Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 11:41   #2461
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no na walentynki raczej nie będzie bo by już był podobno ma być w marcu ( w okolicach pierwszych dni wiosny) - tak pisze sephora na fejsie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



klikaj nie marudź walentynki są raz w roku
Kusicielka cos ostatnio sie wybredna zrobilam poza tym kosmetyczek mam po kokarde
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:43   #2462
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam w koszyku superdefense za 39, ale nadal sie waham

Tak, mialam lotion ddmg, ale niezbyt mi podszedl za to moisture surge i superdefense bardzo lubie
A co u Ciebie robią te kremy że tak je lubisz? Pytam z ciekawości bo u mnie to taki efekt jakbym niczego nie miała ani nie robią nic dobrego ani nie szkodzą. Średnio mi się pod makijażem sprawdzają bo potrafią się rolowac.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kusicielka cos ostatnio sie wybredna zrobilam poza tym kosmetyczek mam po kokarde
2 kosmetyczek nie dadzą

Klikaj majątku nie tracisz a potem jak się okażą wypasione gratisy to będziesz żałować
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:48   #2463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A co u Ciebie robią te kremy że tak je lubisz? Pytam z ciekawości bo u mnie to taki efekt jakbym niczego nie miała ani nie robią nic dobrego ani nie szkodzą. Średnio mi się pod makijażem sprawdzają bo potrafią się rolowac.
Superdefense i MS (zel) dobrze nawilzaja, nie zapychaja, nie podrazniaja, nie roluja sie - u mnie sie sprawdzaja (mam sucha i wrazliwa cere) zuzylam kilkanascie miniatur i pelnowymiarowe opakowania i nie zmienilam zdania o tych kremach problem tylko jest taki, ze mi sie znudzily teraz przestawilam sie na Estee dlatego tak sie waham z zamowieniem

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

2 kosmetyczek nie dadzą

Klikaj majątku nie tracisz a potem jak się okażą wypasione gratisy to będziesz żałować
No fakt najpierw zobacze stan konta jak nie bedzie tragedii to klikne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:52   #2464
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gaduły jedne, nawet w weekend spamują, że nie można nadrobić

Pozdrawiam z Kudowy

korinka miłaś rację, Kudowa jest śliczna, na bank przyjeżdżamy jak będzie bardziej zielono i cieplej, bo chcemy iść w góry

Wczoraj byliśmy w kaplicy Czaszek, niesamowite wrażenie, człowiek faktycznie zwalnia i zastanawia się po co się spieszyć i ogólnie jakaś taka zaduma mnie po tym wzięła

Ale jestem wymasowana a tu jeszcze dzisiaj tyle zabiegów Wczoraj miałam peeling twarzy i ciała, masaż całego ciała, mezoterapię bezigłową na całą twarz, zabieg na twarz ( pani dobrała mi kojąco nawilżający do cery uwrażliwionej i odwodnionej ) i masaż twarzy Dodatkowo wzięłam sobie masaż bańką chińską ale tylko na całe uda i pośladki ( pośladki ok, ale uda na wewnętrznej stornie trochę bolą i się siniaczki zrobiły małe )

A dziś już się przygotowuję, bo mam zabieg na ciało czekoladowa rozkosz z masażem i kąpiel ziołowo - mlecza. A wieczorem z tego co podsłuchałam jak Tż umawiał się po kryjomu mamy kąpiel dla dwojga w winie i wspólną naukę masażu a potem jakąś kolację romantyczną Tyle lat po ślubie a on jeszcze się tak stara
Cieszę że Wam się wyjazd udał, bawcie się dobrze


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam w koszyku superdefense za 39, ale nadal sie waham

Tak, mialam lotion ddmg, ale niezbyt mi podszedl za to moisture surge i superdefense bardzo lubie
Maartusia klikaj zanim wykupią, potem się zastanowisz. U nich można anulować następnego dnia. Kiedyś się pomyliłam i mi anulowali bez problemu zamówienie za pobraniem

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-14 o 11:53
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:52   #2465
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Mogliby nie dawac w Estee probki RS tylko tego nowego, niebieskiego kremu bardziej uzasadnione dla mnie byloby zamowienie zelu do brwi z Estee a na 2 zamowienia z C i Estee mnie na razie nie stac nie bedzie pozniej $$$ na brokula
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:53   #2466
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kusicielka cos ostatnio sie wybredna zrobilam poza tym kosmetyczek mam po kokarde
Co to za seria Turnaround? Dobre to to?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 11:54   #2467
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cieszę że Wam się wyjazd udał, bawcie się dobrze




Maartusia klikaj zanim wykupią, potem się zastanowisz. U nich można anulować następnego dnia. Kiedyś się pomyliłam i mi anulowali bez problemu zamówienie za pobraniem
Hmmmmmmm, tez dobry pomysl

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co to za seria Turnaround? Dobre to to?
Mialam mini krem na noc (z rekompensaty), dobrze nawilzal, krzywdy mi nie zrobil
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 12:02   #2468
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hmmmmmmm, tez dobry pomysl

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Mialam mini krem na noc (z rekompensaty), dobrze nawilzal, krzywdy mi nie zrobil
Ja się właśnie waham między Anti-blemish i Turnaround Wiesz może czy ten pierwszy działa na wągry? Kusi mnie ten tonik z zestawu. W sumie to nie mam Bogdanów za bardzo (tylko właśnie trochę wągrów na nosie i brodzie) i do tego mam suchą paszczę, więc nie wiem czy nie zrobię sobie kuku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:04   #2469
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja się właśnie waham między Anti-blemish i Turnaround Wiesz może czy ten pierwszy działa na wągry? Kusi mnie ten tonik z zestawu. W sumie to nie mam Bogdanów za bardzo (tylko właśnie trochę wągrów na nosie i brodzie) i do tego mam suchą paszczę, więc nie wiem czy nie zrobię sobie kuku
Mam cerę mieszaną - mnie antyblemishing bardzo podrażniał - zapach alkoholu okropny i momentalnie rumień.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:06   #2470
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja się właśnie waham między Anti-blemish i Turnaround Wiesz może czy ten pierwszy działa na wągry? Kusi mnie ten tonik z zestawu. W sumie to nie mam Bogdanów za bardzo (tylko właśnie trochę wągrów na nosie i brodzie) i do tego mam suchą paszczę, więc nie wiem czy nie zrobię sobie kuku
Mam mini kremik anti blemish, ale nie zauwazylam dzialania na wagry ani bogdany uzywalam go jakis czas temu, mnie nie wysuszyl, ale tez nic nie robil

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną - mnie antyblemishing bardzo podrażniał - zapach alkoholu okropny i momentalnie rumień.
Az poszlam sprawdzic z ciekawosci, bo nie pamietam zapachu rzeczywiscie daje alko i ma konsystencje bardziej zelowa niz kremowa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:21   #2471
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam mini kremik anti blemish, ale nie zauwazylam dzialania na wagry ani bogdany uzywalam go jakis czas temu, mnie nie wysuszyl, ale tez nic nie robil

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



Az poszlam sprawdzic z ciekawosci, bo nie pamietam zapachu rzeczywiscie daje alko i ma konsystencje bardziej zelowa niz kremowa
Dziękuję za odpowiedź - kliknęłam w końcu Turnaround Z MS Relief i Chubby SS Ile można dumać

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Mam tylko nadzieję, że te gratisy to nie są 2 kosmetyczki

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
słuchaj RMFu jutro - jak będzie brokuł to zadzwonię tam i ogłoszą to w wiadomościach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 12:22   #2472
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Obstawiam próbkę nowego kremu peep coś tam pod oczy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:30   #2473
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

zapomniałam się pochwalić, ze przed śniadaniem pobiegaliśmy z małżonkiem po lesie, 3,2 km
1.dumna z siebie jestem
2.źle buta musiałam zawiązać i pięta mi sie ruszała, mam pęcherz


a w superkoszyku palanty na stronie cen nie zmienili, mąż zamówił jako nowy klient i mu przeszło po tych obniżonych cenach
palanty

miąłam wypróbować tę lampę ledową do pazurków, nie mom czasu dzis
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:30   #2474
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zazdraszczam .

A na potwierdzeniu nie masz pojemności? C. zwykle tak opisywał niespodzianki.


Już nie wchodzi, ale znalazłam inny: 105STPL .
Nie mam pojemności

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też klikłam mini C.
Zestawik na pory, 2 mydełka po 30 ml i te 2 niespodzianki. Ja się obawiam, że to będzie kosmetyczka - i to nienajładniejsza Powtórka z Estee
Kosmetyczki C znacznie bardziej mi się podobają niż z E. więc może nie będzie tragedii . Są bardziej wesołe (czyt. infantylne) i mniej "wsiowe"

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Obstawiam próbkę nowego kremu peep coś tam pod oczy
Jedno to będzie miniatura jeszcze się chyba nie zdarzyło, żeby jako niespodzianki saszetki wysyłali.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:30   #2475
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Obstawiam próbkę nowego kremu peep coś tam pod oczy
Też tak myślę - próbka tego kremu i kosmetyczka w serduszka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:46   #2476
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak przyznam ze S w Bonarce to moja ulubiona poza tą w M1 dziewczyny tam miłe i nie skąpią gratisów szczególne polecam kierowniczkę - taką szczupłą, z długimi czarnymi prostymi włosami . Jest też druga kierowniczka tam - też bardzo fajna Bardzo miła i kompetentna. Fajna jest też taka blondynka z krótkimi włosami, niska (chyba Ania ale pewna nie jestem . Generalnie nigdy nie wyszłam z tamtej perfumerii niezadowolona i mogę polecić
O to super, ze jest jakas S. bez ksienzniczek kurde, naczytalam sie o nowym podkladzie chanela i nabralam na niego ochoty :banghead:
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:50   #2477
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Tz wyszedł to się chwalę zakupami, oczywiście byly schowane w sofie w kuchni



Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie mam pojemności


Kosmetyczki C znacznie bardziej mi się podobają niż z E. więc może nie będzie tragedii . Są bardziej wesołe (czyt. infantylne) i mniej "wsiowe"


Jedno to będzie miniatura jeszcze się chyba nie zdarzyło, żeby jako niespodzianki saszetki wysyłali.
Mam nadzieje ze masz rację






Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też tak myślę - próbka tego kremu i kosmetyczka w serduszka
Teraz będzie wyczekiwanie kto pierwszy dostanie, co dostanie i czy Każdy dostanie to samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455454218669.jpg (47,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1455454239534.jpg (60,7 KB, 68 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:57   #2478
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, bo często dostaję na adres rodziców i mi przekazują z opóźnieniem, ale zawsze było tak, żebym mogła spokojnie zrealizować w dzień urodzin.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------



Aż spojrzałam w historię swoich zamówień z ciekawości. I jest tak, jak mówiłam - mam informację i na koncie, i w mailu, który później przychodzi z potwierdzeniem. Zawsze można też zrobić screen strony. W takich sytuacjach na pewno coś organizują - albo gratis, albo rabat. Czasem nawet lepiej się na tym wychodzi

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

A wiecie, jak to jest z ewentualnym zwrotem zamówienia z boxa? Normalnie próbek się przecież nie zwraca. A w tym wypadku, każą zwracać box? Jest gdzieś takie info? Czy to zależy od konsultantki?
W S nigdy nie dają gratisów - co najwyżej rabat, ale też nie zawsze. Czesto nawet nie raczą odpowiedzieć na reklamację

Wszystko się zwraca Przy zamówieniach internetowych trzeba zwracać nawet próbki, a box to tym bardziej - pilnują tego i sprawdzają czy wszystko jest zgodne z listą zamówienia.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-14 o 12:58
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:57   #2479
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tz wyszedł to się chwalę zakupami, oczywiście byly schowane w sofie w kuchni





Mam nadzieje ze masz rację








Teraz będzie wyczekiwanie kto pierwszy dostanie, co dostanie i czy Każdy dostanie to samo

Świetne Mac'zki
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 13:01   #2480
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W S nigdy nie dają gratisów - co najwyżej rabat, ale też nie zawsze. Czesto nawet nie raczą odpowiedzieć na reklamację

Wszystko się zwraca Przy zamówieniach internetowych trzeba zwracać nawet próbki, a box to tym bardziej - pilnują tego i sprawdzają czy wszystko jest zgodne z listą zamówienia.
Ja już dwa razy zwracałam i próbek nie chcieli

Ale boxa na pewno będzie trzeba oddać


Witam się z rana, wstałam godzinkę temu mała do 4 latała nie wiem jak ją przestawić

Zamówię i ja tego clinique
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:02   #2481
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
J

Witam się z rana, wstałam godzinkę temu mała do 4 latała nie wiem jak ją przestawić

Zamówię i ja tego clinique
A śpi w ciągu dnia?
Przeprowadziłaś się już?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:02   #2482
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Jeśli są tu fanki Modern Muse EL, to chciałam Wam polecić płyn do podłóg z Biedronki, Cler Amber flowers, taki różowy . Po jego użyciu w domu unosi się bardzo podobny zapach.
O ciekawe muszę zapamiętać tą nazwę Ja sobie kupiłam dzisiaj w biedronie cukierkowe miniaturki bounty i snicersów pyyycha są
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:04   #2483
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi robiła raz dziewczyna pomiar tym urządzeniem i wyszedł jej jakiś tam jeden odcień. W bazie pod tym numerem mieli tylko któryś odcień Double Wear od Estee i mi laska wciska że to idealne dla mnie i muszę brać. To jej mówię że tego to ja nie chcę bo jest za ciężki dla mnie i że ja lżejszych używam. Więcej propozycji nie miała może teraz już poszerzyli bazę ale jakoś nie mam ochoty próbować drugi raz. Co zrobić - muszę się obejść bez podkładu

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



jeżeli zwracasz całe zamówienie to podobno próbki i boxa też musisz zwrócić. Ale nie wiem jak jest w przypadku gdy np zamówiłaś 3 produkty z boxem a zwracasz tylko jeden. Chyba wtedy nie trzeba oddawac boxa?
A masz bardzo jasną cerę? Jak byłam kiedyś na makijażu w S, to babka nie mogła znaleźć dla mnie wystarczająco jasnego podkładu, więc sprytnie zapytała czego używam w domu... To mówię, że Diorskin Nude 010,ale okazało się, że tego odcienia nie mają, tylko ciemniejsze, to dała mi Diorskin Nude Air i udawała, że to ten mój

Jeśli zamówienie dalej spełnia warunki na boxa, to się go nie oddaje, ale jak już jest np za 199zł, a box od 200, to niestety będą wymagali zwrotu boxa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:07   #2484
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tz wyszedł to się chwalę zakupami, oczywiście byly schowane w sofie w kuchni





Mam nadzieje ze masz rację








Teraz będzie wyczekiwanie kto pierwszy dostanie, co dostanie i czy Każdy dostanie to samo
Super zakupy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:10   #2485
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tz wyszedł to się chwalę zakupami, oczywiście byly schowane w sofie w kuchni

Mam nadzieje ze masz rację

Teraz będzie wyczekiwanie kto pierwszy dostanie, co dostanie i czy Każdy dostanie to samo
Super zakupy , Mam ochotę na paletkę amber, ale jej nie ma w sklepach.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:11   #2486
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
A śpi w ciągu dnia?
Przeprowadziłaś się już?
Jeszcze nie, w kwietniu na 100%, chcę wszystko mieć dopięte na ostatni guzik żeby nic nie wyszło

No właśnie ona śpi jak chce, ostatnio wstawała o 9 i o 19-20 na noc szła spać i drzemki nie miała. A potem jedną noc się nie wyspała bo coś ją bolało i teraz wstaje o 11-12 i chodzi spać 2-3, czasem ma drzemkę czasem nie. Jak ja obudzilam o 9 to zaraz spać poszła nawet nie bujalam i w sumie miała dwie drzemki i tak o 3 spać poszła a później wstała o 11 nie miała drzemki i o 20 poszła spać to o 24 wstała i do 4 latała

Jestem bezsilna i przytyłam przez te jej spanie 3 kg
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:12   #2487
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX


Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-14 o 13:14
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:13   #2488
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
O to super, ze jest jakas S. bez ksienzniczek kurde, naczytalam sie o nowym podkladzie chanela i nabralam na niego ochoty :banghead:
ja tam ksienziczek nie spotkałam nigdy ale głowy sobie nie dam uciąć że jakaś się tam nie zaplątała mam nadzieję że zakupy Ci się udadzą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:15   #2489
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja już dwa razy zwracałam i próbek nie chcieli

Ale boxa na pewno będzie trzeba oddać


Witam się z rana, wstałam godzinkę temu mała do 4 latała nie wiem jak ją przestawić

Zamówię i ja tego clinique
W W-wie nie dość, że dają marne próbki do zakupów, to pilnują zwrotu tych z zamówień internetowych

Co bierzesz z C?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 13:17   #2490
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tz wyszedł to się chwalę zakupami, oczywiście byly schowane w sofie w kuchni


super zakupy mój tż dzisiaj postanowił sprzątać w komodzie w naszej "graciarni" i znalazł mój przechodzący karencję krem Eisenberga i serum chanela chyba nie uwierzył że dostałam to gratis muszę znaleźć nową skrytkę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.