Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-12, 15:58   #1801
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kto testował nowa maskę Biovaxa? U mnie czeka na półce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 20:21   #1802
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kto testował nowa maskę Biovaxa? U mnie czeka na półce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja testowałam szampon i odżywkę ekspresową. Na średnioporowatych włosach jako duet spisywał się całkiem nieźle tzn. wosy wygładzone, sprężyste, błyszczące. Jednak na drugi dzień stają się obciążone. Szampon stosowany u mnie solo lub z inną odżywką zupełnie się nie sprawdza, bo nie domywa włosów...dziwne.
Także planuję następnym razem zakup samej odżywki i jeszcze jestem ciekawa maski. Jak już ją użyjesz daj znać Widziałam jedynie w aptece internetowej pojedyncze saszetki do kupienia wersji z opuncją. Mam nadzieję, że niedługo zobaczę je i w biedrze to na próbę kupię.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 08:12   #1803
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

ja maskę Biowax nie testowałam. Myślę o masce z tej serii dla włosów przetłuszczających się może ktoś testował?
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 14:23   #1804
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja testowalam Biovax ale nie pomogl moje wlosy wola silniejsze maski typu marokanska z Planety Organica
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 09:31   #1805
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Pomocy, że tak napiszę jednym słowem. Mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Moje włosy są bardzo cieńkie, kiedy próbuję je zapuścić końcówki łamią się na potęgę. I mimo tego, że coś tam urosły kiedy zapisuję się do fryzjera na podcięcie końcówek, zawsze kończy się tak samo - włosy do ramion... Mam nieodprte wrażenie, że są takie jakby to nazować "mysiowate".
Raz na jakiś czas stosuję czarną rzepę z Joanny. Wcierka Jantar to nieodłączny mój kosmetyk. Zawsze wieczorem, prócz przerw, które należy robić. Olej? Jasne! Olejek kokosowy DABUR VATIKA dwa dni w tygodniu. Nistety, efekty są dość marne...Sama sobie nie dam chyba rady... Dlatego może jesteście w stanie polecić mi jakiś zabieg regenerujący włosy w salonie fryzjerskim? Może któraś z Was miała podobną sytuację do mojej?
Podpowiedzie coś, proszę?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 10:59   #1806
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Pomocy, że tak napiszę jednym słowem. Mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Moje włosy są bardzo cieńkie, kiedy próbuję je zapuścić końcówki łamią się na potęgę. I mimo tego, że coś tam urosły kiedy zapisuję się do fryzjera na podcięcie końcówek, zawsze kończy się tak samo - włosy do ramion... Mam nieodprte wrażenie, że są takie jakby to nazować "mysiowate".
Raz na jakiś czas stosuję czarną rzepę z Joanny. Wcierka Jantar to nieodłączny mój kosmetyk. Zawsze wieczorem, prócz przerw, które należy robić. Olej? Jasne! Olejek kokosowy DABUR VATIKA dwa dni w tygodniu. Nistety, efekty są dość marne...Sama sobie nie dam chyba rady... Dlatego może jesteście w stanie polecić mi jakiś zabieg regenerujący włosy w salonie fryzjerskim? Może któraś z Was miała podobną sytuację do mojej?
Podpowiedzie coś, proszę?
Ja miałam keratynowe prostowanie włosów inoar w salonie i miałam włosy do ramion a teraz mam za łopatki bardzo zapuściłam włosy keratynę już robiłam kilka razy wg się nie niszczą są piękne , moim zdaniem to idealny sposób by zapuścić włosy . Moja siostra 2 lata już nie podcinała też keratynę inoar robi i ma do pasa włosy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Macie do polecenia szczotki typu tangle teezer ale takie geste z raczka podróbki ????
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 11:53   #1807
flamingo_0
Przyczajenie
 
Avatar flamingo_0
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

nie wiem czy któraś z was próbowała robić sama maseczkę do włosów z awokado.. ale końcowy efekt jest genialny. włosy są błyszczące i odżywione, a do tego nie obciąża włosów, a to zawsze był mój problem przy innych kupowanych maseczkach.. jest naprawdę godna polecenia. w szczególności dla dziewczyn które mają ten sam problem co ja.
flamingo_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 05:14   #1808
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

CarrieBra
Nic nie piszesz o zabezpieczaniu końcówek. dla mnie to podstawa. Skoro nie mają na końcach żadnej ochrony to nie dziwię się że się łamią. Olej je tak nie osłoni jak silikony zawarte w serum. Polecam kosmetyk o nazwie Wenita Salon Proffesional
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 07:55   #1809
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
Ja miałam keratynowe prostowanie włosów inoar w salonie i miałam włosy do ramion a teraz mam za łopatki bardzo zapuściłam włosy keratynę już robiłam kilka razy wg się nie niszczą są piękne , moim zdaniem to idealny sposób by zapuścić włosy . Moja siostra 2 lata już nie podcinała też keratynę inoar robi i ma do pasa włosy
Słyszałam, że kreatynowe prostowanie włosów sprawiają, że włosy stają się cieńkie. Myślałam o tym ale boję się, że skoro one i tak są maksymalnie cieńkie to taki zabieg spowoduje katastrofę... a może się mylę?

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
CarrieBra
Nic nie piszesz o zabezpieczaniu końcówek. dla mnie to podstawa. Skoro nie mają na końcach żadnej ochrony to nie dziwię się że się łamią. Olej je tak nie osłoni jak silikony zawarte w serum. Polecam kosmetyk o nazwie Wenita Salon Proffesional
Tak to akurat prawda, prócz olejku o, którym wspomniałam nie stosuję nic na same końcówki. Bardzo dziękuję za polecenie. Napewno go wypróbuję. A Ty Agniesiu go stosujesz serum tej firmy? Są efekty?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))

Edytowane przez CarrieBra
Czas edycji: 2017-05-17 o 07:57
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:29   #1810
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Thumbs down Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Słyszałam, że kreatynowe prostowanie włosów sprawiają, że włosy stają się cieńkie. Myślałam o tym ale boję się, że skoro one i tak są maksymalnie cieńkie to taki zabieg spowoduje katastrofę... a może się mylę?



Tak to akurat prawda, prócz olejku o, którym wspomniałam nie stosuję nic na same końcówki. Bardzo dziękuję za polecenie. Napewno go wypróbuję. A Ty Agniesiu go stosujesz serum tej firmy? Są efekty?
Ja mam włosy gęste i grube, a mimo to odczułam mocno skutki braku ochrony. Wieczne puszenie, końcówki co prawda się nie kruszyły, ale były twarde, zwichrowane, nawet kilka rozdwojonych znalazłam. Wróciłam do serów, które stały na półce zapomniane - bo wtedy nie byłam do końca zadowolona z efektów i jakoś się zraziłam (tylko do tych konkretnych dwóch produktów, nie do silikonów w ogóle, bo je bardzo sobie cenię i szukam w odżywkach). Tak więc zużywam teraz serum Green Pharmacy, jestem zachwycona różnicą w wyglądzie, mam jeszcze do ponownego przetestowania orientalny z Mariona. Głupio mi, że pochopnie zrezygnowałam z zabezpieczania, bo tylko frustrowałam się brakiem efektów pielęgnacji i narażałam włosy na zniszczenia.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 11:18   #1811
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Pomocy, że tak napiszę jednym słowem. Mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Moje włosy są bardzo cieńkie, kiedy próbuję je zapuścić końcówki łamią się na potęgę. I mimo tego, że coś tam urosły kiedy zapisuję się do fryzjera na podcięcie końcówek, zawsze kończy się tak samo - włosy do ramion... Mam nieodprte wrażenie, że są takie jakby to nazować "mysiowate".
Raz na jakiś czas stosuję czarną rzepę z Joanny. Wcierka Jantar to nieodłączny mój kosmetyk. Zawsze wieczorem, prócz przerw, które należy robić. Olej? Jasne! Olejek kokosowy DABUR VATIKA dwa dni w tygodniu. Nistety, efekty są dość marne...Sama sobie nie dam chyba rady... Dlatego może jesteście w stanie polecić mi jakiś zabieg regenerujący włosy w salonie fryzjerskim? Może któraś z Was miała podobną sytuację do mojej?
Podpowiedzie coś, proszę?
Powiem tak, ja tez mam cienkie , ale geste wlosy. Zawsze bardzo chcialam je zapuscic do pasa, ale conajwyzej udawalo mi sie zapuscic najdluzej za lopatki (nawet jak ich nie podcinalam albo podcinalam co pol roku). Nie stosowalam juz wtedy zadnych prostownic itp. , bylam wzglednie zaprawiona wlosomaniaczka.

Czytalam wiele teorii, ze wlosy maja swoja maksymalna dugosc i ze wzgledu na faze wzrostu itd. moga nie urosnac dalej. Stosowalam wcierki, pilam herbate z pokrzywy, zabezpieczalam. I nic.

Zapuscic mi sie udalo wlosy do pasa, odkad zaczelam sie zdrowo odzywiac.Nawet teraz nie musze sie jakos specjalnie pochylac nad swoja pielegnacja. Wystarczy nie szkodzic. Niestety, wlosy, skora, paznokcie otrzymuja skladniki odzwycze z pozywienia na samym koncu.. Wiec ja z wlasnej perspektywy moge napisac, ze dieta bogta w skladniki odzwycze to PODSTAWA.

Kolejna sprawa -podcinanie koncowek. Jezeli widzimy, ze koncowki zaczynaja juz byc w kiepskim stanie to nie czekac (w imie zapuszczania wlosow), tylko podciac te 2 cm czy ile wyjdzie..
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2017-05-17 o 11:26
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 12:56   #1812
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zapuscic mi sie udalo wlosy do pasa, odkad zaczelam sie zdrowo odzywiac.Nawet teraz nie musze sie jakos specjalnie pochylac nad swoja pielegnacja. Wystarczy nie szkodzic. Niestety, wlosy, skora, paznokcie otrzymuja skladniki odzwycze z pozywienia na samym koncu.. Wiec ja z wlasnej perspektywy moge napisac, ze dieta bogta w skladniki odzwycze to PODSTAWA.
Dieta to zawsze podstawa, Tylko czasem trudno wytrzymać...

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kolejna sprawa -podcinanie koncowek. Jezeli widzimy, ze koncowki zaczynaja juz byc w kiepskim stanie to nie czekac (w imie zapuszczania wlosow), tylko podciac te 2 cm czy ile wyjdzie..
No to u mnie chyba co dwa miesiące musiałabym być na fotelu ale czy wtedy zapuszczanie ma sens?


Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Tak więc zużywam teraz serum Green Pharmacy, jestem zachwycona różnicą w wyglądzie, mam jeszcze do ponownego przetestowania orientalny z Mariona. Głupio mi, że pochopnie zrezygnowałam z zabezpieczania, bo tylko frustrowałam się brakiem efektów pielęgnacji i narażałam włosy na zniszczenia.
Nigdy nie użytkowałam żadnego serum do końcówek...
Spróbuję więc i ja - serum o którym wspominasz ma bardzo dobre opinie. Tylko jak je dobrze stosować? Rano? Wieczorem? Dużo? mało?
Jeśli chodzi o firmę Marion - długo użytkowałam ich Spray dodający włosom objętości -u mnie sprawdził się w 100%.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))

Edytowane przez CarrieBra
Czas edycji: 2017-05-17 o 12:58
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 13:12   #1813
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Dieta to zawsze podstawa, Tylko czasem trudno wytrzymać...



No to u mnie chyba co dwa miesiące musiałabym być na fotelu ale czy wtedy zapuszczanie ma sens?




Nigdy nie użytkowałam żadnego serum do końcówek...
Spróbuję więc i ja - serum o którym wspominasz ma bardzo dobre opinie. Tylko jak je dobrze stosować? Rano? Wieczorem? Dużo? mało?
Jeśli chodzi o firmę Marion - długo użytkowałam ich Spray dodający włosom objętości -u mnie sprawdził się w 100%.
Mysle, ze ma sens. Poczytaj o zniszczonych koncowkach. Nie pamietam, ale chyba na blogu ANwen byl taki post, ze nie podcinane, rozwojone koncowki powoduja, ze te zniszczenia ida dalej i w efekcie idac do fryzjiera, trzeba podciac znacznie wiecej,niz gdyby tych zniszczonych koncowek sie nie zostawilo. Ale nie pamietam juz dokladnie o co chodzi, musialabys pogrzebac i znalezc sobie te posty.



Ja uwazam, ze serum z Green Pharmacy moze byc troche za slabe. On ma dosc lekkie silikony w skladzie. POleca Mythic Oil z Loreala, fajny jest tez olejek z BIovaxu bambusowy. Ewentualnie z Labiotici A+E ale tylko i wylacznie na koncowki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 13:14   #1814
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

[/COLOR]

Nigdy nie użytkowałam żadnego serum do końcówek...
Spróbuję więc i ja - serum o którym wspominasz ma bardzo dobre opinie. Tylko jak je dobrze stosować? Rano? Wieczorem? Dużo? mało?
Jeśli chodzi o firmę Marion - długo użytkowałam ich Spray dodający włosom objętości -u mnie sprawdził się w 100%.[/QUOTE]

Serum to podstawa. Sama kiedyś nie używałam i ciągle końcówki mi się rozdwajały, a włosy wyglądały na spuszone. Teraz jest to dla mnie podstawa w pielęgnacji. Polecam od siebie również serum Biovax A+E, z tańszych jeszcze Isana, a z droższych Kerastase K-Oleo (tutaj miałam to serum 1,5 roku, pięknie nabłyszczało) oraz Biolage Exquisite Oil (różowe opakowanie, lekka nieobciążająca formuła). Koleżanka miała również Mythic Oil i mówiła, że też spoko. Najlepiej najpierw nakładać na same końcówki, po umyciu włosów i odciśnięciu z nadmiaru wody. Chyba, że masz meeega suche sianowate włosy to można i na sucho, ale ostrożnie, by nie nałożyć za dużo.

Używanie samej odzywki d/s nie ochroni przed mechanicznymi uskzodzeniami końcówek. Wiadomo włosy się często ocierają o ramiona, ubrania itp. dlatego warto jeszcze same końce przede wszystkim zabepieczyć, bo wiadomo, że nic ich nie odbuduje.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 08:55   #1815
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Wniosek jest prosty.
Muszę kupić serum.
Kupię i Biovax A+E, które polecasz xslovenka oraz Green Pharmacy, które poleca Pjerniczek. Zobaczymy co z tego będzie...
Strasznie chciałabym w końcu mieć długie włosy... i chociaż trochę wzmocnione. Ile można ciągle nosić tą samą długość - do ramion i do ramion [COLOR="Silver"]


Tylko teraz pozostaje pytanie. Włosy myję zawsze rano, codziennie również używam suszarki, no chyba, że jest lato wtedy ją odkładam na półkę. Jak stosować serum. Po umyciu i wysuszeniu? Po umyciu przed wysuszeniem. Wieczorami? Co da efekt?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 09:19   #1816
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Dziewczyny, a co sądzicie o olejkach/serum do końcówek z Avonu ?
czy któryś jest wart stosowania ?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 11:55   #1817
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Wniosek jest prosty.
Muszę kupić serum.
Kupię i Biovax A+E, które polecasz xslovenka oraz Green Pharmacy, które poleca Pjerniczek. Zobaczymy co z tego będzie...
Strasznie chciałabym w końcu mieć długie włosy... i chociaż trochę wzmocnione. Ile można ciągle nosić tą samą długość - do ramion i do ramion [COLOR="Silver"]


Tylko teraz pozostaje pytanie. Włosy myję zawsze rano, codziennie również używam suszarki, no chyba, że jest lato wtedy ją odkładam na półkę. Jak stosować serum. Po umyciu i wysuszeniu? Po umyciu przed wysuszeniem. Wieczorami? Co da efekt?

Również włosy myję rano. Szampon, odżywka do spłukiwania albo maska. Później włosy odsączam bawełnianym T-shirtem na jakieś 10 minut a następnie nakładam serum na same końce rozcierając 1 pompkę w dłoniach (można ewentualnie od ucha w dół) ewentualnie stosuje jeszcze odżywkę w sprayu (kilka psiknięć na całe włosy) dla łatwiejszego rozczesania włosów )obecnie stosuje Nashi Argan) jeśli mam taką potrzebę i rozczesuję włosy delikatnie, dużym grzebieniem z szeroko rozstawionaymi ząbkami. Na końcu albo włosy wysychają same, albo biorę w oborty suszarkę i dużą, termiczną, okrągłą szczotkę. Możesz popróbować na różne sposoby. Czasem jak jest duża wilgotnosć na dworze i odstają mi jakieś włoski na głowie to też sięgam po serum i dosłonie kapkę rozsmarowuje na dłoniach i delikatnie przejeżdżam tam, gdzie mam baby hair czy inne odstające cuda.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 12:01   #1818
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o olejkach/serum do końcówek z Avonu ?
czy któryś jest wart stosowania ?
ja używam zielonego ale jakoś nie urywa
Za to odżywkę bez spłukiwania z tej serii szczerze polecam!
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 12:05   #1819
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja mam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...argan-oil.html
i bardzo jestem z niego zadowolona, tylko nie wiem, bo sie nie znam na tym, czy mają dobry skład ?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 12:08   #1820
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Ja mam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...argan-oil.html
i bardzo jestem z niego zadowolona, tylko nie wiem, bo sie nie znam na tym, czy mają dobry skład ?
olej dość wysoko w składzie więc chyba nie jest taki najgorszy
niestety mistrzynią czytania składów nie jestem, więc więcej nie napiszę
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 16:44   #1821
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja przed włosomaniactwem nawet nie wiedziałam że istnieją takie coś jak zabezpieczanie końcówek włosów i niestety po moich włosach to było widać choć nie jakoś strasznie.
Carrie Bra, Pjerniczek
Teraz na wykończeniu mam serum Venita Salon. To już moje chyba trzecie opakowanie. Ma delikatną konsystencje, zółtą.Nie strączkuje włosów i bardzo łądnie pachnie. Ma 50 ml wydajności- polecam. W kolejce czeka malutkie opakowanie Marionu- Olejki orientalne- migdały, dzika róża. Nie uzywam jeszcze go ale zapach super, delikatny, nie drażniący. Rozpoczęty mam też z Isany ale męcze go jak dla mnie nie udany zakup.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Jeśli chodzi o uzywanie serum ja jauż mam pewniem nawyk. Zawsze stosuje po umyciu włosów jak są suche, nigdy jak są mokre bo wszystko wchłonie woda. Stosuje też jak idę spać żeby zabezpieczyć końcówki i rano jak wstaje żeby była ochrona na cały dzień więc stosuje 3 razy malutkie ilości.
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 17:58   #1822
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

A stosował ktoś może maski i odżywki do włosów z Organic Shop? Widziałam w internetowej drogerii za 7zł no więc cena zachęca do testowania. Na kwc mają malutko opinii a chciałabym usłyszeć co Wy mówicie o tych produktach
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 18:21   #1823
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Rysia16
Ja parę razy myslałam żeby kupić jakiś szampon z tej serii ale te które mnie interesowały były wykupione.
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 18:24   #1824
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
A stosował ktoś może maski i odżywki do włosów z Organic Shop? Widziałam w internetowej drogerii za 7zł no więc cena zachęca do testowania. Na kwc mają malutko opinii a chciałabym usłyszeć co Wy mówicie o tych produktach
właśnie wygooglowałam tą markę Chyba coś zamówię na wypróbowanie bo ceny zachęcające
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 21:24   #1825
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;73929231]właśnie wygooglowałam tą markę Chyba coś zamówię na wypróbowanie bo ceny zachęcające [/QUOTE]

Składy również zachęcające! W tych maskach oleje to już na drugim miejscu. A i niżej ciekawe składniki
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 06:44   #1826
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Słyszałam, że kreatynowe prostowanie włosów sprawiają, że włosy stają się cieńkie. Myślałam o tym ale boję się, że skoro one i tak są maksymalnie cieńkie to taki zabieg spowoduje katastrofę... a może się mylę?



Tak to akurat prawda, prócz olejku o, którym wspomniałam nie stosuję nic na same końcówki. Bardzo dziękuję za polecenie. Napewno go wypróbuję. A Ty Agniesiu go stosujesz serum tej firmy? Są efekty?
Cienkie się robią bo znika cała puszystość i są bardziej przyklapniete. Jak robisz keretynowe prostowanie włosy są piękne, końcówki idealne. Jak się wypłukuje to włosy robią się jak siano. Coraz bardziej. Wtedy zazwyczaj robisz drugi zabieg, więc podcinasz włosy. Jest super, końcówki idealne. Potem znowu to samo. A po kilku prostowaniach robią się łamliwe i musisz obciąć min. 10 cm.
Robiłam prostowanie 2 czy 3 razy i nie zrobię więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
A stosował ktoś może maski i odżywki do włosów z Organic Shop? Widziałam w internetowej drogerii za 7zł no więc cena zachęca do testowania. Na kwc mają malutko opinii a chciałabym usłyszeć co Wy mówicie o tych produktach
Ja stosowałam te z awokado. Nie sprawdziła się. Kilka minut po myciu czy przed myciem - włosy obklejone jakby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 08:23   #1827
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cienkie się robią bo znika cała puszystość i są bardziej przyklapniete. Jak robisz keretynowe prostowanie włosy są piękne, końcówki idealne. Jak się wypłukuje to włosy robią się jak siano. Coraz bardziej. Wtedy zazwyczaj robisz drugi zabieg, więc podcinasz włosy. Jest super, końcówki idealne. Potem znowu to samo. A po kilku prostowaniach robią się łamliwe i musisz obciąć min. 10 cm.
Robiłam prostowanie 2 czy 3 razy i nie zrobię więcej.
Pamiętam jak pisałaś o keratynie że boisz nie wiedziałam że tak źle się to skończyło
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 09:28   #1828
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Składy również zachęcające! W tych maskach oleje to już na drugim miejscu. A i niżej ciekawe składniki
czuję się zachęcona
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 09:42   #1829
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cienkie się robią bo znika cała puszystość i są bardziej przyklapniete.
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak się wypłukuje to włosy robią się jak siano. Coraz bardziej.
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A po kilku prostowaniach robią się łamliwe i musisz obciąć min. 10 cm.
Robiłam prostowanie 2 czy 3 razy i nie zrobię więcej.
I dzięki sandrek wiem, że kreatynowe prostowanie włosów nie jest dla mnie mimo, że przez jakiś czas efekt jest cudowny Moje włosy i bez kreatyny wyglądają na przyklepane
Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Ja przed włosomaniactwem nawet nie wiedziałam że istnieją takie coś jak zabezpieczanie końcówek włosów
Ja dopiero raczkuję w tym temacie więc Wy mnie też dopiero oświeciłyście, że jest takie coś jak serum Tak się zastanawiam dlaczego nigdy fryzjer mi takiego rozwiązania nie podpowiedział...
Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Carrie Bra, Pjerniczek
Teraz na wykończeniu mam serum Venita Salon. To już moje chyba trzecie opakowanie. Ma delikatną konsystencje, zółtą.Nie strączkuje włosów i bardzo łądnie pachnie. Ma 50 ml wydajności- polecam.
Dzięki Wam mam wiele serum do wypróbowania

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o uzywanie serum ja jauż mam pewniem nawyk. Zawsze stosuje po umyciu włosów jak są suche, nigdy jak są mokre bo wszystko wchłonie woda. Stosuje też jak idę spać żeby zabezpieczyć końcówki i rano jak wstaje żeby była ochrona na cały dzień więc stosuje 3 razy malutkie ilości.
Czyli jednym słowem każda z Was ma swój system użytkowania. Pewnie wyrobię sobie swój. Tylko teraz tak: Widzę, że serum stosujecie na suche włosy. A prostowanie jak się ma do użytkowania serum? Wiem, że prostowanie to zło ale te moje końcówki układają się każda w inną stronę więc użytkuję...
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))

Edytowane przez CarrieBra
Czas edycji: 2017-05-19 o 09:43
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:40   #1830
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Carrie Bra
Napewno z czasem a może i bardzo szybko znajdziesz swój hit do zabezpieczania końcówek. Grunt to dać sobie czas i włosom które serum im służy a które nie, zresztą szybko będziesz widziała efekty. Ja zawsze miałam jakiś tam problem z końcówkami bo ja nie były suche to się puszyły czy były nie przyjemne w dotyku a jak uzyję serum nie mam tego problemu. Na początku mojej przygody z zabezpieczeniami końców włosów byłam za bardzo gorliwa i kładłam za dużo przez co końce włosów wyglądały jakby były przetłuszczone i robiły się strąki. dla mnie pół pompki wystarczy a jak uznaje że za mało to dodaje. wolę nałozyć mniej a potem dodac niż raz a porządnie że muszę być jeszcze raz włosy. Powodzenia w dobrym doborze kosmetyku

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Carrie Bra
Jeśli chodzi o prostowanie a nakładanie kosmetyku na zabezpieczanie końców włosów to ja bym zrobiła tak że nakładała serum po prostowaniu ze względu na wysoką temperaturę ale decyzję podejmujesz Ty sama. Może Osoby bardziej doświadczone w prostowaniu się wypowiedzą bo ja nawet prostownicy w ręku nie miałam
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.