Solarium :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 16:26   #31
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Solarium :/

opalam sie z ok. 9min na normalnym lozku zadne turbo i co okolo 2/1,5 tyg...hmmm nie wiem moze poprostu nieopowiednimi produktami nawilzam musze sie wybrac do drogerii znowu
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:35   #32
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Veni
opalam sie z ok. 9min na normalnym lozku zadne turbo i co okolo 2/1,5 tyg...hmmm nie wiem moze poprostu nieopowiednimi produktami nawilzam musze sie wybrac do drogerii znowu
hmm.. to nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Ja z kolei opalam się w solarium "na sucho". Jedynie dzien wczesniej po kąpaniu wieczorem smaruję się wczesniej wspaomnianym balsamem.
Własnie póki pamietam, musze sie wysmarowac, bo dzis byłam na 10 min i troszeczkę mnie piecze.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:49   #33
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Solarium :/

ja jakos nigdy na sucho nie umie tak, sumienie mnie wtedy zawsze gryzie dlatego zawsze na przyspieszaczu sie opalam z filtrem a na pieczace miejsca daj kefir lub maslanke
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:55   #34
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Solarium :/

A ja byłam dzisiaj na minut 15 ( chodze prawei przez cały rok)i potem prysznic i cale cialo nasmarowałam zwykłaoliwką dla dzieci Bambino
Mam bardzo suchą skóre a po spolarium........najlepsz a dla mnie oliwka.
Na codzień uzywam Garniera tego czerwonego...
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:03   #35
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

A swoja droga- uwielbiam zapach skóry po wyjściu z solarium
A Wy?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:09   #36
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Solarium :/

Nie znosze tego zapachu...skąd on się w ogóle bierze???
Jest koszmarnny...pfujjjjjjjjj jjjjjjj
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:22   #37
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
Nie znosze tego zapachu...skąd on się w ogóle bierze???
Jest koszmarnny...pfujjjjjjjjj jjjjjjj
heh właściwie to nie wiem.
Ja czasami mam takie dziwne wrażenie, że np. idąc szkolnym korytarzem albo gdzieś na mieście nagle poczuje ten zapach. On mnie chyba prześladuje
I dobrze.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 17:56   #38
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Solarium :/

Ten zapach mnie dobijał, jak chodziłam na solarium Ale teraz nie chodzę ze względu na moje pieprzyki
Tak bardzo chciałabym znowu na solaree A Wy się przejmujecie, jak macie coraz więcej pieprzyków po tym? Czy może nie macie tego problemu?
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:04   #39
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez sloncee
Ten zapach mnie dobijał, jak chodziłam na solarium Ale teraz nie chodzę ze względu na moje pieprzyki
Tak bardzo chciałabym znowu na solaree A Wy się przejmujecie, jak macie coraz więcej pieprzyków po tym? Czy może nie macie tego problemu?
Ja nie mam tego problemu, ale dla pewnosci zaklejam sobie plasterkiem te większe pieprzyki
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:07   #40
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: Solarium :/

YyYh słuchajcie przecież to światło jest strasznie szkodliwe. Chodzi mi o to, że nawet w okularkach nie powinno się otwierać oczu a co dopiero bez... te plamki na ciele to złudzenie.
Nikt nie chce mieć opalonej buźki i odbitych białych okularków, dlatego rozumiem i sama ich nie zakładam, ale nie można otwierać oczu!!
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:12   #41
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Solarium :/

Ja nie mam problemu z pieprzykami...na szczęscie...
Zawsze możesz korzystać z samoopalaczami....są zdrowsze..

Oczu nigdy nie otwieram....to szkodliwe i zdaje sobie z tego sprawe
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:46   #42
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: Solarium :/

Tak sie zastanawiałam dzisiaj czy iść do solarium Jeszcze nigdy nie byłam... Idę na wesle pod koniec maja i mam jasną sukienkę i z moją bladą skórą wyglądam jak ściana Czy myślicie ze zdążę się opalić do konca maja, jeśli zaczne od jutra ? I co ile chodzić do tego solarium żeby było dobrze? W ogóle chciałabym żebyście powiedziały mi jak najwiecej na temat solarium - wczesniej bałam sie go jak ognia hehe ... Opalałam sie jedynie na słonku
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:53   #43
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Solarium :/

Spokojnie zdazysz , ale to zalezy jaka masz skore ja sie opaliłam bardzo ładnie po 5 razach (2 tygdonie)
Kup sobie dobry preperat dla osob rozpoczynajacych opalania, ktory przyspieszy ci opalanie z zwiekszy wytwarzanie melaniny a przy okazji nawilzy ))
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:24   #44
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: Solarium :/

o raaany nic mi to nie mówi np. jaki to ma być preparat? Może masz jakieś konkretne firmy I ile mniej wiecej kosztują takie specyfiki ? i Dzieki
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:34   #45
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Solarium :/

W każdym dobrym solarium sa jednorazowe saszetki takich preparatów, znanych i dobrych firm.
Daj nam znać jak wrazenia po pierwszej wizycie.
Pozdrawiam
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:41   #46
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Solarium :/

Polecam beta karoten oraz wit. E. Wpisz w wyszukiwarke "solarium"- bylo juz setki watkow na ten temat. Zapomnialam dodac-ja nie uzywam zadnych balsamow tylko smaruje cialo po kapieli zwykla oliwa z oliwek-dostkonale zatrzymuje wilgoc-chwile odczekam i osuszam cialo papierowym recznikiem a dopiero potem wyciaram sie delikatnie recznikiem.
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 09:12   #47
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale solarium zmienia DNA. W dobrych salonach powiedza wam o bezpiecznym czasie opalania tj. 6 godzin w roku, i nie wiecej niz 15 min w tygodniu i absolutnie dzien po dniu. Powinien byc zachowany odstep 48 godzin pomiedzy sesjami. Do opalania powinny byc stosowane dobre kremy ochronne przeznaczowe do solarium. Dla osob z widocznymi naczynkami i duza iloscia pieprzykow jest zabronione!!!.Przed pierwsza sesja powinien byc zrobiony wywiad tj. rozmowa z osoba ktora chce uzywac lozka samoopalajacego .Przez pewien czas pracowalam w dobrym salonie i wiem ze czasami nie da sie przetlumaczyc dziewczynom ze zdrowie jest wazniejsze niz opalenizna. pozdrawiam
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 10:50   #48
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez viola_88
o raaany nic mi to nie mówi np. jaki to ma być preparat? Może masz jakieś konkretne firmy I ile mniej wiecej kosztują takie specyfiki ? i Dzieki
Kup jakis preperat z 1 FAZY (bo jak wiem rozpoczynasz oplanie) Np. Exclusive Bronze "MAGIC" szaszetka na 1 raz kosztuje w zaleznosci od salonu od 3 do 8zł ,albo Soleo "Intensive Tan" , zreszta jak pujdziesz do solarium powinni ci cos doradzic
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:55   #49
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Kup jakis preperat z 1 FAZY (bo jak wiem rozpoczynasz oplanie) Np. Exclusive Bronze "MAGIC" szaszetka na 1 raz kosztuje w zaleznosci od salonu od 3 do 8zł ,albo Soleo "Intensive Tan" , zreszta jak pujdziesz do solarium powinni ci cos doradzic
a jest miedzy nimi jakas wielka roznica w porownaniu do przyspieszacza z daxa lub bielendy? bo moze zainwestuje te 4 zl na saszetke
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 13:32   #50
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: Solarium :/

No i byłam dzisiaj w solarium Ale jeszcze się nie opalałam Pani mnie zapisała na kilka sesji To nowe solarium wiec jeest dużo chętnych i zapisują Ledwo co się wcisnełam Powiedziałam Pani, że chcę opalić się do końca maja - dokładnie do 27 - bo wtedy idę na wesele i że nie chciałabym wyglądać jak "ściana"
Pani zapisała mnie na kilka sesji.Mianowicie :
1. 16.05.2006 godz. 17:50 - na 3 minutki
2. 18.05.2006 godz. 14:50 - na 4 min.
3. 20.05. godz. 13:00 - na 5 min
4. 22.05. godz. 14:10 - na 6 min.
5. 24.05. godz. 13:50 - na 7 min.
6. 25.05. godz. 14:10 - na 8 min


I narazie to tyle Myślicie, że coś mi to da? aa no i jeszcze mam prototyp II chyba... Mam jasną cerę, włosy średni blond no i ( co jest dziwne i rzadko spotykane) ciemne oczy - brazowe. Jak sie opalam na słonku to często na
czerwono - ale gdy siedze wtedy gdy jest najgorsze słońce(w południe). A jak opalam się z umiarem i stopniowo to nie robie się czerwona- od razu brązowieje

Hmm... Myślicie że da mi coś to solarium?
Aha... no i na słońcu niegdy nie smaruje sie zadnymi filtrami... Czy mam sie czyms posmarować do solarium?

A no i będę opalać się na stojąco - czy to jest jakaś wielka różnica - na stojaco czy na leżąco? Czy nie ma wiekszego znaczenia?
Przepraszam że zadaje takie głupie pytania... Dobra już koncze i dzieki za wszystkie rady
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:14   #51
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Solarium :/

Lepiej sie opalac na stojaco,
po pierwsze to ze bezposrednio nie dotykasz cialem do lamp, a to w przypadku skory wrazliwej powoduje odparzenia, a drugie to higiena.
Masz dobry rozstaw minut. Napewno pieknie sie opalisz tylko posmaryj sie jakims specjalnym balsamem do opalania w solarium i opalenizna gwarantowana.
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:44   #52
natalkakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Solarium :/

mam pytanko czy moge posmarowac sie do solarium zwyklym przyspieszaczem do opalania z kolastyny??
natalkakrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:58   #53
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Solarium :/

Powinnas posmarowac sie kremem lub balsamem przeznaczonym wylacznie do solarium. Balsamy do opalania na sloncu nie dzialaja i nie przyspieszaja opalania. W salonie masz do wyboru specjalne kremy w zaleznosci od stopnia opalania i koloru opalenizny(tak przynajmniej powinno byc w dobrym salonie).
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 17:28   #54
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez sloncee
Ten zapach mnie dobijał, jak chodziłam na solarium Ale teraz nie chodzę ze względu na moje pieprzyki
Tak bardzo chciałabym znowu na solaree A Wy się przejmujecie, jak macie coraz więcej pieprzyków po tym? Czy może nie macie tego problemu?


ja mam ten sam problem to jest straszne. od poltora roku nie chodzę na solarium (wyjatek stanowiły wakacje , ale tylko kilka razy) smaruję się samoopalaczem niestety efekty bez porównania.. a tak mnie korci, zeby sie troszku na lato przybrązowić
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:10   #55
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Camelliaa
Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale solarium zmienia DNA. W dobrych salonach powiedza wam o bezpiecznym czasie opalania tj. 6 godzin w roku, i nie wiecej niz 15 min w tygodniu i absolutnie dzien po dniu. Powinien byc zachowany odstep 48 godzin pomiedzy sesjami. Do opalania powinny byc stosowane dobre kremy ochronne przeznaczowe do solarium. Dla osob z widocznymi naczynkami i duza iloscia pieprzykow jest zabronione!!!.Przed pierwsza sesja powinien byc zrobiony wywiad tj. rozmowa z osoba ktora chce uzywac lozka samoopalajacego .Przez pewien czas pracowalam w dobrym salonie i wiem ze czasami nie da sie przetlumaczyc dziewczynom ze zdrowie jest wazniejsze niz opalenizna. pozdrawiam

No coz, takie problemy dostrzega sie z wiekiem, kiedy pojawiaja sie problemy z zajsciem w ciaze, ze skora, pierwsze alergie, dziwne egzemy... Do tej zmiany DNA nie dochodzi tak od razu, w wyniku przedawkowania UVA komorki mutuja sie w wyniku czego moze powstac rak...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:50   #56
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Mam pytanko do znawczyń solarium
A mianowicie. Kiedy efekty opalania są lepsze? Podaje dwie przykładowe sytuacje:
a) jak pójdę 4-5 razy na 10 minut
b) jak pójdę 3 razy- po 10, 15 i 20 minut

?

Bo właśnie to mnie zastanawia. Jutro się wybieram i nie wiem który system wybrać.
jesli chodzi o szybkosc to to 2
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:51   #57
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
Nie znosze tego zapachu...skąd on się w ogóle bierze???
Jest koszmarnny...pfujjjjjjjjj jjjjjjj

skóra sie utlenia
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:55   #58
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez natalkakrakow
mam pytanko czy moge posmarowac sie do solarium zwyklym przyspieszaczem do opalania z kolastyny??

te zwykłe zostawiają na łozkach ślady ciezkie do zmycia.

Wydaje mi sie ze np. twarz mozesz posmarować, ale ja jednak bym wolała uzyc specjalnych do solarium choc sa drogie strasznie
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:08   #59
viola_88
Raczkowanie
 
Avatar viola_88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z domQ ;p
Wiadomości: 159
GG do viola_88
Dot.: Solarium :/

dobra to ja mam jeszcze jedno pytanie! Chciałabym wiedzieć czy któraś z was ma prototyp II ( tzn. dosyć jasną cere, włosy blond) i opala sie w solarium bez zadnych kremów itp... Bo ja własnie zastanawiam sie czy musze używać jakiś specyfików... Prosze o pomoc...
__________________
viola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:22   #60
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez viola_88
dobra to ja mam jeszcze jedno pytanie! Chciałabym wiedzieć czy któraś z was ma prototyp II ( tzn. dosyć jasną cere, włosy blond) i opala sie w solarium bez zadnych kremów itp... Bo ja własnie zastanawiam sie czy musze używać jakiś specyfików... Prosze o pomoc...
moja kumpela ma taki prototyp, i opala sie zazwyczaj na sucho. Od czasu do czasu, ale naprawde zadko opala się z kremami.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.