Szkoła kosmetyczna KATOWICE - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 18:54   #31
claudia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Witam! Wprawdzie temat umarł kilka miesięcy temu, ale może jednak znajdzie sie ktoś kto będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytania ; ) Mianowicie, zainteresowałam się w ostatnim czasie 'swsm' i dietetyką. Niestety moim pierwszym pomysłem na studia był zupełnie odmienny kierunek (techniczny) i ani w głowie mi było zdawać biologię na maturze, w związku z tym mogę zapomniec o jakiejkolwiek uczelni publicznej i tym kierunku.

I tu rodzą sie pytania : )
Czy ktoraś z obecnych tu osób studiuje może na tym kierunku? Zadowolona? Czy może wrecz odwrotnie? Ciekawi mnie czy szkoła jest dobrze przygotowana i jest w stanie odpowiednio wyedukować przyszłego dietetyka. Nie chciałabym zrobić dyplomu dla samego jego posiadania.

Może słowo o atmosferze? Poziomie trudności... ciekawi mnie wszystko! A! i może co najwazniejsze, uzyskany stopień licencjata' umożliwa zdobycie stopnia II (tytuł magistra) na innej/publicznej uczelni? Bo na swsm jest to jak wiadomo niemozliwe.

Dzieki z góry za słowo w odpowiedzi!
claudia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:26   #32
SWSMKatowice
Przyczajenie
 
Avatar SWSMKatowice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Po uzyskaniu stopnia licencjata na SWSM możesz kontynuować naukę na dowolnej uczelni publicznej lub niepublicznej.
Pełna informacja o studiach na kierunku Dietetyka w SWSM na http://www.swsm.pl/dietetyka. Systematyczny monitoring opinii studentów wskazuje, że kierunek dietetyka chwalony jest za pełny 7-semestralny program nauczania kierunkowego (a nie jedynie kilka przedmiotów w obrębie specjalizacji) i za dużą ilość ćwiczeń już od pierwszych zajęć (układanie diet sportowych, odchudzających, leczniczych, itp.). Dodatkowo zachęca lokalizacja uczelni w centrum Katowic. W rekrutacji zimowej możesz zapisać się na tryb zaoczny. O atmosferę zapytaj znajomych studiujących w SWSM możesz ich znaleźć na ścianie swsmkatowice na Facebooku.


Cytat:
Napisane przez claudia8 Pokaż wiadomość
Witam! Wprawdzie temat umarł kilka miesięcy temu, ale może jednak znajdzie sie ktoś kto będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytania ; ) Mianowicie, zainteresowałam się w ostatnim czasie 'swsm' i dietetyką. Niestety moim pierwszym pomysłem na studia był zupełnie odmienny kierunek (techniczny) i ani w głowie mi było zdawać biologię na maturze, w związku z tym mogę zapomniec o jakiejkolwiek uczelni publicznej i tym kierunku.

I tu rodzą sie pytania : )
Czy ktoraś z obecnych tu osób studiuje może na tym kierunku? Zadowolona? Czy może wrecz odwrotnie? Ciekawi mnie czy szkoła jest dobrze przygotowana i jest w stanie odpowiednio wyedukować przyszłego dietetyka. Nie chciałabym zrobić dyplomu dla samego jego posiadania.

Może słowo o atmosferze? Poziomie trudności... ciekawi mnie wszystko! A! i może co najwazniejsze, uzyskany stopień licencjata' umożliwa zdobycie stopnia II (tytuł magistra) na innej/publicznej uczelni? Bo na swsm jest to jak wiadomo niemozliwe.

Dzieki z góry za słowo w odpowiedzi!
SWSMKatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:43   #33
xkajax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Bylabym wdzieczna gdyby ktos napisal jak wygladaja zaliczenia i egzaminy na zaocznych na SWSM w Katowicach?? Czy sa to poprostu egzaminy i kolokwium czy tez jakies referaty, obecnosci cos tego typu? Chetnie zapytalabym o kilka informacji na temat tej uczelni na priva ZALEZY MI na tym bardzo ! Czekam na pomoc z waszej strony..
__________________
3 lipiec 2009 - nasze pierwsze spotkanie

Kocham Cię bardzo


:pazurk i:
Kosmetologia na mnie czeka
xkajax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:45   #34
xkajax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Halo jest tam kto ?
__________________
3 lipiec 2009 - nasze pierwsze spotkanie

Kocham Cię bardzo


:pazurk i:
Kosmetologia na mnie czeka
xkajax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 11:01   #35
klaudia88360
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

witam ja uczęszczam do Szkoły Nova Katowice. Jestem bardzo zadowolona, super kadra i mają swoj gabinet kosmetyczny polecam najlepsza szkoła
klaudia88360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:40   #36
Herezja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

wszystko zależy od oczekiwań, ja w tym roku wybieram się do Goworku do dwuletniej szkoły na kosmetologię (koleżanka poleciła mi ich kursy, ale wolałam coś więcej), nie wykluczam studiów potem, ale wcześniej chcę mieć solidne przygotowanie i może zacząć pracę jednocześnie kształcąc się
Herezja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:17   #37
Gli_333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Dwa posty wyżej polecono NOVĄ. Ja z kolei ze szkół kosmetycznych w Katowicach polecę Proedukację. W centrum Katowic (koło rynku), bardzo dobry poziom nauczania i też mają swoją w pełni wyposażoną w sprzęt i niezbędne kosmetyki pracownię kosmetyczną.
Gli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 20:04   #38
czekoladeyszyn
Przyczajenie
 
Avatar czekoladeyszyn
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

planuje isc do Medycznej Szkoly Policealnej w Katowicach na kierunek technik uslug kosmetycznych? czy uslysze od kogos opinie na temat tej szkoly i kierunku? Da sie uczyc dwoch zawodow w tym samym czasie?
czekoladeyszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:01   #39
sylwusianiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

ja polecam novą w Katowicach, jak na NOVĄ przystało jest wszystko nowe i nowe umowy też są jakieś zmiany powprowadzali i na lepsze się zmienia. były wysoki poziom, nowe sale, najwyższa zdawalność, a teraz są nowe umowy i brak kar.
sylwusianiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 12:48   #40
sapphire22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła kosmetyczna KATOWICE

Przeglądałam stronę internetową szkoły NOVA w Katowicach, przeglądając galerię, zauważyłam, mimo że sprzęt nowy, to nie wygląda to wszystko zachwycająco. Jakość kosmetyków, ilość foteli, przede wszystkim poduszki pod dłonie z kocy, a co więcej na łóżku zabiegowym?? Coś tu nie gra z tym wyposażeniem.
sapphire22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 12:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.