Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 20:27   #2881
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a wklejałas gdzies makijaz w nim? bo ciekawi mnie kolor
Nie wklejałam. Sam proszek jest lekko żółtawy, ale tak delikatnie.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 00:48   #2882
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy ma któraś z was porównanie Medium Warm oraz Medium Golden w formułach VV i FF? ciekawi mnie ich różnica jak wypadają kolorystycznie w tych dwóch formułach...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 06:52   #2883
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z was porównanie Medium Warm oraz Medium Golden w formułach VV i FF? ciekawi mnie ich różnica jak wypadają kolorystycznie w tych dwóch formułach...

Zerknij tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305857&page=91 brakuje tylko Medium Golden VV .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:09   #2884
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja jeszcze chcialam zapytac czy w tych neutralach i warmach to sa jakies rozowe lub czerwone tony bo tak mysle ze moze zamowic tylko goldeny i neutrale moze, te warmy jakies pomaranczowe mi sie wydaja
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:11   #2885
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wydaje mi sie ze miedzy neutralamni a goldenami bedzie spora roznica... bo goldeny maja zlote i zolte podtony a z tego co wiem neutralne nie posiadaja podtonow Najlepiej dobierac podklad po kolor szyjki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:18   #2886
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze miedzy neutralamni a goldenami bedzie spora roznica... bo goldeny maja zlote i zolte podtony a z tego co wiem neutralne nie posiadaja podtonow Najlepiej dobierac podklad po kolor szyjki
czyli goldeny powinny byc dobre jak mam zolto oliwkowa cere? a te neutrale to sie dopasowuja moze do karnacji bo z edm mialam jeden light neutral chyba i nawet dobrze sie dopasowal
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:20   #2887
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nie wiem jak neutrale bo nie mialam z nimi do czynienia, zalezy tez na jakim poziomie jestes. Ale po avku sadze, ze masz dosyc ciemna karnacje?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 08:28   #2888
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no na avku jestem troche opalona, ogolnie mam troche jasniejsza cere tak moze o 2 tony od zdjecia jak nie jestem opalona, ale teraz po kuracji kwasowej mam twarz w ogole bielsza od szyi i calego ciala ale ogolnie to mam sniada cere
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:12   #2889
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:21   #2890
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305857&page=91 brakuje tylko Medium Golden VV .
grazkako widziałamTwoje swatche, widzę,że masz light medium warm i golden w formule cashmere, na zdjęciu wyglądają podobnie, a czy na żywo odcień light medium golden (C)jest mniej pomarańczowy od light medium warm(C), bardziej żółtawy?

Chciałabym w końcu zamówić biga i chyba jednak po wielu testach odcieni najlepiej pasuje mi z lumiere light medium warm w formule cashmere(choć słabo kryje,ale wolę to od maski),ale idealnie byłoby gdyby był bardziej żółty niż pomarańczowy.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:42   #2891
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli to będzie podpadało pod "zaśmiecanie", ale chciałam zakupić sobie 2 podkłady z Lumiere i próbuję analizowac na wszystkie strony.

Wiadomo, że względu koszty byłoby znacznie lepiej w nieco więcej osób, dlatego też chciałam zupełnie nienachalnie i hipotetycznie podpytać, czy znaleźliby się chętni. Powyżej $150 przesyłka jest darmowa z Lumiere, więc koszt wynosiłby:
cena produktu ze strony Lumiere (również z odliczonymi zniżkami, jeśli jakiekolwiek będą, czyli np. podkład xxl za $14) + najtańsza przesyłka w Polsce.

Dodatkowo chętnie oddałabym przysługujący pakiet 5 próbek za 1 cent.

Zaznaczam, że nie organizuję tu sprzedaży (nie mam takiego prawa ani zamiarów), nie przyjmuję tu żadnych zamówień (proszę więc nie pisać PW w tej sprawie) i nie będę reklamować linku z Allegro, jeśli takową aukcję bym uruchomiła (bo chyba innej opcji niż Allegro nie ma).
Mój nick na allegro jest zupełnie inny, więc proszę nie odbierać tego postu jako zawoalowanej reklamy, chciałam tylko z lekka się rozeznać, czy jest sens w ogóle wystawiania aukcji. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek opinie.

A bylaby mozliwosc zamowienia rozy czy tylko podklady?

Ja chcialabym podklad i roz.
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 10:00   #2892
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Weźcie pod uwagę, że mogą Wam Vat doliczyć, a wtedy już tak różowo nie będzie
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:21   #2893
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
grazkako widziałamTwoje swatche, widzę,że masz light medium warm i golden w formule cashmere, na zdjęciu wyglądają podobnie, a czy na żywo odcień light medium golden (C)jest mniej pomarańczowy od light medium warm(C), bardziej żółtawy?

Chciałabym w końcu zamówić biga i chyba jednak po wielu testach odcieni najlepiej pasuje mi z lumiere light medium warm w formule cashmere(choć słabo kryje,ale wolę to od maski),ale idealnie byłoby gdyby był bardziej żółty niż pomarańczowy.
Widzisz dziwna dla mnie sprawa - Light Medium warm jest bardziej żółty od Light Medium golden ( w formule C) . Golden ma leciutkie pomarańczowe podtony . Nie wiem czy coś się przy pakowaniu nie zamieszało .... Zerknę jeszcze raz na te prochy po południu i potwierdzę .Wprowadzam nową pielęgnacje i zmuszona byłam odłożyć na chwilkę testy minerałów .

SPROSTOWANIE mam nadzieję , że jeszcze nie zamówiłąś .


alunialunia zaraz jak wróciłam do domu zrobiłam paski na szyi i co widzę : LM warm C jest bardziej w pomarańczowy i bardziej żywy, LM golden C jest mniej intensywny ale tak wyraźnie jak Cream Lucy Minerals napewno nie idzie w żłóty jest to taki bardziej zgaszony odcień wygląda , że dla mnie bedzie dobry bo na szyji prawie go nie widzę . Uff jak to trudno opisać te niuanse .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:55
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:34   #2894
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Widzisz dziwna dla mnie sprawa - Light Medium warm jest bardziej żółty od Light Medium golden ( w formule C) . Golden ma leciutkie pomarańczowe podtony . Nie wiem czy coś się przy pakowaniu nie zamieszało .... Zerknę jeszcze raz na te prochy po południu i potwierdzę .Wprowadzam nową pielęgnacje i zmuszona byłam odłożyć na chwilkę testy minerałów .

no tak byłoby zbyt pięknie to rzeczywiście dziwne,myślałam, że goldeny są mniej pomarańczowe, to raczej zdecyduję się na biga z warm, nie będę ryzykować, bo chciałam brać w ciemno light medium golden C
dzięki
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:54   #2895
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A na mnie warm był rózowawy Goldeny są idealne.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:04   #2896
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
A na mnie warm był rózowawy Goldeny są idealne.

A w jakiej formule miałaś i jaki stopień jasności?
bo na mnie light warm VV i FF też był różowawy, light medium warm w VV i FF już mniej, a w Cashmere pod pomarańcz podchodzi, ja niestety nie widzę na poziomie light medium róznicy (VV, FF)między golden a warm,za mało żółty jest ten golden przynajmniej na mnie.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:13   #2897
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Miałam FF, fair warm
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:58   #2898
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

alunialunia edytowałam poprzedni mój post i tam dopisałam popołudniowe spostrzeżenia by nie wprowadzić kogoś w błąd poczytaj koniecznie .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:18   #2899
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Moje wnioski o dwóch posiadanych podkładach:

Po Light Golden Cashmere mam twarz z takim zdrowym błyskiem (uwielbiam to), widziałam też niekiedy drobinki takie mini. Lekko przyciemnia mi twarz.

Po Fair Golden Luminesse twarz mam raczej matową, ale rozświetloną (nie wiem jak to opisać). Trochę wybiela mi twarz.


Powtórzę raz jeszcze, że cerę mam mieszaną, suche przeważnie policzki, cera naczynkowa. W strefie "T" chyba najbardziej błyszczy mi się czoło, na drugim miejscu nos (który też łatwo się przesusza :/).


A Alima5 pisała kiedyś, że po Cashmere ma bardziej rozświetlający efekt. U mnie też to się sprawdziło, bo wolę taki zdrowy glow w sumie, niż mat, ale rozświetlenie. Nie mniej jednak będę używała obydwu, przez późną jesień i zimę ten Fair się nada, na wiosnę już raczej nie.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 17:17   #2900
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
A w jakiej formule miałaś i jaki stopień jasności?
bo na mnie light warm VV i FF też był różowawy, light medium warm w VV i FF już mniej, a w Cashmere pod pomarańcz podchodzi, ja niestety nie widzę na poziomie light medium róznicy (VV, FF)między golden a warm,za mało żółty jest ten golden przynajmniej na mnie.
To u mnie inaczej.
Różu nie widzę ani w Warmach, ani w Goldenach.
Light Medium Golden zrobił mi efekt Chinki na twarzy, natomiast Light Medium Warm daje żółtawo-słoneczny efekt i wg mnie jest subtelniejszy i jaśniejszy troszkę od Light Medium Golden. Mówię o formule VV.

Ale raczej nawet ten Light Medium Warm mi nie do końca odpowiada na razie - dopiero dostałam próbkę i raz miałam go na sobie.

Wniosek z tego taki, że każda cera jest inna i ten sam kolor, w tej samej formule może dać zupełnie inny efekt u dwóch osób.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
Pamiętaj, że z reguły wszystkie kolory w FF są lekko bledsze od pozostałych formuł.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze chcialam zapytac czy w tych neutralach i warmach to sa jakies rozowe lub czerwone tony bo tak mysle ze moze zamowic tylko goldeny i neutrale moze, te warmy jakies pomaranczowe mi sie wydaja
W Light i Light Medium Neutral nie widzę nic czerwonego ani pomarańczowego, ani różowego.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
no na avku jestem troche opalona, ogolnie mam troche jasniejsza cere tak moze o 2 tony od zdjecia jak nie jestem opalona, ale teraz po kuracji kwasowej mam twarz w ogole bielsza od szyi i calego ciala ale ogolnie to mam sniada cere
Taki masz typ urody? http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-87-78.html

To jest typ urody Medium Deep Golden podany jako przykład.

A tu Medium Deep Neutral. Cera pani na zdjęciu jaśniejsza od poprzedniej, ale też ciemnawa: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-79-77.html

A tu ton jaśniejszy Medium Neutral: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-78-77.html

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
Najlepiej zamówi kilka próbek i będziesz miała porównanie. Ja za pierwszym razem wzięłam chyba 10

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-10-22 o 17:15
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 18:07   #2901
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
Obiecane Fair Neutral i Light Cool są już w drodze do Ciebie. Odcień z tego co widzę chyba będzie za jasny, ale może pomogą Ci przynajmniej wykluczyć/potwierdzić wybór neutral/cool
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 18:14   #2902
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

obiektywna dziekuje
no własnie nigdy nie brałam pod uwage kategori cool a moze to ona dobra bedzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 22:23   #2903
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

W Light i Light Medium Neutral nie widzę nic czerwonego ani pomarańczowego, ani różowego.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



Taki masz typ urody? http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-87-78.html

To jest typ urody Medium Deep Golden podany jako przykład.

A tu Medium Deep Neutral. Cera pani na zdjęciu jaśniejsza od poprzedniej, ale też ciemnawa: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-79-77.html

A tu ton jaśniejszy Medium Neutral: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-78-77.html[COLOR="Silver"]
ten medium deep golden bardzo podobny do olive medium z edm to taka jestem w lecie teraz troche jasniejsza wiec pewnie medium beda na mnie dobre ? to wezme probki medium i light mediumdzieki za wszystkie info
edit wyczytalam ze mediumy sa nawet jasne to wezme tez medium deep

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-10-23 o 10:35
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 09:05   #2904
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Widzisz dziwna dla mnie sprawa - Light Medium warm jest bardziej żółty od Light Medium golden ( w formule C) . Golden ma leciutkie pomarańczowe podtony . Nie wiem czy coś się przy pakowaniu nie zamieszało .... Zerknę jeszcze raz na te prochy po południu i potwierdzę .Wprowadzam nową pielęgnacje i zmuszona byłam odłożyć na chwilkę testy minerałów .

SPROSTOWANIE mam nadzieję , że jeszcze nie zamówiłąś .


alunialunia zaraz jak wróciłam do domu zrobiłam paski na szyi i co widzę : LM warm C jest bardziej w pomarańczowy i bardziej żywy, LM golden C jest mniej intensywny ale tak wyraźnie jak Cream Lucy Minerals napewno nie idzie w żłóty jest to taki bardziej zgaszony odcień wygląda , że dla mnie bedzie dobry bo na szyji prawie go nie widzę . Uff jak to trudno opisać te niuanse .
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
alunialunia edytowałam poprzedni mój post i tam dopisałam popołudniowe spostrzeżenia by nie wprowadzić kogoś w błąd poczytaj koniecznie .

nie, jeszcze nie zamówiłam
właśnie liczyłam na to,że ten golden będzię trochę bardziej stonowany,mniej pomarańczowy, w takim razie wezmę go
dziękuję Ci baardzo za szczegółowy opis i fatygę


Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
To u mnie inaczej.
Różu nie widzę ani w Warmach, ani w Goldenach.
Light Medium Golden zrobił mi efekt Chinki na twarzy, natomiast Light Medium Warm daje żółtawo-słoneczny efekt i wg mnie jest subtelniejszy i jaśniejszy troszkę od Light Medium Golden. Mówię o formule VV.

Ale raczej nawet ten Light Medium Warm mi nie do końca odpowiada na razie - dopiero dostałam próbkę i raz miałam go na sobie.

Wniosek z tego taki, że każda cera jest inna i ten sam kolor, w tej samej formule może dać zupełnie inny efekt u dwóch osób.

To rzeczywiście chyba na każdej cerze inaczej wyglądają dane odcienie.
U mnie light medium golden vv jest po prostu biały, bez cienia żółci,chociaż na ręce wygląda na ciemniejszy, nie wiem czy mi jaśnieją na twarzy te podkłady light medium warm jest też biały, ale na dworze różowe tony z niego wychodzą, a cerę mam jasną,ale o żółtawym kolorycie(resztki opalenizny). Medium neutral ładnie się wtopił w naturalny odcień skóry, ale w light medium warm cashmere wyglądam "żywiej"chociaż mógłby być odrobinę mniej pomarańczowy ,
dlatego w ciemno wezmę light med.golden C, odcienie w cashmere faktycznie są trochę ciemniejsze
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 09:42   #2905
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305857&page=91 brakuje tylko Medium Golden VV .

Dziękuję
dodam kawałeczek twarzy i szyi może coś pomoże latem miałam cerę jak na 1 i 2 zdjęciu teraz jestem może ton lub dwa jaśniejsza... coś podobnego jak na 3 zdjęciu w jaką kategorię mam celować? bo już sama nie wiem dodam że nie chcę nic pomarańczowego ani różowego...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2010-10-23 o 09:48
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 10:05   #2906
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
dodam kawałeczek twarzy i szyi może coś pomoże latem miałam cerę jak na 1 i 2 zdjęciu teraz jestem może ton lub dwa jaśniejsza... coś podobnego jak na 3 zdjęciu w jaką kategorię mam celować? bo już sama nie wiem dodam że nie chcę nic pomarańczowego ani różowego...
ja bym celowała w goldeny i warmy, poziom light medium, bo twarz masz trochę jaśniejszą,na 3 zdj. szyję masz gdzieś na poziomie medium, podobnie wygląda odcień medium warm, jeżeli nie chcesz nic różowego i pomarańczowego to na pewno nie cool i beige, który jest bardzo pomarańczowy
a o jakiej formule myślisz?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 11:06   #2907
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cześć Dziewczyny!

właśnie się pomalowałam Lumiere Medium Beige 2.3 Veena Velet, kolor nawet ok, chociaż mógłby byś trochę ciemniejszy (szukam koloru trochę ciemniejszego niż Light z Lucy Minerals) ale chciałabym się zapytać czy są jeszcze inne formuły? dla mnie VV ma za małe krycie, niestety teraz przechodzę przez "minerałowe oczyszczanie"

i jeszcze chciałam się zapytać do czego służy czerwony/różowy korektor - Salmon?

Edytowane przez Smarfetka
Czas edycji: 2010-10-23 o 11:45
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 11:51   #2908
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

chyba FF formuła jest najbardziej kryjąca
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:16   #2909
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tak jak napisała Mini1991 formuła Flawless Face jest bardziej kryjąca, ale Medium Beige 2.3 w FF będzie nieco jaśniejszy od formuły Veena Velvet, więc jeśli dla Ciebie VV była za jasna, to FF nie przysłuży Ci się raczej...

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
i jeszcze chciałam się zapytać do czego służy czerwony/różowy korektor - Salmon?
tak jak przykładowo Mint z założenia zakrywa zaczerwienienia, tak Salmon zakrywa zaniebieszczenia Podobno dobrze się sprawdza (i takie jedno z jego przeznaczeń) przy maskowaniu sińców pod oczami.

Na zdjęciu od lewej korektory: Sunflower, Salmon, Blue, Mint Green


Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:26
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:48   #2910
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
dodam kawałeczek twarzy i szyi może coś pomoże latem miałam cerę jak na 1 i 2 zdjęciu teraz jestem może ton lub dwa jaśniejsza... coś podobnego jak na 3 zdjęciu w jaką kategorię mam celować? bo już sama nie wiem dodam że nie chcę nic pomarańczowego ani różowego...

A ja bym po tym ostatnim zdjęciu chyba w beige celowała, bo wydajesz się tam być brzoskwiniowa... Może warm też przypasować, taki morelowy.

EDIT: przyglądam się od dłuższego czasu i chyba jednak warm, niż beige. Tylko, że na niektórych warmy mają jakieś "dziwne" tony, więc możesz też spróbować goldenów. Na pierwszych zdjęciach cerę masz brązową, więc goldeny byłyby za żółte.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:54
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.