Brokatowy makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 12:51   #1
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965

Brokatowy makijaz


Hej, pierwszy raz dodaję tu mój makijaż,
Będzie w wersji filmikowej, Dodam w linku,
Jest to makijaż brokatowy, dobry na imprezkę, wykonałam go kosmetykami:
-puder mineralny oriflame, transparentny,
-cień w kremie biały essence
-kredka Kajal,
-brokat sypki różowy,
-Tusz do rzęs Oriflame POWER CURL,
-Mgiełka oriflame,

http://www.youtube.com/watch?v=VO0gitP3Sgs
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:03   #2
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Brokatowy makijaz

Zbyt dokładnie go nie widać, może na zdjęciach wyraźniej się prezentuje?
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:22   #3
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
Zbyt dokładnie go nie widać, może na zdjęciach wyraźniej się prezentuje?
2012-11-06 11.42.58-kopia.jpg
2012-11-06 11.43.13.jpg
sdfg.jpg

Czy ja wiem, tylko to wersja bez Kajala,

Ja jakoś nie umiem zrobić tak zdjęcia, żeby to wyglądało jak w realu;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:02   #4
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Brokatowy makijaz

jak bierzesz się za kręcenie filmiku to radzę nagrywać aparatem albo kamerą a nie kamerką internetową bo nic nie widać ..
druga rzecz to to że mogłabyś popracować nad "gadką" .. część produktów wymieniasz w filmiku a część nie..
niezbyt profesjonalne jest wycieranie glutów w rękę a później dotykanie nią twarzy..
jak się malujesz to nie sap tylko coś mów.. cokolwiek.. coś o tych produktach których używasz albo jak to robisz itd..
cień w kremie nakładany palcem..? też nie specjalnie profesjonalne..


co do samego makijażu.. nie podoba mi się.. kojarzy mi się z gimnazjalistką która dopiero uczy się malować 15 minut przed dyskoteką w szkole..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:15   #5
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
jak bierzesz się za kręcenie filmiku to radzę nagrywać aparatem albo kamerą a nie kamerką internetową bo nic nie widać ..
druga rzecz to to że mogłabyś popracować nad "gadką" .. część produktów wymieniasz w filmiku a część nie..
niezbyt profesjonalne jest wycieranie glutów w rękę a później dotykanie nią twarzy..
jak się malujesz to nie sap tylko coś mów.. cokolwiek.. coś o tych produktach których używasz albo jak to robisz itd..
cień w kremie nakładany palcem..? też nie specjalnie profesjonalne..


co do samego makijażu.. nie podoba mi się.. kojarzy mi się z gimnazjalistką która dopiero uczy się malować 15 minut przed dyskoteką w szkole..
Chyba trochę przesadzasz... Nie mam Aparatu ani kamery bo nie za bardzo mnie stać... Mam tylko w alternatywie telefon a to było jeszcze gorsze...

A jak nakładać cień w kremie?

Ech założeniem makijażu było to, że jest prosty... Wiesz- można się babrać 2 godziny jak moje koleżanki co na dyskotekę się szykowały od 8 rano do 21 a efekt nie jest wcale jakiś powalający:P
Wiem, bo miałam je za ścianą Na studiach
Kwestia czy ktoś woli wytapetowanego plastika co nakłada podkład wałkiem do tapet:P
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:23   #6
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Brokatowy makijaz

nie przesadzam.. nie jestem córką ogrodnika

jak nie masz sprzętu to po co nagrywasz..? już lepiej wstawić same zdjęcia jak taki filmik

pędzelkiem? jak podkład w kremie się nakłada pędzelkiem to cienia nie można?

miał być prosty i może i jest.. tyle że dla mnie on jest tandetny i w 10 minut da się spokojnie zrobić lepszy bez szykowania się cały dzień i nakładania tapety
zresztą nie oceniałam specjalnie tapety tylko oczy.. które według mnie są pomalowane na poziomie gimnazjalistki idącej na dyskotekę szkolną
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:39   #7
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
nie przesadzam.. nie jestem córką ogrodnika

jak nie masz sprzętu to po co nagrywasz..? już lepiej wstawić same zdjęcia jak taki filmik

pędzelkiem? jak podkład w kremie się nakłada pędzelkiem to cienia nie można?

miał być prosty i może i jest.. tyle że dla mnie on jest tandetny i w 10 minut da się spokojnie zrobić lepszy bez szykowania się cały dzień i nakładania tapety
zresztą nie oceniałam specjalnie tapety tylko oczy.. które według mnie są pomalowane na poziomie gimnazjalistki idącej na dyskotekę szkolną
Mam ochotę to nagrywam, z resztą jak masa innych youtubowiczek, która nagrywa np telefonami, i jakoś im się nikt nie czepia o jakość:P
Nie nakładam podkładu w ogóle, a jeżeli już to nie robię tego pędzelkiem... może i nie profesjonalnie, ale kto powiedział, że jestem Pro... Zdjęcia też robię telefonem, i też na nich nigdy nic nie widać...
Nie martw się umiem też zrobić bardziej skomplikowany makijaż tylko akurat uznałam, że fajnie jest zrobić coś łatwego...:P
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 20:05   #8
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Brokatowy makijaz

coo.. brokat osiądzie się jak spryska się go lakierem do włosów?! Myślałam że już nikt nie używa takich metod..
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:16   #9
dianeee86
Zadomowienie
 
Avatar dianeee86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 707
Dot.: Brokatowy makijaz

Jak dla mnie to niezbyt imprezowy makijaż wybacz ale uważam że na imprezę to trzeba czegoś odrobinkę mocniejszego np rzęsy tu nawet wydaje mi się że nie są w ogóle pomalowane ale widzę że w liście kosmetyków jest tusz to znaczy że coś tam jest brakuję mi tu jakiegoś mocnego akcentu np kreski i zdjęcia troszkę kiepskie mało wyrazne
dianeee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:04   #10
Gofro
Raczkowanie
 
Avatar Gofro
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54
GG do Gofro
Dot.: Brokatowy makijaz

Sam makijaż wygląda rzeczywiście troszkę tandetnie. A co do filmiku ... No cóż. Ja ledwo przebrnęłam przez te 9 minut. Jeśli chcesz nagrywać, staraj się mówić coś, coś o kosmetykach, których używasz, o tym co właśnie robisz itp, żeby to było ciekawe. Najlepiej sobie rozplanuj i przećwicz wszystko, zastanów się co chcesz powiedzieć i pokazać zanim nagrasz, jeśli masz z tym problem.
No i przeraził mnie tekst o pryskaniu lakierem na oczy...
__________________
---------------
Zapraszam na makijażowego bloga:
http://goferomakeup.blogspot.com/
---------------
Oraz na fanpage:
https://www.facebook.com/GoferoMakeup
Gofro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 10:03   #11
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez Gofro Pokaż wiadomość
Sam makijaż wygląda rzeczywiście troszkę tandetnie. A co do filmiku ... No cóż. Ja ledwo przebrnęłam przez te 9 minut. Jeśli chcesz nagrywać, staraj się mówić coś, coś o kosmetykach, których używasz, o tym co właśnie robisz itp, żeby to było ciekawe. Najlepiej sobie rozplanuj i przećwicz wszystko, zastanów się co chcesz powiedzieć i pokazać zanim nagrasz, jeśli masz z tym problem.
No i przeraził mnie tekst o pryskaniu lakierem na oczy...
No niestety znam tylko 2 sposoby, żeby przykleić brokat, Jeden na Żel do włosów, który stosowały moje koleżanki, no i ten drugi wyczytany w necie z lakierem do włosów, Jak znasz inny to chętnie posłucham No zazwyczaj po prostu przyśpieszam w programie jak nic na filmiku nie gadam, ale zepsuł mi się komputer a na tym nie mogę żadnego zainstalować bo nie jest mój Może postaram się następnym razem coś więcej mówić.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to niezbyt imprezowy makijaż wybacz ale uważam że na imprezę to trzeba czegoś odrobinkę mocniejszego np rzęsy tu nawet wydaje mi się że nie są w ogóle pomalowane ale widzę że w liście kosmetyków jest tusz to znaczy że coś tam jest brakuję mi tu jakiegoś mocnego akcentu np kreski i zdjęcia troszkę kiepskie mało wyrazne
Kreska jest, Kajalem zrobiona więc nie wiem, Postaram się zrobić coś bardziej wyrazistego,
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 10:34   #12
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: Brokatowy makijaz

Nie wiem dlaczego tak bronisz się przed jakąkolwiek krytyką i tak się obruszasz. Jak ja wrzucałam tutaj swoje pierwsze zdjęcia dziewczyny czesto mówiły mi, że coś jest nie tak i dzięki temu nauczyłam się wielu rzeczy, a krytykę przyjmowałam z pokorą. Umówmy się, ten makijaż to nie jest nic specjalnego, tak jak pisały dziewczyny u góry - jest trochę tandetny.
A jeśli chodzi o filmik. Jeśli nie masz możliwości obrobienia go to trzeba było poczekać, aż naprawisz swój komputer i wtedy go udostępnić. Ale to nawet nie o to chodzi, udostępniaj sobie co chcesz. Ale takie filmiki ogląda mnóstwo dziewczyn, które nie mają o makijażu pojęcia, a Ty im mówisz, żeby psikać oczy lakierem. To może dla niektórych naprawdę okazać się niebezpieczne.
I nikt nie krytykuje Cię tutaj, aby było Ci przykro, bądź by się na Ciebie uwziąć. Piszemy to po prostu abyś następnym razem mogła poprawić niektóre rzeczy, nikt Cię personalnie nie atakuje.
Ja czekam na Twój następny makijaż, postaraj się zrobić coś bardziej wyrazistego i troszkę lepsze zdjęcia, abyśmy widziały dokładnie co i jak
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:46   #13
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez xnightx Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak bronisz się przed jakąkolwiek krytyką i tak się obruszasz. Jak ja wrzucałam tutaj swoje pierwsze zdjęcia dziewczyny czesto mówiły mi, że coś jest nie tak i dzięki temu nauczyłam się wielu rzeczy, a krytykę przyjmowałam z pokorą. Umówmy się, ten makijaż to nie jest nic specjalnego, tak jak pisały dziewczyny u góry - jest trochę tandetny.
A jeśli chodzi o filmik. Jeśli nie masz możliwości obrobienia go to trzeba było poczekać, aż naprawisz swój komputer i wtedy go udostępnić. Ale to nawet nie o to chodzi, udostępniaj sobie co chcesz. Ale takie filmiki ogląda mnóstwo dziewczyn, które nie mają o makijażu pojęcia, a Ty im mówisz, żeby psikać oczy lakierem. To może dla niektórych naprawdę okazać się niebezpieczne.
I nikt nie krytykuje Cię tutaj, aby było Ci przykro, bądź by się na Ciebie uwziąć. Piszemy to po prostu abyś następnym razem mogła poprawić niektóre rzeczy, nikt Cię personalnie nie atakuje.
Ja czekam na Twój następny makijaż, postaraj się zrobić coś bardziej wyrazistego i troszkę lepsze zdjęcia, abyśmy widziały dokładnie co i jak
JA też nie mówię, że nie biorę uwag które uznam za słuszne pod uwagę... i właśnie dodaję filmik myślę, że nieco lepszy. Tak się składa, że mój komputer jest już zepsuty od września, a ja nie mogłam się doczekać... Mąż oczywiście zlewa to, że komputer jest mi potrzebny i nie chce mi zainstalować nowego systemu;/ Może i makijaż jest tandetny, nawet mogę powiedzieć, że kiczowaty, ale niestety mam tendencje do tego, że podoba mi się kicz... Nic na to nie poradzę...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 22:08   #14
Gofro
Raczkowanie
 
Avatar Gofro
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54
GG do Gofro
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No niestety znam tylko 2 sposoby, żeby przykleić brokat, Jeden na Żel do włosów, który stosowały moje koleżanki, no i ten drugi wyczytany w necie z lakierem do włosów, Jak znasz inny to chętnie posłucham No zazwyczaj po prostu przyśpieszam w programie jak nic na filmiku nie gadam, ale zepsuł mi się komputer a na tym nie mogę żadnego zainstalować bo nie jest mój Może postaram się następnym razem coś więcej mówić.
Oba sposoby mogą być okropnie niebezpieczne, jeśli się dostaną do oczu. Nigdy więcej tak nie rób. Jest mnóstwo innym, bezpieczniejszych sposobów. Na przykład: brokat można przyczepić na kleju do rzęs, wymieszać z duralinem inglota lub nałożyć na cień w kremie i trzyma się bezproblemowo
__________________
---------------
Zapraszam na makijażowego bloga:
http://goferomakeup.blogspot.com/
---------------
Oraz na fanpage:
https://www.facebook.com/GoferoMakeup

Edytowane przez Gofro
Czas edycji: 2012-11-15 o 22:10
Gofro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 08:39   #15
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez Gofro Pokaż wiadomość
Oba sposoby mogą być okropnie niebezpieczne, jeśli się dostaną do oczu. Nigdy więcej tak nie rób. Jest mnóstwo innym, bezpieczniejszych sposobów. Na przykład: brokat można przyczepić na kleju do rzęs, wymieszać z duralinem inglota lub nałożyć na cień w kremie i trzyma się bezproblemowo
Hmm to dziwne, bo ta koleżanka co kleiła mi kiedyś na żel do włosów, niby nauczyła się tego na studium kosmetycznym... No nie wiem w takim razie czego oni tam uczą, właśnie nie pasował mi ten sposób.
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 19:57   #16
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Hmm to dziwne, bo ta koleżanka co kleiła mi kiedyś na żel do włosów, niby nauczyła się tego na studium kosmetycznym... No nie wiem w takim razie czego oni tam uczą, właśnie nie pasował mi ten sposób.
o ludzie co to za studium było...
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:44   #17
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Brokatowy makijaz

Do brokatów stosuje się też specjalnie do tego przeznaczony żel fixujący (na allegro znajdziesz je za ok.10zł) może warto zainwestować te 15 zł z przesyłką i lepiej nie robić sobie (lub co gorsza komuś innemu) krzywdy lakierem..
Spotkałam się z metodą, że lakierem spryskuje się zalotkę i podkręca nią rzęsy, ale żeby bezpośrednio pryskać na oczy? wow
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:41   #18
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Do brokatów stosuje się też specjalnie do tego przeznaczony żel fixujący (na allegro znajdziesz je za ok.10zł) może warto zainwestować te 15 zł z przesyłką i lepiej nie robić sobie (lub co gorsza komuś innemu) krzywdy lakierem..
Spotkałam się z metodą, że lakierem spryskuje się zalotkę i podkręca nią rzęsy, ale żeby bezpośrednio pryskać na oczy? wow
No w internecie wyczytałam, że ludzie tak robią,
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:03   #19
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No w internecie wyczytałam, że ludzie tak robią,
w internecie wyczytałam że można zajść w ciążę przez majtki..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 21:41   #20
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No w internecie wyczytałam, że ludzie tak robią,


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
w internecie wyczytałam że można zajść w ciążę przez majtki..
lepiej tego bym nie ujęła.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:57   #21
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
w internecie wyczytałam że można zajść w ciążę przez majtki..
No wiesz, nie tylko w necie się takie rzeczy zdarzają, ja słyszałam, że w basenie można zajść jak się ktoś spuści:P ...

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



lepiej tego bym nie ujęła.
Jak się nie ma dostępu do prawidłowych metod, to różne pomysły się rodzą... Ja tylko wyszukałam ten który mi się wtdał naj tańszy i naj skuteczniejszy, bo pominęłam te z błyszczykiem do ust i inne... Jak się nie otwiera oczu zbyt wcześnie to nic się nie dzieje...

Poza tym nawet byłam w drogeri i babki same nie wiedziały jak taki brokat do oczu przyczepić... więc nic mi nie doradziły,,,
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 16:49   #22
moriii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 20
Dot.: Brokatowy makijaz

Musisz jeszcze dużo popracować
moriii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:05   #23
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Brokatowy makijaz

Przypominają mi się czasy podstawówki jak się w kibelku przed dyskoteką wszystkie dziewczyny malowały jednym brokatem, który był dodatkiem do jakiegoś BRAVO

Niestety Twój "makijaż" jest właśnie na poziomie 12 latki, która podkrada szminkę mamie i uczy się malować. Ja wiem, że masz prawo dodawać filmiki i zakładać wątki na forum i nikt Ci nie zabroni tego robić.. ale czy nie lepiej robić to kiedy rzeczywiście jest się czym pochwalić..?
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:20   #24
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Przypominają mi się czasy podstawówki jak się w kibelku przed dyskoteką wszystkie dziewczyny malowały jednym brokatem, który był dodatkiem do jakiegoś BRAVO

Niestety Twój "makijaż" jest właśnie na poziomie 12 latki, która podkrada szminkę mamie i uczy się malować. Ja wiem, że masz prawo dodawać filmiki i zakładać wątki na forum i nikt Ci nie zabroni tego robić.. ale czy nie lepiej robić to kiedy rzeczywiście jest się czym pochwalić..?
wybacz, ale ja w wieku 12 lat nie wiedzialam co to makijaz, do dzis nawet nie maluje sie na codzien, a zaczelam moze w wieku 20 lat wiec doiero odkrylam mozliwosc nalozenia brokatu na oczy i tak mnie to zaskoczylo, ze postanowilam sie pochwalic, sory ale nie wiedzialam, ze jestem 100 lat za mozynami...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 00:14   #25
Gofro
Raczkowanie
 
Avatar Gofro
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54
GG do Gofro
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
sory ale nie wiedzialam, ze jestem 100 lat za mozynami...
Z ortografią niestety, ale raczej tak...
__________________
---------------
Zapraszam na makijażowego bloga:
http://goferomakeup.blogspot.com/
---------------
Oraz na fanpage:
https://www.facebook.com/GoferoMakeup
Gofro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:26   #26
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez Gofro Pokaż wiadomość
Z ortografią niestety, ale raczej tak...
no niestety nie wszędzie ma się słownik, takie skutki polskiej edukacji...
już znalazłam w google jak się pisze, ale było ciężko
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:16   #27
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Brokatowy makijaz

yyyy "spuścić się do basenu"... "móżynami"....pryskam sobie lakierem po oczach.... dziwczyno zaskakujesz i to wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:20   #28
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
yyyy "spuścić się do basenu"... "móżynami"....pryskam sobie lakierem po oczach.... dziwczyno zaskakujesz i to wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu
bo wy zawsze widzicie tylko negatywne rzeczy,,, nigdy pozytywnych,,, pierwszy cytat miał brzmieć złośliwie, stąd to określenie...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:14   #29
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Brokatowy makijaz

Sorry, ale zalamujesz mnie
Na wszystko masz wymowke. No ludzie... Przede wszystkim dziewczyny, ktore komentuja tutaj nie pisza po to, by sprawic Ci przykrosc itd. tylko zebys przyjela z pokora wszystkie uwagi i rady...

Makijaz jest hm...tak jak ktos wyzej napisal: brokat z Bravo nalozony przed szkolna dyskoteka.

Moze powiedz, dlaczego w ogole zaczelas nagrywac filmiki? Sposob na nude? Czy cos jeszcze? Ogladasz jakies tutoriale? Bo jesli tak, to niestety zadnych wnioskow nie wyciagasz. Film powinien byc ciekawy, dobry jakosciowo, rzeczowe wytlumaczenie co i jak i po co itd. A Ty cos tam mowisz...

I prosze, nie mow mi ze kamera zla, ze komputer stary itd. wszystko mozna zorganizowac, tylko trzeba miec leb na karku.

Dziewczyny, ktore nagrywaja filmy o makijazu robia rowniez material jak ustawic kamere, jakie swiatlo itd. Mozna naprawde sie wiele nauczyc. Tylko trzeba chciec.

Tutaj masz slownik ortograficzny online: http://so.pwn.pl/

Moze zamiast nagrywac filmy po prostu cwicz? Ucz sie, czytaj, ogladaj. Na wszystko przyjdzie pora.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:35   #30
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Brokatowy makijaz

Cytat:
Napisane przez Gofro Pokaż wiadomość
Sam makijaż wygląda rzeczywiście troszkę tandetnie. A co do filmiku ... No cóż. Ja ledwo przebrnęłam przez te 9 minut. Jeśli chcesz nagrywać, staraj się mówić coś, coś o kosmetykach, których używasz, o tym co właśnie robisz itp, żeby to było ciekawe. Najlepiej sobie rozplanuj i przećwicz wszystko, zastanów się co chcesz powiedzieć i pokazać zanim nagrasz, jeśli masz z tym problem.
No i przeraził mnie tekst o pryskaniu lakierem na oczy...
Zgadzam się w zupełności
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.