Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-21, 17:41   #1441
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny musze powiedzieć, że dobrze że przez pomyłke wziełam ten krem alvy bo jest bardzo fajny
teraz po okresie mam troche niespodzianek na twarzy i troszke zaognioną cere. kłade go na noc i bardzo ładnie mi to wszystko łagodzi.
czuje że sie bardzo polubimy
ciesze sie, ze ci pasuje ja tez go uwielbiam! na dzien swietnie matuje
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:31   #1442
sahana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 220
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

witam w tym dziale jestem nowa, chciałabym się zapytać - czy możecie mi polecić wątki, gdzie dziewczyny/kobiety piszą o pielęgnacji przeciwstarzeniowej? czy w ogóle o pielęgnacji cery dojrzałej? przeglądam forum ale nic takiego "zbiorczego" nie moge znaleźć, odeślijcie mnie prosze do czegoś
chodzi mi właśnie o to, jakie olejki stosować, jakies naturalne preparaty albo co wybierać z BU... no chyba że to w tym wątku jest :P to napiszcie, a ja sobie go przeszperam

z góry dziękuje za pomoc w odnalezieniu!
__________________
nie tracę motywacji i kiedyś SKOŃCZĘ MOJE STUDIA

sahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:25   #1443
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:37   #1444
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
u mnie szpilkami
maska jest cudowna nałożyłam ją 3 dni temu, od tej pory myłam głowę 3 razy i dzisiaj w czasie deszczu jeszcze czułam ten zapach na włosach
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:38   #1445
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
propylene glycol


Cytat:
Napisane przez sahana Pokaż wiadomość
witam w tym dziale jestem nowa, chciałabym się zapytać - czy możecie mi polecić wątki, gdzie dziewczyny/kobiety piszą o pielęgnacji przeciwstarzeniowej? czy w ogóle o pielęgnacji cery dojrzałej? przeglądam forum ale nic takiego "zbiorczego" nie moge znaleźć, odeślijcie mnie prosze do czegoś
chodzi mi właśnie o to, jakie olejki stosować, jakies naturalne preparaty albo co wybierać z BU... no chyba że to w tym wątku jest :P to napiszcie, a ja sobie go przeszperam

z góry dziękuje za pomoc w odnalezieniu!
Jeśli chodzi o naturalną pielęgnację to chyba nie ma takiego odrębnego wątku, polecam jednak przejrzeć ten wątek a raczej wszystkie 4 poprzednie częsci Są tu dziewczyny o dojrzałych cerach, więc na pewno znajdziesz inspirację Ja od siebie mogę polecić w prewencji przeciwzmarszczkowej witaminę C i E, oleje przeróżne, maski algowe Bielendy i np kosmetyki zawierające kofeinę. Na mazidłach można duzo rzeczy dostac, np niacynamid, koenzym Q10, witaminy, bo na BU to tylko gotowce i nie duży wybór.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:51   #1446
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
wiedzialam, że o czymś zapomniałam na ten weekend

melya, gratulacje
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:51   #1447
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
jakos to przeboleje na szczescie mam tylko pol opakowania czemu oni musza dodawac takie swinstewka do tak fajnych kosmetykow
Czy w Mydlarni u Franciszka znajde eko rzeczy? na tych mydlach do porcjonowania czesto nie ma skladow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 20:21   #1448
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jakos to przeboleje na szczescie mam tylko pol opakowania czemu oni musza dodawac takie swinstewka do tak fajnych kosmetykow
Czy w Mydlarni u Franciszka znajde eko rzeczy? na tych mydlach do porcjonowania czesto nie ma skladow

Znajdziesz sporo rzeczy co do mydeł i balsamów krojonych też nie mam pewnosci, raczej ich nie kupię, bo pomimo ładnego wygladu i zapachu czuję, że to nie do mojej skóry ani włosów. Znajdziesz natomiast inne naturalne mydła, laurowe, marsylskie, arabskie, potasowe savon noir, peelingi, np kawowy. Są też glinki i błotka, oraz oleje. Natomiast 2 marki, Jakaś z minerałami i solami z MM mi sie nie spodobała, gotowe szampony mają SLES, do L'orient tez nie mam całkowitego przekonania, aczkolwiek ma tez certyfikowane produkty, np wody kwiatowe. Ja kupiłąm glinkę czerwoną l'orient. Widziałąm tez mieszanki olejowe do włosów i balsamy do włosów na bazie olejów bez spłukiwania. Tu masz sklep internetowy, mają to samo jest w stacjonarnych: http://www.mydlarnia.info/
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:36   #1449
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Znajdziesz sporo rzeczy co do mydeł i balsamów krojonych też nie mam pewnosci, raczej ich nie kupię, bo pomimo ładnego wygladu i zapachu czuję, że to nie do mojej skóry ani włosów. Znajdziesz natomiast inne naturalne mydła, laurowe, marsylskie, arabskie, potasowe savon noir, peelingi, np kawowy. Są też glinki i błotka, oraz oleje. Natomiast 2 marki, Jakaś z minerałami i solami z MM mi sie nie spodobała, gotowe szampony mają SLES, do L'orient tez nie mam całkowitego przekonania, aczkolwiek ma tez certyfikowane produkty, np wody kwiatowe. Ja kupiłąm glinkę czerwoną l'orient. Widziałąm tez mieszanki olejowe do włosów i balsamy do włosów na bazie olejów bez spłukiwania. Tu masz sklep internetowy, mają to samo jest w stacjonarnych: http://www.mydlarnia.info/
juz kiedys bylam wlasnie w tym sklepie internetowym, jakos nic do mnie nie przemawia i az tak bardzo nie kusi co sie rzadko zdarza
Bedac na spacerze wieczorem kolo rynku u siebie w miescie zauwazylam taki maly sklepik.Okazalo sie, ze jest to Mydlarnia u Franciszka wydaje mi sie, ze az tak duzego wyboru nie maja jak sklep internetowy, ale pojde z ciekawosci zobaczyc Kusicie dziewczyny maska do wlosow Organique a u mnie nigdzie w poblizu nie ma tego sklepu Aktualnie nie mam maski do wlosow a chyba by sie jakas przydala Taka mocno regenerujaca mi sie marzy Co jest warte uwagi i nie zrujnuje juz i tak mocno nadwyrezonego portfela
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:48   #1450
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dzis w Tk maxx kupilam krem do rak dr.Scheller z rokitnikiem
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:54   #1451
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
dzis w Tk maxx kupilam krem do rak dr.Scheller z rokitnikiem
Ja już dawno nie widziałam zadnych produktow dr scheller. W którym tkmaxxie? W Warszawie?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 20:55   #1452
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
juz kiedys bylam wlasnie w tym sklepie internetowym, jakos nic do mnie nie przemawia i az tak bardzo nie kusi co sie rzadko zdarza
Bedac na spacerze wieczorem kolo rynku u siebie w miescie zauwazylam taki maly sklepik.Okazalo sie, ze jest to Mydlarnia u Franciszka wydaje mi sie, ze az tak duzego wyboru nie maja jak sklep internetowy, ale pojde z ciekawosci zobaczyc Kusicie dziewczyny maska do wlosow Organique a u mnie nigdzie w poblizu nie ma tego sklepu Aktualnie nie mam maski do wlosow a chyba by sie jakas przydala Taka mocno regenerujaca mi sie marzy Co jest warte uwagi i nie zrujnuje juz i tak mocno nadwyrezonego portfela
U mnie w stacjonarnym mieli wszystko to, co w internetowym ale to prawda, nie wydaje się, że jest tego aż tyle. To nie drogeria, gdzie z półek leci nadmiar poupychanych między sobą kosmetyków.
Co do masek to nie trafiłam jeszcze na taką super regenerujacą poza olejami. Niektórzy chwalą maskę Alterry. Te Organique na pewno są godne uwagi. Dla mnie z racji miejsca zamieszkania wszystko jest trudno dostepne, kupuję tylko w internecie, więc zdobycie Organique to dla mnie żaden problem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia po prostu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 21:09   #1453
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No za takie zakupy ,które kosztowały tylko 17 zł należą się wielkie brawa

Ja olej wspaniały nakładałam na całą twarz,pod oczy,na powieki również.To samo robię z olejem z róży rdzawej
dzięks
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 21:10   #1454
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja już dawno nie widziałam zadnych produktow dr scheller. W którym tkmaxxie? W Warszawie?
W blue city byly 2 rodzaje kremow do twarzy, kremy do rak i zele pod prysznic, byly tez zestay Lawera i Alva zel pod prysznic
kremow bylo bardzo duzo a do rak jeszcze 3 zostaly po polsku opis jest "krem do mycia twarzy" moze dlatego nikt nie kupuje
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 21:35   #1455
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie w stacjonarnym mieli wszystko to, co w internetowym ale to prawda, nie wydaje się, że jest tego aż tyle. To nie drogeria, gdzie z półek leci nadmiar poupychanych między sobą kosmetyków.
Co do masek to nie trafiłam jeszcze na taką super regenerujacą poza olejami. Niektórzy chwalą maskę Alterry. Te Organique na pewno są godne uwagi. Dla mnie z racji miejsca zamieszkania wszystko jest trudno dostepne, kupuję tylko w internecie, więc zdobycie Organique to dla mnie żaden problem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia po prostu
Lubie Alterre za szampony i zele pod prysznic natomiast odzywki i maska jakos mi nie podpasowaly. Odnioslam wrazenie, ze zamiast nawilzac przesuszajac mi wlosy Tez kupuje wiekoszosc rzeczy przez internet. Ale w przypadku zakupu tylko maski ( wiecej nie moge bo juz i tak przegielam z zakupami w tym m-cu ) zamawianie przez net nie oplaca mi sie bo koszt przesylki to 1/3 kosztu maski
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 21:57   #1456
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A co dziewczyny myślicie o tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=4176

Kosmetyki ( prawie wszystkie) wrzuciła Noor.

Tu można kupić:
http://www.bioarp.pl
http://www.spragnieninatury.pl

Trafiłam w necie jeszcze na te sklepy:

http://naturasyberii.pl/
http://kalina-sklep.pl/
Ma on w ofercie m.in Natura Siberica, podane składy. Strasznie kuszące ceny, co o tym myślicie To rosyjskie kosmetyki

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-21 o 22:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:03   #1457
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Pędzę chwalić korektor Lily Lolo w odcieniu Nude. Cudo Korektor Pixie chowa się, teraz nie dałabym za niego 5zł. LL tak ładnie chowa niedoskonalości, a cienie znikają, marzenie. Mało, że mam cienie pod oczami to jeszcze worki i Pixie tylko to podkreślał i zbierał się w załamaniach skóry. LL świetnie wyrównuje cały obszar pod okiem. Oczy wyglądają na wypoczęte i zdrowe. Świetny jest!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 23:10   #1458
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

ja też skorzystałam z Glamour i kupiłam pierwszy w życiu naturalne mydło - Aleppo w Organique wzięłam pół kostki na próbę. mogę go używać rano i wieczorem? mam to o wyższym stężeniu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 06:28   #1459
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
t
Co do Garniera, to Sprawdza sie, bylam dzisiaj na zakupach, ogólnei na spacerze z synem ,trochę pochodzilismy, spociłam się, bo jest dość ciepło, śliczna pogoda, a pod pachami wciaż czuję kokosik, nie ma smrodku. Precz z Crystal Essence. Dno!!!
Też od kilku dni używam Garniera i jest to szokująca odmiana po Crystal Essence Może ktoś mądry zerknie na skład jego??? Może to jednak jakaś ściema??? Niemożliwe, żeby naturalne deo było tak skuteczne

Cytat:
Napisane przez sahana Pokaż wiadomość
witam w tym dziale jestem nowa, chciałabym się zapytać - czy możecie mi polecić wątki, gdzie dziewczyny/kobiety piszą o pielęgnacji przeciwstarzeniowej? czy w ogóle o pielęgnacji cery dojrzałej?
Nieco podupadły wątek tutaj: KLIK
Teraz apel z mojej strony: Dziewczyny 30+ może warto ten wątek trochę ożywić

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
Ja też skończyłam na ciuszkach i sandałkach dla Mi

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Co jest warte uwagi i nie zrujnuje juz i tak mocno nadwyrezonego portfela
Ja uwielbiam maskę Pat&Rub, mocno regeneruje ale jest dość droga i do tego niewydajna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja już dawno nie widziałam zadnych produktow dr scheller. W którym tkmaxxie? W Warszawie?
Byłam we wtorek w TK w Blue City i widziałam mnóstwo produktów Schellera Mnóstwo, plus do tego trochę Alvy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 06:42   #1460
sahana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 220
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nieco podupadły wątek tutaj: KLIK
Teraz apel z mojej strony: Dziewczyny 30+ może warto ten wątek trochę ożywić
dziękuje zaraz sobie go obejrzę. ja mam 22 lata, ale hołduję zasadzie że lepiej zapobiegać niż leczyć, a w sumie i tak w tym wieku już mi produkcja kolagenu sie zakończyła, więc ewentualnej biedy sobie nie zrobie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Jeśli chodzi o naturalną pielęgnację to chyba nie ma takiego odrębnego wątku, polecam jednak przejrzeć ten wątek a raczej wszystkie 4 poprzednie częsci Są tu dziewczyny o dojrzałych cerach, więc na pewno znajdziesz inspirację Ja od siebie mogę polecić w prewencji przeciwzmarszczkowej witaminę C i E, oleje przeróżne, maski algowe Bielendy i np kosmetyki zawierające kofeinę. Na mazidłach można duzo rzeczy dostac, np niacynamid, koenzym Q10, witaminy, bo na BU to tylko gotowce i nie duży wybór.


z olejami znam sie juz od dawna (stosunkowo ) o algach też słyszałam, kofeina tylko średnio - mam naczynkową cerę, więc ona średnio, ale dziękuje za rzut na co zwracać uwagę z tymi pozostałymi rzeczami
napewno poczytam tez ten wątek w takim razie (haha, jasne, najlepiej sobie znaleźć kolejny dział wizażu akurat jak niedługo sesja )
__________________
nie tracę motywacji i kiedyś SKOŃCZĘ MOJE STUDIA

sahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 06:54   #1461
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam maskę Pat&Rub, mocno regeneruje ale jest dość droga i do tego niewydajna


Droga i niewydajna,ale mimo tych minusów warto ją kupić,bo jest boska

Hola jak kuomaye?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 07:40   #1462
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Droga i niewydajna,ale mimo tych minusów warto ją kupić,bo jest boska
Boska

Cloche dla Ciebie info: umyłam wczoraj włosy joachimowym szamponem (specjalnie dla Ciebie i powiem tak: zmył oleje bardzo ładnie (spałam z mieszanką jojoba+krokosz+coś jeszcze, nie pamiętam
Ja muszę przyznać, że nie mam tak rozbudowanych obserwacji szamponowych jak Anula dla mnie ważne, żeby szampon mył włosy - ten umył
Dało się rozczesać??? Dało bez odżywki (spieszyłam się na spotkanie)
Włosy były ok - sypkie, "z życiem" (znam takie szampony, po których były o wiele gorsze wrażenia estetyczne)
W użyciu też spoko - nie śmierdzi jak Aleppo, pieni się, dużo lać na łeb nie trzeba.

Także jak dla mnie ok.
Ale zaznaczam: ja nie mam wygórowanych wymagań co do szamponu.

Co mnie w nim urzeka to fakt, że moje dziecko ma trudne włosy: to,że się szybko przetłuszczają to mały problem - większy, że pierwszy dzień po myciu oznacza gniazdo rozczapierzonych włosów na głowie, jakby w nim nocowała rodzina wiewiórek
Po tym szamponie ma bardzo ładną fryzurę już pierwszego dnia (oczywiście pod warunkiem, że nie położy się spać z mokrymi...)
No i spokojnie o dzień-dwa przedłuża świeżość
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 08:22   #1463
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bo nie wszystkie maski algowe B są naturalne, ale większość tak Niektóre z racji dodatków muszą być konserwowane. A co konkretnie jest w tej arbuzowej masce?
a które konkretnie są naturalne? bo przymierzam się do zakupu - chciałabym jakąś regenerującą, odżywczą, nawilżającą
myślałam o tej z kw. hialuronowym, diamentowej, z glinką ghassoul albo z placentą roślinną

pamiętam, ze agabil poleca diamentową, a Wy ?

zostałam przez Was skuszona na krem Gaia, ale nie wiem który wziąć - czy Wy przez stronę opisywałyście swoje cery i Pani Wam doradzała który krem wziąć?

mhm, bardzo chętnie będę uczestniczyć w wątku o kosmetykach przeciwzmarszczkowych, choć moja cera jest bardzo skomplikowana w obsłudze, ale przede wszystkim stawiam na regenerację i odżywianie i takich kosmetyków szukam

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
no i mnie skusiłyście na ten tonik z pat&rub
kupiłam ten tonik, pędzel do konturowania i nienaturalny brązer
normalnie zapłaciłabym 213 ale z racji vipów wyszło 178, a jeszcze miałam karte upominkową od chłopa na której zostało mi 160 zł więc zapłaciłam 17
takie zakupy to lubie
a oleju wspaniałego można też pod oczy używać?
za zakupy

ja nakładam olej wspaniały na całą twarz z powiekami włącznie, szyję, dłonie, stopy i wszędzie gdzie się da
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2012-04-22 o 08:17
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 08:58   #1464
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co dziewczyny myślicie o tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=4176

Kosmetyki ( prawie wszystkie) wrzuciła Noor.

Tu można kupić:
http://www.bioarp.pl
http://www.spragnieninatury.pl

Trafiłam w necie jeszcze na te sklepy:

http://naturasyberii.pl/
http://kalina-sklep.pl/
Ma on w ofercie m.in Natura Siberica, podane składy. Strasznie kuszące ceny, co o tym myślicie To rosyjskie kosmetyki
ja jakiś czas temu miałam odżywkę do włosów:
http://www.bioarp.pl/pl/p/Balsam-zio...oslabionych/59 i był ok nie obciążał nadmiernie ale nie kupiłam po raz drugi bo znalazłam lepsze odżywki
miałam też ten loton :
http://www.bioarp.pl/pl/p/Naturalny-...zmacniajacy/46

i nie przypadł mi do gustu nie robił nic szczególnego i wydawało mi się nawet że włosy mi obciąża co zazwyczaj przy lotonach do włosów się nie dzieje

a ja się właśnie zastanawiam nad nowymi zakupami z iherb i rozważam te dwa produktu :
http://www.iherb.com/Innersense-Orga...-oz-90-g/42339

i http://www.iherb.com/Innersense-Orga...z-250-ml/29774


jak myślicie który lepszy do stylizacji będzie??
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:04   #1465
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a które konkretnie są naturalne? bo przymierzam się do zakupu - chciałabym jakąś regenerującą, odżywczą, nawilżającą
myślałam o tej z kw. hialuronowym, diamentowej, z glinką ghassoul albo z placentą roślinną

pamiętam, ze agabil poleca diamentową, a Wy ?
Wszystkie są naturalne, ale niektóre zawierają po prostu dodatki śmieciowe pod postacią pojedyńczych substancji. Nie ma co się obawiać w każdym razie, że kupujesz bezwartościową zbitkę szkodliwej chemii. Na pewno tych dodatków nie zawiera maska ghassoul, niebieska i diamentowa.

Ja jeszcze nie wiem, którą polecam, hialuronowa jest na pewno godna uwagi. Ostatnio ją testowałam i wypadła całkiem nieźle w stosunku do innych, także do diamentowej. Niedługo będę testować tą z placentą roślinną, na pewno dam znać
Co do Ghassoul, to osobiście uważam, że jest jedną z gorszych masek Bielendy, zła nie jest, ale glinkę to ja jednak wolę nakładać oddzielnie czystą i jest 100 razy lepszy efekt.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:15   #1466
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

P4w - maska cytrusowa jest warta uwagi, moja ulubiona.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:37   #1467
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Droga i niewydajna,ale mimo tych minusów warto ją kupić,bo jest boska

Hola jak kuomaye?
fakt boska
jak zamawialam dla Mileny Pat&Rub sweet do mycia to dostalam pokazna robiona probke

chyba skorzystam z VIP i kupie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:05   #1468
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

mhm, bardzo chętnie będę uczestniczyć w wątku o kosmetykach przeciwzmarszczkowych, choć moja cera jest bardzo skomplikowana w obsłudze, ale przede wszystkim stawiam na regenerację i odżywianie i takich kosmetyków szukam
No to już trzeba rozruszać tamten wątek, chociaż z własnego doświadczenia wiem, że trudno rozdzielać te wszystkie informacje....na przeciwzmarszczkowe i inne
Dla mnie 100% pielęgnacji to pielęgnacja przeciwzmarczkowa
Ale udzielam się też w dziecięcej (Milena) i może powinnam w przeciwtrądzikowej (Joachim)
Co za szerokie spektrum,nie?

A propos przeciwtrądzikowej: mam maskę Anuli ( Mel dzięki raz jeszcze przetestowałam na własnej skórze przed chwilą - po peelingu enzymatycznym Phenome Ściąga twarz hardkorowo, ale zmywa się dobrze i nie podrażnia. Spektakularnych efektów nie zaobserwowałam, ale umówmy się - nie jestem targetem wieczorem pomęczę syneczka

Jeszcze jeden pean na temat Oleju Wspaniałego: zaobserwowałam, że nieco zbladła mi blizna po usunięciu tarczycy Blizna z 2000 roku, o którą nigdy jakoś specjalnie nie dbałam, żeby zniknęła - więc jestem pod wrażeniem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:15   #1469
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też od kilku dni używam Garniera i jest to szokująca odmiana po Crystal Essence Może ktoś mądry zerknie na skład jego??? Może to jednak jakaś ściema??? Niemożliwe, żeby naturalne deo było tak skuteczne
Uczepić można się tylko propanediolu, ale jest dopuszczony przez eco-cert. To rozpuszczalnik. Pochodna glikolu propylenowego. Poza tym sama natura.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos przeciwtrądzikowej: mam maskę Anuli ( Mel dzięki raz jeszcze przetestowałam na własnej skórze przed chwilą - po peelingu enzymatycznym Phenome Ściąga twarz hardkorowo, ale zmywa się dobrze i nie podrażnia. Spektakularnych efektów nie zaobserwowałam, ale umówmy się - nie jestem targetem wieczorem pomęczę syneczka
Ja do niej dodałam olej, ale i tak mocno ściągnęła, psikać musiałam tonikiem, polecam lub mgiełką lub hydrolatem w atomizerze, gdy czujesz, że zasycha, Joa także
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:20   #1470
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Uczepić można się tylko propanediolu, ale jest dopuszczony przez eco-cert. To rozpuszczalnik. Pochodna glikolu propylenowego. Poza tym sama natura.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Ja do niej dodałam olej, ale i tak mocno ściągnęła, psikać musiałam tonikiem, polecam lub mgiełką lub hydrolatem w atomizerze, gdy czujesz, że zasycha, Joa także
To jestem pod wrażeniem (że Garnierowi taki deo się udał)

A co do maski, to jak długo trzymacie???
Bo na ulotce piszą, żeby do wyschnięcia....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.