Jaka szkoła??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-02, 14:17   #1
Lilstasy
Raczkowanie
 
Avatar Lilstasy
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37

Jaka szkoła???


Hej Mam zamiar w przyszłości pracować jako tłumacz języka niemieckiego, aktualnie do 3 klasy gimnazjum. Jeżdżę do Niemiec od 4 lat na ok. 1,5 miesiąca na rok , robię tam zwykłe rzeczy takie tak zakupy , rozmowa z ludźmi, więc obcowanie z językiem mam do tego bardzo lubię ten język i lubię się ogólnie uczyć języków więc stąd moje pytanie , Gdzie iść po gimnazjum? Jaka szkoła jakie studia? Jak jeszcze bardziej podszkolić w tym języku??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilstasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:24   #2
Birna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka szkoła???

Na pewno wybierz sobie LO z rozszerzonym niemieckim (nie orientuje sie, bo sama chodze do technikum) a zeby sie jeszcze jakos doszkolic to polecam ogladanie filmikow na yt po niemiecku np jakies vlogi czy gry. Warto tez znac gramatyke wiec albokup sobie ksiazke albo skorzystaj z internetu. Tu jest swietna stronka https://niemiecki.ang. pl/gramatyka (bez spacji po ang.) pomogla w niejednym sprawdzianie
Birna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:30   #3
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Jaka szkoła???

Po gimnazjum pewnie liceum z klasą z rozszerzonym niemieckim. Chyba, że wolisz np. technikum, ale nie jestem pewna, czy jakieś oferuje rozszerzony niemiecki. Są różne profile klas, musisz się zorientować, jaka szkoła Cię interesuje i zgłębić, jakie profile każda z tych szkół oferuje -- i który Cię interesuje najbardziej. Jeśli chodzi o studia, to filologia niemiecka brzmi najrozsądniej. Ewentualnie lingwistyka. I specjalizacja tłumacza, jeśli chcesz być tłumaczem.
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-12 20:30:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.