pieczenie po stosunku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 00:12   #31
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie coś ze po stosunku( z prezerwatywa) przez jakies 3 -4 dni piekło mnie ale nawet jak sikałam to na sam koniec to bylo takie nie przyjemne a potem swędziało ale teraz juz mi wszytsko przeszło
jak myslicie co to może byc???
mi to wyglada na uczulenie na lateks
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:41   #32
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: pieczenie po stosunku

przeczytałam ten watek i poszukalam innym i nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie a ze chodzi o pieczenie to zadam je tutaj:
jakis czas temu kochajac sie z TZ peklo mu wiazadelko bylismy na pogotowiu itp lekarz kazal odczekac miesiac. tak tez zrobilismy ale ostatnio jak porobujemy sie kochac to obooje a szczegolnie on odczuwamy pieczenie. do tego ja czuje bol. nie wiem czy mamy jakas infekcje? czy o co chodzi? prosze o porade
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:23   #33
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: pieczenie po stosunku

ponawiam pytanie
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:10   #34
NikolaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: pieczenie po stosunku

Witam. Bioranr- diane 35. Ostatnio , to znaczy od miesiaca odczuwam pieczenie po stosunku i problemy z oddawaniem moczu. Byłam u ginekologa, powiedzial ze nic niepokojacego nie widzi. Ale mnie dalej piecze, zaczynam unikac seksu. Obserowalam sie 'tam' i zauwazylam zaczerwienienie w okolicach sromu .
W dodatku mam uczulenie na globulki, jakiekolwiek. Mialam kiedys powazne problemy po globulce antykoncepcyjnej , ginekolog przepisal mi jeszcze jedne globulki lecznicze i problem byl jeszcze wiekszy.
Ostatnio ginekolog ktory mowil ze wszystko ok przepisal mi globulki ale ich nie wykupilam bo sie boje ze znowu bedzie jazda.
Moze jestem przewrazliwiona? Nawilzenie podczas stosunku jest ok wiec co moze byc nie tak? prosze pomocy !!
NikolaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:48   #35
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
przeczytałam ten watek i poszukalam innym i nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie a ze chodzi o pieczenie to zadam je tutaj:
jakis czas temu kochajac sie z TZ peklo mu wiazadelko bylismy na pogotowiu itp lekarz kazal odczekac miesiac. tak tez zrobilismy ale ostatnio jak porobujemy sie kochac to obooje a szczegolnie on odczuwamy pieczenie. do tego ja czuje bol. nie wiem czy mamy jakas infekcje? czy o co chodzi? prosze o porade
Madzia_g, tak, to moze byc infekcja, ktora Was obojga dopadla.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NikolaG Pokaż wiadomość
Witam. Bioranr- diane 35. Ostatnio , to znaczy od miesiaca odczuwam pieczenie po stosunku i problemy z oddawaniem moczu. Byłam u ginekologa, powiedzial ze nic niepokojacego nie widzi. Ale mnie dalej piecze, zaczynam unikac seksu. Obserowalam sie 'tam' i zauwazylam zaczerwienienie w okolicach sromu .
W dodatku mam uczulenie na globulki, jakiekolwiek. Mialam kiedys powazne problemy po globulce antykoncepcyjnej , ginekolog przepisal mi jeszcze jedne globulki lecznicze i problem byl jeszcze wiekszy.
Ostatnio ginekolog ktory mowil ze wszystko ok przepisal mi globulki ale ich nie wykupilam bo sie boje ze znowu bedzie jazda.
Moze jestem przewrazliwiona? Nawilzenie podczas stosunku jest ok wiec co moze byc nie tak? prosze pomocy !!
NicolaG, skoro lekarz mowi, ze wg niego infekcji nie ma to znaczy, ze tak jest. Mi sie wydaje, ze u Ciebie pieczenie bierze sie od tabbsow, ktore moga powodowac, ze mimo podniecenia nTwoje cialo nie produkuje tyle naturalnego lubrykantu ile potrzeba i przez nadmiar tarcia bierze sie uczucie pieczenia. Sprobuj zastosowac jakis apteczny lubrykant. Moze on poskutkuje.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:25   #36
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: pieczenie po stosunku

Witam,też mam problem ze szczypaniem i pieczeniem tyle, że podczas stosunku. Próbowaliśmy z moim chłopakiem już róznego rodzaju prezerwatyw ale za kazdymrazem odczuwam podczas tego jak wchodzi we mnie tak ogromne szczypanie i pieczenie ze nie moze wejsc we mnie caly. Prbowalismy kochac sie bez prezerwatyw bo pomyslalam ze moze uczulenie na lateks ale bylo tak samo. Czym to moze byc spowodowane?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 01:07   #37
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
Witam,też mam problem ze szczypaniem i pieczeniem tyle, że podczas stosunku. Próbowaliśmy z moim chłopakiem już róznego rodzaju prezerwatyw ale za kazdymrazem odczuwam podczas tego jak wchodzi we mnie tak ogromne szczypanie i pieczenie ze nie moze wejsc we mnie caly. Prbowalismy kochac sie bez prezerwatyw bo pomyslalam ze moze uczulenie na lateks ale bylo tak samo. Czym to moze byc spowodowane?
może po prostu masz infekcję jakąś? albo potrzebujesz żelu nawilżającego.
Ale ja bym stawiała na infekcję. Wybierz się do gina i powiedz jaki masz problem, to żaden wstyd
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:24   #38
marta 2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 43
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez magdzia17 Pokaż wiadomość
odkad uzywam pigulek antykoncepcyjnych po kazdym stosunku z moim partnerem odczuwam niemile pieczenie,swedzenie. okolice cewki moczowej i wejscia do pochwy sa zaczerwienione a nawet opuchniete.mam problem z zalatwianiem sie gdyz brdzo mnie to boli badz piecze.po jakims czasie powoli bardzo powoli wraca wszystko do normy lecz wystarczy jeszcze tylko jeden stosunek i wwzystko wraca do punktu wyjscia...co to moze byc??prosze o pomoc!zazywam microgynon 21 mam 17 lat a z chlopakiem wspolzyje juz od ponad roku.jak kochalismy sie z prezerwatywa wszytsko bylo ok.
ja niejestem lekarzem ale wydaje mi sie ze to grzybica.idz do lekarza przepisze ci cos na to
marta 2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 04:16   #39
NikolaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Madzia_g, tak, to moze byc infekcja, ktora Was obojga dopadla.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------


NicolaG, skoro lekarz mowi, ze wg niego infekcji nie ma to znaczy, ze tak jest. Mi sie wydaje, ze u Ciebie pieczenie bierze sie od tabbsow, ktore moga powodowac, ze mimo podniecenia nTwoje cialo nie produkuje tyle naturalnego lubrykantu ile potrzeba i przez nadmiar tarcia bierze sie uczucie pieczenia. Sprobuj zastosowac jakis apteczny lubrykant. Moze on poskutkuje.
Bylam u innego lekarza i stwierdzil infekcje, jak widac nie mozna wierzyc jednemu
NikolaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:26   #40
Kidnaper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: pieczenie po stosunku

witam wszystkich ja mam taki problem ze nie mam ochoty na seks tak ja wczesniej a biore tabletki antykoncepcyjne odczuwam tez lekkie pieczenie po stosunku a na dodatek podczas seksu nic nie czuje a uprawiam seks juz 7 miesiecy nie wiem czy powinnam udac sie z tym do lekarza, po prostu nie wiem co mam robic
Kidnaper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 08:31   #41
tre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: pieczenie po stosunku

czesc! mam bardzo podobny problem. niedawno mialam zapalenie pecherzyka moczowego, jakis czas po zakonczeniu antybiotykow bylo ok ale teraz podczas stosunku mnie bardzo piecze i jestem opuchnieta, czasami nawet swedzi. najgorsze jest to ze mojego chlopaka tez zaczelo piec. czy to moze byc grzybica? nie wiem co robic
tre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 09:11   #42
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pieczenie po stosunku

Cytat:
Napisane przez tre Pokaż wiadomość
nie wiem co robic
Hm... może iść do lekarza??
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 23:24   #43
karoo30
Raczkowanie
 
Avatar karoo30
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 68
Dot.: pieczenie po stosunku

Nie wiedziałam gdzie napisać, chyba tu będzie najlepiej. Mianowicie mam ten sam problem co dziewczyny wyżej. Odkąd zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to po stosunku z TŻ niesamowicie piecze mnie w środku i na zewnątrz, aż nie mogę zrobić siku ! Jest to na tyle uciążliwe, że pomimo, że uwielbiam seks z moim TŻ to po prostu nie mam ochoty, bo wiem co będzie po. Byłam u ginekologa, który powiedział, że nie mam ani infekcji ani grzybicy, nic - zdrowiutka..Dodam też, że przed stosunkiem jestem podniecona, rozgrzana i TŻ bardzo dba o moje ''nawilżenie'' a mimo to kicha. Myślicie, że powinnam iść do ginekologa po jakieś globulki? istnieje coś takiego co by mi pomogło?
__________________
(…),przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.♥

Szczęśliwa ze swoim nie-ideałem
karoo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:55   #44
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: pieczenie po stosunku

Brak odpowiedniego nawilżenia ;-) Też tak miałam przy tabletkach, a brałam różne. Niestety tabletki tak działają, przynajmniej w moim przypadku. Jak odstawiłam tabletki to zarówno moje libido wzrosło, jak i poziom nawilżenia
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:39   #45
anua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: pieczenie po stosunku

Witam, ja również jak koleżanka zakładająca wątek mam taki problem.. U mnie nie jest to na pewno grzyb, ponieważ jestem pod stałą opieką ginekologa i zostało to wykluczone, choć by jeszcze zapobiegać -po każdym stosunku używam kremu CLOTRIMAZOLUM.
Z tego co już wyczytałam, możliwe, że to właśnie tabletki są powodem moich kłopotów, lecz nie wiem jak sobie pomóc, ponieważ używamy z partnerem żelu Durex'a, więc nawilżenie powinno być dostateczne.
Kupiłam również żel PROVAG, zobaczę jak on zadziała zastosowany przed stosunkiem.
__________________
_______________________
przeszłością nie można się zajmować, bo jej już nie ma.
przyszłością nie warto, bo jej jeszcze nie ma.
ważna jest tylko teraźniejszość!


14.05.2011r.
anua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:34   #46
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: pieczenie po stosunku

witam dziewczynki no czytając wasze opinie czy ktoraś z was miała tak że w trakcie seksu a nie po piekło bądz bolał was stosunek? bo u mnie jest tak ze tak jak ginekolog powiedział jest wszystko ok a mimo to jest sucha nawilzam ja srodkami a mimo to mnie seks boli i nawet podniecanie boli i piecze czemu to ja nie wiem?
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:22   #47
marta1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: pieczenie po stosunku

Cześć dziewczyny.
Mam taki problem. Od ponad roku kochamy się z chłopakiem. Na początku było idealnie. Od dwóch miesięcy nie możemy się kochać, ponieważ niesamowicie mnie piecze, boli. Nie da się wytrzymać. Nawilżanie jest w porządku, z tym nie mamy problemu. Tylko, że ostatnio nawet wtedy kiedy robię się mokra i ten śluz wypływa to nawet wtedy piecze. A szczególnie gdy on wkłada paluszki albo penisa. To jest ból nie do wytrzymania. U ginekolog byłam, przepisała tabletki, miało pomóc, ale niestety nie pomogło, tzn lekarz twierdzi, że jestem zdrowa, ale z seksu nici. Myślałam, że to od prezerwatyw, niestety gdy kochamy się bez nich to także jest tak samo...
Wiecie co może być ? Bo my już jesteśmy załamani. Byliśmy u 2 lekarzy i niestety każdy twierdzi, że nic mi nie jest.
Dodam także, że gdy używaliśmy żelu nawilżającego to także piekło niesamowicie, nie do wytrzymania. Jak tylko oddaje mocz po stosunku to wszystko znowu piecze. Macie pomysły co to może być?
Proszę pomóżcie.
marta1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:07   #48
beata18ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: pieczenie po stosunku

Witam,
U mnie problem polega na tym, że co jakiś czas mnie coś piecze. Nie jestem w stanie stwierdzić czy to pęcherz lub cewka moczowa czy raczej pochwa..
Doprowadza mnie to do depresji.. Byłam kilka razy z tym problemem u ginekologa jednak wyklucza on grzybice i infekcję. Miałam padanie na grzybicę, badany odczyn ph w pochwie - prawidłowy kwaśny, wymaz z pochwy w kierunku bakteriologicznym - stwierdzono tylko strepcioculus agalacitae, który to podobno nie jest taki groźny sam w sobie i nie powinno to powodować pieczenia. Dostałam też antybiotyk na to, aby choć trochę tą bakterie wytępić. Nic.. piecze nadal. Stosowałam globulki różne. Nie pamiętam nazw w każdym razie jedne mnie chyba uczulają bo rano to można zwariować jak piecze i swędzi - przy tym co sie dzieje po tych tabletkach moje dolegliwości na codzień to pikuś. Oprócz tego dostałam jeszze inne po ktorych owszem w trakcie ich stosowania nic nie piecze ale po zakonczeniu kuracji piecze. Kupiłam też dostępne w aptece bez recepty Illadian, fajne ale też tylko jak sie je zastosuje, nie leczą na dłuższą mete. Dostałam leki na grzybice, której nie stwierdziła po badaniu ginekolog, ale dostałam bo po braniu antybiotyku mogłaby się łatwo przyplątać. Co do upławów to nie wiem.. nie zauważyłam zeby wydzielina byla jakas inna. Raczej chyba normalna. W kazdym razie raz dziennie - czasem dwa razy dziennie mnie coś piecze. Po stosunku tak jakby się wzmaga pieczenie ale tak 24 po stosunku, nie od razu. Stosuje dodatkowe nawilżenie ale nic to nie pomaga. Piecze mnie też po oddaniu moczu. Nie przy końcu sikania, ale tak np pare minut po. Czasem zresztą tuż przy końcu.. różnie ;/ Robiłam ogólne badanie moczu, które nic nie wykazało. Usg pęcherza i usg nerek. Wszystko w porządku. Będe jeszcze robić posiew moczu. Zostanie jeszcze uczulenie ale kiedyś ten problem nie występował, od jakichś 6 miesięcy się pojawił i sie nasila. Jak posiew nic nie wykaże a mnie nadal będzie piekło to chyba będe mieć myśli samobójcze bo ja i mój mąż rozkładamy ręce...
teraz siedze i czuje ze mnie piecze, nie wiem gdzie dokładnie czy to pochwa czy pęcherz. Pomocy...
beata18ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 21:11   #49
demdam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: pieczenie po stosunku

Słuchajcie mam problem. Od 5 miesięcy biorę anty. Uprawiam seks z jednym partnerem, który jako pierwszy kończył we mnie, więc w sumie nie wiedziałam nigdy czy to jest normalne. Zawsze po stosunku przez pierwsze 10minut piecze mnie pochwa. Zawsze po dokładnie ją myje/wypukuje, oraz byłam niedawno u ginekologa na szczegółowych badaniach, wiec żadnej infekcji nie mam. Pieczenie te nie towarzyszy mi od samego początku, a od może 3 miesięcy. Zaczyna mi się przez to odechciewac seksu, skoro wiem co będzie po. Wie ktoś może co to może być? Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie.
demdam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 22:11:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.