Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, stylizacje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 16:38   #61
gosiak56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Osobiscie jako gruszka, uważam, ze trudno nam znaleźć płaskie buty w których nogi będą wyglądały ładnie... bo nie ma co się oszukiwać, ale to obcasy wysmuklaja i wydłużają nogi.
Ale wydaje mi się że jest kilka rzeczy na które warto zwrócic uwagę: po pierwsze kolor rajstop i butów powinien byc podobny, bo wtedy nie ma wyraźnej granicy gdzie co się kończy, wiec juz jest efekt wydłużenia, po drugie im mocniej wycięte buty tym szczuplejsza noga... wszelkie paski na kostkach ZAKAZANE!!
gosiak56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:32   #62
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

a co ze strojem kapielowym? jakies szorty, spodniczka?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 13:51   #63
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

podbijam watek

kiedys pisalam ale moje przemyslenia z wiekiem i obserwacjami sie zmienily (opisze swoj przypadek gora 36 bardzo zadko 38, dol 38)

gruszka gruszce nie rowna: (a) - mala roznica , b) wieksza roznica)

1. SPODNIE DŁUGIE

a) zasada jest taka ze jesli gora z dolem stanowi mala roznice to mamy wiecej mozliwosci i np. ja pokolalam swoja wielka pupe i masywne uda (moze uda nie do konca) nosze sobie rurki do nich wysokie obcasy albo jak nie chce obcasow to nosze baleriny lub japonki i jest nadal ok

b) ale jesli mamy np. gore 38 a rozmiar 42 i grube uda wtedy nogi w rurkach nie wygladaja apetycznie raczej bym polecila prosta nagawke (jesli ktos sie upiera przy spodniach)

spodnie powinny miec z tylu kieszenie na wysokosci pupy jesli sa (kieszenie) troszke nizej zle to wyglada

2. SPODNIE KROTKIE, 3/4 , 7/8

a) nosze sobie szorty ale nie takie ktore opinaja sie na udach tylko lekko szersze w tym miejscu, 3/4 - tylko do obcasow, koturn itd. 7/8 - zdarza mi sie nosic do japonek i balerinek i jakos nie widac zeby mi nogi skracaly

b) wydaje mi sie ze najlepiej wygladaja spodnie proste lub lekko rozszerzane typu spodnio - spodnica o dlugosci za kolano

3. SPODNICE

a) nie cierpie trapezow przy spodnicach ;/ nosze mini (takie do polowy uda ale nie opiete), spodnice olowkowe ale tylko z podwyzszonym stanem

b) tu zasada trapezu sie sprawdzi bardzo ladnie ukryje udka

spodnice babki, tulipany odradzam wydaje mi sie ze mam wtedy wielkie bioda i jeszcze wieksze uda

4. BLUZKI

a) i b * bufki w ramionach
* marszczenia poprzeczne na biuscie
* dekolt w serek, w lodke
* proste rozciecie podluzne + jakis wisior w tym miejscu
* bluzki kimona

5. BIELIZNA

gora - dobrze dobrany stanik to podstawa ja kiedys nosilam 75C a teraz nosze 65E i wcale biust mi nie urosl i tu w zaleznosci kto co lubi czy push up czy bardziej miekkie ale jedno jest pewne musza miec fiszbiny

dol - polecam majtki bezszwowe do wszystkis sukienek, spodni itd. chociaz nie sa seksi to pomyslcie nakladacie stringi i w sukience pupa Wam sie majta a w majtkach wszystko utrzymane jest w ryzach

6. SUKIENKI

- ja mam zawsze problem ale robie tak jak pupa wchodzi to zawsze gore mozna zmniejszyc

nie lubie sukienek odcietych pod biustem i od razu rozszerzanych w tym miejscu - czuje sie jak kobieta w ciazy ;/

staram sie w miare mozliwosci nosic je dopasowane szczegolnie w okolicy brzucha

7. DODATKI

wisiory, lancuszki itd. im wiecej tym lepiej chyba ze ktos lubi minimalizm. ja np. kupuje dlugi sznur perel i zawijam 3 razy i jest super

szale i szaliczki, chustki - bardzo ladnie to wyglada a jak sobie zawiarzecie kokarde na szyji to dla mnie sie wyglada jak apetyczny prezent ktory trzeba jak najszybciej rozpakowac

torebki - jesli mala to kopertowka do reki jesli wielka to niech naprawde bedzie duzy worek - zakryje udka i biodra

pasek - lubie gdy pasek jest w talii, nie pod biustem ( syndrom ciezarnej kobiety), na biodrach odradzam

8. ZAKIET

podstawa sa zakiety ktore maja wciecie w talii, piekne zakiety ma ZARA

9. STROJ KAPIELOWY

majteczki - bardzo mocno wyciete, zeby wydluzaly nogi, nie polecam majteczek typu spodenki bo poszerzaja i tak duze biodra

gora - utwardzone miseczki, dodatki - falbaniki, kamienie jakies aplikacje optycznie powiekszajace biust.
ja np. uwielbiam gore bez ramiaczek, wszystko ladnie sie opala a napewno nam z biustu nie spadnie
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:05   #64
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

wow! princess_m świetne podsumowanie trochę mi rozjaśniło
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 15:03   #65
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

A czy ja tez sie klasyfikuje do tego typu sylwetki, jakim jest "gruszka"? Jakie ciuchy radzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2689.jpg (152,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2721.jpg (237,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2913.jpg (160,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2778.jpg (244,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2856.jpg (160,6 KB, 44 załadowań)
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.