brak włosów z tyłu głowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-30, 13:12   #1
lola1991x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 16

brak włosów z tyłu głowy?


Zawsze mialam cienkie wlosy, ale dzisiaj sie niezapokoilam bo jak biore wlosy do przodu to czuje jakbym miala wlosy tylko po bokach a z tylu placek. Co to moze byc? Bardzo sie martwie ze zostane lysa fakt ze przez 2 lata je strasznie zniszczylam bo to karbowanie, loki, prostowanie, lakier, tapir, doczepiane clip in co je troche obciazaja, rozjasniadanie, farbowanie. Ale co ja mam z nimi zrobic? od jakiegos czasu nic z nimi nie robie tylko doczepiam clip in bo bez nich wygladam tragicznie. I raczej nie przypomina mi to lysienia plackowatego, tylko jest ich z tylu baaardzooo malo i sa krotkie strasznie a ogolnie mam przed piersi wlosy.

Edytowane przez lola1991x3
Czas edycji: 2015-05-30 o 13:32
lola1991x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 09:18   #2
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: brak włosów z tyłu głowy?

Cytat:
Napisane przez lola1991x3 Pokaż wiadomość
Zawsze mialam cienkie wlosy, ale dzisiaj sie niezapokoilam bo jak biore wlosy do przodu to czuje jakbym miala wlosy tylko po bokach a z tylu placek. Co to moze byc? Bardzo sie martwie ze zostane lysa fakt ze przez 2 lata je strasznie zniszczylam bo to karbowanie, loki, prostowanie, lakier, tapir, doczepiane clip in co je troche obciazaja, rozjasniadanie, farbowanie. Ale co ja mam z nimi zrobic? od jakiegos czasu nic z nimi nie robie tylko doczepiam clip in bo bez nich wygladam tragicznie. I raczej nie przypomina mi to lysienia plackowatego, tylko jest ich z tylu baaardzooo malo i sa krotkie strasznie a ogolnie mam przed piersi wlosy.
Sama sobie odpowiedziałas na pytanie.

Czarów nie ma, musisz odstawić to co je niszczy, a niszczą nie tylko suszarki, lokówki i prostownice, ale także clip in. Twoje własne włosy go nie wytrzymują i emigruja z głowy.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 14:04   #3
karolinakiki
Przyczajenie
 
Avatar karolinakiki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: brak włosów z tyłu głowy?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Sama sobie odpowiedziałas na pytanie.

Czarów nie ma, musisz odstawić to co je niszczy, a niszczą nie tylko suszarki, lokówki i prostownice, ale także clip in. Twoje własne włosy go nie wytrzymują i emigruja z głowy.

Zgadzam się.
Musisz niestety zrezygnować z doczepów, one obciązają cebulki. Przez 2 lata cały czas ingerujesz siłą niszczycielską w swoje włosy, więc nie rozumiem dlaczego się dziwisz. Powinnaś sprawić sobie bardzo krótką fryzurkę, zrezygnować z prostownic, lokówek, tapirów(!). Do tego odpowiednia pielęgnacja włosów, proponuje nawilżanie, regenerowanie i olejowanie. Na efekty sobie trochę poczekasz, ale chyba warto ? Czy chcesz wyłysieć ?
karolinakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 19:15   #4
Cytrynowa1
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynowa1
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 165
Dot.: brak włosów z tyłu głowy?

Lola - minęło trochę lat. Jak stan Twoich włosów? Może cudem tu zajrzysz. Fajnie by było.
Cytrynowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 15:50   #5
andrawlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: brak włosów z tyłu głowy?

Włosy większości ludzi rosną około pół centymetra na miesiąc, a około 90 procent twoich włosów aktywnie rośnie w danym momencie, a pozostałe 10 procent w fazie uśpienia. Po dwóch lub trzech miesiącach, te uśpione włosy wypadają, a mieszki włosowe zaczynają wyrastać z nowych włosów, gdy inne mieszki zaczynają się w fazie uśpienia.

Zrzucanie włosów różni się od wypadania włosów, gdy włosy wypadają i nie odrastają. Ludzie często przelewają włosy podczas stresujących wydarzeń, takich jak poród, rozpad lub rozwód lub w czasie smutku.
andrawlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-17 16:50:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.