Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 15:16   #1681
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
W aptece nie. Na stronie z półproduktami kosmetycznymi kupisz, np. zrób sobie krem, biochemia urody, mazidła, e-naturalne. Ze stężeniami i tak nie można za bardzo poszaleć, ja używam 1,5%.
Ok dziękuję
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:33   #1682
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A u mnie przegląd olejków ostatnio zrobiłam. Okazało się że kupowałam kolejne nie kończąc poprzednich i jak w końcu się zabrałam za porządki w kuferku 5 z nich było przeterminowanych 😵
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:38   #1683
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
A u mnie przegląd olejków ostatnio zrobiłam. Okazało się że kupowałam kolejne nie kończąc poprzednich i jak w końcu się zabrałam za porządki w kuferku 5 z nich było przeterminowanych 😵
Ja zrobiłam w sobotę takie porządki i byłam w szoku jak znalazłam jeden olejek z ważnością do końca marca... Zużywam go teraz pędem do włosów, paznokciom też się go troszkę dostaje. Ale więcej nie będę robiła takich zapasów. Dobrze że chociaż mam do czego szybko go zużyć.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:43   #1684
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A jakiej firmy olejki kupujecie?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:50   #1685
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja różnie. Najwięcej olejków mam z ZSK aktualnie.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:26   #1686
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;56898616]JEZU, ALE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM NAPRAWDĘ!!!
Obecnie nie mam na nic kompletnie czasu, moja pielęgnacja paznokciowa to jedynie krem + jeden olejek. Zapuszczam paznokcie, chcę by jeszcze ciut podrosły (by byłe ładne migdałki, ale nie szpony ) i bym mogła raczyć was jakimiś fajnymi zdobieniami, bo zamierzam zacząć ćwiczyć i ćwiczyć jak podrosną! Na razie zamówiłam sobie pare pięknych lakierów, żeby poćwiczyć perfekcyjne malowanie zanim wezmę się za zdobienia
Oto jak podrosły (oceńcie proszę czy to szybko czy normalnie?) :
[QUOTE]
ładny lakier, co to?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-01 o 08:03
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 11:44   #1687
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
ładny lakier, co to?
Obie wersje śliczne, Lavender może być dumna ze swoich coraz piękniejszych pazurków
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 14:46   #1688
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
A jakiej firmy olejki kupujecie?
Mam blisko sklep co są wszystkie Nacomi, więc żeby nie płacić przesyłki kupuje tam, i właśnie te, nie narzekam, dla mnie dobre.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 17:33   #1689
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
A jakiej firmy olejki kupujecie?
Dla mnie firma nie ma znaczenia, ważne jedynie, żeby były nierafinowane. Kupuję na Allegro
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 19:26   #1690
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
ładny lakier, co to?
Essie Really Red

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Obie wersje śliczne, Lavender może być dumna ze swoich coraz piękniejszych pazurków
dziękuję
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 23:31   #1691
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Polecę Wam od siebie wypróbowany dziś MEGA SUPER ZABIEG NA DŁONIE!!! SĄ MIĘCIUTKIE, GŁADKIE, JESTEM ZACHWYCONA!!! Najpierw bierzecie pół łyżeczki miodu, łyżeczkę oliwy i łyżeczkę cukru i mieszacie na jakimś talerzyku, zwilżacie dłonie wodą i nakładacie tą papkę, peelingujecie porządnie dłonie nad zlewem ok. 4-5 minut. Następnie zmywacie letnią wodą. Bierzecie kilka truskawek, rozkrajacie i ugniatacie widelcem. Rozgniecione truskawki nakładacie na dłonie na 15 minut i zmywacie letnią wodą. Wcieracie ulubiony krem. Voila!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 08:32   #1692
Czerniczka
Raczkowanie
 
Avatar Czerniczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziś zaczynam olejowanie paznokci, zmotywowana tym tematem. Na razie są w kiepskim stanie, bardzo się rozdwajają. Trzymajcie kciuki, żeby za miesiąc były już ładniejsze
Czerniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:47   #1693
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Czerniczka Pokaż wiadomość
Dziś zaczynam olejowanie paznokci, zmotywowana tym tematem. Na razie są w kiepskim stanie, bardzo się rozdwajają. Trzymajcie kciuki, żeby za miesiąc były już ładniejsze
Focia dla późniejszych porównań zrobiona?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 18:20   #1694
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Aaa ja dziś się wkurzyłam, bo miałam już takie ładne kwadraty, dość długie, z tunelami i w dwóch pazurach "rożki" mi się odłamały, więc spiłowałam wszystkie i znów mam krótkie ;/ od nowa muszę zapuszczać ;/
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:05   #1695
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57805191]Polecę Wam od siebie wypróbowany dziś MEGA SUPER ZABIEG NA DŁONIE!!! SĄ MIĘCIUTKIE, GŁADKIE, JESTEM ZACHWYCONA!!! Najpierw bierzecie pół łyżeczki miodu, łyżeczkę oliwy i łyżeczkę cukru i mieszacie na jakimś talerzyku, zwilżacie dłonie wodą i nakładacie tą papkę, peelingujecie porządnie dłonie nad zlewem ok. 4-5 minut. Następnie zmywacie letnią wodą. Bierzecie kilka truskawek, rozkrajacie i ugniatacie widelcem. Rozgniecione truskawki nakładacie na dłonie na 15 minut i zmywacie letnią wodą. Wcieracie ulubiony krem. Voila! [/QUOTE]
Zjadłabym

Obecnie jestem na etapie zapuszczania. Niedawno spiłowałam kwadraty do okrągłych, ponieważ przy pewnej długości kwadraty zaczynają mi się łamać, a okrągłe daję radę zapuścić.

Ja swoje oleje kupuję w EcoSpa. Podoba mi się to, że ich oleje i hydrolaty sa w butelkach z ciemnego szkła
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 23:10   #1696
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć dziewczyny
Pewnie mnie już nie pamiętacie, bo mimo że w pierwszej części wątku udzielałam się systematycznie, to w drugim nieco przycichłam, by powrócić w trzecim, po przebrnięciu tych ponad 50 stron, widzę że sporo się działo i wiele dziewczyn świetnie wyprowadziło swoje pazurki, a i nowe osóbki dołączyły. Witam się z Wami wszystkimi, po raz trzeci Jako, że do 3 razy sztuka, mam zamiar się zawziąć tak, jak za pierwszym razem, z tym, żeby wytrwać dłużej niż kilka miesięcy.

Może słówko o moich paznokciach, aktualnie, w pracy bardzo niszczą mi się dłonie (nie rzadko do krwi), a o paznokciach nie wspomnę, łamią się (głównie mechaniczne urazy), ale i tak są mega słabe one nie są już tylko porozdwajane, tu aż chciałoby się użyć słowa "porozdziesięciajane" (neologizm autorstwa pana W.Cejrowskiego) , łuszczą się, odchodzą płatami. Przyznaję, że pielęgnację paznokci traktuję mocno po macoszemu, na zasadzie "robię to, co muszę". Jedyne co, to traktuję je odżywką, łudząc się, że to choć trochę je chroni. Ale brak olejowania, to nie jest jedyny grzech...drugi- to, co pozostaje po odrywanych/odrywających się płatach..traktuję polerką no i po trzecie obcinam paznokcie na krótko cążkami... po czym "domykam"papierowym pilnikiem.

BTW: byłam dziś w Rossmannie i wiecie co? Nie ma u mnie tych szklanych pilniczków Ewy Shmitt..
Nie mniej jednak, teraz kiedy mam trochę wolnego, postanowiłam wrócić na "olejową drogę", bo aż mi wstyd za moje paznokcie i wiecznie przesuszone dłonie.
W najbliższym czasie, postaram się dodać zdjęcia.
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2016-03-23 o 23:44
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 23:32   #1697
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pewnie mnie już nie pamiętacie, bo mimo że w pierwszej części wątku udzielałam się systematycznie, to w drugim nieco przycichłam, by powrócić w trzecim, po przebrnięciu tych ponad 50 stron, widzę że sporo się działo i wiele dziewczyn świetnie wyprowadziło swoje pazurki, a i nowe osóbki dołączyły. Witam się z Wami wszystkimi, po raz trzeci Jako, że do 3 razy sztuka, mam zamiar się zawziąć tak, jak za pierwszym razem, z tym, żeby wytrwać dłużej niż kilka miesięcy.

Może słówko o moich paznokciach, aktualnie, w pracy bardzo niszczą mi się dłonie (aż do krwi), a o paznokciach nie wspomnę, łamią się (głównie mechaniczne urazy), ale i tak są mega słabe one nie są już tylko porozdwajane, tu aż chciałoby się użyć słowa "porozdziesięciajane" (neologizm autorstwa pana W.Cejrowskiego) , łuszczą się, odchodzą płatami. Kiedy wracam wykończona, pielęgnację paznokci traktuję mocno po macoszemu, na zasadzie "robię to, co muszę". Jedyne co, to traktuję je odżywką, łudząc się, że to choć trochę je chroni. Ale brak olejowania, to nie jest jedyny grzech...drugi- to, co pozostaje po odrywanych/odrywających się płatach..traktuję polerką no i po trzecie obcinam paznokcie na krótko cążkami... po czym "domykam"papierowym pilnikiem.

BTW: byłam dziś w Rossmannie i wiecie co? Nie ma u mnie tych szklanych pilniczków Ewy Shmitt..
Nie mniej jednak, teraz kiedy mam trochę wolnego, postanowiłam wrócić na "olejową drogę", bo aż mi wstyd za moje paznokcie i wiecznie przesuszone dłonie.
W najbliższym czasie, postaram się dodać zdjęcia.
Jezu, co za praca tak niszczy ci dłonie?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 23:43   #1698
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57865191]Jezu, co za praca tak niszczy ci dłonie? [/QUOTE]
mam do czynienia z mnóstwem kartonów :/ (także dość ciężkimi)
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2016-03-23 o 23:48
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:10   #1699
Czerniczka
Raczkowanie
 
Avatar Czerniczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Focia dla późniejszych porównań zrobiona?
Zrobiona, ale pokażę dopiero, jak troszkę się poprawią i będzie widać jakąś różnicę. Teraz to wstyd

Edytowane przez Czerniczka
Czas edycji: 2016-03-24 o 08:13
Czerniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 12:03   #1700
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czesc dziewczeta mozna dolaczyc?

Moje naturalne psznokcie bez wspomagaczy to wyginajace sie jak papier, pekajace w srodku i scieraace sie do miazgi. Bez picia drozdzy podczas mycia wlosow byly w stanie sie przeciac...
Lakier odpryskiwal tego samego dnia co malowanie.

Aktualnie odstawiam drozdze, olejujue od tygodnia. Olejki mieszam - kokos, rycynowy, marchewka, rzepak i ostatnio dodalam olej babuszki agafii i capivit hydro control po umyciu dloni, bo akurat mam po terminie
Czesto tez stosuje mustele, ale to sam slonecznik w sumie.

Odzywki uzywalam z fm group keratynowa i z jedwabiem, ale lakier kompletnie na nich sie nie trzyma, wiec kupilam sh rozowomleczna. Lakier trzyma sie do 3 dni, wiec dla mnie to szczyt marzen, paznokcie sa.mocniejsze i nie wyginaja sie jak papier. Do maja chce wytrzymac bez drozdzy, i nieco sie tego boje
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:35   #1701
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
mam do czynienia z mnóstwem kartonów :/ (także dość ciężkimi)
masaakra musisz utrzymywać paznokcie nie dłuższe niż koniec opuszka

Cytat:
Napisane przez Czerniczka Pokaż wiadomość
Zrobiona, ale pokażę dopiero, jak troszkę się poprawią i będzie widać jakąś różnicę. Teraz to wstyd
ja również czekam

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta mozna dolaczyc?

Moje naturalne psznokcie bez wspomagaczy to wyginajace sie jak papier, pekajace w srodku i scieraace sie do miazgi. Bez picia drozdzy podczas mycia wlosow byly w stanie sie przeciac...
Lakier odpryskiwal tego samego dnia co malowanie.

Aktualnie odstawiam drozdze, olejujue od tygodnia. Olejki mieszam - kokos, rycynowy, marchewka, rzepak i ostatnio dodalam olej babuszki agafii i capivit hydro control po umyciu dloni, bo akurat mam po terminie
Czesto tez stosuje mustele, ale to sam slonecznik w sumie.

Odzywki uzywalam z fm group keratynowa i z jedwabiem, ale lakier kompletnie na nich sie nie trzyma, wiec kupilam sh rozowomleczna. Lakier trzyma sie do 3 dni, wiec dla mnie to szczyt marzen, paznokcie sa.mocniejsze i nie wyginaja sie jak papier. Do maja chce wytrzymac bez drozdzy, i nieco sie tego boje
witaj to raczej nie jest do końca normalne powinnaś zrobić sobie badania krwi, udać się do dermatologa. może masz poważne niedobory jakiś składników? suplementy tego nie załatwią na stałe. nie możesz ratować się drożdżami, czasem tak fatalny stan paznokci sygnalizuje, że w organizmie dzieje się coś złego. koniecznie udaj się do dobrego dermatologa i na badanie krwi pod zbadaniem konkretnych składników, ale to już może zaleci ci dermatolog.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~

dzisiaj strzeliłam sobie taki kolorek, dziwny, bo w zależności od światła wygląda na pastel albo na neon podoba Wam się?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:16   #1702
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57893251]masaakra musisz utrzymywać paznokcie nie dłuższe niż koniec opuszka



ja również czekam



witaj to raczej nie jest do końca normalne powinnaś zrobić sobie badania krwi, udać się do dermatologa. może masz poważne niedobory jakiś składników? suplementy tego nie załatwią na stałe. nie możesz ratować się drożdżami, czasem tak fatalny stan paznokci sygnalizuje, że w organizmie dzieje się coś złego. koniecznie udaj się do dobrego dermatologa i na badanie krwi pod zbadaniem konkretnych składników, ale to już może zaleci ci dermatolog.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~

dzisiaj strzeliłam sobie taki kolorek, dziwny, bo w zależności od światła wygląda na pastel albo na neon podoba Wam się?
QUOTE]




Moje paznokcie nie sa fatalne, sa po prostu bardzo cienkie i wyginajace sie, a przez to wyginanie pekaja w srodku odrostu i sie strzepia taka moja natura plytki
Tskze mam prace z kartonami... wiem jak to trudne dla paznokci


Bardzo subtelny kolorek, podoba mi sie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-01 o 08:04 Powód: cytowanie zdjec
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:38   #1703
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta mozna dolaczyc?

Moje naturalne psznokcie bez wspomagaczy to wyginajace sie jak papier, pekajace w srodku i scieraace sie do miazgi. Bez picia drozdzy podczas mycia wlosow byly w stanie sie przeciac...
Lakier odpryskiwal tego samego dnia co malowanie.

Aktualnie odstawiam drozdze, olejujue od tygodnia. Olejki mieszam - kokos, rycynowy, marchewka, rzepak i ostatnio dodalam olej babuszki agafii i capivit hydro control po umyciu dloni, bo akurat mam po terminie
Czesto tez stosuje mustele, ale to sam slonecznik w sumie.

Odzywki uzywalam z fm group keratynowa i z jedwabiem, ale lakier kompletnie na nich sie nie trzyma, wiec kupilam sh rozowomleczna. Lakier trzyma sie do 3 dni, wiec dla mnie to szczyt marzen, paznokcie sa.mocniejsze i nie wyginaja sie jak papier. Do maja chce wytrzymac bez drozdzy, i nieco sie tego boje
Witamy witamy olejkiem pazurki polewamy

Ja ubrudziłam już ścianę z olejku z Alterry mówiłam już ? Mama się trochę darła, ale trudno "na przypale, albo wcale" xd

SH Maximum S coś tam ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:51   #1704
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Witamy witamy olejkiem pazurki polewamy

Ja ubrudziłam już ścianę z olejku z Alterry mówiłam już ? Mama się trochę darła, ale trudno "na przypale, albo wcale" xd

SH Maximum S coś tam ?



Strength ta z beznadziejnymi opiniami na kwc. Mi odpowiada

Lece ogarnac mieszkanie, wysmarowac olejem wlosy i paznokcie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:08   #1705
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Aaa ja dziś się wkurzyłam, bo miałam już takie ładne kwadraty, dość długie, z tunelami i w dwóch pazurach "rożki" mi się odłamały, więc spiłowałam wszystkie i znów mam krótkie ;/ od nowa muszę zapuszczać ;/
Ja to samo!
Ale teraz cały czas chodzę w pomalowanych to tak nie widzę, że się kruszą czy coś
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Witamy witamy olejkiem pazurki polewamy

Ja ubrudziłam już ścianę z olejku z Alterry mówiłam już ? Mama się trochę darła, ale trudno "na przypale, albo wcale" xd

SH Maximum S coś tam ?
Siostro! U mnie alterra stoi na półce przy ścianie i któregoś razu postanowiłam się "upewnić" czy pompka jest zamknięta i przekręcona... Oczywiście nie była i chlusnęło mi olejkiem na ścianę
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 19:20   #1706
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Witamy witamy olejkiem pazurki polewamy

Ja ubrudziłam już ścianę z olejku z Alterry mówiłam już ? Mama się trochę darła, ale trudno "na przypale, albo wcale" xd
Ja mam już olej z Wellness&Beauty i jest już na dnie - jak próbowałam go wpompować do buteleczki na olejki do paznokci, zachlapałam meblościankę Na szczęście meble są starsze ode mnie, a plamy.. No cóż
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016

Edytowane przez xMayx
Czas edycji: 2016-03-25 o 09:01
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 19:42   #1707
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi się jeden tak podle złamał ostatnio że nie dało się spiłować, zamalowałam a dziad i tak mi o wszystko haczy i tylko czekam aż minimalnie podrośnie żeby to spiłować.

Skończył mi się jeden olejek już, uff. Teraz nakładam serum Evree a za jakiś czas zainwestuję w drzewko herbaciane (ale to dopiero jak będę robiła zamówienie na ZSK bo w aptekach i zielarniach ten olejek jest zupełnie inny...), dodam do jakiegoś innego olejku i będę się starała o przyrost intensywniej.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:10   #1708
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość



Strength ta z beznadziejnymi opiniami na kwc. Mi odpowiada

Lece ogarnac mieszkanie, wysmarowac olejem wlosy i paznokcie
A też ją se mam i se stoi raz mi nie podeszła, ale może next razem pod lakier ją walnąć ?
Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ja to samo!
Ale teraz cały czas chodzę w pomalowanych to tak nie widzę, że się kruszą czy coś

Siostro! U mnie alterra stoi na półce przy ścianie i któregoś razu postanowiłam się "upewnić" czy pompka jest zamknięta i przekręcona... Oczywiście nie była i chlusnęło mi olejkiem na ścianę
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi się jeden tak podle złamał ostatnio że nie dało się spiłować, zamalowałam a dziad i tak mi o wszystko haczy i tylko czekam aż minimalnie podrośnie żeby to spiłować.

Skończył mi się jeden olejek już, uff. Teraz nakładam serum Evree a za jakiś czas zainwestuję w drzewko herbaciane (ale to dopiero jak będę robiła zamówienie na ZSK bo w aptekach i zielarniach ten olejek jest zupełnie inny...), dodam do jakiegoś innego olejku i będę się starała o przyrost intensywniej.
No to nie jesteśmy same z brudną ścianą ale u mnie to jest na środku ściany HAHA to wtedy chyba było jak już szłam spać z olejkiem i pies chciał na łózko(sama nie skoczy bo jest za mała) i jakoś tak....samo poleciało

Też czasem se nałożę Evree bo nie jest taki tłusty xd



AAAAA malowałam dziś paznokcie na taki sobie kolor(to chyba szafirowy nie? xd) wiecie nie mam za perfect pomalowanych,skórki też zaniedbane, ale uj niech będzie xd nie mam czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0340.JPG (40,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0341.JPG (48,2 KB, 44 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-03-24 o 21:14
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:13   #1709
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57893251]masaakra musisz utrzymywać paznokcie nie dłuższe niż koniec opuszka

dzisiaj strzeliłam sobie taki kolorek, dziwny, bo w zależności od światła wygląda na pastel albo na neon podoba Wam się?
QUOTE]

no niestety, w najbliższym czasie mogę tylko pomarzyć o dłuższych pazurkach :/ no ale nic, grunt, by przyzwoicie wyglądały (nie rozdwajały/ łuszczyły itp), bo lakier to nawet doby się nie utrzyma xD

btw: GENIALNY lakier uwielbiam takie rozbielone aczkolwiek intensywne, jeśli mówisz, że "wpada mu" neon
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-01 o 08:05 Powód: cytowanie zdjec
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:17   #1710
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57893251]masaakra musisz utrzymywać paznokcie nie dłuższe niż koniec opuszka



ja również czekam



witaj to raczej nie jest do końca normalne powinnaś zrobić sobie badania krwi, udać się do dermatologa. może masz poważne niedobory jakiś składników? suplementy tego nie załatwią na stałe. nie możesz ratować się drożdżami, czasem tak fatalny stan paznokci sygnalizuje, że w organizmie dzieje się coś złego. koniecznie udaj się do dobrego dermatologa i na badanie krwi pod zbadaniem konkretnych składników, ale to już może zaleci ci dermatolog.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~

dzisiaj strzeliłam sobie taki kolorek, dziwny, bo w zależności od światła wygląda na pastel albo na neon podoba Wam się?
][/QUOTE]

A mam taki sam ! albo podobny, w każdym razie taki mleczko-bananowy wygrałam kiedyś w konkursie jest z Lovely z serii żelowych xd
Ale Tobie się pazury błyszczą ! jak żelowe normlanie xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-01 o 08:05 Powód: cytowanie zdjec
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.