Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 13:05   #1831
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

jak mi nie odpisze to sie poskarze:/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:25   #1832
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hmm mam pytanie bo nie moge znalezc odpowiedzi
Czytałam, ze trzeba codziennie odkazac pedzel, ale nie wyczytałam jak sie odkaza pedzel?
Bo niby codziennie trzeba to robic a co pare dni "kąpać" w szamponie

Ja sie wlasnie upackalam buff'd.. jestem oczarowana
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:31   #1833
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm mam pytanie bo nie moge znalezc odpowiedzi
Czytałam, ze trzeba codziennie odkazac pedzel, ale nie wyczytałam jak sie odkaza pedzel?
Bo niby codziennie trzeba to robic a co pare dni "kąpać" w szamponie

Ja sie wlasnie upackalam buff'd.. jestem oczarowana
Ja nie odkażam pędzli tylko je piorę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:33   #1834
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie macie racji z tym sprzedwacą z ebay. On sprzedaje kosmetyki i w jego lokalizacji nie ma obowiązku podawania skladu produktu. Nawet w Polsce 10 lat wstecz takiego obowiązku nie bylo w takim zakresie. Nie sprzedaje on na terytorium naszego kraju i nie obowiązują go nasze regulacje prawne w tym zakresie.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-15 o 14:14
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:57   #1835
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm mam pytanie bo nie moge znalezc odpowiedzi
Czytałam, ze trzeba codziennie odkazac pedzel, ale nie wyczytałam jak sie odkaza pedzel?
Bo niby codziennie trzeba to robic a co pare dni "kąpać" w szamponie

Ja sie wlasnie upackalam buff'd.. jestem oczarowana
Ja nie piorę pędzli codziennie, robię to co ok. 2 tygodnie
Po każdym użyciu odkażam je płynem specjalnie do tego przeznaczonym (Inglot, Sephora)
Spryskuję pędzel i potem wycieram go w chusteczkę, na flat topie nie ma "żółtego" sladu po podkładzie. Jestem zadowolona z niego.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:01   #1836
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja nie piorę pędzli codziennie, robię to co ok. 2 tygodnie
Po każdym użyciu odkażam je płynem specjalnie do tego przeznaczonym (Inglot, Sephora)
Spryskuję pędzel i potem wycieram go w chusteczkę, na flat topie nie ma "żółtego" sladu po podkładzie. Jestem zadowolona z niego.
Adusiadu a Ty masz z Inglota czy z Sephory? I który ewentualnie bardziej polecasz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:11   #1837
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm mam pytanie bo nie moge znalezc odpowiedzi
Czytałam, ze trzeba codziennie odkazac pedzel, ale nie wyczytałam jak sie odkaza pedzel?
Bo niby codziennie trzeba to robic a co pare dni "kąpać" w szamponie

Ja sie wlasnie upackalam buff'd.. jestem oczarowana
Jest wątek o odkażaniu i czyszczeniu pędzli - są specjalne płyny do tego profesjonalnych firm kosmetycznych lub dziewczyny używały takiego płynu jak pielęgniarki psikają na rękę przed zastrzykami. Sprawdź w wyszukiwarce, bo ja gdzieś ten temat "zgubiłam"...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie macie racji z tym sprzedwacą z ebay. On sprzedaje kosmetyki i w jego lokalizacji nie ma obowiązku podawania skladu produktu. Nawet w Polsce 10 lat wstecz takiego obowiązku nie bylo w takim zakresie. Nie sprzedaje on na terytorium naszego kraju i nie obowiązują go nasze rególacje prawne w tym zakresie.
Nie jestem tego szczerze mówiąc pewna, myślałam, że polskie prawo opiera się na światowych regulacjach w tej kwestii. Dla mnie to trochę dziwne, jak można nie podać składu? Równie dobrze producent mógłby władować ołów, wąglika i nawóz do kwiatków i nikt by o tym nie wiedział
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 14:18   #1838
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Adusiadu a Ty masz z Inglota czy z Sephory? I który ewentualnie bardziej polecasz?
Inglota mam, kosztował 15 zł za 150ml, Sephory kosztuje chyba 26zł i jest ze 2 razy mniejszy.
Podam Ci skład: Isopropyl alcohol, Water, Sodium cocoyl glutamate, Propylene Glycol, Diazolidynyl urea, Methylparaben i propyl paraben.

Wiem, sa konserwanty, ale na to samo wychodzi gdybym myła w szamponie pędzelek.

Ma alkoholowy zapach (trudno sie dziwic) ale momentalnie wietrzeje. Ja robię tak, że spryskuję flat topa dwa razy i wycieram w chusteczkę (tak jak wcieram podklad w skórę). Flat top robi się czysty (nie ma plamek po podkładzie czy różu) i rano jak uzywam pedzla jest wszystko z nim ok.
Inaczej robię z pędzlem do korektora - spryskuję raz chusteczkę i wycieram włosie pędzelka. Brud znika, włoski po wyschnięciu sa takie troszkę "sztywne" ale jak przejadę nim po dłoni to znów sa mieciutkie jak wczesniej.

Zapomniałam o jednej zalecie - schnie błyskawicznie

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-15 o 14:19 Powód: literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:26   #1839
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Nie jestem tego szczerze mówiąc pewna, myślałam, że polskie prawo opiera się na światowych regulacjach w tej kwestii. Dla mnie to trochę dziwne, jak można nie podać składu? Równie dobrze producent mógłby władować ołów, wąglika i nawóz do kwiatków i nikt by o tym nie wiedział
A ja jestem tego pewna. Nie ma światowych regulacji i prawa jedanakiego na całym świecie. Polskie prawo jest zgodne z prawem UE co też nie oznacza identyczności. Producent i sprzedawca w Polsce się do niego stosuje. A sprzedawca z Hongkongu nie, z awyjątkiem przypadku który tu nie ma miejsca.

A nie wiecie czy odkażacz milton (dla dzieci do zabawek itp) się nadaje do pędzli?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-15 o 14:28
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:38   #1840
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Do pedzli moze ale czy do twarzy? Ja tam wole wyprac tradycyjnie niz ten napsikany specyfik wcierac w twarz.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:42   #1841
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Do pedzli moze ale czy do twarzy? Ja tam wole wyprac tradycyjnie niz ten napsikany specyfik wcierac w twarz.
też rozważałam ten problem jakiś czas temu i doszłam do wniosku, że prane przynajmniej raz w tygodniu nie zrobiły mi krzywdy, więc na razie odpuszczam sobie płyny dezynfekujące.
Poza tym, dezynfekcja to nie sterylizacja, przetrwalniki i te sprawy, a wątpię czy na uczelni pozwolą mi używać aparatu Kocha do jałowienia pędzli
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 14:42   #1842
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

do pedzli oczywiscie, ja piore ale jak czytam to odkazanie to nie wiem czy dobrze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:52   #1843
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Inglota mam, kosztował 15 zł za 150ml, Sephory kosztuje chyba 26zł i jest ze 2 razy mniejszy.
Podam Ci skład: Isopropyl alcohol, Water, Sodium cocoyl glutamate, Propylene Glycol, Diazolidynyl urea, Methylparaben i propyl paraben.

Wiem, sa konserwanty, ale na to samo wychodzi gdybym myła w szamponie pędzelek.

Ma alkoholowy zapach (trudno sie dziwic) ale momentalnie wietrzeje. Ja robię tak, że spryskuję flat topa dwa razy i wycieram w chusteczkę (tak jak wcieram podklad w skórę). Flat top robi się czysty (nie ma plamek po podkładzie czy różu) i rano jak uzywam pedzla jest wszystko z nim ok.
Inaczej robię z pędzlem do korektora - spryskuję raz chusteczkę i wycieram włosie pędzelka. Brud znika, włoski po wyschnięciu sa takie troszkę "sztywne" ale jak przejadę nim po dłoni to znów sa mieciutkie jak wczesniej.

Zapomniałam o jednej zalecie - schnie błyskawicznie
Dzieki kochana za szczegółowy opis. Myślałam, że płyn jest droższy, ale za taką cenę to bankowo go kupię. Trochę mnie zaczyna irytować to codzienne pranie pędzli, zwłaszcza jak mam do umycia flat top i jeszcze 3-4 pędzelki do cieni.
Myjesz je tak jak niektóre dziewczyny z YT, tylko one używają płynu z MAC'a, a tego z kolei trudno mi dostać i trochę mi szkoda na niego kasy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:01   #1844
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzieki kochana za szczegółowy opis. Myślałam, że płyn jest droższy, ale za taką cenę to bankowo go kupię. Trochę mnie zaczyna irytować to codzienne pranie pędzli, zwłaszcza jak mam do umycia flat top i jeszcze 3-4 pędzelki do cieni.
Myjesz je tak jak niektóre dziewczyny z YT, tylko one używają płynu z MAC'a, a tego z kolei trudno mi dostać i trochę mi szkoda na niego kasy.
Nie ma sprawy, jestem Ci winna milion przysług
Nawet nie widziałam jak dziewczyny na YT myją pedzle, ale skoro robią to podobnie to dobrze sobie to wykombinowałam

To nie zastąpi prawdziwej kąpieli, ale na tydzień, do dwóch daje radę

pozdrawiam
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:03   #1845
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic robie to samo, co ty Codziennie popoludniu (rano nie ma czasu na takie zabiegi) myje Flat Top'a, pedzelek do korektora, pedzel do rozu, do cieni, szczoteczke do rozczesywania rzes i co tam jeszcze danego dnia uzylam
Dla mnie pedzle sa jak bielizna Przeciez nie wezme prysznica i nie zaloze tej samej, prawda?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:19   #1846
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Inglota mam, kosztował 15 zł za 150ml, Sephory kosztuje chyba 26zł i jest ze 2 razy mniejszy.
Podam Ci skład: Isopropyl alcohol, Water, Sodium cocoyl glutamate, Propylene Glycol, Diazolidynyl urea, Methylparaben i propyl paraben.

Wiem, sa konserwanty, ale na to samo wychodzi gdybym myła w szamponie pędzelek.

Ma alkoholowy zapach (trudno sie dziwic) ale momentalnie wietrzeje. Ja robię tak, że spryskuję flat topa dwa razy i wycieram w chusteczkę (tak jak wcieram podklad w skórę). Flat top robi się czysty (nie ma plamek po podkładzie czy różu) i rano jak uzywam pedzla jest wszystko z nim ok.
Inaczej robię z pędzlem do korektora - spryskuję raz chusteczkę i wycieram włosie pędzelka. Brud znika, włoski po wyschnięciu sa takie troszkę "sztywne" ale jak przejadę nim po dłoni to znów sa mieciutkie jak wczesniej.

Zapomniałam o jednej zalecie - schnie błyskawicznie
Właśnie o coś takiego mi chodziło A na jak długo wystarcza Ci ten z Inglota?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:24   #1847
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Właśnie o coś takiego mi chodziło A na jak długo wystarcza Ci ten z Inglota?
Szczerze mówiąc to mam go niedługo, więc nie powiem Ci na ile wystarcza, ale myslę, że przy dezynfekowaniu jakichś 4-5 pędzli codziennego użytku powinien starczyć na jakieś pół roku (totalnie strzelam, ale coś mi się tak wydaje) zwłaszcza, ze stosowałabyś go na przemian z myciem w szamponie.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:36   #1848
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzieki dziewczyny za informacje o pedzlach
Ja codziennie rossmanowskiego myje z szamponem.

Chyba sobie sprawie cos odkazajacego tym bardziej ze pracowalam w laboratorium to bym tylko poszla i poprosila
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:45   #1849
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to mam go niedługo, więc nie powiem Ci na ile wystarcza, ale myslę, że przy dezynfekowaniu jakichś 4-5 pędzli codziennego użytku powinien starczyć na jakieś pół roku (totalnie strzelam, ale coś mi się tak wydaje) zwłaszcza, ze stosowałabyś go na przemian z myciem w szamponie.
No tak, kąpać trzeba, ale czasami nie ma się czasu na cały rytuał mycia pędzli, a taki płyn to zastępcze rozwiązanie, w końcu lepiej go użyć niż żeby pędzel tak sobie leżał cały czas bez niczego Dziękuję za odpowiedź
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 15:50   #1850
Viktoria1990
Raczkowanie
 
Avatar Viktoria1990
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kupiłam ostatnio KOREKTOR W PŁYNIE TOUCH UP CONCEALER Z GOSHA ZIELONY I SZCZERZE MÓWIĄC ROZMAZUJE MI SIE NIE POKRYWA MOZE GO ZLE STOSUJE? MOZE KTORAS Z WAS GO UZYWA? PROSZE O PORADE JAK GO NAKLADAC??
Viktoria1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:07   #1851
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Viktoria1990 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio KOREKTOR W PŁYNIE TOUCH UP CONCEALER Z GOSHA ZIELONY I SZCZERZE MÓWIĄC ROZMAZUJE MI SIE NIE POKRYWA MOZE GO ZLE STOSUJE? MOZE KTORAS Z WAS GO UZYWA? PROSZE O PORADE JAK GO NAKLADAC??
Przeczytaj jeszcze raz tytuł wątku (cały tytuł).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:10   #1852
Viktoria1990
Raczkowanie
 
Avatar Viktoria1990
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Może ktos akurat uzywa tego korektoru :P
Viktoria1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:13   #1853
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Viktoria1990 Pokaż wiadomość
Może ktos akurat uzywa tego korektoru :P
Bardzo możliwe (chociaż wątpliwe), ale nie tego dotyczy ten wątek. Proponuję np. zadać to pytanie w wątku o kolorówce Gosh'a.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:17   #1854
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie macie racji z tym sprzedwacą z ebay. On sprzedaje kosmetyki i w jego lokalizacji nie ma obowiązku podawania skladu produktu. Nawet w Polsce 10 lat wstecz takiego obowiązku nie bylo w takim zakresie. Nie sprzedaje on na terytorium naszego kraju i nie obowiązują go nasze regulacje prawne w tym zakresie.

No nie wiem, np. w UE nie mozna sprzedawac absyntu z wysoka zawartoscia piolunu, a gdzies tam mozna (chyba w australii) co nie zmienia faktu ze nie mozna go wwiezc na teren unii.

Ale koles strasznie wymijajace odpowiedzi mi daje... irytuje mnie to.

poza tym aukcja byla wystawiona na brytyjskim ebay, wiec obowiazuje prawo europejskie imho.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:18
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:50   #1855
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
No nie wiem, np. w UE nie mozna sprzedawac absyntu z wysoka zawartoscia piolunu, a gdzies tam mozna (chyba w australii) co nie zmienia faktu ze nie mozna go wwiezc na teren unii.

Ale koles strasznie wymijajace odpowiedzi mi daje... irytuje mnie to.

poza tym aukcja byla wystawiona na brytyjskim ebay, wiec obowiazuje prawo europejskie imho.
Daj sprzedawcy ultimatum - albo Ci natychmiast podaje skład tych kosmetyków albo się spytasz ebaya, czy jego zachowanie jest zgodne z prawem.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:54   #1856
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

napisalam na razie ze to nielegalne. o tyle lepiej ze mi wystawil pozytywa;d (moj pierwszy komentarz, czy jak to tam jest)

wkurza mnie to

btw ten sklad cieni jak wg was sie prezentuje (podalam wczesniej)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:15   #1857
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

W sumie skład tych cieni nie jest typowy dla większości minerałków. Co prawda daleko mi do eksperta, ale jeżeli te cienie zawierają zarówno talk jak i glinkę to moim zdaniem mogą trochę podsuszać (muszę przyznać, że do tej pory nie widziałam cieni z tymi składnikami). No i pytanie co to za colorant i adhesive? Bo mi to nic nie mówi.


Dziękuję Frantic za opis pomadki. Ehh, to się nie skuszę, a miałam chrapkę. Kolory zachęcające były, no i cena. Jakoś nie uśmiecha mi się wydać 10 czy 12$ na totalnie niesprawdzoną rzecz, która być może wyląduje w koszu. Bo ceny w innych firmach to dość wysokie są.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-15 o 17:27 Powód: zapominalska sierota ze mnie;)
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:36   #1858
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
napisalam na razie ze to nielegalne. o tyle lepiej ze mi wystawil pozytywa;d (moj pierwszy komentarz, czy jak to tam jest)

wkurza mnie to

btw ten sklad cieni jak wg was sie prezentuje (podalam wczesniej)
Te cienie hmm... trochę niezbyt mi się widzi ten skład, musiałabym poszukać i sprawdzić kilka składników.
Oby wszystko się rozwiązało z tym sprzedawcą
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:39   #1859
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
W sumie skład tych cieni nie jest typowy dla większości minerałków. Co prawda daleko mi do eksperta, ale jeżeli te cienie zawierają zarówno talk jak i glinkę to moim zdaniem mogą trochę podsuszać (muszę przyznać, że do tej pory nie widziałam cieni z tymi składnikami). No i pytanie co to za colorant i adhesive? Bo mi to nic nie mówi.
Cienie jak cienie. Nazwy składników podane według nieznanych standardów, to chyba inwencja sprzedawcy. Colorant to pewnie jakiś pigment, ale pigmenty mogą być różne, niekoniecznie mineralne. Adhesive to domyślnie jakaś substancja zwiększająca przyczepność cieni, ale znowu nie wiadomo, jaka konkretnie. Rozwala mnie podejście sprzedawców na zasadzie: ja składu nie podam, bo to nieszkodliwe kosmetyki i żadna klienka się jeszcze nie skarżyła. Po kilku dniach używania cieni na talku mam gwarantowane zapalenie spojówek.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:53   #1860
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Niop, dokładnie. Muszę przestać wyrażać się skrótowo
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.