Przesuszona cera trądzikowa- Vichy? Iwostin? Neutrogena czy może La roche porsay? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-18, 19:46   #1
Katrinkatex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13

Przesuszona cera trądzikowa- Vichy? Iwostin? Neutrogena czy może La roche porsay?


Witam wizażanki

Mam trądzik, tłustą a zarazem mocno przesuszoną cere która na dodatek szybko sie zanieczyszcza. Zawsze używałam drogeryjnych kosmetyków i dopiero teraz zorientowałam sie jak bardzo sobie szkodziłam. Mam zamiar zmienić pielęgnacje stawiając głownie na apteczne kosmetyki. Chwilowo używam natomiast nawilzającego kremu rumiankowego i tonika ogórkowego z ziaji. Chciałabym jednak zaopatrzyć się w apteczne kosmetyki dla mojej cery . Zależy mi na czymś do mycia twarzy, toniku i ewentualnie kremie na noc. Jakie polecacie? Narazie zastanawiałam się głownie nad wymienionymi w pytaniu firmami.

Z góry bardzo wam dziękuje
Katrinkatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 19:30   #2
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Przesuszona cera trądzikowa- Vichy? Iwostin? Neutrogena czy może La roche porsa

Neutrogenę sobie daruj, natomiast na resztę warto postawić ponieważ są to dermokosmetyki. Stosując produkty drogeryjne na trądzik można sobie nieźle wysuszyć skore tak jak niestety Ciebie to spotkało. Możesz pomyśleć np. o kremie Avene Hydrance, do codziennego oczyszczania żel do mycia nawilżający właśnie Vichy, Pharmaceris albo Bioderma, sporo tego na rynku. Krem odpowiednio nawilżający do twarzy to koniecznie! Nie samo oczyszczanie.
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-02 20:30:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.