Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 18:03   #1621
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
troche za jasne to i tak sie nimi maziam bo po
Za naprawde smieszne pieniadze jesli porownac 1 miesiac uzytkowania 1 sampla!!! z 1 msc jakiegos porownywalnie dobrego fluidu.. no i pare skladnikow, nie trujemy sie.. CUUUDO

Mi probka z Lumiere skonczyla sie po 4 krotnym uzyciu..((
Jesli jest ktos z Wawy to moglabym chetnie wymienic sie probeczkami ..mam jeszcze 3 podklady z Lumiere i mnostwo probek ( glownie cieni) z Rhea.

PS jak dla mnie Rhea jest lepsza od Lumiere..Ladniej ( delikatniej) wyglada buzka..Zaznaczam ze delikatniej to nie znaczy ze mniej kryje bo ja akurat lubie mocne krycie ale jest jakby delikatniejsza "na wizji"...
chociaz jak tu ktoras wizazanka pisala "co skora to inne odczucie"...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 18:04   #1622
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja też przepadłam na amen w minerałach Codziennie nakładam minerałki a normalnie malowałam się góra 2 razy w tygodniu

Aguś ostatnio testuję meow dzięki kochanej Pastereczce Zadziwiające jest to że mam po nich długo mat.Krycie śliczne Co prawda mają drobinki ale nie robią mi lapmy jak edm.Aż w szoku jestem Chyba skuszę się jeszcze na jakieś próbasy

Moje próbaski buuf'd zmieniły status
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:14   #1623
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Mi probka z Lumiere skonczyla sie po 4 krotnym uzyciu..((
Ja co prawda uzywam paru próbek na zmiane, ale mi np. z MEOW w ogole ta probka sie nie konczy dodam ze codziennie sie smaruje i nie tylko jedna warstwe.. moze zalezy z jakiej firmy ile gram ma próbka.

Ja jestem zadowolona dziekuje Pastereczko
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:25   #1624
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ilość osób którym polecam minerały rośnie cieszę się że Wam pasują.
Mnie też się wydaje, że to zależy od firmy ile się zużywa. Z joppa sa bardziej kremwe jakby i więcej się ich nakłada na jeden raz ( w sensie więcej się zuzywa) niz edm a meow to jakies mikroskopijne ilości, można sobie dać zby duzo jak się nie wie. Z signature byłam tez zadowolona- prosto się wybiera, placi za przesyłkę a prbki w pojemniczkach podbne sa do edm same mineraly, moze troszkę (minimalnie) slabiej kryją. Beże są wyjątkowo naturalne. Mozna od nich raz zamowic probki bezpłatne.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:06   #1625
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ilość osób którym polecam minerały rośnie cieszę się że Wam pasują.
Mnie też się wydaje, że to zależy od firmy ile się zużywa. Z joppa sa bardziej kremwe jakby i więcej się ich nakłada na jeden raz ( w sensie więcej się zuzywa) niz edm a meow to jakies mikroskopijne ilości, można sobie dać zby duzo jak się nie wie. Z signature byłam tez zadowolona- prosto się wybiera, placi za przesyłkę a prbki w pojemniczkach podbne sa do edm same mineraly, moze troszkę (minimalnie) slabiej kryją. Beże są wyjątkowo naturalne. Mozna od nich raz zamowic probki bezpłatne.
Hmm dla mnie Signature mają słabiuteńkie krycie - porównałabym je do formuły o-glo z EDM. Nie mogłam się nadziwić, że nakładałam na twarz warstwa po wartwie i nic nie było widać.

Pastereczko dalej uwielbiasz formułę Soft z Joppa, czy znalazłaś jeszcze lepsze cudo? Ja się zastanawiam, czy mimo za ciemnego koloru nie wziąć pełnowymiarowego opakowania. Może latem będę stosować i udawać, że jestem opalona.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:29   #1626
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic właśnie lecą do nas pełnowymiarowe podkłady z joppa w formule soft Wzięłam go w ciemno po twojej recenzji bo była wyprzedaż Próbek też sporo wzięłam.Podkłady,róże,brą zery itp .Zaszalałam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 23:37   #1627
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmm dla mnie Signature mają słabiuteńkie krycie - porównałabym je do formuły o-glo z EDM. Nie mogłam się nadziwić, że nakładałam na twarz warstwa po wartwie i nic nie było widać.

Pastereczko dalej uwielbiasz formułę Soft z Joppa, czy znalazłaś jeszcze lepsze cudo? Ja się zastanawiam, czy mimo za ciemnego koloru nie wziąć pełnowymiarowego opakowania. Może latem będę stosować i udawać, że jestem opalona.
Ja mam simple radiance z joppa i jestem nadal zadowolona,-mam pełen wymiar, a przez Ciebie zamowilam jeszcze soft Buff'd wzięlam z maniactwa chyba. Z edm mam komplet i pozbywam się sukcesywnie drugiego. Z silk mam do mieszania i nawet nie zaczęłam. Signature leży w pudełku, meow też... no tyle dobrze, że obdarowałam kilka osób. Czekam na ten primer co i Ty i w zasadzie nie powinnam myśleć o minerałach, a cóż dopiero kupwac. Mam do odsprzedania mocno kryjący (havy) opalony kolor (light tan) z joppa i brązer (sunkissed), bo co firma to brązery brałam niby na lato... no ale coś za duże zapasy mi się zrobiły. Ty zdaje się brązerów nie używasz w nadmiarze
Brałaś z joppa tą morning dew frmułę- nigdzie indziej czegoś pdobnego nie widzialam wiec nawet probkę zamówiłam. Zresztą (joppa) się rózni od innych minerałów, zupełnie inny styl i mieszanki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 00:04   #1628
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic właśnie lecą do nas pełnowymiarowe podkłady z joppa w formule soft Wzięłam go w ciemno po twojej recenzji bo była wyprzedaż Próbek też sporo wzięłam.Podkłady,róże,brą zery itp .Zaszalałam
No to mam nadzieję, że będziesz zadowolona, bo inaczej wiadomo komu się oberwie.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja mam simple radiance z joppa i jestem nadal zadowolona,-mam pełen wymiar, a przez Ciebie zamowilam jeszcze soft Buff'd wzięlam z maniactwa chyba. Z edm mam komplet i pozbywam się sukcesywnie drugiego. Z silk mam do mieszania i nawet nie zaczęłam. Signature leży w pudełku, meow też... no tyle dobrze, że obdarowałam kilka osób. Czekam na ten primer co i Ty i w zasadzie nie powinnam myśleć o minerałach, a cóż dopiero kupwac. Mam do odsprzedania mocno kryjący (havy) opalony kolor (light tan) z joppa i brązer (sunkissed), bo co firma to brązery brałam niby na lato... no ale coś za duże zapasy mi się zrobiły. Ty zdaje się brązerów nie używasz w nadmiarze
Brałaś z joppa tą morning dew frmułę- nigdzie indziej czegoś pdobnego nie widzialam wiec nawet probkę zamówiłam. Zresztą (joppa) się rózni od innych minerałów, zupełnie inny styl i mieszanki
A ja myślałam, że Ty tak jak ja jesteś fanką soft coverage. Musiało mi się coś pokręcić.
Co do morning dew - dla mnie ta formuła była porażką jeszcze większą niż full coverage. Paskudnie odznaczała mi się na twarzy już po godzinie od aplikacji i do wieczora nie było tylko gorzej. I wcale nie zauważyłam, żeby był w tej formule brązer! Najjaśniejszy kolor Citrine wygląda na mnie jaśniej od najjaśniejszego odcienia w innych formułach (Lightest #2, Ginger).

Na chwilę obecną formuły podkładów z Joopa oceniam w takiej kolejności (od najlepszego):
  • soft coverage
  • simple radiance
  • full coverage
  • morning dew 2in1
Mimo wszystko dam jeszcze jedną szansę każdej z trzech ostatnich formuł. Możliwe, że np. danego dnia używając któregoś z podkładów zbyt niestarannie go nałożyłam, albo za krótko czekałam na wchłonięcie się kremu, itp.

Ogólnie marka Joppa bardzo mi odpowiada, ale sądzę że największym jej minusem jest wybór kolorów - za ciemne, za mały wybór, fotki nie najlepiej oddają kolory.

Zmobilizowałam się i spłodziłam przed chwilą do nich maila z zapytaniem czy planują wprowadzić nowe, jaśniejsze kolory. Zobaczymy co odpiszą, o ile w ogóle będzie odzew.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:59   #1629
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, nie wydaje Wam się, że czas najwyższy zrobić wątek minerałowy - wymiankowy???
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:14   #1630
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wydaje Wam się, że czas najwyższy zrobić wątek minerałowy - wymiankowy???
ja już czuję, że wymienię wszystkie gratisowe cienie z EDM z promocji świątecznej...

Nasze grono na razie jest niewielkie, ale może warto to zrobić na wymiankowym żeby można było wystawić przekupki? W jednym watku może się zrobić bałagan. Chyba, ze będziemy miały po 1 własnym poście edytowanym w razie potrzeby...?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:39   #1631
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja już czuję, że wymienię wszystkie gratisowe cienie z EDM z promocji świątecznej...
Mi te cienie też nie podeszły Wczoraj miałam zrobiony makijaż cieniem, który wcześniej sobie kupiłam na EDM i będąc w Douglasie usłyszałam komplement, że mam piękny makijaż oczu W tych sztucznych światłach musiał ten kolorem wygladać jeszcze lepiej

Te ze świątecznej kolekcji dla mnie nadają się super, żeby zrobić efekt podbitych oczu, strasznego zmęczenia itd.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 10:40   #1632
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Nasze grono na razie jest niewielkie, ale może warto to zrobić na wymiankowym żeby można było wystawić przekupki? W jednym watku może się zrobić bałagan. Chyba, ze będziemy miały po 1 własnym poście edytowanym w razie potrzeby...?
Widzi mi się osobny wątek już na nowym podforum (jeśli w ogóle powstanie). To by było coś jak na biochemii "mazidłowy - wymiankowy". Ponieważ krąg osób zainteresowanych jest zawężony i znamy się mniej więcej "z oczytania", to myślę, że obyłoby się bez ocen i innych restrykcji. Główną ideą mogłaby być wymiana próbek, a nie kosmetyków pełnowymiarowych.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:43
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:44   #1633
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Eno, śliczne są te cienie, i to razem dbre do mieszania na powiece.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:45   #1634
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mi te cienie też nie podeszły Wczoraj miałam zrobiony makijaż cieniem, który wcześniej sobie kupiłam na EDM i będąc w Douglasie usłyszałam komplement, że mam piękny makijaż oczu W tych sztucznych światłach musiał ten kolorem wygladać jeszcze lepiej

Te ze świątecznej kolekcji dla mnie nadają się super, żeby zrobić efekt podbitych oczu, strasznego zmęczenia itd.
e, nie jest tak źle, ja po prostu trzymam się brązów, bezy, złota na oczach. I to tylko mineralnych, bo z cieniami miałam niemiłe przygody.
A ta zieleń (christmas carol?) może być ładna, zwłacza że mistletoe z poprzedniej promocji bardzo mi się spodobała.
Silver bells to po prostu srebro, myslę że komus może pasować. Ten trzeci cień, sleigh ride na swatchach wyglądał na fiolet ze srebrem, dobrze mówię Mariola?
a jak Ci się podoba gratisowy róż?
i jakim cieniem byłas pomalowana w douglasie?


Lorri, masz rację. Skoro na biochemii się sprawdziło, sprawdzi się i u nas. Zwłaszcza że już uskuteczniałyśmy wysyłanie sobie próbek.
mam nadzieję, ze nowe podforum powstanie.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:47
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:53   #1635
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Widzi mi się osobny wątek już na nowym podforum (jeśli w ogóle powstanie). To by było coś jak na biochemii "mazidłowy - wymiankowy". Ponieważ krąg osób zainteresowanych jest zawężony i znamy się mniej więcej "z oczytania", to myślę, że obyłoby się bez ocen i innych restrykcji. Główną ideą mogłaby być wymiana próbek, a nie kosmetyków pełnowymiarowych.
Zgadzam się z Lorri, że coś na wzór wątku wymiankowego z mazideł byłoby najlepszym rozwiązaniem. Tam to bardzo dobrze funkcjonuje.
Ale uważam też, że nasze wymiany nie muszą sie ograniczać tylko do próbek. Ktoś ma nie trafione pełnowymiarowe opakowanie to też niech je sobie wymieni. Poza tym można też zrobić samemu odsypki do przetestowania.
Jak każda z nas zaznaczy czy wymienia oryginalną próbkę, czy odsypkę, czy też duże opakowanie to na pewno nie będzie nieporozumień.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:07   #1636
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale uważam też, że nasze wymiany nie muszą sie ograniczać tylko do próbek. Ktoś ma nie trafione pełnowymiarowe opakowanie to też niech je sobie wymieni. Poza tym można też zrobić samemu odsypki do przetestowania.
Jak każda z nas zaznaczy czy wymienia oryginalną próbkę, czy odsypkę, czy też duże opakowanie to na pewno nie będzie nieporozumień.
.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:51   #1637
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wydaje Wam się, że czas najwyższy zrobić wątek minerałowy - wymiankowy???
no własnie...juz chyba ze 2 razy to proponowalam ale cos za mała sile przebicia mam...
mam 4 probki Lumiere do wymianki ( chetnie wyprobowałabym "koty"a jeszcze czekam na mineraly z Joppa,EDM i Buff'd
Mam nadzieje ze jak je wszystkie otrzymamy to wtedy zacznie sie karuzela
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:58   #1638
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
e, nie jest tak źle, ja po prostu trzymam się brązów, bezy, złota na oczach. I to tylko mineralnych, bo z cieniami miałam niemiłe przygody.
A ta zieleń (christmas carol?) może być ładna, zwłacza że mistletoe z poprzedniej promocji bardzo mi się spodobała.
Silver bells to po prostu srebro, myslę że komus może pasować. Ten trzeci cień, sleigh ride na swatchach wyglądał na fiolet ze srebrem, dobrze mówię Mariola?
a jak Ci się podoba gratisowy róż?
i jakim cieniem byłas pomalowana w douglasie?


Lorri, masz rację. Skoro na biochemii się sprawdziło, sprawdzi się i u nas. Zwłaszcza że już uskuteczniałyśmy wysyłanie sobie próbek.
mam nadzieję, ze nowe podforum powstanie.
U mnie to srebro na oczach nie wyglada czysto srebrnie, a szaro/siono srebrnie Brzydko jednym słowem
Ten cień, którym zachwycali się w Douglasie to jest Starry Eyed - EDM
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:27   #1639
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
U mnie to srebro na oczach nie wyglada czysto srebrnie, a szaro/siono srebrnie Brzydko jednym słowem
Ten cień, którym zachwycali się w Douglasie to jest Starry Eyed - EDM
starry eyed do mnie leci.
a zachwycali się tym jak masz zrobione oko, a nie tylko czym
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 13:43   #1640
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a zachwycali się tym jak masz zrobione oko, a nie tylko czym
Właśnie Mariolo, sama jestem ciekawa jak pomalowałaś oczy. Cień faktycznie śliczny, ale ciemny. Jak dla mnie świetnie nadaje się do podkreślenia oczu kreseczkami. A Ty jak podkreśliłaś nim oczy?
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:14   #1641
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic spokojnie bicia nie będzie

Też jestem za wątkiem wymiankowym w stylu biochemii Też bym sie powymieniała

Cieni edm jeszcze nie próbowałam.Jakoś nie przepadam za sypkimi.Ciężko mi się nimi maluje.

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2009-01-11 o 14:15
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:38   #1642
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

z ciekawości obejrzalam nowy InStyle, bo zamieścili artykuł o minerałach.
Szlak mnie prawie trafił.
L'oreal, Artdeco, Maybelline.
I przykazania: pędzle tylko naturalne, syntetyki sobie nie poradzą i będzie nierowno; nie nakładaj minerałow placami , bo...oczywiście będzie nierowno (jakoś z korektorem świetnie mi idzie..); zawsze nakładaj kulistymi ruchami, inaczej będzie nierówno; tylko na sucho- jeśli nałożysz na mokro wyjdzie glina- a gliny nie rozprowadzisz równo.
ah, poza tym wypisując zalety oczywiście wymienili 100% naturalność i brak talku (np. l'oreal, prawda?).


więcej nie pamiętam, nie za zapłaciłam 3,90zł za dyletanctwo i propagowanie pseudominerałów.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:44   #1643
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wklej ten swój post pod prośbą o podforum. chociaz mnie to az tak nie dziwi i nie irytuje, bo skąd Polki (przeciętne w redakcji) mają o tym wiedzieć? Skoro dostaly za darmo produkty ww firm i opisy producentow. Nikt bezinteresownie nie bedzie promowal mineralów w gazetach. A co do pracy "redaktora" sie nie wypowiem, skoro w google nawet nie umie wpisac itd
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:51   #1644
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wklej ten swój post pod prośbą o podforum. chociaz mnie to az tak nie dziwi i nie irytuje, bo skąd Polki (przeciętne w redakcji) mają o tym wiedzieć? Skoro dostaly za darmo produkty ww firm i opisy producentow. Nikt bezinteresownie nie bedzie promowal mineralów w gazetach. A co do pracy "redaktora" sie nie wypowiem, skoro w google nawet nie umie wpisac itd

aż chyba do nich napiszę, podając linki.
Może nie jest to irytujące, ale rozczarowuje. Są 100 lat za wizażem :|

zamieściłam obszerny post
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:18   #1645
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z ciekawości obejrzalam nowy InStyle, bo zamieścili artykuł o minerałach.
Szlak mnie prawie trafił.
L'oreal, Artdeco, Maybelline.
I przykazania: pędzle tylko naturalne, syntetyki sobie nie poradzą i będzie nierowno; nie nakładaj minerałow placami , bo...oczywiście będzie nierowno (jakoś z korektorem świetnie mi idzie..); zawsze nakładaj kulistymi ruchami, inaczej będzie nierówno; tylko na sucho- jeśli nałożysz na mokro wyjdzie glina- a gliny nie rozprowadzisz równo.
ah, poza tym wypisując zalety oczywiście wymienili 100% naturalność i brak talku (np. l'oreal, prawda?).


więcej nie pamiętam, nie za zapłaciłam 3,90zł za dyletanctwo i propagowanie pseudominerałów.
Mogłabyś wrzucić skany albo fotki?

Wczoraj mój TŻ wspominał, że w Poradniku Domowym bodajże tez bylo o minerałach - ale tam był ciekawiej, bo pojechali po nich jak po łysej kobyle - a bo to lipa, a bo nieprawda że naturalne, ze kupa konserwantów i w ogóle diabeł ze święconą wodą by nie podszedł. Aż podeszłam do swego opakowania podkładu z EDM i zastanowiłam się, który składnik to konserwant, bo przecież nie mika albo tlenek tytanu? No ale jak taki Rimmel reklamuje się jako mineralny podkład to co się dziwić? W Polsce prawdziwych mineralnych kosmetyków nie ma, jak sobie z USA lub Kanady nie ściągniesz to nie dostaniesz. Że L'oreala nie wspomnę, bo dla mnie to w ogóle porażka roku...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:26   #1646
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie kupiłam jej, przeczytalam w empiku tylko.
Naskrobalam na szybko maila i zastanawiam się czy wysłać.
W ps. dopisalam to o poradiku domowym
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:29   #1647
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Az nie zdzierzylam i tez sie wpisalam na technicznym, moze to wzruszy wizazowa redakcje zeby zalozyc podforum i byc pionierami uswiadamiania w Polsce CZYM JEST KOSMETYK MINERALNY.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:34   #1648
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

z tego co pisze gabs poradnik domowy nas wyprzedził
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:49   #1649
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z tego co pisze gabs poradnik domowy nas wyprzedził
Ale z tego co wiem to tam nie było wyszczególnienia że to są pseudominerały, tylko było stwierdzenie że WSZYSTKIE minerały to granda i syf. Oj, przydałaby się potężna akcja pormocyjna...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:52   #1650
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ale z tego co wiem to tam nie było wyszczególnienia że to są pseudominerały, tylko było stwierdzenie że WSZYSTKIE minerały to granda i syf. Oj, przydałaby się potężna akcja pormocyjna...
myślę, ze można im wybaczyć uogólnienie. Na polskim rynku wszytskie "minerały" to granda i syf. Oprócz rhea. Ale oni o tym nie wiedzą.

napisałam maila do InStyle, jak mi odpowiedzą wrzucę wszytsko. Jeśli odpowiedzą.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.