Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum po鈍i璚one pomys這m na 鈍i徠eczne prezenty. Gor帷o prosimy dzieli si na tym forum wszelkimi problemami i pomys豉mi zwi您anymi z prezentami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-10-08, 18:22   #1
Glassred
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Prezent dla ch這paka - 造篤y

Wielkimi krokami zbli瘸j si urodziny mojego T. Bardzo chcia豉bym kupi mu 造篤y (nied逝go zima, oboje lubimy je寮zi), tylko... Zupe軟ie nie wiem gdzie dostan online 造篤y w rozmiarze 48 Przekopa豉m allegro i sklepy sportowe, mo瞠 kt鏎a z Was ma jakie poj璚ie gdzie mog znale潭 takie 造篤y we w miar normalnej cenie, tak do 200z?
Stary 2017-10-09, 08:58   #2
Allosia_wawa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
Dot.: Prezent dla ch這paka - 造篤y

Obawiam si, 瞠 kupowanie 造瞠w nie jest dobrym pomys貫m. ㄊ篤y jednak trzeba przymierzy i posiedzie w nich. To nie jest jak ze zwyk造mi butami. One musz bardzo dobrze przylega i s sztywne wi璚 豉two obcieraj i gniot. i jak ju to radz si wybra do sklep闚 sportowych typu decathlon, bo przez internet nie warto (up).
Stary 2017-10-09, 10:54   #3
Mysiapysia1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja mojemu ch這pakowi chcia豉m kupi rolki, ale okaza這 si, 輳 to bardziej moje ni jego marzenie. Kiedy ukradkiem zerkn窸am jak przegl康a w internecie ceny Nintendo Switch i odrazu postanowi豉m zorientowa si w cenie. Wtedy zamar豉m. Ceny by造 kosmiczne! Na szcz窷cie kilka dni potem zadzwoni豉 do niej pani z sieci telefonicznej w kt鏎ej ma abonament. Zignorowa豉m, bo co w tym ciekawego. Ale okaza這 si, 瞠 dali jej w豉郾ie to Nintendo! Do dzisiaj m鎩 ch這pak nie wie, 瞠 prezent w sumie mnie nie kosztowa https://www.play.pl/telefony/nintend...-joycon-z-gra/
Mysiapysia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-10, 01:35   #4
Glassred
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Poka wiadomo嗆
Obawiam si, 瞠 kupowanie 造瞠w nie jest dobrym pomys貫m. ㄊ篤y jednak trzeba przymierzy i posiedzie w nich. To nie jest jak ze zwyk造mi butami. One musz bardzo dobrze przylega i s sztywne wi璚 豉two obcieraj i gniot. i jak ju to radz si wybra do sklep闚 sportowych typu decathlon, bo przez internet nie warto (up).

Dzi瘯i! Zamieni 造篤y na inny prezent (masz du穎 racji, nie pomy郵a豉m o tym), dzi瘯i Bogu mam jeszcze troch czasu ^^
Stary 2017-10-12, 12:18   #5
kartuneczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

A ja kiedy dosta豉m 造篤y na prezent i je寮zi豉m w nich ale to pewnie dlatego si sprawdzi造, 瞠 nie trenuj nic z tym zwi您anego, tylko tak rekreacyjnie od czasu do czasu. Jak si wypo篡cza 造篤y, to te si bierze tylko sw鎩 rozmiar i raczej jakie s, w takich si je寮zi, bez wybrzydzania, ale no faktycznie jak to ma by prezent za kilkaset z這tych to chyba nie ma sensu kupowa, jak ma nie by do ko鎍a zadowolony. Mo瞠 ju lepiej zabierz go dzie, gdzie mi這 sp璠zicie czas.
kartuneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Prezenty

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-12 13:18:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.