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:04   #2250
natalka93
Przyczajenie
 
Avatar natalka93
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam jeszcze jedno pytanie... jaki jest najlepszy rozmiar kolczyka? :P
__________________
odchudzamy!
57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 !
[jeszcze 3 kg ..]
natalka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.