Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 18:34   #1
sonia321
Przyczajenie
 
Avatar sonia321
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Wink

Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy


Hej! Wybieram się do fryzjera, zastanawiam się czy nie skorzystać z usług salonu fryzjerskiego Jean Louis David w Focus Park w Bydgoszczy. Może któraś z was była w salonie w Bydgoszczy albo w innym mieście? Czy spełnili wasze oczekiwania jeżeli chodzi o fryzurę? Proszę o pomoc!!!
sonia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:56   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David

Kiedyś byłam i bylam zadowolona. Były to czasy, kiedy prostowałam włosy. Teraz (2 tygodnie temu) byłam znów i jestem strasznie zawiedziona, trafiłam na fryzjera, który kompletnie nie znał się na kręconych włosach, chociaż umawiając się na wizytę dokładnie podkreśliłam to, że mam kręcone włosy ...
Myślę, że z prostymi włosami możesz tam spokojnie iść .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:52   #3
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David

Ja równiez polecam ten salon. Warto pójść, choć do tanich nie należy- ale w tym przypadku nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:17   #4
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David

nie bylam w bydgoszczy,ale w warszawie. jest dosc drogo ale moje drogie! to jeden z lepszych, bylam zachwycona, kolor i ciecie niemasomiwte, wszystkim sie podobalo. obok mnie siedziala dziewczyna ktora przyszla tylko na sciecie, poprosila o fryzure 'latwa do ulozenia'. myslalam ze z jej wlosow nic nie zrobia bo miala krotka fryzurke. a wyszla jak gwiazda filmowa. bylam zachwycona, takze goraco polecam!
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:20   #5
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David

A tak z ciekawości ile kosztuje cięcie??
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:23   #6
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David

Myśle ze jak w każdej sieciówce zalezy od umiejetności ludxzi którzy tam pracują, ja się zawiodłam - juz od kilku lat tam nie chodze - drogo- nawet ze znizka studencka chociaz na plus reczniki jednorazowe i odkazanie narzedzi - tak powinno być wszedzie
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 18:59   #7
sonia321
Przyczajenie
 
Avatar sonia321
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

w Bydgoszczy mycie z masażem, strzyżenie i czesanie kobiet kosztuje 64 zł kolor i kontrast 115 zł mycie z masażem, strzyżenie i czesanie mężczyzn 44 zł ale nie mam pojęcia jak to jest w innych miastach...
sonia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 20:07   #8
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Jutro się wybieram do Bydgoskiego JLD , dam znać chociaż się nie zapisałam , ale myślę ze jak z rana pójde to mnie wezmą.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 20:31   #9
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez sonia321 Pokaż wiadomość
w Bydgoszczy mycie z masażem, strzyżenie i czesanie kobiet kosztuje 64 zł kolor i kontrast 115 zł mycie z masażem, strzyżenie i czesanie mężczyzn 44 zł ale nie mam pojęcia jak to jest w innych miastach...
Chyba nie powinno być znacznych różnic za usługi w innych miastach.. Hm to faktycznie trochę drogo. Dzięki za informacje
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 22:42   #10
sonia321
Przyczajenie
 
Avatar sonia321
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Jutro się wybieram do Bydgoskiego JLD , dam znać chociaż się nie zapisałam , ale myślę ze jak z rana pójde to mnie wezmą.
Czekam z niecierpliwością na relacje
sonia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 13:30   #11
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Zapłaciłam coś ok. 50 zł i jestem bardzo zadowolona Polecam p. Darię.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 15:24   #12
sonia321
Przyczajenie
 
Avatar sonia321
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam coś ok. 50 zł i jestem bardzo zadowolona Polecam p. Darię.
Jaką masz teraz fryzurkę? Czy fryzjerka wysłuchała jaką chcesz fryzurę czy sama Ci doradziła?
sonia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 15:46   #13
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Mam teraz boba , ale pocieniowanego. Fryzjerka doradziła mi jaką fryzurkę wybrać Fajnie mi przeżedziła włosy , bo mam bardzo grube i ciężkie
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:35   #14
Camilliya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Kogo polecałybyście najbardziej w tym salonie fryzjerskim? Mam falowane włosy, do ramion, ostatnio był z nimi problem, ponieważ strasznie zaczęły wypadać i teraz nie wyglądają najlepiej (odrastają i wcale się nie chcą układać) Nie mam już na nie pomysłu :/ Rano przynajmniej 15 minut sterczę przed lustrem, żeby jakos się prezentować, mam tego dość! Chciałabym wybrać się do salonu Jean Louis David, by nowa fryzura podkreślała fale, dodała im objętości (myślę o technice czesania dry set objętość) bez skracania na dlugości (zapuszczam) i żeby włosy na codzień się bez problemu układały.

Który z fryzjerów tam pracujących waszym zdaniem jest zdolny do takich rzeczy?
Camilliya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:36   #15
Camilliya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Byłam i nie żałuję, moje włosy wyglądają cudnie. Polecam panią Emilę!
Camilliya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 14:43   #16
AgataMtv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam coś ok. 50 zł i jestem bardzo zadowolona Polecam p. Darię.
Taaa.. jasne. Od kilku lat nie chodzę nigdzie indziej jak tylko do Jean Louise David z moimi włosami. Nie jestem z Bydgoszczy , ale zawsze kiedy tam jadę np. na zakupy wskakuje do fryzjera. Ake chyba zrezygnuje z Bydgoskiego salonu , bo juz nerwowo z tą kobietą nie wytrzymuje. Zawsze jak ONA mnie obsługuje to mam wrażenie , że oni nie mają do dyspozycji innych farb jak tylko zółta platyna. Zawsze jak tam chodzę to proszę o miodowo-karmelowy blond (poprostu średni blond w cieplym , złotym odcieniu). A ona zawsze ma wielki problem z wymyśleniem jaki ma być to kolor i mimo że mam go obecnie na głowie (robiłam w Anglii) i chce go tylko poprawić więc kolor ma jak gotowy na mojej glowie do odtworzenia, ona zawsze proponuje mi jaśniejszy i wypowiedź kończy zdaniem "a najlepiej taki jak ja mam". Zawsze jest "a może taki jak ja mam?" - nie wazne o jaki kolor prosze ona zawsze stara sie mi wyperswadowac SWOJ kolor , a ja przepraszam bardzo Pani Dario, ale nie chcę mieć na głowie żółtego, jasnego jaja tak jak Pani.
AgataMtv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:31   #17
nasti626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Jeśli ktoś się tam wybiera ...tzn..do Jean Louis David w bydgoskim Focus Park to jedynie polecam Panią Emilke i Panią Ewe to jedyne fryzjerki które znają sie na rzeczy i nigdy nie martwiłam się siadając do nich na fotel.Przestałam tam chodzić od kiedy trafiłam na fotel raz do Pani Niny i raz do Pani Dari!!!Odradzam to jakieś nieporozumienie że one tam pracują,Pani Nina raz mi taki kolor zrobiła że w drodze do domu szłam do innego fryzjera żeby mi to naporawiłA Pani Daria tak pięnie wycieła mi kiedyś maszynką dziure z tyłu pod włosami i nic mi o tym nie powiedziałaże jak to zobaczyłam w domu to myślałąm że zawału dostanę....można od nich wyjść jedynie z płaczem.Cała atmosfera ogólnie ok tylko ta Pani przy recepcji chyba P.Agnieszka ubrana na czarno...jest niesympatyczna i strasznie nieuprzejma osoba...jej mina odstrasza każdego!do tego jest od niej bardzo nieprzyjemny zapach chyba to pot coś strasznego...W upały nie polecam.Gdyby nie te dwie Panie Pani Emila i Pani Ewa salon określiłabym jako nieprofesjonalny.Zreszta po tych ich wpadkach i tak nigdy już tam nie poszłam.
nasti626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:23   #18
EwulQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Witajcie,
chciałam zapytac jak tam obecna sytuacja w salonie JLD??? Ostatnio bedąc w Focusie zobaczylam na ich "wystawie" swiatną fryzurkę i tak mi się spodobala że chyba się tam wybiorę. Najpierw jednak chcialabym się dowiedziec komu mogę powierzyć moje ciężko wypracowane długie włosy Macie może jakieś sugestei?? A może w ogole nie powinnam sie tam wybirac? Dla wlasnego zdrowia psychicznego?? Pozdrawiam!
EwulQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:30   #19
lenoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Question Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Niestety Pani Ewa nie pracuje już w bydgoskim JLD Może któraś z Was wie gdzie się przeniosła???? Dziewczyny z salonu twierdzą, że nie wiedzą gdzie ona teraz pracuje. Prosze o pomoc!!!!!!!!! To jedyna fryzjerka, która radzi sobie z moimi nędznymi włosami
lenoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 17:52   #20
Camilliya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Jestem stałą bywalczynią tego salonu i mogę powiedzieć co nieco o pracujących tam fryzjerach..
Zacznę od początku -
Gdy poszłam tam pierwszy raz trafiłam do pani Emilii. Od tamtego momentu tylko jej dawałam obciąć moje włosy.
Po pewnym czasie okazało się, że pani Emilia już nie pracuje w JLD. Byłam troszkę załamana, bo nie wiedziałam kompletnie gdzie ją odszukać w mieście. Panie na miejscu mówiły oczywiście, że nie wiedzą, gdzie pani Emila obecnie pracuje
Zaryzykowałam i poszłam do pani Edyty R. Byłam zachwycona, odtworzyła idealnie fryzurę, którą przedstawiłam jej na obrazku.
Gdy chciałam wybrać się do pani Edyty ponownie, w słuchawce usłyszałam, że ona już nie pracuje i oczywiście nie wiadomo, gdzie strzyże obecnie... Potrzebowałam szybkiej interwencji fryzjerskiej, więc zgodziłam się na obojętnie kogo. Trafiłam na panią Ninę...drugi raz. Mówią, że do trzech razy sztuka, ale w tym przypadku tzreciego razu nie będzie. Kolejny raz się zawiodłam na tej osobie! Jej zachowanie mnie drażniło, zamiast skupić uwagę na moich włosach wciąż rozglądała się dookoła, kto wchodzi, kto wychodzi, co kto mówi. Gdybym się do niej nie odezwała czasem ani słowa by z siebie nie wydusiła chyba! Pomijam fakt, że obcięła mnie zupełnie nie tak jak chciałam, fryzura wcale się nie układa. Nigdy więcej.
Czy ktoś poza mną również zauważył, że stamtąd odchodzą najlepsi fryzjerzy? A tłumaczenie, że nikt nie wie, co się z tymi fryzjerkami dzieje obecnie jest dla mnie nieprawdziwe..nie chcą odesłać klienta do kogoś innego po prostu, w dodatku do byłego pracownika.

Czy ktoś ma namiary na panią Emilię lub panią Edytę R.?
Będę wdzięczna, bo nie wiem już do kogo się kierować, gdy chce tam się obciąć.
Camilliya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:00   #21
kalimaro8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

witam.
nie rozumiem tej krytyki.. to że ktoś nie pracuje już tam to spoko ale czy pracownik musi wiedziec gdzie ten drugi zwolniony pracuje??
przeciez to normalne ze pracuje potem "odchodzi" z różnych przyczyn i kontakt się urywa prawda
po za tym wiem że każdy ma prawo mieć swoje zdanie........ale ja nie zgodze się z tym ze Nina czy Daria sa złymi fryzjerkami....
a mówiąc nawiasem. JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY KAŻDEMU DOGODZIŁ! tak to już niestety jest.
pozdrawiam
kalimaro8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:18   #22
dex12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez lenoir Pokaż wiadomość
Niestety Pani Ewa nie pracuje już w bydgoskim JLD Może któraś z Was wie gdzie się przeniosła???? Dziewczyny z salonu twierdzą, że nie wiedzą gdzie ona teraz pracuje. Prosze o pomoc!!!!!!!!! To jedyna fryzjerka, która radzi sobie z moimi nędznymi włosami
Ewa pracuje w salonie KOLAPRESTIGE http://www.kolaprestige.pl/
dex12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:37   #23
lenoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

dex12 dziękuję bardzo!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez lenoir
Czas edycji: 2011-03-31 o 19:40
lenoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:50   #24
Margo1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Witam
Jakby co Pani Edyta R. również pracuje również w salonie KOLAPRESTIGE http://www.kolaprestige.pl/

POZDRAWIAM
Margo1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:51   #25
lina159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

dziewczyny a ja ostrzegam!
przed fryzjerką ewą w salonie (chocaz ciezko to nazwac salonem) raczej chatka na kurzej łapce na błoniu w bydgoszczy przy petli.

ewa odwala masowke, klient za klinetem, kilku klientow na raz (jeden na fotelu, drugi z farba na glowie, trzeci na myjce, czwarty juz w kolejce) ceny maja konkurencyjne, jednak jak ci fryzjerka zrobi plamy na glowie od nieudanego farbowania bo w trakcie gada z mezem przez telefon o zakupach w lidlu, to odechciewa sie wszystkiego i zal kazdych pieniedzy na ta watpliwa przyjemnosc!

odwalila mi taka zebre na glowie ze w domu plakalam, co wiecej pojechalam na porawke, udala ze nic tam nie wiedzi, nie przeprosila, nalozyla jeszcze raz farbe w tych miejscach, jednak wyszlam ponowinie z zebra!

co za tupet, zgarnac za farbowanie, napiwek i nie potrafic sie przyznac do bledu i jeszcze poprawiajac odwalic fuszerke. jestem bardzo urazona, zostalam potraktowana naprawde beznadziejnie.

zglosilam sprawe wlascicielce salonu, ktora poprosila mnie abym przyjechala do salonu i pokazala owa zebre. wyobrazcie sobie ze nie zjawila sie w salonie, a ja 3 raz przyjezdzalam na darmo, za usluge ani 3 przyjazdy nikt pieniedzy mi nie zwrocil, sprawa pozostala niewyjasniona!

takze jesli nie chcecie byc potraktowane takjak ja, unikajcie salonu na Bloniu w Bydgoszczy (wlascicielka Beata) fryzjerka Ewa. nie lodzcie sie takze ze inne 2 fryzjerki sa w porzadku, one scinaja tylko facetow i starsze panie.
lina159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:54   #26
gracja03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Sama sobie nie obetnę długich włosów więc poszłam właśnie" tam" i jestem koszmarnie nie zadowolona.
Są beznadziejnie pocieniowane,każda warstwa się oddziela,nie łączą się w żaden sposób,a jak przeczesałam włosy na drugą stronę to wisiały o wile dłuższe włosy.
Żałuję,że tam poszłam i straciłam tyle pieniędzy!Porażka.Po z tym jakaś sztywna atmosfera.
gracja03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 10:47   #27
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez gracja03 Pokaż wiadomość
Sama sobie nie obetnę długich włosów więc poszłam właśnie" tam" i jestem koszmarnie nie zadowolona.
Są beznadziejnie pocieniowane,każda warstwa się oddziela,nie łączą się w żaden sposób,a jak przeczesałam włosy na drugą stronę to wisiały o wile dłuższe włosy.
Żałuję,że tam poszłam i straciłam tyle pieniędzy!Porażka.Po z tym jakaś sztywna atmosfera.
a która Pani Cię ścinała?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 17:38   #28
gracja03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Daria
gracja03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:45   #29
Matyld13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Chodziłam kiedyś z synem do p. Darii i był b. zadowolony. Ma dość długie, kręcone włosy, z tendencją do puszenia się. Świetnie mu je przycinała, jednocześnie "zdejmując z objętości" tak, że pięknie sie kręcily, a nie prostowaly pod swoim ciężarem , nie tworząc jednocześnie "szopy". Niestety p. Darii już nie ma. Kto z pracujących tam teraz fryzjerów poradzilby sobie wg Was z jego włosami?
Wcześniej kilka razy obcinały go inne panie, robiąc wrażenie, że działają, a efekt był taki, jakby nic nie zrobiły. Tylko kasa poszła.
Matyld13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:55   #30
agata2706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Dla mnie totalna porażka. Według cennika mycie koloryzacja strzyżenie ful opcja. Co do mycia zastrzeżeń nie mam całkiem miły masaż ale masaż za 255zł Koloryzacja? Robiłam ombre czyli 2 kolory ale fryzjer doradził że górę mam zostawić swoją bo mam ładny naturalny ciemny kolor więc dlaczego płacę za dwie farby skoro położono mi jedną i to na połowie włosów? Po drugie z ciemnej wiśni po 5 myciach mam po prostu brzydką wyblakłą pozbawioną blasku wyrudziałą kitę farba spłukuje się w tempie ekspresowym. Czas na cięcie za taką cenę, z takim profesjonalistą i przy tak długich włosach myślałam że wyjdę jak gwiazda Hollywood'u że fryzjer zaszaleje że doradzi coś ekstra do kształtu mojej twarzy chciałam pójść na całość tym czasem polecił zwykłe cieniowanie które polegało na ścięciu końcówek MASZYNKĄ ELEKTRYCZNĄ! Nawet nie złapał nożyczek w ręce więc co z niego za fryzjer? I na koniec wymodelowanie za pomocą suszarki i szczotki czyli prostowanie.
Reasumując: Za taką cenę w mojej małej mieścince wyglądałabym naprawdę super a farbę miałabym nadal na włosach i do tego dałabym zarobić prawdziwemu fryzjerowi z powołania a nie z przypadku. Przereklamowany przez ludzi z kasą którzy chodzą tam co drugi dzień żeby utrzymać efekt a nie na tym rzecz polega. Sama nazwa i ceny do czegoś zobowiązują więc chyba szef powinien zastanowić się kogo przyjmuje na stanowisko i robić solidne testy przyszłych pracowników. Przyszłam z myślą że taki salon potrafi wyszłam z przekonaniem że owszem potrafi......spier...doli ć robotę.
agata2706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 15:56:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.