Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 13:44   #1
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Cool

Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet


Hey Dziewczyny...Od jutra mam zamiar rozpocząć dietę cytrynową.Jest to dieta szczególnie popularna szczególnie wsród gwiazd Hollywood. Przez 7 dni (można więcej ja zamierzam jednak tylko przez 7) pije się mieszanke wody soku cytrynowego syropu klonowego i pieprzu cayenne. Efekty są spektakularne...Opinie na temat tej diety są jednak podzielone...

Na zachętę dodaje fotki Ashanti, która stosowała ta dietę http://e.lansik.pl/la820/739503a20000d04146f7d094


Kto wraz ze mną przechodzi na Lemon Detox Diet???
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:59   #2
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

I co oprócz tej mieszanki ?
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 14:50   #3
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Oprócz tej mieszanki to nic...Chyba że jakiś owoc, gdy juz nie możemy... To nie jest właściwie dieta...To czas w którym odtruwamy nasz organizm i pozbywamy się tłuszczu. Wazne zeby nie stosować jej ZA długo.
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:33   #4
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Po 7 dniach takiej głodówki tylko organizm maksymalnie spowolniony.
Nie radzę .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 23:43   #5
hermajona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 598
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

beyonce schudła na tej diecie z 10 kilo, a potem przytyło jej się drugie tyle... dziewczyno, szanuj swoje zdrowie, bo długotrwałego efektu przez to nei zyskasz
hermajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:58   #6
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Beyonce przytyła bo chciałą mówiła ze zle jej z tak niską wagą...:P wiadomo, trzeba się ograniczać nikt się nie przyłączy????
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:55   #7
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Drazyboss nie rób sobie takiej krzywdy! Był o tej diecie program, dziewczyna prawie sie wycieńczyła. Zniszczyła sobie metabolizm i dostała potwornego efektu jojo. Nie lepiej poczytać kilka wątków na forum i znaleźć sobie racjonalny sposób żywienia na którym odpowiednio się chudnie?
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 11:14   #8
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Takie mieszanki, do picia, są:
a. niedobre
b. niezdrowe,
pozdrawiam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:45   #9
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez drazyboss Pokaż wiadomość
Hey Dziewczyny...Od jutra mam zamiar rozpocząć dietę cytrynową.Jest to dieta szczególnie popularna szczególnie wsród gwiazd Hollywood. Przez 7 dni (można więcej ja zamierzam jednak tylko przez 7) pije się mieszanke wody soku cytrynowego syropu klonowego i pieprzu cayenne. Efekty są spektakularne...Opinie na temat tej diety są jednak podzielone...

Na zachętę dodaje fotki Ashanti, która stosowała ta dietę http://e.lansik.pl/la820/739503a20000d04146f7d094


Kto wraz ze mną przechodzi na Lemon Detox Diet???
Ta mieszanka przyspiesza bardzo przyśpiesza przemiane materii ja piłam podbną i mi smakowała. Tylko w mojej diecie polegało to na tym że piłam łyżkę - dwie, pół godziny przed posiłkiem. W trzy dni straciłam 3 kg. Ale to z toksyn.
W mojej był : miód 3 łyżki, pieprz cayenne, limonka, kmin rzymski, zagotowane w 320 ml wody i do termosu
__________________
"Głupich pytań słyszałam wystarczająco dużo, żeby już ich nie zadawać." absta
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:04   #10
UncommonMiss
Raczkowanie
 
Avatar UncommonMiss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 289
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

hahaha xddd 7 dni tylko na wodze z cytryną .. haha xdd powodzenia! organizm ci się odwodni i to będą te stracone kg, które zaraz wrócą ;/ Stosuj, stosuj tą 'dietę' ale jak po niej przytyjesz nie płacz, że ważysz 5 kg więcej niż przed 'dietą' .. jeeeny ;/ ale ludzie mają pomysły ;|
UncommonMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 23:02   #11
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

głupota, a powrót straconych kg (wody :/) gwarantowany. z nawiązką. Przenoszę na KZ.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:01   #12
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez drazyboss Pokaż wiadomość
Beyonce przytyła bo chciałą mówiła ze zle jej z tak niską wagą...:P wiadomo, trzeba się ograniczać nikt się nie przyłączy????
Nie, nikt się nie przyłączy, bo tu są rozsądne dziewczyny a nie zdesperowane i wierzące w fantastyczną moc wody z cytryną, co jest jednym z najbardziej idiotycznych sposobów na odchudzanie, z jakim miałam 'przyjemność' się zapoznać.

I ostrzegam - jeśli będziesz kogokolwiek zachęcać do tej diety (śmiech przez łzy) poleci punkt karny.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:54   #13
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

no to po co te rozsądne dziewczyny ^^ w chodzą na w krzywym zwierciadle odchudzania ?
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:59   #14
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Po to, zeby wiedziec, kogo nie sluchac i czego nie stosowac. Na przyklad.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 23:57   #15
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Nie, nikt się nie przyłączy, bo tu są rozsądne dziewczyny a nie zdesperowane i wierzące w fantastyczną moc wody z cytryną, co jest jednym z najbardziej idiotycznych sposobów na odchudzanie, z jakim miałam 'przyjemność' się zapoznać.

I ostrzegam - jeśli będziesz kogokolwiek zachęcać do tej diety (śmiech przez łzy) poleci punkt karny.
przeraszam bardzo ale nie jestem "zdesperowana". nie mam nadwagi,chce tylko zrzucic pare kilo...ok, nikogo nie zachecam. po prostu zapytałam.
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 00:01   #16
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Dzizas, aż żal to czytać... Idź dziewczyno skontaktuj się z jakimś lekarzem od głowy.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:51   #17
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
Dzizas, aż żal to czytać... Idź dziewczyno skontaktuj się z jakimś lekarzem od głowy.
Przykro mi ale ja muszę zareagować na tego typu post. NIE WOLNO tak pisać, nawet słuszną krytykę głupiej diety trzeba wyrazić inaczej.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:56   #18
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

po prostu zamiast tych zbednych nieuprzejmych ripostów można Dziewczynie - załozycielce watku zaproponować zdrowy styl zycia...jeśli koniecznie chcesz już jakąs dietę oczyszczającą ,to polecam DWUDNIOWĄ (weekendową ) bananowo-kaszową (poszukaj w necie)i ,nie głoduje się ,nie spowalnia metabolizmu moim zdaniem ./..
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:38   #19
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Na zachętę dodaje fotki Ashanti, która stosowała ta dietę



hahaha dziewczyna na jakim swiecie zyejsz?wiesz co to pfotoshop?wiesz jacy graficy komputerowi pracuja w zagranicznych gazetach?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 22:05   #20
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

po tygodniu "żywienia" się tym napojem masz napad gwarantowany. i moim zdaniem wszystko, co dzięki takiej tygodniowej głodówce stracisz - w mig odzyskasz! zostanie Ci tylko popsuty metabolizm... i myśl :"Co ja najlepszego zrobiłam!"
Słowem: Odradzam.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 22:43   #21
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

A nie lepiej na jakiś czas wyeliminować słodycze, ograniczyć puste węglowodany i odżywiać się zdrowo? Dużo warzyw, trochę owoców i produktów pełnoziarnistych, na obiad gotowane albo pieczone mięsko/rybka. Do tego oliwa z oliwek, siemię lniane i troszkę pestek dyni, słonecznika, orzeszków. A cytrynę możesz sobie popijać (zakładając, że nie masz problemów ze zdrowiem) w dowolnej kombinacji, dobre źródło witaminy C, do tego odkwasza organizm. Gwarantuje Ci, że można schudnąć jedząc. Przy takim odżywianiu też Ci ubędzie tego nieszczęsnego tłuszczu..
Aha.. Jeszcze jedno.. Nie trzeba się głodzić żeby oczyścić organizm. No chyba, że mowa o głodówce leczniczej, którą to z kolei prowadzi się pod kontrolą lekarza.. A tak w ogóle to nie jest takie hop siup, że przez tydzień czy dwa pozbędziesz się wszystkiego co się w Tobie od tylu lat odkładało. Poczytaj trochę zanim zrobisz sobie krzywdę. A jeśli już koniecznie chcesz sobie zafundować detox to dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem byłby "citrosept".
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.



Edytowane przez Lena4
Czas edycji: 2008-08-15 o 22:48 Powód: literówka
Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:59   #22
nadixa
Przyczajenie
 
Avatar nadixa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Stosowałam tę dietę , przez zalecane 9 dni , polubiłam syrop klonowy , schudłam 4 kilo (myślę że to optymalnie ) włączyłam jednak do diety sałatkę z kapusty pekińskiej z warzywami i ziołami . Czuję się po niej bardzo dobrze , mam mnóstwo energii a tłuszczyk zszedł mi właśnie stamtąd skąd potrzebowałam - w moim przypadku z brzuszka . Polecam do niej umiarkowane ćwiczenia i mimo wszystko dużo wody !
nadixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:05   #23
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Nie polecam picia wody z sokiem z cytryny na pusty żołądek - to ponoć prosta droga do wrzodów żołądka Poza tym sama "dieta" jak dla mnie jest tragicznym pomysłem, jeśli chce się być chudym to trzeba na to pracować, a takie pójście na łatwiznę robi tylko spustoszenia w organizmie i gwarantuje efekt jojo.

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2009-05-15 o 13:09
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:56   #24
nataliiaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

kochane moje a czy sadzicie ze jezeli na kolacje wypije wode z sokiem z cytryny to tez cos pomoze ;>? strace pare kilo przezte 10 dni?
nataliiaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:11   #25
onomatopeja2105
Przyczajenie
 
Avatar onomatopeja2105
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
głupota, a powrót straconych kg (wody :/) gwarantowany. z nawiązką. Przenoszę na KZ.
Kurczę dziewczyny , jak bardzo mylicie pojęcia "oczyszczanie " , a " odchudzanie". To nie jest dieta na rok czy pół roku, bo z odchudzaniem nie ma ona nic wspólnego. Jej działanie jest na zasadzie oczyszczania z toksyn całego organizmu i spalenie zaległych złogów tluszczowych z organizmu. W każdej inf. na jej temat jest wzmianka , że stosuję się ją tylko przez 7 dni!!! Więc jeżeli ktoś się nie umie czytać i na własną rękę chce poeksperymentować i przedłużyć ją do 2 - tyg. lub miesiąca robi to na własną odpowiedzialność i wtedy efekt jo-jo murowany. Jeszcze raz powtarzam to jest dieta oczyszczająca , a nie odchudzająca.
onomatopeja2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:58   #26
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez onomatopeja2105 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny , jak bardzo mylicie pojęcia "oczyszczanie " , a " odchudzanie". To nie jest dieta na rok czy pół roku, bo z odchudzaniem nie ma ona nic wspólnego. Jej działanie jest na zasadzie oczyszczania z toksyn całego organizmu i spalenie zaległych złogów tluszczowych z organizmu. W każdej inf. na jej temat jest wzmianka , że stosuję się ją tylko przez 7 dni!!! Więc jeżeli ktoś się nie umie czytać i na własną rękę chce poeksperymentować i przedłużyć ją do 2 - tyg. lub miesiąca robi to na własną odpowiedzialność i wtedy efekt jo-jo murowany. Jeszcze raz powtarzam to jest dieta oczyszczająca , a nie odchudzająca.
Tak, ale jak zwykle wolą przeczytac jeden post, potepia i tyle zainteresowania.

Metabolizm na tej 'diecie' nie zwalnia sie, a wrecz przeciwnie. Energie czerpie z syropu klonowego (2 lyzki na szklanke, ktorych powinno sie pic 10, przy latwej kalkulacji wychodzi ok 110kcal na szklanke, czyli 1100kcal dziennie), cytryna ma oczyszczac organizm, a pieprz cayenne poprawic trawienie. Dodatkowo powinno sie pic herbaty ziolowe oraz jak najwiecej wody, niektorzy zalecaja senes oraz sol morska. Dieta powinna trwac nie 7, a rowno 10 dni (optymalny czas na pozbycie sie toksyn z organizmu), chociaz niektorzy (na youtubie jest wiele filmikow dziewczyn, ktore przeszly przez diete, wystarczy wpisac Master Cleanse), a nawet wiekszosc pije lemoniade przez rowno 40dni.

Mikstura nie powoduje wrzodow zoladka, a nawet pierwotnie byla uzywana jako lek na nie.

Minusem diety jest oczywiscie fakt, ze jest to monodieta i nie dostarcza sie wszystkich potrzebnych substancji. Jej glownym celem nie jest schudniecie (a dodajac wiecej lyzek syropu mozna nawet przytyc), a oczyszczenie organizmu, co widac po cerze i wlosach. Taka dieta raz na rok nie jest bardziej szkodliwa od np. Dukana, ktorej tu sie zbytnio nie krytykuje. Tak samo wychodzenie z niej jest bardzo wazne - powinno sie wychodzic minimum tyle samo dni ile sie na niej bylo, a im wiecej tym lepiej.


Nie bede pisac wiecej na ten temat, bo jak ktos zainteresuje sie tematem to znajdzie odpowiednie informacje. Nie chcialam tez nikogo namawiac, ale sprostowac niektore dziwne teorie o jojo i wrzodach zoladka
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 10:41   #27
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Ja drugi raz jestem na tej diecie.
Dziś dzień 2.
Tak samo jak przygotowanie, ważne jest wychodzenie z diety.

Moja trwa 10 dni.
11 i 12 dnia pije tylko świeżo wyciskane soki
przez 2 kolejne dni gotowane warzywa
potem zupy itd

Polecam.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:12   #28
martabeata
Raczkowanie
 
Avatar martabeata
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 281
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
no to po co te rozsądne dziewczyny ^^ w chodzą na w krzywym zwierciadle odchudzania ?
hmmmm... bo są chore??
martabeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:36   #29
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Moje oczyszczanie jest zatwierdzone przez lekarza, nie mam żadnych przeciwwskazań. Ma być to oczyszczenie a nie odchudzenie.

Jeżeli chcecie się bawić w samozwańczych znawców zdrowia to gratuluje.
Łatwo krytykować jak się mało wie.

Dzisiaj dzień 3
Pozdrawiam.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:37   #30
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dieta Cytrynowa,Lemon detox diet

Ja dzisiaj zaczelam tę dietę. zobaczymy jak to będzie. Mam zamiar tylko 7 dni stosować tę miksturę. Mam nadzieje, ze wytrzymam bez jedzenia ten tydzien...
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 17:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.