Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 12:44   #3901
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny no widzisz jaka ja jestem i na domiar tego grzebalam w samych odzywkach ale widze ze sie oplacala
a tak na powaznie nad maska musze grubiej pomyslec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:46   #3902
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada, dziękuję
stan włosków jest bardzo dobry, bardzo mocno się błyszczą. W tym szarym to się jakies takie wydawały troszkę zmęczone. Kolor poprawiony A długosc to cały czas nadrabia

Co do pracy, hmm.. bardzo fajny pomysł taką kawiarnie prowadzic i pyszny. Wierze, za tesknisz za tym. Na pewno kiedys jeszcze do tego wrócisz

kotka, nie wiem co to jest platanie sie włosów, moze dlatego ze nigdy nie miałam bardzo długich, choc kiedys miałam do pasa, ale czarne i nie pamietam,zebym miałą kłopot z rozczesywaniem.. Co prawda jak miałam po dkeolorze i po paru rozjasnianiach pod rzad, to troche musziałam rozplatywac, ale nie pamietam tego jako jakiegos dramatu. Jak mnie cos irytowało, to był to ogolny wyglad włosów, które sie puszyły a suche koncowki sterczały w kazda stronę. Ale biovax i absolut sobie z tym poradziły. W tamtym czasie nie stosowałm nic innego.

bunny, no własnie, nie ma zadnego podziłau. Pisza tylko, ze nakłądac na całosc co 4 tygodnie, bo tworza się 1cm odrosty.. hehe, chociaz to farba zmywalna Tylko jak ta woda bede traktowac co 4 tygodnie włosy po całosci, to nie zniszcza mi się bardziej niz po zwykłej farbie?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:48
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:54   #3903
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja myje OMO, a potem nakładam maske ale skalp myje 2 razy szamponem... i troche tą metode OMO zmieniam bo najpierw plucze woda,potem nakladam ten balsam z ms.potters na konce, myje skalp płucze potem znowu myje skalp plucze i nakładam maske... a szamponu używam joanna rzepa... a ten j&j plącze wlosy? bo ja mam z tym najwiekszy problem i przez to je wyrywam przy czesaniu...
Mhm, ja metody omo nie stosuję. A co do J&J to według mnie on nie plącze włosów. Tyle, że ja mam 3 razy krótsze włoski niż Twoje więc też mogę to inaczej odczuwać. Ale długowłosa Bunny tez go używa i nie słyszałam by narzekała na plątanie po nim

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
akurat te jego szukanie bylo dośc zabawne zwłaszcza kiedy na allegro zaczął wpisywać zadowolony "loreal botoks do włosów"
Faceci Potrafią rozczulać



Aporpo Seboradinu dziś mogę się wypowiedzieć bo minęły 24h od jego użycia - cóż zadrapać się nie miałam ochoty, ale troszkę czasem głowa mnie zaswędzi - choć jest to do wytrzymania jeśli faktycznie by działał - tylko ten zapach

No i włoski dziś też super wyglądają - ostatnio przyłożyłam się bardziej do pielęgnacji i częściej olejuję i używam anti age. Nie nakręcałam ich tym razem na wałki i są takie fajne - co prawda bardziej widać, że są pocieniowane, ale są takie fajne gładziudkie i pięknie lśnią.

A tak się bałam tego castinga, że mi spustoszenie na głowie zrobi
Pomijając, że już się dawno całkiem wypłukał - nie wiem czy to wina tego, że mam takie jasne włosy czy on taki po prostu jest - ale więcej go nie użyję bo zwyczajnie mi się nie opłaca :/

Pozostaje mieć nadzieję, że fryzjerka ładnie mi je przyciemni o ton, max. 2, a nie poszarzy.. bo jak nie to ja nie wiem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:59   #3904
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

chyba kotka pytala
jesli ktos ma ekstremalnie suche wloski to dzieciece szampony moga platac ale nie powinno tak byc przy omo?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:06   #3905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
cascada, dziękuję
stan włosków jest bardzo dobry, bardzo mocno się błyszczą. W tym szarym to się jakies takie wydawały troszkę zmęczone. Kolor poprawiony A długosc to cały czas nadrabia

Co do pracy, hmm.. bardzo fajny pomysł taką kawiarnie prowadzic i pyszny. Wierze, za tesknisz za tym. Na pewno kiedys jeszcze do tego wrócisz

kotka, nie wiem co to jest platanie sie włosów, moze dlatego ze nigdy nie miałam bardzo długich, choc kiedys miałam do pasa, ale czarne i nie pamietam,zebym miałą kłopot z rozczesywaniem.. Co prawda jak miałam po dkeolorze i po paru rozjasnianiach pod rzad, to troche musziałam rozplatywac, ale nie pamietam tego jako jakiegos dramatu. Jak mnie cos irytowało, to był to ogolny wyglad włosów, które sie puszyły a suche koncowki sterczały w kazda stronę. Ale biovax i absolut sobie z tym poradziły. W tamtym czasie nie stosowałm nic innego.

bunny, no własnie, nie ma zadnego podziłau. Pisza tylko, ze nakłądac na całosc co 4 tygodnie, bo tworza się 1cm odrosty.. hehe, chociaz to farba zmywalna Tylko jak ta woda bede traktowac co 4 tygodnie włosy po całosci, to nie zniszcza mi się bardziej niz po zwykłej farbie?
Na pewno nie. Ta szamponetka ma tak malo tej wody że nic im nie zrobi. Zresztą jakby istnialo takie ryzyko to producent by kazał nakładać najpierw na odrosty a potem przeciągać. Skoro nic nie ma w ulotce to super.
Mnie się bardzo podoba 9-1, ale nie weźmie mi odrostu
To mój kolor ideał.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mhm, ja metody omo nie stosuję. A co do J&J to według mnie on nie plącze włosów. Tyle, że ja mam 3 razy krótsze włoski niż Twoje więc też mogę to inaczej odczuwać. Ale długowłosa Bunny tez go używa i nie słyszałam by narzekała na plątanie po nim



Faceci Potrafią rozczulać



Aporpo Seboradinu dziś mogę się wypowiedzieć bo minęły 24h od jego użycia - cóż zadrapać się nie miałam ochoty, ale troszkę czasem głowa mnie zaswędzi - choć jest to do wytrzymania jeśli faktycznie by działał - tylko ten zapach

No i włoski dziś też super wyglądają - ostatnio przyłożyłam się bardziej do pielęgnacji i częściej olejuję i używam anti age. Nie nakręcałam ich tym razem na wałki i są takie fajne - co prawda bardziej widać, że są pocieniowane, ale są takie fajne gładziudkie i pięknie lśnią.

A tak się bałam tego castinga, że mi spustoszenie na głowie zrobi
Pomijając, że już się dawno całkiem wypłukał - nie wiem czy to wina tego, że mam takie jasne włosy czy on taki po prostu jest - ale więcej go nie użyję bo zwyczajnie mi się nie opłaca :/

Pozostaje mieć nadzieję, że fryzjerka ładnie mi je przyciemni o ton, max. 2, a nie poszarzy.. bo jak nie to ja nie wiem
Yatta a czym on pachnie że tak źle ci sie kojarzy?
Ja bym z tą fryzjerką zrobiła tak. Weź ze sobą klipy. Jak wejdziesz do salonu to poproś o palete z której ma zamiar dobrać farbę.
Poproś czy możesz wyjsc na dwór z paletą i wyjmij klipy.
W świetle dziennym!!! dobierz kolor najbardziej podobny do klipów i powiedz jej że chcesz uzyskać taki kolor a jak już ona go zrobi to cie nie interesuje.
Ja bym tak zrobiła. To najlepsze wyjście. Te klipy wcale nie są szare!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:07   #3906
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chyba kotka pytala
jesli ktos ma ekstremalnie suche wloski to dzieciece szampony moga platac ale nie powinno tak byc przy omo?
no moje nawet jak są tłuste to się plączą wiec chyba taki ich urok zawsze mialam wlosy maksimum do ramion to się tak nie plątały

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a własnie jak używalam szamponu dove to sie tak bardzo nie plątały
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:09   #3907
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no moje nawet jak są tłuste to się plączą wiec chyba taki ich urok zawsze mialam wlosy maksimum do ramion to się tak nie plątały

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a własnie jak używalam szamponu dove to sie tak bardzo nie plątały
bo dove zawieraja silikony tak samo jak pantene szampony czy elseve
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 13:14   #3908
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, nie wiem co to jest platanie sie włosów, moze dlatego ze nigdy nie miałam bardzo długich, choc kiedys miałam do pasa, ale czarne i nie pamietam,zebym miałą kłopot z rozczesywaniem.. Co prawda jak miałam po dkeolorze i po paru rozjasnianiach pod rzad, to troche musziałam rozplatywac, ale nie pamietam tego jako jakiegos dramatu. Jak mnie cos irytowało, to był to ogolny wyglad włosów, które sie puszyły a suche koncowki sterczały w kazda stronę. Ale biovax i absolut sobie z tym poradziły. W tamtym czasie nie stosowałm nic innego.
a używasz też innych masek? bo nawet widziałam że ampułki jakieś używałaś? ja jak używalam dove to mniej mi sie wloski plątały a teraz jak używam szamponu bez silikonu to sie plączą

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo dove zawieraja silikony tak samo jak pantene szampony czy elseve
no wiem własnie dlatego z niego zrezygnowałam... a jakbym po masce dala odzywkę ze spłukiwaniem z silikonami to by nie ingerowala w dzialanie maski?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:15   #3909
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta a czym on pachnie że tak źle ci sie kojarzy?
Ja bym z tą fryzjerką zrobiła tak. Weź ze sobą klipy. Jak wejdziesz do salonu to poproś o palete z której ma zamiar dobrać farbę.
Poproś czy możesz wyjsc na dwór z paletą i wyjmij klipy.
W świetle dziennym!!! dobierz kolor najbardziej podobny do klipów i powiedz jej że chcesz uzyskać taki kolor a jak już ona go zrobi to cie nie interesuje.
Ja bym tak zrobiła. To najlepsze wyjście. Te klipy wcale nie są szare!
Tak właśnie zamierzałam zrobić, tylko się zastanawiałam cyz nie pomyśli sobie, że jestem jakaś nie tego, że klipy przynoszę Ale jak mówisz, że też byś tak zrobiła to jestem spokojniejsza

A co do szamponu to to jest taki zapach.. hmm.. ma taki zapach jak jakieś perfumy dla starszych kobiet, ale taki maksymalnie najgorszy jaki może być i taki duszący - naprawdę na mnie działa wymiotnie - chyba, że po prostu wczoraj miałam gorszy dzień Zobaczymy następnym razem


EDIT:

A apropo masek i składów - to anti-age zawiera silikony? Bo na tym moim litrowym opakowanku nie ma napisanego składu..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:17
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:21   #3910
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka, bo moze Twoje włoski sa uzależnione od silikonów? Absolut ma tylko 1 lekki silikon a poza tym to mocno regeneruje dzieki woskowi, który zawiera. Moze musza się przyzwyczaic?

Yatta, seboradin jak dla mnie pachnie rzodkiewkami to taki strasnzy zapach?

bunny, ok, to jak bede miała wiekszy odrost za miesiąc, to spróbuje, jak mi go chwyci paletka. Jak bedzie tak elegancko jak teraz, to ja nie bede na razie niczego szukac

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

kotka, moje kosmetyki:
1. absolut(mieszam z 2 lub 3 poł na pół ale to jakos tak od 2 miesiecy)
2.karite
3. garnier volume restructure
4. mrs potters ginko biloba (do mycia)
5. timotei do loków z olejem sezamowym-był do kitu, wiec teraz uzywam go do mycia, bo akurat biloba mi się skonczyła
6. szampon rzepka.
7. biovax suche i zniszczone

Czyli tak, ze raz stosuje biovax a raz absolut zmiesznay z garnierem. Oprócz tego olejowanie- oliwa z oliwek z żołtkiem i miodem, albo sama oliwa z oliwek, ale to 1 na 2 tygdonie.

Ale musisz wziac pod uwagę, ze ja nie mam tak jasnych i długich włosków jak Ty.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:24   #3911
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Yatta, seboradin jak dla mnie pachnie rzodkiewkami to taki strasnzy zapach?

nie, nie rzodkiewki to ja tam nie czuje - autentycznie takie stare duszące perfumy. może za bardzo wrażliwy węch, a może właśnie przytępiony tak czy tak bardzo mi ten zapach nie leży i jak mam głowę nad wanną do góry nogami jak myję głowę to jest nie fajnie :/

A może o innym szamponie piszemy ?
Mam na myśli ten:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product.jpg (11,1 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:29
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 13:27   #3912
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hmm
ja po odzywce czy masce nakladam pozniej jeszcze odzywke bez splukiwania zawsze i jest ona silikonowa
czyli tak :
szampon bez silikonow
maska/odzywka bez silikonow (stawiam na odzywienie niz zalepienie silikonem)
na koniec odzywka bs z silikonami
to moja pielegnacja

mysia 34i 7 sa swietne (kosmetyki)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:28
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:45   #3913
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a używasz też innych masek? bo nawet widziałam że ampułki jakieś używałaś? ja jak używalam dove to mniej mi sie wloski plątały a teraz jak używam szamponu bez silikonu to sie plączą

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



no wiem własnie dlatego z niego zrezygnowałam... a jakbym po masce dala odzywkę ze spłukiwaniem z silikonami to by nie ingerowala w dzialanie maski?
Nie powinna ingerować ale lepiej jakbyś używała potem odżywki bez spłukiwania- ja polecam isane w sprayu do farbowanych- naprawdę super gladkie i miękkie włoski robi.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak właśnie zamierzałam zrobić, tylko się zastanawiałam cyz nie pomyśli sobie, że jestem jakaś nie tego, że klipy przynoszę Ale jak mówisz, że też byś tak zrobiła to jestem spokojniejsza

A co do szamponu to to jest taki zapach.. hmm.. ma taki zapach jak jakieś perfumy dla starszych kobiet, ale taki maksymalnie najgorszy jaki może być i taki duszący - naprawdę na mnie działa wymiotnie - chyba, że po prostu wczoraj miałam gorszy dzień Zobaczymy następnym razem


EDIT:

A apropo masek i składów - to anti-age zawiera silikony? Bo na tym moim litrowym opakowanku nie ma napisanego składu..
Yatta co cię obchodzi co jakaś fryzjerka pomyśli najważniejsze żebyś była zadowolona. A tak będziesz wiedziała że trzymałaś rękę na pulsie.
Anti age zawiera jeden silikon i 4 dobre ekstrakty roślinne plus pantenol i lanolinę.
Maska powinna mieć z jeden silikon bo byś nie widziała że cokolwiek robi a poza tym jak mialaby chronić włos jeśli by nie miała silikonu?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hmm
ja po odzywce czy masce nakladam pozniej jeszcze odzywke bez splukiwania zawsze i jest ona silikonowa
czyli tak :
szampon bez silikonow
maska/odzywka bez silikonow (stawiam na odzywienie niz zalepienie silikonem)
na koniec odzywka bs z silikonami
to moja pielegnacja

mysia 34i 7 sa swietne (kosmetyki)
cascada robię jak ty. tylko ze dla mnie maska może mieć jeden silikon nie za wysoko w składzie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:48   #3914
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny zgadza sie moze miec z jedenakurat pokazalam rozpiske tych co aktualnie mam uzywam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:54   #3915
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, bo moze Twoje włoski sa uzależnione od silikonów? Absolut ma tylko 1 lekki silikon a poza tym to mocno regeneruje dzieki woskowi, który zawiera. Moze musza się przyzwyczaic?

Yatta, seboradin jak dla mnie pachnie rzodkiewkami to taki strasnzy zapach?

bunny, ok, to jak bede miała wiekszy odrost za miesiąc, to spróbuje, jak mi go chwyci paletka. Jak bedzie tak elegancko jak teraz, to ja nie bede na razie niczego szukac

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

kotka, moje kosmetyki:
1. absolut(mieszam z 2 lub 3 poł na pół ale to jakos tak od 2 miesiecy)
2.karite
3. garnier volume restructure
4. mrs potters ginko biloba (do mycia)
5. timotei do loków z olejem sezamowym-był do kitu, wiec teraz uzywam go do mycia, bo akurat biloba mi się skonczyła
6. szampon rzepka.
7. biovax suche i zniszczone

Czyli tak, ze raz stosuje biovax a raz absolut zmiesznay z garnierem. Oprócz tego olejowanie- oliwa z oliwek z żołtkiem i miodem, albo sama oliwa z oliwek, ale to 1 na 2 tygdonie.

Ale musisz wziac pod uwagę, ze ja nie mam tak jasnych i długich włosków jak Ty.
no ja po myciu używam dużo żeby jako tako je rozczesać ale myśle te co teraz mi urosną nie będą takie skatowane i nie bedą sie tak plątać.... a co do silikonów nie używam szamponu od września ...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie powinna ingerować ale lepiej jakbyś używała potem odżywki bez spłukiwania- ja polecam isane w sprayu do farbowanych- naprawdę super gladkie i miękkie włoski robi.
ja właśnie w spreyu mam gliss kur ten różowy i psikam tylko 3 razy maks bo inczej sie za szybko przetłuszczają... a co do tej isany to na pewno zakupie bo będę w niedziele w rossie a ona ma alko w skladzie?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:57   #3916
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a widziecie, zapomniałam o silikonach

używam jeszcze:
mleczko wygładzające dove- parada silikonów ale to jak chce miec idealnie proste włosy, po nim to nawet na szczotce nie jestem w stanie podkręcic. mam jeszcze odzywke z tej serii, ale nie uzywam, no raz na ruski rok na same koncowki, ale nie cierpię jej.

yatta, aaa szmapon, to nie wiem, ja uzywałam wcierki seboradin, to na kilometr czuc ją było rzodkiewką albo raczej rzodkwią. Tak niebyt przyjemnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:02   #3917
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
nie, nie rzodkiewki to ja tam nie czuje - autentycznie takie stare duszące perfumy. może za bardzo wrażliwy węch, a może właśnie przytępiony tak czy tak bardzo mi ten zapach nie leży i jak mam głowę nad wanną do góry nogami jak myję głowę to jest nie fajnie :/

A może o innym szamponie piszemy ?
Mam na myśli ten:
a czemu myjesz tym szamponem? on jest na porost?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a widziecie, zapomniałam o silikonach

używam jeszcze:
mleczko wygładzające dove- parada silikonów ale to jak chce miec idealnie proste włosy, po nim to nawet na szczotce nie jestem w stanie podkręcic. mam jeszcze odzywke z tej serii, ale nie uzywam, no raz na ruski rok na same koncowki, ale nie cierpię jej.

yatta, aaa szmapon, to nie wiem, ja uzywałam wcierki seboradin, to na kilometr czuc ją było rzodkiewką albo raczej rzodkwią. Tak niebyt przyjemnie.
Mysiu oni zmienili opakowania ale ty tego używasz? http://www.idoveyou.pl/prezentacja-k.../37,silk-sleek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:03   #3918
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja wczoraj lekko pokłóciłam sie z TŻtem, akurat mieliśmy zamawiać prezenty dla siebie i on mnie tak wkurzył, że aż mi sie wszystkiego odechciało... narazie zamówiłam sobie ten fiberceutic odżywkę i 4 te ampułki, ale mam jeszcze coś sobie dobrać i nie wiem czy też coś do włosów...

i w ogóle jestem zła, bo powinnam mieć wczoraj wypłate na koncie a jeszcze dziś jej nie ma

a moje włoski tez sa suche...
paulcia, ale TZ chciał Ci pomoc, sam tak powiedzial, ale nie umiał Wybacz mu Ważne ze chciał pomoc

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje ja grzywkę układam na grubej szczotce i potem raz prostownicą ale na najniższej temperaturze i jak nie pada to się trzyma cały dzien
a refleksy odrobinę jasniejsze, ale nie wiem czy w cieplejszej tonacji czy chłodniejszej. Tak gdzie niegdzie dla rozświetlenia kolorku



dziekuje, też mi się podoba zrob zrob symulacje, moze jednak zrobisz 9,13

hmm, ja to nakładam maski na całą głowę, łącznie ze skalpem. Np wczoraj kallosa placente jakoś wydaje mi się, że muszę wszystkie włosy odżywiac a nie tylko te od ucha w dół. Myje co 2 dni.


ok, uciekam na uczelnie bo i tak już jeden wykład ominełam wpadne wieczorkiem poczytac co naskrobałyscie byeee
Ale fajna grzywka i że sama zrobilas

A z maskami-robie tak samo, też nakładam je na skalp i wmasowuje bo moja skóra i cebulki tez potrzebują tych składników z masek-i myje tez co 2 dni

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
...bo szczerze mam ochotę mu rózge kupić i wlać w tyłek a nie kupowac cos odjazdowego...
Dobre

Yatamanka nadal jestes za fryzjerem czy robisz sama?

mysia roznica jest o 180stopni w kolorze.
Oby się tylko nie wypłukiwał
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:10   #3919
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ale sie zdziwiłam, popatrzcie, przymiezryłam fryzurkę z tej strony pirolam i pasuje jak ulał nawet mój kolor

kotka, kurcze ja mam inna, zobacze do łązienki jaka to jest, ale na tej stronie, co podałas to sa całkiem inne, nawet inaczej się nazywają..

agatau, moze sie troche wypłukiac, bo w słonku to rudawa jestem, ale i tak bedzie o niebo lepiej

---
znalazłam w necie, mam takie cos. Odzywki nie polecam, ale mleczko jest ekstra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o tak.jpg (31,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33503.jpg (11,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33505.jpg (12,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-15 o 14:16
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 14:14   #3920
Crazy in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: California
Wiadomości: 66
Jaki kolor wyjdzie po rozjaśnieniu ?

Mam takie pytanko ;> Jestem posiadaczką włosów długich o kolorze ciemnego brązu, prawie czarne. Jeśli nałoże na nie rozjaśniacz to po jakim czasie i jaki będzie najlepszy efekt ? I jaki on wgl bedzie?
Crazy in Love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:16   #3921
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale sie zdziwiłam, popatrzcie, przymiezryłam fryzurkę z tej strony pirolam i pasuje jak ulał nawet mój kolor

kotka, kurcze ja mam inna, zobacze do łązienki jaka to jest, ale na tej stronie, co podałas to sa całkiem inne, nawet inaczej się nazywają..
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...&tx=122&ty=128 takie bylo kiedyś ale oni całkiem zmienili opakowania i jest takie http://www.idoveyou.pl/prezentacja-k.../37,silk-sleek tylko nie wiem czy sie sklady zmieniły spróbuje poszukać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:17   #3922
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia z daleka myslalam ze to ty tzn twoje wlosy
pasujaca fryzurka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:20   #3923
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja po myciu używam dużo żeby jako tako je rozczesać ale myśle te co teraz mi urosną nie będą takie skatowane i nie bedą sie tak plątać.... a co do silikonów nie używam szamponu od września ...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



ja właśnie w spreyu mam gliss kur ten różowy i psikam tylko 3 razy maks bo inczej sie za szybko przetłuszczają... a co do tej isany to na pewno zakupie bo będę w niedziele w rossie a ona ma alko w skladzie?
To żeby ci gliss kur nie tłuścił to psikaj na dłonie a nie na głowę.
i wcieraj w długości rączkami- ja dzielę wlosy na dwie części i przekładam je do przodu- jak dwa kucyki i psikam na dłonie 3-4 razy i wmasowuję najpierw w jeden kucyk a potem to samo w drugi
i jest super.
Pisałam jej recenzje kilka stron wstecz- nie ma żadnego alko, perfumy daleko w składzie, zakwasza włos wiec jest błyszczący, ma olejek z moreli, lanolinę i sporo silikonu ale to jej zadanie chronić i uelastyczniac więc nie mam jej za złe. Włosy od pierwszego dnia po myciu czeszą sie super aż do mycia. i konce nie są suche z upływem dni.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:11   #3924
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To żeby ci gliss kur nie tłuścił to psikaj na dłonie a nie na głowę.
i wcieraj w długości rączkami- ja dzielę wlosy na dwie części i przekładam je do przodu- jak dwa kucyki i psikam na dłonie 3-4 razy i wmasowuję najpierw w jeden kucyk a potem to samo w drugi
i jest super.
Pisałam jej recenzje kilka stron wstecz- nie ma żadnego alko, perfumy daleko w składzie, zakwasza włos wiec jest błyszczący, ma olejek z moreli, lanolinę i sporo silikonu ale to jej zadanie chronić i uelastyczniac więc nie mam jej za złe. Włosy od pierwszego dnia po myciu czeszą sie super aż do mycia. i konce nie są suche z upływem dni.
wiem właśnie ze pisałaś kochana ale sie nią wcześniej nie interesowałam ... pewnie kupie ją i dove
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:20   #3925
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dla zainteresowanych dodam ze odzywka ds fructisa nutri repair triple nutrition posiada taki sam sklad jak ta garniera karite a dodatkowo wzbogacona jest w olej z oliwek i ekstrakty owocowe bez parabenow oczywiscie oraz alkoholu(poza tluszczowym pewnie)
aktualnie czekam na jej ocene na skladowym
a na wlosach sprawuje sie pachnaco i slisko ...jeszcze nie splukalam bo trzymam dlugo niech sobie wloski pojedza
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:41   #3926
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kobitki właśnie coś mnie podkusiło i z tz zmierzylismy moje włoski i osiągnęłam magiczne 60cm! Więc zaczynam nowy cel...
W ten weekend na zjeździe chyba podetnę troszkę końcówki, w sumie jeszcze nie jestem pewna czy tego chcę...
Mój porost w tym miesiącu przekroczył 2 cm a nic nie robiłam!
jest 3 tyg. od farbowania a ja mam 1,5cm odrostu... ale wytrzymam do 20
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:41   #3927
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki wstawiam foty i zaraz przeczytam co tam nabazgrałyście z moją koleżanką pokrzywką

a więc MAJIBLOND 901S powiem tak,jest jasno,nie ma rudości, farbka trochę szczypała w glowe i troche mi jej jeszcze zostalo wiec chcialam zrobic kolezance pasemka,ale na jej brazowych wlosach nie chwycilo kompletnie nic

wloski miekkie,gladkie, na wszystkich fotkach wygladaja na rude
wstawie wam jutro normalne zdjecie w swietle dziennym

1 i 2 przed farbowaniem,drugie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13957.jpg (81,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13959.jpg (56,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13966.jpg (63,2 KB, 70 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:43   #3928
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princeska bardzo fajnie ci wyszlo i kolor taki czysty i wygląda na równy.
To co zostajesz przy tej farbce?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:45   #3929
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kobitki właśnie coś mnie podkusiło i z tz zmierzylismy moje włoski i osiągnęłam magiczne 60cm! Więc zaczynam nowy cel...
W ten weekend na zjeździe chyba podetnę troszkę końcówki, w sumie jeszcze nie jestem pewna czy tego chcę...
Mój porost w tym miesiącu przekroczył 2 cm a nic nie robiłam!
jest 3 tyg. od farbowania a ja mam 1,5cm odrostu... ale wytrzymam do 20
mam tak samo z porostem tyle ze scielam podczas robienia odrostow 3cm wiec mam ok60cm trudno mierzyc krecone wlosy i zawsze grzebie w odroscie

princeska ostatnie foto prawdziwy jasny blond nooo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-15 o 15:46
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:58   #3930
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kobitki właśnie coś mnie podkusiło i z tz zmierzylismy moje włoski i osiągnęłam magiczne 60cm! Więc zaczynam nowy cel...
W ten weekend na zjeździe chyba podetnę troszkę końcówki, w sumie jeszcze nie jestem pewna czy tego chcę...
Mój porost w tym miesiącu przekroczył 2 cm a nic nie robiłam!
jest 3 tyg. od farbowania a ja mam 1,5cm odrostu... ale wytrzymam do 20
czyli 10 cm urosło ci od wakacji!!!!!! szczęsciara zrzera mnie z zazdrości

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam foty i zaraz przeczytam co tam nabazgrałyście z moją koleżanką pokrzywką

a więc MAJIBLOND 901S powiem tak,jest jasno,nie ma rudości, farbka trochę szczypała w glowe i troche mi jej jeszcze zostalo wiec chcialam zrobic kolezance pasemka,ale na jej brazowych wlosach nie chwycilo kompletnie nic

wloski miekkie,gladkie, na wszystkich fotkach wygladaja na rude
wstawie wam jutro normalne zdjecie w swietle dziennym

1 i 2 przed farbowaniem,drugie po
super !!!! witaj sexi blondzinko
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.