Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Paznokciowe zakupy zbiorowe

Notka

Paznokciowe zakupy zbiorowe Tutaj organizowane są wspólne zakupy dotyczące paznokci.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 08:55   #121
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

W indigo będą jeszcze dwa nowe pyłki holo - różowy i zielony
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:34   #122
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Dotarły lakierówki
Czuję się jak w fabryce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (212,9 KB, 20 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:05   #123
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Są juz przelewy od: ArletteQuinn, Marta448, Kitaa, Stypi, e-Urszula, intelkowa, Darianna, misisia, Roses.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-03-02 o 19:56
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 21:05   #124
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Tak jak już pisałam na pw poproszę jeszcze nowe pyłki holo się zwą Tiffany i Fuchsia. Poproszę całe opakowania
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 22:01   #125
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Właśnie przed chwilą zrobiłam przelew Kurczaczku :-*

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 05:35   #126
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Ok, wpisze wieczorem na listę te pyłki.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:04   #127
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Sprawdziłam konto i są przelewy od:
Mała czarna, frutellka, intelkowa, pretty girl, wampa, Georgina.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Uaktualniam pyłki i wkleiłam listę Estetiq na pierwszej stronie. Jutro w ciągu dnia zrobię listę lakierów Indigo. Proszę, żebyście dokladnie sprawdziły jutro po południu/wieczorem.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:28   #128
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Doszedł przelew od bagheera i dopłata od wampy.

Bilet na targi kupiony, kupiłam dziś tez kilka kopert za 1 zł takich większych, zobaczymy ile tam wejdzie.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 17:16   #129
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

W pierwszym poście wkleiłam podsumowanie lakierów Indigo, bardzo proszę, sprawdźcie, czy wszystko ok.

Stresuję się

Może dajcie mi na pw nry telefonów (te dziewczyny, co Indigo), bo nie będę mailować w czasie targów, tam są tłumy. Chodzi mi o sytuacje, jakby nie było jakiegoś koloru, choć to mało prawdopodobne.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 17:30   #130
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Dziewczyny, wreszcie jestem

Trochę mi już przeszło, ale byłam nieźle wkurzona, co może potwierdzić wampa (sorry, kochana, za te niecenzuralne słowa ).
Mnóstwo ludzi, kolejki po 1-1,5 godz. stania, przepychanki, duszno, okropność.

Niestety nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem. Indigo nie miało wszystkich kolorów, więc zamiast lemon ice jest Mr. White (misisia dała go jako alternatywę), zamiast be cool jest tigerlily (najbardziej zbliżona tonacja, tylko mocniejszy, ostrzejszy kolor, wydaje mi się, że na lato jak znalazł) i zamiast milky pink jest natural.

Okazalo się, ze nie mieli jednak promocji na pyłki, o czym się dowiedziałam juz po zakupach, bo wszyscy w kolejce gadali, że jest standardowa 2plus 1, więc nawet do głowy mi nie przyszło...Kupiłam więc dodatkową fuksję (tę nowość) chyba dla wampy, i jeśli to jest problem, to bardzo was proszę o zgłoszenia do rozbiórki tego koloru. Mam pojemniczki, nie trzeba za nie płacić, kwestia samego pyłku. Myśle, ze nawet można by zrobić takie większe próbki tego koloru, czyli rozdzielić na więcej osób.
Sorry, dziewczyny, byłam już zmęczona, bo do Indigo dotarłam na końcu.

Nie było nr 141 Estetiq bardzo mi smutno z tego powodu, bo juz miałam zaplanowane mani z nim w roli głównej. Reszta jest.

Jestem rozczarowana Indigo, że promocję mieli tylko na hybrydy. W dodatku zabrakło im gratisowych toreb, więc żadnej nagrody dla kupującego. Nie, żebym chciała tę torbę, bo one są strasznie obciachowe (brzydki, ostry złoty kolor ), ale sam fakt, że w połowie dnia nie mają już bonusików, to dość słabe.

Semilac podobno miał promocję AŻ 5% i podobno był tam dziki tłum, choć nie wiem, bo nie używam ich produktów.

Aaa, kupiłam folię transferową srebrną i platynę (złagodzone złoto) MM i folię do glass nails nr 2. Jesli ktoś chce, mogę się podzielić, ale tylko na pół, na więcej nie ma sensu. Ceny odpowiednio 3,15 i 6.23.

Jutro zabiorę się za rozlewki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (171,8 KB, 28 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 17:40   #131
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wreszcie jestem

Trochę mi już przeszło, ale byłam nieźle wkurzona, co może potwierdzić wampa (sorry, kochana, za te niecenzuralne słowa ).
Mnóstwo ludzi, kolejki po 1-1,5 godz. stania, przepychanki, duszno, okropność.

Niestety nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem. Indigo nie miało wszystkich kolorów, więc zamiast lemon ice jest Mr. White (misisia dała go jako alternatywę), zamiast be cool jest tigerlily (najbardziej zbliżona tonacja, tylko mocniejszy, ostrzejszy kolor, wydaje mi się, że na lato jak znalazł) i zamiast milky pink jest natural.

Okazalo się, ze nie mieli jednak promocji na pyłki, o czym się dowiedziałam juz po zakupach, bo wszyscy w kolejce gadali, że jest standardowa 2plus 1, więc nawet do głowy mi nie przyszło...Kupiłam więc dodatkową fuksję (tę nowość) chyba dla wampy, i jeśli to jest problem, to bardzo was proszę o zgłoszenia do rozbiórki tego koloru. Mam pojemniczki, nie trzeba za nie płacić, kwestia samego pyłku. Myśle, ze nawet można by zrobić takie większe próbki tego koloru, czyli rozdzielić na więcej osób.
Sorry, dziewczyny, byłam już zmęczona, bo do Indigo dotarłam na końcu.

Nie było nr 141 Estetiq bardzo mi smutno z tego powodu, bo juz miałam zaplanowane mani z nim w roli głównej. Reszta jest.

Jestem rozczarowana Indigo, że promocję mieli tylko na hybrydy. W dodatku zabrakło im gratisowych toreb, więc żadnej nagrody dla kupującego. Nie, żebym chciała tę torbę, bo one są strasznie obciachowe (brzydki, ostry złoty kolor ), ale sam fakt, że w połowie dnia nie mają już bonusików, to dość słabe.

Semilac podobno miał promocję AŻ 5% i podobno był tam dziki tłum, choć nie wiem, bo nie używam ich produktów.

Aaa, kupiłam folię transferową srebrną i platynę (złagodzone złoto) MM i folię do glass nails nr 2. Jesli ktoś chce, mogę się podzielić, ale tylko na pół, na więcej nie ma sensu. Ceny odpowiednio 3,15 i 6.23.

Jutro zabiorę się za rozlewki
a MM miało jakąś promocję na hybrydy?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 17:48   #132
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Miało 50% ale tylko przez godzinę, potem chyba 30, ale głowy nie dam. W dodatku wpychałyby się osoby spoza kolejki, opieprzyłam sprzedawcę, bo obsługiwał ich. A potem halt i koniec promocji. Organizacja beznadziejna.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 17:55   #133
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Szkoda ze nie bylo 141. I tak jestes nasza bohaterka. Przetrwalas w tym buszu!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:05   #134
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Nie stresuj sie my tu wszystkie jestesmy Ci mega wdzieczne ze ogarnełaś nasze zachcianki

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:19   #135
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

No to ładnie się tam namęczyłaś
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:54   #136
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Żebyście mnie widziały, jak się tam rozkładam na podłodze, wywalam wszystko i liczę, sprawdzam, czy wszystko jest

Bo przecież nie ma tam gdzie usiąść, stolików nawet nie ma.

Wszyscy mówili, że te wiosenne targi są gorsze, w sensie tłumów. Ja prawie zemdlałam na starcie, jak zobaczyłam tych ludzi w kolejce po bilety. O matko i córko! Toż to stania na godzinę co najmniej. We wrześniu byłam mniej więcej o tej samej porze i w ogóle nie było kolejki. Tym razem miałam bilet kupiony przez internet, ale nie mogłam się przebić do bramki

W dodatku zabrakło mi kasy w Indigo, bo nie można było płacić kartą... W kolejce do bankomatu ze 30 osób

Dlatego, dziewczyny, na wiosenne targi już nigdy więcej

Jutro wszystko popodliczam, bo teraz lecę przelać 51 - córka oszalała na widok tych wszystkich lakierów i ozdób i muszę jej zrobić pazury
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 20:08   #137
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Jesteś moją bohaterką, jestem Ci wdzięczna, że stałaś w tym dzikim tłumie i kupiłaś mi co chciałam, holo oczywiście też biorę Zrobię dopłatę jak dorwę konto
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 20:18   #138
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Chickencrazy a możesz tylko opisać kolor bim bam bom? Żółty czy zielony on jest? Intensywny czy nie?
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 20:55   #139
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Nie mam pojęcia, co to bimbambom

Zrobiłam te pazury, 51 i 3 z syrenką. Córa kładła żel silikonowy bez oświetlenia i pozalewała skórki trochę, wiec potem z lakierem tez był problem. Ale generalnie zadowolona, 51 faktycznie jest śliczny, bałam się, ze będzie za jasny, bo taki czasem wychodzi na fotkach, ale jest taki akurat, cudowny

Kładłam 3 warstwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (107,1 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-03-05 o 21:02
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 21:22   #140
intelkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 107
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Ja też dołączam się do grona wdzięcznych
I pisze się na rozbiórkę fuksji.
intelkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 21:42   #141
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co to bimbambom

Zrobiłam te pazury, 51 i 3 z syrenką. Córa kładła żel silikonowy bez oświetlenia i pozalewała skórki trochę, wiec potem z lakierem tez był problem. Ale generalnie zadowolona, 51 faktycznie jest śliczny, bałam się, ze będzie za jasny, bo taki czasem wychodzi na fotkach, ale jest taki akurat, cudowny

Kładłam 3 warstwy.
O to przepraszam, myślałam że ktoś tutaj brał ten kolor z indigo, przynajmniej tak mi się wydawało że czytałam ze ktoś zamawia.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 21:51   #142
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Jejku, nie pamiętam kompletnie, ja za bardzo nie zwracam uwagi na lakiery Indigo szkoda, ze nie napisałaś wczesniej, to bym się przyjrzała...

Dziewczyny, zrobiłam takie oznaczniki kolorów na buteleczkach 51. Oczywiście przed rozlaniem, żeby nie zważyć lakieru. Chcecie takie? Bo ja sobie będę tak oznaczać, jako, że nie ma nru.
Zdjęcia mi się przekręcają, sorki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (127,3 KB, 21 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 07:15   #143
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jejku, nie pamiętam kompletnie, ja za bardzo nie zwracam uwagi na lakiery Indigo szkoda, ze nie napisałaś wczesniej, to bym się przyjrzała...

Dziewczyny, zrobiłam takie oznaczniki kolorów na buteleczkach 51. Oczywiście przed rozlaniem, żeby nie zważyć lakieru. Chcecie takie? Bo ja sobie będę tak oznaczać, jako, że nie ma nru.
Zdjęcia mi się przekręcają, sorki.
Mnie pasuje.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:15   #144
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Dziękuje za zakupy
Dziwi mnie jednak...jak można wystawić się bez pełnej kolorówki? Coraz słabsze te promocje na targach mają. Nie dość, że za bilet musisz zapłacić to jeszcze takie numery odwalają. Jedyny plus jest taki, że wszystko w jednym miejscu możesz (teoretycznie) pooglądać. W praktyce dziki tłum, kolejki, przepychanki. Wstępnie w maju wybieram się na targi w Poznaniu. Już się boję
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:27   #145
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Dobra. Poczekam jeszcze trochę, może się ktoś wypowie, jak nie, to robię. Trochę jest z tym zabawy, ale od razu widać, jaki kolor. I w kuferku, jak postawiłam te dwie buteleczki, super wygląda. Pamiętajcie, że dostajecie albo lakierówki, albo oryginalne buteleczki.

Póki co pyłki rozebrane
Poszło nawet nieźle, przesypywalam do dwóch pojemniczków, żeby mieć pewność, ze jest mniej więcej tyle samo, a potem zawartość jednego z nich do oryginalnego pojemniczka. I tak z każdym, bo jednak objętość ich jest trochę inna. Najmniej objętościowo jest syrenki, trochę więcej szmaragdowego, najwięcej reszty. Myślę, że wagowo jest tyle samo, ale syrenka jest najdrobniej zmielona, więc przestrzeni między poszczególnymi drobinkami praktycznie brak.

Fuksję podzieliłam na 2. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawiał, to za późno myślę, że będziecie, dziewczyny, zachwycone ja padłam, jak otworzyłam ten pyłek. Po nazwie spodziewałam się ostrego różofioletu, a jest przepiękny łagodny kolorek ze złotem, a może raczej platyną? W każdym razie, jeśli w kolekcji moich pyłków z Chin nie będzie zbliżonego koloru, to na pewno go sobie sprawię.
Ogólnie zachwyciły mnie te pyłki. Kto nie widział na żywo, nie jest w stanie sobie ich wyobrazić.
A kto nie ma, nie wie, co traci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (188,1 KB, 25 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:43   #146
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dziękuje za zakupy
Dziwi mnie jednak...jak można wystawić się bez pełnej kolorówki? Coraz słabsze te promocje na targach mają. Nie dość, że za bilet musisz zapłacić to jeszcze takie numery odwalają. Jedyny plus jest taki, że wszystko w jednym miejscu możesz (teoretycznie) pooglądać. W praktyce dziki tłum, kolejki, przepychanki. Wstępnie w maju wybieram się na targi w Poznaniu. Już się boję
Może nie będzie aż tak źle. U nas we wrześniu było całkiem znośnie. Ciekawe dlaczego jest tak, wiosną wszystkie niedźwiedzie wychodzą z nor, czy jak?

Z brakiem kolorówki też uważam, że słabo. Kilka kolorów ogólnie nie ma, bo wycofali ze względu na zastrzeżenia, co do formuły, ale reszta? I to już w pierwszym dniu targów? A w Indigo, czy w MM nowości nie miały naklejek z kolorem, tylko chyba nazwę, nie pamiętam dokladnie. Pani tłumaczyła dziewczynie obok mnie, że nie zdążyli nakleić

Wklejam fuksję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (159,4 KB, 21 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:00   #147
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zrobiłam takie oznaczniki kolorów na buteleczkach 51. Oczywiście przed rozlaniem, żeby nie zważyć lakieru. Chcecie takie? Bo ja sobie będę tak oznaczać, jako, że nie ma nru.
Zdjęcia mi się przekręcają, sorki.
Mi też jak najbardziej pasuje takie oznaczenie

Dzięki za zakupy
A ten pyłek fuksjowy świetny, mam nadzieję że będzie coś takiego w tych chińskich pylkach
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:06   #148
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Zaraz się za to zabieram, bo cały stół zawalony zakupami i lakierówkami
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:32   #149
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Jeszcze fotka z kolejki do Indigo, po jakichś 40 minutach stania

Byłam równo 5 godzin, od 11 do 16
Ale były też fajne momenty, pogadałam sobie z ludźmi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (61,3 KB, 25 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:01   #150
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jeszcze fotka z kolejki do Indigo, po jakichś 40 minutach stania

Byłam równo 5 godzin, od 11 do 16
Ale były też fajne momenty, pogadałam sobie z ludźmi

: eeek: OMG
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Paznokciowe zakupy zbiorowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 11:44:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.