Sklep Dobrarada - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 14:27   #512
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

żeliki kolorowe od DR polecam ! resztę co wymienilas niewiem bo nie miałam
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:50   #513
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

a ja sie zastanawiam nad białymi żelami:
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...white-15g-15ml

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...rmula-15g-15ml
Którym Wam sie najlepiej pracuje i dlaczego?

Aha Bonder od DR jest serio taki zły? Bo nie wiem czy kupić
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...azowy-15g-15ml
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:12   #514
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Masked jest bardzo dobry.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:48   #515
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: żele Sklep Dobrarada

moje subiektywne odczucia
-masked rewelacyjne krycie ( chociaż mógłby być ciutke gestszy )
ogólna ocena b. dobry
-superbudujący -rewelacyjny żel. gęsty nie spływa uwielbiam go
-soft ( żel biały ) -klientki uwielbiaja go za naturalny kolor, a ja za to że zrobie nim 5 pazurów na raz i nic nie spływa, ( chociaz mógłby być jeszce ciutek bielszy ) no ale nie mozna mieć wszystkiego
-żel extreme -nie dla mnie za rzadki i kapryśny
-farbki akrylowe rewelacyjne kolory i krycie ( niestety nie potrafię malować , jestem antytalentem pod tym wzgledem )

ogólnie produkty super
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:44   #516
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

a czy sprawdza się połączenie tego żelu soft śmietanki i masked'a?
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:49   #517
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja też nie przepadam za Extreme white - trzeba trochę poćwiczyć, a ja niecierpliwa jestem
Jednofazówkę kupuj śmiało - mam uv i jest boska! Można łączyć z żelami z PB.
Budujący mam kler - dobry, ale robię po jednym pazurku i choć na kilkanaście sekund przymrażam. Ładnie się poziomuje, ale trzeba pazurka potrzymać trochę obróconego w dół.
Gloss - słyszałam, że lubi pękać. Mój nic, a nic - długo się błyszczy i nic nie odpryskuje.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 16:49   #518
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Oo.. to może zapytam tak: chcę się zaopatrzyć w żele i chciałabym takie coś skompletowac:
Bonder I-nails http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...azowy-15g-15ml
Builder I-nails http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...erbudujacy-15g
Soft White I-nails http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...rmula-15g-15ml
Cover Masked I-nails http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...d-kamuflaz-30g
Finish I-nails http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...owy-15ml-gloss

Czy takie połączenie się sprawdzi? A może polecacie jakieś inne żele od Doberka?
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:52   #519
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

To frencza do dobre połączenie. Ja zamiast bondera, jako pierwszą warstwę nakładam jednofazówkę.
Warto też kupić primer max i bond (dehydrator).
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:30   #520
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A czemu zamiast bondera jednofazówke? Nie sprawdził się? Jednofazóweczka lepsza bedzie?

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

a jakieś pędzelki ze sklepiku DR są godne polecenia? napewno EzFlow a jeszcze jakies ciutke tansze?
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 18:37   #521
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: żele Sklep Dobrarada

hmm...czyli co...podklad od doberka jest do bani???
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 19:50   #522
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Kto powiedział, że bazowy jest do bani? Po prostu wybrałam jednofazówkę, bo się czasem przydaje Ma po prostu wiele zastosowań.

Kasiia normalnie się zachowują Ja mam obecnie na budującym namalowany wzór, a pokryty jedynie glossem - trzyma się już ponad tydzień i nic nie odpryskuje.
Musisz pamiętać o tym, że farbka musi być sucha!!! zanim położysz na nią żel, bo inaczej klops.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:11   #523
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A tak przy okazji tej farbki i glossa od doberka zapytam - długo te farbki schną (mam też od doberka)? Bo nigdy ich nie używałam, a jutro bym chciała - jednak mam bardzo mało czasu na zrobienie paznokci, więc wolę się upewnić.

Jeszcze tego glossa nie używałam, ale przeraziło mnie, że śmierdzi jak mój liquid :P Mam nadzieję, że ten zapach nie utrzymuje się tak długo w powietrzu.

I znów zaopatrzyłam się w kolorowe żele Kupuję regularnie po 2-3, bo nie mam kasy na więcej. Szkoda, bo najchętniej wzięłabym je wszystkie! Kolorki są super, fajna konsystencja, bardzo ładnie się trzymają
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2009-12-08 o 21:13
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:42   #524
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Potwierdzam- kolorówka od Doberka świetna Mam tylko 3 kolorki i niestety fundusze na więcej nie pozwalają...
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 01:42   #525
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: żele Sklep Dobrarada

MiciaKicia, a po co Ci bonder, jak budujący mozna dać również jako warstwę podkłądową? Niepotrzebna strata kasy jak dla mnie. Dehydrator+primer w zupełności wystarczają

Pędzelki:
Mam do akrylu:
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ly-10-kolinsky kwestia przyzwyczajenia chyba, ale na początku to była dla mnie porażka naumieć się nim posługiwać :P Bardzo gruby, gęsto ubite włosie, przez co twardy. Jedyny minus jest taki, że jest pokryty jakąś srebrną farbą. Zostawiłam na noc, nasadziłam wilgotną od liquidu zatyczkę, i farba pobąblowała i ją teraz oskubuje za kazdym razem :P

Kocie języczki z obsadką odradzam... Mam dwa #4 i #6, rozczapierzają się strasznie, budowanie pazura to w ogole udręka jakaś, włosy wypadają i jeszcze rdzewieje :/

W tym się zakochałam - do lepienia kwiatków jest świetny, czubek łądnie się ukłąda, kłaczki nie wypadają.. Przyzwoity
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...zerwona-kuna-6

do żelu też mam te z obsadką, ale jakoś mi nie podchodzą, pierwszy jaki kupiłam w zestawie jakiś syntetyk tak mi się spodobał, że nie zamieniłabym na zaden inny

Kolorówka żelków OK, nic mi się z nimi nie działo
Kolorówka akrylków podobnie, musze tylko koniecznie wypróbować te akryle LAS VEGAS.. probował ktoś? Jakieś poglądowe fotki? Bym była wdzięczna

Farbki akrylowe bardzo fajne, czasem tylko się warzą, szczególnie te złote czy srebrne (z drobinkami takie błyszczące)

Jednofazówka zwykła jak i violet - dla mnie bomba, ale na zime, jednak w cieplejszych pomieszczeniach wole superbuildera
No i obowiązkowo wszystko w nowych pudełkach - warto w nie zainwestować

Z finishami zawsze miałam problem, ale ten dobrkowy nie zrobił mi jeszcze zdnych niespodzianek, pod warunkiem ze utwardzałam przynajmniej 2x po 120s i od razu nie pozwalałam macać pazurów, oliwka po 3-5minutach od wyjęcia z lampy.. Wszystkie się błyszczą jak pieskowi jajecka

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać

Coverów nei uzywałam, mam chyba z 5 na stanie,a klientki nieufne jeszcze :P chce wyprobowac jakiś gęsty white, co się do pyndzla nie przykleja (szukam odpowiednika PB white buildera) Polecicie jakiś doberkowy?
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:27   #526
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
Jednofazówka [...]violet - dla mnie bomba
A powiedz mi, czy te żele violet nie są czasem widoczne w ultrafiolecie (tak jak w przypadku lakierów uv chroniących przed żółknięciem)? Myślałam, żeby się w taki żeli zaopatrzyć, bo klientki często korzystają z solarium i byłby to strzał w 10kę, ale boję się tego świecenia.

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
ten dobrkowy nie zrobił mi jeszcze zdnych niespodzianek, pod warunkiem ze utwardzałam przynajmniej 2x po 120s i od razu nie pozwalałam macać pazurów, oliwka po 3-5minutach od wyjęcia z lampy.. Wszystkie się błyszczą jak pieskowi jajecka
Znaczy, dajesz 2 warstwy, tak?
Jeśli dasz wcześniej oliwkę, to matowieje? :/

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
Coverów nei uzywałam, mam chyba z 5 na stanie,a klientki nieufne jeszcze :P
Moje tez były nieufne, ale przekonałam :P Pokazałam zdjęcia paznokci bez z coverem i powiedziałam, że normalnie za pazurki z coverem biorę więcej pieniędzy, ale pierwszy raz/ dla stałych klientek w cenie zwykłego frencha. Jeśli wrócą niezadowolone, zrobimy na clearze. Wróciły... ale zachwycone - opowiadałay jakie to fajne, że pomalowały tylko odrost lakierem z brokatem czy czymś takim i nic nie było widać, bla bla bla...
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:41   #527
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Megali farbki nie mam od Doberka, ale wystarczy dotknąć delikatnie chusteczką i już widać, ale lepiej zaczekać te 10 minut. Zresztą najlepiej jak się całego secika maluje, to na każdym pazurku po fragmencie wzoru - szybciej zaschnie.

Glossa utwardzam 3 min (mam lampę na świecenie ciągłe i 180sek), po minucie oliweczka i git

Pędzelki do żelu mogę z czystym sumieniem polecić (pierwszy kupiłam jak Byliczka gdzieś pisała, że swietny). Ostatnio dokupiłam jeszcze nr4.
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...tor-kolinsky-6
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...tor-kolinsky-4

Kupiłam ostatatnio gąbeczki do przecierania żelu z pędzli, bo waciki bezpyłowe po 2-3 przetarciach zaczynały mi się rwać - te gąbeczki są super
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ywania-zelu-uv

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
A powiedz mi, czy te żele violet nie są czasem widoczne w ultrafiolecie (tak jak w przypadku lakierów uv chroniących przed żółknięciem)? Myślałam, żeby się w taki żeli zaopatrzyć, bo klientki często korzystają z solarium i byłby to strzał w 10kę, ale boję się tego świecenia.



Znaczy, dajesz 2 warstwy, tak?
Jeśli dasz wcześniej oliwkę, to matowieje? :/

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać



Moje tez były nieufne, ale przekonałam :P Pokazałam zdjęcia paznokci bez z coverem i powiedziałam, że normalnie za pazurki z coverem biorę więcej pieniędzy, ale pierwszy raz/ dla stałych klientek w cenie zwykłego frencha. Jeśli wrócą niezadowolone, zrobimy na clearze. Wróciły... ale zachwycone - opowiadałay jakie to fajne, że pomalowały tylko odrost lakierem z brokatem czy czymś takim i nic nie było widać, bla bla bla...
Megali glossa jak położysz dwie warstwy to na bank Ci płatami odejdzie. Wystarczy jedna cienka warstwa. Disarrays chyba chodziło o to, że go dwa razy utwardza po 2 minuty. Przed położeniem drugiej warstwy glossa musiałabyś pierwszą zmatowić - a to bez sensu.

Co do jednofazówki violet - mam i polecam! Jak się wpatrzysz, to faktycznie leciuteńki fioletowy odcień pozostawia, ale nie ma efektu odblasku. Jest bardziej neutralny. Myślę, ze przy klientakch korzystających z solarium byłby idealny.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:56   #528
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Glossa utwardzam 3 min (mam lampę na świecenie ciągłe i 180sek), po minucie oliweczka i git

Megali glossa jak położysz dwie warstwy to na bank Ci płatami odejdzie. Wystarczy jedna cienka warstwa. Disarrays chyba chodziło o to, że go dwa razy utwardza po 2 minuty. Przed położeniem drugiej warstwy glossa musiałabyś pierwszą zmatowić - a to bez sensu.

Co do jednofazówki violet - mam i polecam! Jak się wpatrzysz, to faktycznie leciuteńki fioletowy odcień pozostawia, ale nie ma efektu odblasku. Jest bardziej neutralny. Myślę, ze przy klientakch korzystających z solarium byłby idealny.
No właśnie zdziwiło mnie to podwójne utwardzanie, stąd taki wniosek Z glossem (wstyd się przyznać) miałam do czynienia aż 2 razy, więc ciemna masa jestem. Pracuję na jednofazówkach, więc nie stosowałam.

A mam jeszcze takie pytanie techniczne - jesli chcę pokryć glossem akryl, a jest juz wypolerowany, to muszę go matowić pilnikiem czy wystarczy jak przejadę ostrym gumowym blokiem polerskim?

W takim razie kupię ten violet


Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
No i obowiązkowo wszystko w nowych pudełkach - warto w nie zainwestować
Możesz rozwinąć ten temat?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2009-12-09 o 10:55
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:21   #529
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: żele Sklep Dobrarada

nowe pudelka z se4ri black-line, lub silwer- line
są poprostu bardziej eleganckie, świetnie się prezentują, a klientki zwracają na to uwagę
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 15:24   #530
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Zabijcie mnie, bo się nie znam :P te pudełka można jakoś kupić osobno, dopłacić czy jak? czy to już taki gratis do żelu
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2009-12-09 o 15:29
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:44   #531
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Kupuje się żel w ładniejszym pudełku Te w białych pojemniczkach i te z serii black line to to samo, tylko za black line płacisz parę zł więcej za opakowanie.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:47   #532
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Mhm... Takie buty Nie kupowałam nic z tej serii.

Jedynie kupowałam maskeda, który na zdjęciu ma taki sliczny sloiczek, a dodatałam w zwykłym białym. Jakież było moje zdziwienie I tak go porozdzialałam do kilku innych, bo mieszalam kolory, więc bez różnicy

A co myślicie o żelach silikonowych od doberka? Jakoś nie mogę się przekonać do tych żeli, ale może warto spróbować?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:51   #533
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Nie miałam
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 01:49   #534
aga_k_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Hej,czy mogę łączyć żele od Dobrej Rady z żelami z Sun Flower'a ? Kończy mi się clear i tak sobię myślę czy aby nie zamówić go u Dobrej Rady....
aga_k_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 02:19   #535
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Po kolei, bo się pogubie :P

Szczerze mówiac to nie wiem czy żele violet się świecą, bo wszystkie nabłyszczacze jakie miałam świeciły się w UV, a jednofazówką nie nabłyszczałam

Oczywiście nabłyszczam raz, ale kaze łapki dłużej trzymać w lampie, wtedy nie mam niespodzianek z matowymi kciukami :P Oliwke daje po kilku minutach od wyjęcia łapek z lampy, kiedyś dawałam od razu a pazury przestawały się błyszczeć.... Jakoś nie wierzyłam, że to przez oliwkę, ale jak się okazało to to właśnie była przyczyna

Co do opakowań żeli z serii Black Line (bo te właśnie zachwalam) to nie chodzi o to, że są ładniejsze dla klientek.. oczywiście że ładniejsze są, ale dla mnie ważniejsze było to, że mają dobrą zakrętke, nic nie bąbluje, nic się nie wylewa, słoiczek nie jest ulepiony żelem jak w przypadku żelków w zwykłych opakowaniach. Pudełeczka Black Line są stabilne, dłużej utrzymują temperaturę, jeśli żelki w lato wstawiamy do lodówki, czy zimą do ciepłej wody

Masm jakiś jeden żelik silikonowy od doberka - nie widze dla niego zastosowania :P wle standardowe żelki nawet do utwardzania naturalków. Dodatkowo zbaboliłam, bo kupiłam ten żel w jakimś dziwnym kolorze, taki przezroczysty, ale różowy. Miałam problem z 1 pazurkiem, bo przy sciąganiu ostatnich żelków zagapiłam się w TV i przepiłowałam sobie soczyście płytkę na fakjulcu .. piekna onycholiza na pazurku.. Postanowiłam go przyciąć na maxa i pokryć tym silikonkiem, nastepnie pomalować pazury na jakiś delikatny polprzezroczysty kolorek. Okazało się, że zdecydować się musiałam na krwistą czerwień, bo spod bladego lakieru było widać pazura w koloze żywego mięcha... Tak mi owy silikonowy żel "podkreślił" kolor przepiłowanej płytki hihi.

Co do łączenia z SF... Nic z SF nie przypadło mi do gustu, jedynie jednofazówka.. a łączę ją ze wszystkim, również z żelkami doberkowymi i poki co jest wszystko dżi
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 08:52   #536
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Dis to ja chcę iś na kurs do Ciebie z używania pudełek, bo u mnie nawet black line są ożelowane

a jak to się zrobiła onycholiza po przepiłowaniu płytki?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 08:56   #537
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

U mnie nawet z PB muszę przecierać z żelu A staram się ostrożnie nabierać
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 08:59   #538
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A moje nie są pożelowane. Bo po każdym razie je czyszczę Aczkolwiek jak raz mi się przez przypadek żel odwócił dnem do góry.... oj tragedia!
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 09:01   #539
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

U mnie też nie są pożelowane - po każdym użyciu je przecieram Chyba bym oszalałam, gdybym miała w koszyczku zapaskudzone słoiki
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 09:06   #540
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Hehe, no ja właśnie wczoraj się zebrałam i czyściłam wszystko po tym żelu. Chyba z miesiąc to trwało :P Nie uzywałam połowy sprzętu, bo wszystko było lepkie. Ale teraz leżą sobie wszyciutkie sprzęciki w kuferku, czyściutko i pionowo :P więc sie nie martwię, że znów się coś zapaskudzi.

Ale fakt faktem, z tych białych pojemniczków od doberka łatwo się żel wylewa. Jeśli się o niego nie dba, to efekty moga być nieciekawe :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.