Inglot cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 12:08   #1861
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Ups , nie chcialam byc zle odebrana , wyrazilam sie moze malo sensownie, ale Goooosienka z ta cywilizacja wyjechalas troche zbyt dobitnie ...
To ze byc moze telefonow na stoiskach nie ma wynikalo z moich spostrzezen kiedy szukalam kontaktu na necie przy kazdych danych Inglota byl podany adres bez telefonu , jedynie sklepy warszawskie i krakowskie mialy zamieszczony nr telefonu ! Ciekawe gdzie takiego nr telefonu szukac ?
Ale nie jesteś źle odebrana Ja wszystko napisałam w formie żartu, bo moi znajomi się mnie pytali jak duże akumulatory musimy mieć żeby mogły utrzymać komputer włączony komputer przez 12h Więc są ludzie którzy naprawdę myślą że na wyspach (tak jak i na tych bezludnych ) nie ma prądu
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:42   #1862
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

...No to jak duze akumulatory macie ?... ...........
a tak powazniej , powtorzcie cene sypkich cieni prosze

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2011-06-09 o 12:52
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:09   #1863
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Dziekuje , to wlasnie o tym sklepie slyszalam , ale powiedziano mi ze to nowe centrum ...hmmm
Czy maja duzy wybor kosmetykow ? Jak duzy jest ten sklep ? Chce zrobic wieksze zakupy tam, przez kogos bo sama nie mam jak , mieszkam daleko .
A skąd jesteś? Pytam bo ja np. czasem mam tak, że w necie jakiś cień jest moim must have a w sklepie okazuje się, że nawet bym na niego nie spojrzała. Często zdarza się, że kolory są przekłamane czy coś
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:19   #1864
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
nie mam do nich dostepu tak jak wiekszosc z was w Polsce i stad moje liczne pytania
No bez perzesady, jeszcze z Inglotem to nie ma w Polsce problemu

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
a tak powazniej , powtorzcie cene sypkich cieni prosze
27 większość i 33 te takie szałowe z miedzią.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:37   #1865
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Wiem ze w Polsce nie ma problemu , przydalyby sie sklepy w kazdym kraju , u mnie nie ma .
Dillingerine , czy amc 35 to ten szalowy z miedzia ?
a 12 i 31 to juz to ta " wiekszosc" za 27 zl? Zamawiam w ciemno ogladajac foty
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:38   #1866
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Wiem ze w Polsce nie ma problemu , przydalyby sie sklepy w kazdym kraju , u mnie nie ma .
Dillingerine , czy amc 35 to ten szalowy z miedzia ?
a 12 i 31 to juz to ta " wiekszosc" za 27 zl? Zamawiam w ciemno ogladajac foty
Te miedziane mają numerki powyżej osiemdziesięciu.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:50   #1867
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Jestes bardzo pomocna , dziekuje bardzo
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 20:15   #1868
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
...No to jak duze akumulatory macie ?... ...........
a tak powazniej , powtorzcie cene sypkich cieni prosze
Nie mamy, sama siedze na rowerze i pedałuje
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:56   #1869
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Sport w pracy to jest to !!
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 10:57   #1870
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Natknęła się jeszcze któraś z was na te nowe cienie?

Ciekawość mnie zżera, echh...a nie mam czasu pójść u siebie, a dodatku nie powinnam żadnych kupować, bo mam za dużo już i nie umiem się malować za bardzo.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:42   #1871
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

chyba na razie tylko ja je widziałam, ale już czekam na jakiś przypływ gotówki żeby sobie skomponować ładną paletkę matów, są tego warte
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 16:52   #1872
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Inglot cz. II

W Krakowie w Bonarce jeszcze ich nie ma (dziś pytałam) i nie wiedzą kiedy będą
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:59   #1873
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
chyba na razie tylko ja je widziałam, ale już czekam na jakiś przypływ gotówki żeby sobie skomponować ładną paletkę matów, są tego warte
Ech, pewnie ich długo u mnie nie będzie...szkoda, że mi się głupio sesja ułożyła bo byłabym jutro w Warszawie. No nic, będę sobie odkładać na koniec czerwca.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:23   #1874
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
W Krakowie w Bonarce jeszcze ich nie ma (dziś pytałam) i nie wiedzą kiedy będą
Ale co ciekawe podobno na wyspie w Carrefourze na Zakopiance mają
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:32   #1875
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Inglot cz. II

Wróciłam z Inglota z kasetką i 3 cieniami, z tego 2 chyba mi nie pasują nie potrafie tak jak ktoś nade mną stoi
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:39   #1876
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wróciłam z Inglota z kasetką i 3 cieniami, z tego 2 chyba mi nie pasują nie potrafie tak jak ktoś nade mną stoi
Mam to samo, czuję jakąś presję, ale jakoś już udaje mi się z tego wyleczyć.
Lepiej po prostu wyjść z niczym jak już się czuje, że się zgodzi na wszystko i wrócić kiedy indziej.

(Tak do Was zaglądam od jakiegoś czasu, ale się nie odzywałam. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć do wątku. )
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:22   #1877
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wróciłam z Inglota z kasetką i 3 cieniami, z tego 2 chyba mi nie pasują nie potrafie tak jak ktoś nade mną stoi
Dlaczego uważasz, że nie pasują?

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mam to samo, czuję jakąś presję, ale jakoś już udaje mi się z tego wyleczyć.
Lepiej po prostu wyjść z niczym jak już się czuje, że się zgodzi na wszystko i wrócić kiedy indziej.

(Tak do Was zaglądam od jakiegoś czasu, ale się nie odzywałam. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć do wątku. )
Hmm nie wiem, które salony/wyspy odwiedzacie ale jeśli ktoś już "nad kimś stoi" to konsultant lub wizażystka, która chętnie pomoże dobrać cienie- jeśli nie chcecie korzystać z pomocy wystarczy powiedzieć "nie dziękuję, chciałabym się sama zastanowić" lub coś w tym stylu, jestem pewna, że nikt wtedy na pewno nie będzie na siłę pomagał.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 06:04   #1878
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

W Inglocie w Złotych Tarasach widziałam wczoraj dużą paletkę 40 matowych cieni w wersji kolorowej. Nie wiem ile kosztują bo było tyyyle ludzi... ale jak nadarzy się okazja to się dowiem.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:08   #1879
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W Inglocie w Złotych Tarasach widziałam wczoraj dużą paletkę 40 matowych cieni w wersji kolorowej. Nie wiem ile kosztują bo było tyyyle ludzi... ale jak nadarzy się okazja to się dowiem.
Ale to nie była duża paletka tylko stand z cieniami
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 09:17   #1880
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem, które salony/wyspy odwiedzacie ale jeśli ktoś już "nad kimś stoi" to konsultant lub wizażystka, która chętnie pomoże dobrać cienie- jeśli nie chcecie korzystać z pomocy wystarczy powiedzieć "nie dziękuję, chciałabym się sama zastanowić" lub coś w tym stylu, jestem pewna, że nikt wtedy na pewno nie będzie na siłę pomagał.
Ja się w Inglocie prawie (prawie ) zawsze czuję jednak obserwowana, poza tym tak jak lubię bardzo te kosmetyki to za pracującymi w sklepach konsultantkami/wizażystkami nie przepadam (to znaczy oczywiście, za tymi na które trafiłam).
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:06   #1881
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ale to nie była duża paletka tylko stand z cieniami
Wyglądało tak jak w filmikach, które oglądałam... ale tylko tam zajrzałam więc faktycznie mogłam się zmylić...



Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja się w Inglocie prawie (prawie ) zawsze czuję jednak obserwowana, poza tym tak jak lubię bardzo te kosmetyki to za pracującymi w sklepach konsultantkami/wizażystkami nie przepadam (to znaczy oczywiście, za tymi na które trafiłam).
Ja jak byłam właśnie ostatnio na dosłownie chwilę to 3 Panie praktycznie wskoczyły mi na głowę jak tylko weszłam do środka. Z jednej strony fajnie, bo dbają o klienta, ale ja naprawdę nie zdążyłam nawet dwóch kroków. Poza tym nie lubię się kręcić po sklepie z cieniem za plecami... Ja wiem że one muszą, ale uważam że jednorazowe spytanie się jest wystarczające. Jak będę coś chciała to się zapytam...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:09
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:29   #1882
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że nie pasują?

Wybrałam beż ze złotym połyskiem (który okazał się być złotem), jasny matowy fiolet (zostaje) i srebro w ktorym widzialam zieloną poświatę (ktorej nie ma).
Jeszcze nad złotym się zastanowie, ale czyste srebro to już ni w ząb dla mnie. Sprawdzałam na powiece i gasi mi kolor tęczówki.
Jestem za mało asertywna Nie powinnam nic kupować nie będąc 100% pewną
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:52   #1883
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja się w Inglocie prawie (prawie ) zawsze czuję jednak obserwowana, poza tym tak jak lubię bardzo te kosmetyki to za pracującymi w sklepach konsultantkami/wizażystkami nie przepadam (to znaczy oczywiście, za tymi na które trafiłam).
Ojej to czym Ci tak podpadły?

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wyglądało tak jak w filmikach, które oglądałam... ale tylko tam zajrzałam więc faktycznie mogłam się zmylić...





Ja jak byłam właśnie ostatnio na dosłownie chwilę to 3 Panie praktycznie wskoczyły mi na głowę jak tylko weszłam do środka. Z jednej strony fajnie, bo dbają o klienta, ale ja naprawdę nie zdążyłam nawet dwóch kroków. Poza tym nie lubię się kręcić po sklepie z cieniem za plecami... Ja wiem że one muszą, ale uważam że jednorazowe spytanie się jest wystarczające. Jak będę coś chciała to się zapytam...
Wiadomo, że ocena obsługi to w dużej mierze subiektywna ocena- nie zawsze nam odpowiada to co innym. 3 panie faktycznie mogą przytłoczyć, być może był to błąd komunikacji między nimi- jedna wróciła z przerwy zobaczyła samego klienta więc podeszła, druga nie widziała wcześniej i też podeszła itp itd. Jako osoba pracująca w Inglocie sama zauważam wiele błędów zwłaszcza niedoświadczonych dziewczyn ale i pewne zachowania klientek- najczęstsze wątpliwości, pomyłki itp mogłabym wyrecytować- i wcale nie chodzi o złośliwości- tylko o zapobieganie pewnym rzeczom- czasami trzeba na "siłę" coś wytłumaczyć, doradzić- mimo iż wydaje się, że klientka sobie tego nie życzy- podam przykład, który zobrazuje to co mówię. Być może jako osoby z drugiej strony podpowiecie mi czy nasze postępowanie jest włąsciwe- być może "za bardzo się przejmujemy"
Jak wiadomo w ofercie Inglota znajdują się lakiery całkowicie matowe(jak ściana, kompletnie bez połysku)- przy tych lakierach znajdują się dwa testery jeden matowy- drugi pomalowany lakierem nabłyszczającym. Większość pań nie zwraca najmniejszej uwagi na te dwa testery- kiedy proponujemy pomoc odmawiają- po spędzeniu często nie małej chwili przy stole z lakierami podchodzą do kasy i proszę o numer np. 715. Pracownicy zazwyczaj pytają, czy na pewno o taki lakier chodzi, gdyż jest on matowy i zawsze pada odpowiedź tak( dla 99% pań matowy lakier to zwykły lakier z połyskiem ale bez perły i bez drobinek). Oczywiście owe panie zazwyczaj wracają w niedługim czasie rozczarowane lakierem- proszą o wymianę- która jest oczywiście niemożliwa bo lakier był odkręcany- lub chcą reklamować- co jest trochę bez sensu ponieważ lakier jest zgodny z testerem. Taka sytuacja jest niekorzystna dla obu stron, dlatego większość pracowników na siłę zaprowadza(często już podirytowaną) klientkę pokazując dokładnie jak wygląda lakier- w ogromnej ilości przypadków pada zdanie " a nie ma takiego samego z połyskiem?" i cała procedura wyboru lakieru zaczyna się od nowa
Dlatego ciekawi mnie, które rozwiązanie, w Waszej ocenie jest lepsze- nie informowanie i sprzedawanie matowego lakieru jak zwykłego- czy "narażanie" się i tłumaczenie czemu ten lakier jest tak specyficzny. Tym bardziej, że podobnych błędów(działających w analogiczny sposób do powyższej sytuacji) jest dużo, duuuuuuużo więcej.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wybrałam beż ze złotym połyskiem (który okazał się być złotem), jasny matowy fiolet (zostaje) i srebro w ktorym widzialam zieloną poświatę (ktorej nie ma).
Jeszcze nad złotym się zastanowie, ale czyste srebro to już ni w ząb dla mnie. Sprawdzałam na powiece i gasi mi kolor tęczówki.
Jestem za mało asertywna Nie powinnam nic kupować nie będąc 100% pewną
Kochana... a co Ty na to, żeby spisać numerki cieni, lub zabrać ze sobą kasetkę i odwiedzić ponownie salon... powiedz, że polecono Ci tutaj te kolory i pod wpływem sugestii je wybrałaś ale po powrocie do domu wydają się nieodpowiednie dla Ciebie- dlatego chciałabyś poprosić o pokazanie jak nakładać/łączyć te cienie- być może nie są one takie złe- kwestia przyzwyczajenia- lub wystarczy do nic coś dodać, żeby wyglądało dużo lepiej. Tego typu makijaż/konsultacje są bezpłatne i "od ręki"- nic na tym nie stracisz a być może w jakiś sposób rozwiąże Twój problem.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 23:32   #1884
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Inglot cz. II

Witam
To moja pierwsza wiadomość w tym wątku. Swoją przygodę z pędzlami Inglota właściwie dopiero zaczynam, więc chciałabym zasięgnąć porady ekspertek Poszukuję pędzla do pudru i bronzera/różu. Zastanawiam się nad 24 ss. Co o nim sądzicie? Przeszukałam kwc, ale jest tylko jedna opinia dot. tego pędzla. Z góry dziękuję za odpowiedź
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:43   #1885
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Ojej to czym Ci tak podpadły?


Wiadomo, że ocena obsługi to w dużej mierze subiektywna ocena- nie zawsze nam odpowiada to co innym. 3 panie faktycznie mogą przytłoczyć, być może był to błąd komunikacji między nimi- jedna wróciła z przerwy zobaczyła samego klienta więc podeszła, druga nie widziała wcześniej i też podeszła itp itd. Jako osoba pracująca w Inglocie sama zauważam wiele błędów zwłaszcza niedoświadczonych dziewczyn ale i pewne zachowania klientek- najczęstsze wątpliwości, pomyłki itp mogłabym wyrecytować- i wcale nie chodzi o złośliwości- tylko o zapobieganie pewnym rzeczom- czasami trzeba na "siłę" coś wytłumaczyć, doradzić- mimo iż wydaje się, że klientka sobie tego nie życzy- podam przykład, który zobrazuje to co mówię. Być może jako osoby z drugiej strony podpowiecie mi czy nasze postępowanie jest włąsciwe- być może "za bardzo się przejmujemy"
Jak wiadomo w ofercie Inglota znajdują się lakiery całkowicie matowe(jak ściana, kompletnie bez połysku)- przy tych lakierach znajdują się dwa testery jeden matowy- drugi pomalowany lakierem nabłyszczającym. Większość pań nie zwraca najmniejszej uwagi na te dwa testery- kiedy proponujemy pomoc odmawiają- po spędzeniu często nie małej chwili przy stole z lakierami podchodzą do kasy i proszę o numer np. 715. Pracownicy zazwyczaj pytają, czy na pewno o taki lakier chodzi, gdyż jest on matowy i zawsze pada odpowiedź tak( dla 99% pań matowy lakier to zwykły lakier z połyskiem ale bez perły i bez drobinek). Oczywiście owe panie zazwyczaj wracają w niedługim czasie rozczarowane lakierem- proszą o wymianę- która jest oczywiście niemożliwa bo lakier był odkręcany- lub chcą reklamować- co jest trochę bez sensu ponieważ lakier jest zgodny z testerem. Taka sytuacja jest niekorzystna dla obu stron, dlatego większość pracowników na siłę zaprowadza(często już podirytowaną) klientkę pokazując dokładnie jak wygląda lakier- w ogromnej ilości przypadków pada zdanie " a nie ma takiego samego z połyskiem?" i cała procedura wyboru lakieru zaczyna się od nowa
Dlatego ciekawi mnie, które rozwiązanie, w Waszej ocenie jest lepsze- nie informowanie i sprzedawanie matowego lakieru jak zwykłego- czy "narażanie" się i tłumaczenie czemu ten lakier jest tak specyficzny. Tym bardziej, że podobnych błędów(działających w analogiczny sposób do powyższej sytuacji) jest dużo, duuuuuuużo więcej.


Kochana... a co Ty na to, żeby spisać numerki cieni, lub zabrać ze sobą kasetkę i odwiedzić ponownie salon... powiedz, że polecono Ci tutaj te kolory i pod wpływem sugestii je wybrałaś ale po powrocie do domu wydają się nieodpowiednie dla Ciebie- dlatego chciałabyś poprosić o pokazanie jak nakładać/łączyć te cienie- być może nie są one takie złe- kwestia przyzwyczajenia- lub wystarczy do nic coś dodać, żeby wyglądało dużo lepiej. Tego typu makijaż/konsultacje są bezpłatne i "od ręki"- nic na tym nie stracisz a być może w jakiś sposób rozwiąże Twój problem.
Dumałam raz nad podkładem i różem, mówiłam że nie jestem pewna odcienia i w ogóle. Pani konsultantka powiedziała że mam przyjść we czwartek, wtedy mają jakiś dzień z makijażem i nałoży mi na twarz co będę chciała i popróbujemy odcienie, poczułam się troche zbyta. A niestety we czwartki pracuje do późna Wiecie coś na ten temat?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:36   #1886
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Ojej to czym Ci tak podpadły?

(...)
"Ojej"
Słuchaj, rozumiem, że pracujesz w Inglocie i będziesz bronić jego pracowników za wszelką cenę, ale ja tylko powiedziałam - nie agresywnie - o swoich odczuciach związanych z wizażystkami/konsultantkami z którymi miałam do czynienia w sklepach, a poczułam się przez Ciebie zaatakowana.
Jeżeli o mnie chodzi, nie musisz przytaczać takich historii jak powyżej, bo jestem świadoma, że są pewne specyficzne sytuacje, które wymagają takiego zachowania. Ja tylko powiedziałam, że ogólnie nie przepadam za obsługą w tej sieci, nie ma żadnego wielkiego problemu, nie dzieje się nic strasznego, nie idę na zakupy z fochem ani nie wychodzę niezadowolona. Ale z drugiej strony zwracam uwagę np. na to w jaki sposób pracowniczki sklepu z kosmetykami są umalowane i przynajmniej kilkakrotnie nie byłam zbyt miło zaskoczona w Inglocie, nie czuję też, że konsultantki wiele lepszymi "specjalistkami" od makijażu niż ja, a odnoszę wrażenie, że są za takie uważane. Ale tak jak mówię, ani nie jest tak zawsze, ani nie jest wielkim problemem.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:56   #1887
sysia_00
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 836
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
"Ojej"
Słuchaj, rozumiem, że pracujesz w Inglocie i będziesz bronić jego pracowników za wszelką cenę, ale ja tylko powiedziałam - nie agresywnie - o swoich odczuciach związanych z wizażystkami/konsultantkami z którymi miałam do czynienia w sklepach, a poczułam się przez Ciebie zaatakowana.
Jeżeli o mnie chodzi, nie musisz przytaczać takich historii jak powyżej, bo jestem świadoma, że są pewne specyficzne sytuacje, które wymagają takiego zachowania. Ja tylko powiedziałam, że ogólnie nie przepadam za obsługą w tej sieci, nie ma żadnego wielkiego problemu, nie dzieje się nic strasznego, nie idę na zakupy z fochem ani nie wychodzę niezadowolona. Ale z drugiej strony zwracam uwagę np. na to w jaki sposób pracowniczki sklepu z kosmetykami są umalowane i przynajmniej kilkakrotnie nie byłam zbyt miło zaskoczona w Inglocie, nie czuję też, że konsultantki wiele lepszymi "specjalistkami" od makijażu niż ja, a odnoszę wrażenie, że są za takie uważane. Ale tak jak mówię, ani nie jest tak zawsze, ani nie jest wielkim problemem.
jako osoba postronna, to od Ciebie wyczuwam lekki "jadzik". Pani virtual bardzo kulturalnie i pomocnie się wypowiedziała. Ile osób, tyle opinii, ja również często spotykam się z niezbyt fachową obsługą w Inglocie, ale nie mówię, że tak jest wszędzie : ) a przytoczona historia wg mnie była bardzo ciekawa
sysia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:10   #1888
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Jako, że nie mam jak zrobić narazie zdjęcia temu nowemu matowemu cieniowi z nowej kolekcji to wklejam wam linka mam nadzieję, że wszystko dobrze widać

http://www.inglotusa.com/opthelp.cgi...odid=undefined
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:16   #1889
zabunia3001
Raczkowanie
 
Avatar zabunia3001
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 134
Dot.: Inglot cz. II

szczerze to jeszcze nie miałam okazji zakupić matowych cieni
__________________
Dbam o pazurki...
Włosomaniaczka... kłaczki-biedaczki rośnijcie - odstawiam prostownice

zabunia3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:21   #1890
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

ja czekam na wypłatę i wiem, że kilka matów będzie moim "must have"
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.