Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-03, 16:01   #2671
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Drevni.. ¿adnych!! rozja¶niaczy i rudego.. chcê co¶ takiego jak Beyonce ma na tym zdjêciu w tamtym po¶cie je¶li da siê bez rozja¶niania, jak nie to co¶ takiego jak Lopez

generalnie zastanawiam siê nad palet± barw Loreal Inoa - podobno bez amoniaku, albo jakiej¶ innej profesjonalnej - ma³o szkodliwej.. jakie¶ pomys³y?

z góry dziêkujê za pomoc..
A to w ¿adnym wypadku nie siêgaj po polecany Excellence 7.43.

To mo¿e jaki¶ karmelowy? Te aktorki co pokaza³a¶ nie maj± konkretnego koloru, a jakie¶ pasemka a u Lopez widaæ nieco rudo¶ci dlatego kole¿anka wy¿ej napisa³a ci o Excellence 7.43.
Ale z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e wychodzi du¿o insensywniej ni¿ na opakowaniu (w blogu mam wpisy) wiêc...

Mo¿e daj jaki¶ opis jaki kolor Ciê interesuje? Albo spójrz na paletê farb profesjonalnych.

__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:27   #2672
zofiii
Raczkowanie
 
Avatar zofiii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: z br±zu na bordo

Cytat:
Napisane przez zofiii Poka¿ wiadomo¶æ
A wiêc tak... przez dobry rok mia³am bordowe w³osy, w których czu³am siê naprawdê ok, jednak od wakacji farbowa³am je co miesi±c na br±z (przewa¿nie "s³odki br±z" Syoss), ale po¶wiata wi¶ni w s³oñcu ci±gle by³a. No i teraz... chcia³abym powróciæ do bordo. W³osy mam gêste i mocne, dlatego nie chcê ich niszczyæ dekoloryzacj±. Co prawda farbê zawsze trzyma³am na w³osach godzinê, ale nie powodowa³o to u mnie rozdwajania siê koñcówek czy wypadania w³osów. I teraz mam takie pytanie: czy k³ad±c na obecny br±z (odrosty i ca³o¶æ) np "wulkaniczn± / wi¶niow± czerwieñ " Wellaton czy co¶ z L'oreal, jest szansa, ¿e wyjdzie mi jaki¶ ogarniêty bordowy, przytrzymuj±c trochê farbê na g³owie?
kto¶ doradzi?
zofiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:35   #2673
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: z br±zu na bordo

Cytat:
Napisane przez zofiii Poka¿ wiadomo¶æ
kto¶ doradzi?
Poka¿ zdjêcie w³osów.
Bordo czyli chcesz ciemn± czerwieñ?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:37   #2674
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Drevnikocurek my¶lê nad jakimi¶ karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd ¿eby ³adnie to wygl±da³o przy mojej ciemnej do¶æ karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Co¶ w takie kolory jak za³±czy³am zdjêcia - który¶ z tych odcieni, który najmniej mi zniszczy w³osy.

I najlepiej odcieñ z farb jakich¶ ma³o inwazyjnych - mo¿e byæ nawet sklepowa, ale niech mi w³osów znowu nie poniszczy.
Jaki¶ pomys³?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4027344.jpg (29,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (11,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg karmelek3.jpg (40,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg karmelek1.jpg (17,8 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 17:43
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:55   #2675
zofiii
Raczkowanie
 
Avatar zofiii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: z br±zu na bordo

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Poka¿ zdjêcie w³osów.
Bordo czyli chcesz ciemn± czerwieñ?
tak.

obecnie mam takie: http://img850.imageshack.us/img850/1452/p8100078.jpg
zofiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:24   #2676
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Drevnikocurek my¶lê nad jakimi¶ karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd ¿eby ³adnie to wygl±da³o przy mojej ciemnej do¶æ karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Co¶ w takie kolory jak za³±czy³am zdjêcia - który¶ z tych odcieni, który najmniej mi zniszczy w³osy.

I najlepiej odcieñ z farb jakich¶ ma³o inwazyjnych - mo¿e byæ nawet sklepowa, ale niech mi w³osów znowu nie poniszczy.
Jaki¶ pomys³?
Co¶ takiego? KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
634 Miodowy Karmel
KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
535 Czekolada
KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
613 Mro¼ne Mochaccino
S± jeszcze mro¼ne be¿e, ale one w³osów nie rozja¶ni±...

To jest bez amoniaku no i nie rozja¶nia ani nic, moim zdaniem najlepsze na w³osy w Twoim stanie, po miesi±cu - dwóch farba, ale moim zdaniem powinna¶ pozostaæ przy farbach 1:1...
Jaki¶ z serii Recital Preference, bo Feria co prawda lekko rozja¶nia, ale tam s± tylko intensywne rudo¶ci czerwienie...
Z Recital takie co¶ wypatrzy³am

KOLORYZACJA RÉCITAL PRÉFÉRENCE
A1 5.35 Madras Z³oty Bursztyn
KOLORYZACJA RÉCITAL PRÉFÉRENCE
M2 5.25 Antigua Mro¼ny Kasztan

Ten jest ja¶niejszy
KOLORYZACJA RÉCITAL PRÉFÉRENCE
A3 6.35 Havane Popielaty Bursztyn

Pude³ka Ci poza³±cza³am. Osobi¶cie odradzam Ci rozja¶nianie w³osów nawet farbami, bo to potem mimo wszystko szybko siê wymywa...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_33.jpg (56,8 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_28.jpg (35,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_20.jpg (33,4 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_16.jpg (34,8 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo20_13.jpg (17,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo20_2.jpg (17,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo6_2.jpg (18,0 KB, 28 za³adowañ)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:27   #2677
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: z br±zu na bordo

Cytat:
Napisane przez zofiii Poka¿ wiadomo¶æ
Oj to bardzo ciemne masz, ja bym da³a najpierw k±piel rozja¶niaj±c±.
W miarê jasna czerwieñ wychodzi Pure Spice P76 Feria Preference.
Pure Scarlet jest ciemniejsza, ale taka hmmm... bardziej krwista ¿e tak powiem Szkar³atna, o

Jest jeszcze farba 6.66 Excellence, ale bez k±pieli jasno nie wyjdzie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg HCo13_21.jpg (18,1 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_3.jpg (17,1 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_29.jpg (14,8 KB, 3 za³adowañ)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-03 o 18:29
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 18:43   #2678
zofiii
Raczkowanie
 
Avatar zofiii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: z br±zu na bordo

Dziêkujê za odpowied¼. Nie no, rozja¶niaczem ich nie potraktujê. Myjê obecnie w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, który trochê wyp³ukuje (Selsun Blue).

Chcia³abym, ¿eby wysz³a chocia¿ jaka¶ wi¶nia w³a¶nie, mog³abym po³o¿yæ ten L'oreal.
zofiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:49   #2679
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Rude prze¶wity i "przypadkowe" ombre

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Chcia³abym zapytaæ Was o radê. Mój naturalny kolor w³osów to typowy mysi, popielaty ciemny blond. Malujê w³osy od 5 lat i z tego powodu chcê im daæ odpocz±æ na baaaardzo d³ugo (zapuszczanie+pielêgnacja ). Ostatnia to "p³omienna iskra" Joanny k³adziona jako¶ w sierpniu czy wrze¶niu. Tydzieñ temu pomalowa³am "s³odkim cappucino" Joanny, ale jak 2-centymetrowy odrost z³apa³o jako¶ ja¶niej (ale ci±gle nie by³ to kolor zbli¿ony do naturalnego, na co mia³am nadziejê), tak rude koñce jakie by³y takie s±. Mam dwa pomys³y, co zrobiæ z w³osami, ¿eby jako¶ wygl±da³y, a odrost nie by³ nie do przyjêcia. I teraz pytanie do Was:
- je¶li chcia³abym pomalowaæ je na kolor zbli¿ony do naturalnego, jakiej farby szukaæ, ¿eby przebi³a siê przez ten rudy?
- Je¶li chcia³abym pomalowaæ je na jaki¶ ¶redn blond, dajmy na to, co¶ takiego, jak w za³±czniku (mam nadziejê, ¿e kiedy odrost zacznie siê pojawiaæ, bêdzie to wygl±da³o trochê jak ombre), jak± farbê polecacie, ¿eby wysz³a na moich rudawych i ni to ciemnych, ni jasnych w³osach?
Pomo¿ecie? Jeszcze raz wrzucam zdjêcia aktualnych w³osów, bo zawieruszy³y siê miêdzy postami.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,7 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,9 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (85,0 KB, 6 za³adowañ)
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:58   #2680
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rude prze¶wity i "przypadkowe" ombre

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie? Jeszcze raz wrzucam zdjêcia aktualnych w³osów, bo zawieruszy³y siê miêdzy postami.
Mi P³omienn± Iskrê czerwon± (kiedy¶ kiedy¶) zwalczy³a Palette, ale my¶lê, ¿e mo¿esz te¿ pomalowac po prostu blondem 7 Garniera albo innej firmy - Excellence Creme Loreala te¿ ma 7,
Garniera ma utleniacz w proporcji 1:5 wiêc my¶lê ¿e "zje" ten rudy na koñcach. I wiem, ¿e naturalnie wychodzi - siostra nim d³ugo malowa³a nim jej siê rudego zachcia³o. Za³±czam

Nie ogarniam w±tków ostatnio, du¿o Was
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg gar_far_col_nat_7.jpg (17,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4926.jpg (75,3 KB, 26 za³adowañ)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:59   #2681
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: z br±zu na bordo

Cytat:
Napisane przez zofiii Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼. Nie no, rozja¶niaczem ich nie potraktujê. Myjê obecnie w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, który trochê wyp³ukuje (Selsun Blue).

Chcia³abym, ¿eby wysz³a chocia¿ jaka¶ wi¶nia w³a¶nie, mog³abym po³o¿yæ ten L'oreal.
Podziel siê z nami wra¿eniami i zdjêciem
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 19:09   #2682
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Rude prze¶wity i "przypadkowe" ombre

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Mi P³omienn± Iskrê czerwon± (kiedy¶ kiedy¶) zwalczy³a Palette, ale my¶lê, ¿e mo¿esz te¿ pomalowac po prostu blondem 7 Garniera albo innej firmy - Excellence Creme Loreala te¿ ma 7,
Garniera ma utleniacz w proporcji 1:5 wiêc my¶lê ¿e "zje" ten rudy na koñcach. I wiem, ¿e naturalnie wychodzi - siostra nim d³ugo malowa³a nim jej siê rudego zachcia³o. Za³±czam

Nie ogarniam w±tków ostatnio, du¿o Was
Dziêkujê My¶lisz, ¿e dobrym pomys³em bêdzie zrobienie przedtem k±pieli rozja¶niaj±cej? Je¶li tak, to jakiego stê¿enia utleniacza u¿yæ?
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:17   #2683
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Drevnikocurek my¶lê nad jakimi¶ karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd ¿eby ³adnie to wygl±da³o przy mojej ciemnej do¶æ karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Co¶ w takie kolory jak za³±czy³am zdjêcia - który¶ z tych odcieni, który najmniej mi zniszczy w³osy.

I najlepiej odcieñ z farb jakich¶ ma³o inwazyjnych - mo¿e byæ nawet sklepowa, ale niech mi w³osów znowu nie poniszczy.
Jaki¶ pomys³?
Widzê, ¿e kole¿anka mega niezdecydowana... mówisz, ¿e chcesz br±zy, czekolady, karmelki, a zdjêcia pokazujesz rude, czerowne... (mówiê o zdjêciach z poprzednich postów)
W tym po¶cie jedynie pierwsze zdjêcie nie poniszczy Ci w³osów, wystarczy pój¶æ do sklepu i wybraæ co¶ z loreal casting (nie zawiera amoniaku, ale pomimo tego, i¿ jest kolorem zmywalnym bardzo d³ugo utrzymuje siê na w³osach). Co do pozosta³ych zdjêæ, ¿eby uzyskaæ takie blondy musisz u¿yæ farby rozja¶niaj±cej, lub do farby "tubkowej" dodaæ mocn± (conajmniej 6%) wodê utlenion± - masz do¶æ ciemne w³osy i takie blondy niestety nie wyjd± zwyk³± farb±, baaa nawet mo¿esz sklepowym zwyk³ym blondem je jeszcze przyciemniæ..... mojej znajomej na takim jak Ty masz obecnie kolorze wlosów, blond z wellatonu wyszed³ CZARNY..
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:00   #2684
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Cool Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nie mega niezdecydowana tylko chcê uzyskaæ jaki¶ ³adny kolor bez katowania w³osów (rozja¶niania, dekoloryzacji), wiêc pokazujê takie, które mi siê podobaj± - a jest ich kilka.. Jedne mog± wyj¶æ, drugie nie, wiêc my¶lê, ¿e chyba lepiej podaæ wiêcej kolorów ni¿ byæ upartym na jeden odcieñ i znowu skatowaæ niepotrzebnie w³osy.

I prosi³am o radê, a nie komentarz do mojego, jak to okre¶li³a¶, niezdecydowania.
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:15   #2685
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rude prze¶wity i "przypadkowe" ombre

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê My¶lisz, ¿e dobrym pomys³em bêdzie zrobienie przedtem k±pieli rozja¶niaj±cej? Je¶li tak, to jakiego stê¿enia utleniacza u¿yæ?
Mi siê wydaje ¿e ten garnier 7 powinien wystarczyæ na zjedzenie rudo¶ci.
Ja zwalcza³am p³omienn± iskrê miedzianym blondem i mi zjad³a i w³osy by³y ja¶niejsze, ale ty rudych nie chcesz, wiêc, podpowiadam naturalny odcieñ 7.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mega niezdecydowana tylko chcê uzyskaæ jaki¶ ³adny kolor bez katowania w³osów (rozja¶niania, dekoloryzacji), wiêc pokazujê takie, które mi siê podobaj± - a jest ich kilka.. Jedne mog± wyj¶æ, drugie nie, wiêc my¶lê, ¿e chyba lepiej podaæ wiêcej kolorów ni¿ byæ upartym na jeden odcieñ i znowu skatowaæ niepotrzebnie w³osy.

I prosi³am o radê, a nie komentarz do mojego, jak to okre¶li³a¶, niezdecydowania.
Rada jest wy¿ej, bardzo du¿o kolorków podpowiedzialam
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:36   #2686
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Cool Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Drevnikocurek widzia³am i baaaaaaaaaaardzo dziêkujê, poszperam jeszcze troszkê po profesjonalnych paletkach i mo¿e jeszcze co¶ ³adniejszego znajdê

generalnie my¶lê, ¿e w tym miesi±cu nie bêdê farbowa³a w³osów jeszcze - szkoda mi ich, nie po to obcina³am , ¿eby co pó³ miesi±ca farbowaæ i niszczyæ na nowo , wiêc mam jeszcze czas, ¿eby siê na co¶ zdecydowaæ (kiedy¶ mia³am upatrzony jeden kolor, ale wycofali j± z loreala - nie ma ani na stronie ani w rossmanie ).

jeszcze raz dziêkujê za radê
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:42   #2687
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Drevnikocurek widzia³am i baaaaaaaaaaardzo dziêkujê, poszperam jeszcze troszkê po profesjonalnych paletkach i mo¿e jeszcze co¶ ³adniejszego znajdê

generalnie my¶lê, ¿e w tym miesi±cu nie bêdê farbowa³a w³osów jeszcze - szkoda mi ich, nie po to obcina³am , ¿eby co pó³ miesi±ca farbowaæ i niszczyæ na nowo , wiêc mam jeszcze czas, ¿eby siê na co¶ zdecydowaæ (kiedy¶ mia³am upatrzony jeden kolor, ale wycofali j± z loreala - nie ma ani na stronie ani w rossmanie ).

jeszcze raz dziêkujê za radê
Popatrz tu: http://eowinymakijaze.blogspot.com/2...czekolada.html
O kramelu

Pozdr
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:46   #2688
krolicek018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam kolor w³osów naturalnych ciemny blond szarawy. w³osy s± farbowane trochê ja¶niejsze od naturalnych wpadaj±ce w miodowy kolor XD

Która z farb matrix so color (ultra light blond) taki odcieñ jak na zdjêcu?
UL-NV?
pytam bo macie najwiêksz± wiedzê w tej dziedzininie xD
Mia³am wiele kolorów i odcieni, nie wierze farb± drogeryjnym wole profesjonalne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 481503_443602962353544_1233176638_n.jpg (192,1 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 69876231689389643_wLD9YiDD_c.jpg (38,7 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 238901955202961247_knrWY3eO_c.jpg (57,6 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666088806_AogjnK3D_c.jpg (39,6 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666708837_FBRikHO2_c.jpg (31,6 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666708839_ra1ZT0wU_c.jpg (57,5 KB, 17 za³adowañ)
krolicek018 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:58   #2689
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Podoba mi siê ten Garnier 7, ale popatrzy³am na YT i widzê, ¿e potrafi wyj¶æ ciemniejszy i zielonkawy. Zrobiê wiêc delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± i na to farbê, ale zastanawiam siê nad jedn± rzecz±. Znalaz³am tak± informacjê:
-kiedy po k±pieli wychodzi miedziany, nale¿y na³o¿yæ farbê popielat±
-gdy wychodzi kurczaczek, wybieramy farbê per³ow±/opalizuj±c± (w tym wypadku nie nale¿y nak³adaæ popielu=zielone w³osy)
-gdy w³osy s± ¿ó³to-pomarañczowe i nie jeste¶my pewne, jaki to kolor,a chcemy odcieñ ch³odny, wybieramy farbê z napisem "opalizuj±cy"
Czy nale¿y stosowaæ siê do tych zasad? Bo rozumiem, ¿e ten Garnier podchodzi najbardziej pod popiel, czyli w razie kurczaczka po k±pieli lepiej go chyba nie nak³adaæ?
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 11:49   #2690
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Podoba mi siê ten Garnier 7, ale popatrzy³am na YT i widzê, ¿e potrafi wyj¶æ ciemniejszy i zielonkawy. Zrobiê wiêc delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± i na to farbê, ale zastanawiam siê nad jedn± rzecz±. Znalaz³am tak± informacjê:
-kiedy po k±pieli wychodzi miedziany, nale¿y na³o¿yæ farbê popielat±
-gdy wychodzi kurczaczek, wybieramy farbê per³ow±/opalizuj±c± (w tym wypadku nie nale¿y nak³adaæ popielu=zielone w³osy)
-gdy w³osy s± ¿ó³to-pomarañczowe i nie jeste¶my pewne, jaki to kolor,a chcemy odcieñ ch³odny, wybieramy farbê z napisem "opalizuj±cy"
Czy nale¿y stosowaæ siê do tych zasad? Bo rozumiem, ¿e ten Garnier podchodzi najbardziej pod popiel, czyli w razie kurczaczka po k±pieli lepiej go chyba nie nak³adaæ?
Ten garnier jest z serii naturalnych, czyli wychodzi naturalny blond na poziomie 7. Wy¿ej wstawi³am Ci zdjêcie mojej siostry w tych w³osach - na baleja¿u rudoblond robi³a - st±d pasma ja¶niejsze.

Nie robi³abym na Twoim miejscu rozja¶niania, bo ta farba ma 1:1,5 wiêc rozja¶nia lekko o jakie¶ 2 tony.
Spróbuj na takich jakie masz i zobacz efekt - szkoda zdrowia i kondycji w³osów na rozja¶nianie.
Wg mnie rozja¶nianie to ostateczno¶æ.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-04 o 11:51
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:27   #2691
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Ten garnier jest z serii naturalnych, czyli wychodzi naturalny blond na poziomie 7. Wy¿ej wstawi³am Ci zdjêcie mojej siostry w tych w³osach - na baleja¿u rudoblond robi³a - st±d pasma ja¶niejsze.

Nie robi³abym na Twoim miejscu rozja¶niania, bo ta farba ma 1:1,5 wiêc rozja¶nia lekko o jakie¶ 2 tony.
Spróbuj na takich jakie masz i zobacz efekt - szkoda zdrowia i kondycji w³osów na rozja¶nianie.
Wg mnie rozja¶nianie to ostateczno¶æ.
dziêki za ten garnier, mo¿e ja sobie go "strzelê" na w³osach, mam obecnie br±zowe w³osy z rudo¶ci± i chcia³abym je rozja¶niæ, nie robi±c k±pieli rozja¶niaj±cej, mo¿e da radê.....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:21   #2692
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za ten garnier, mo¿e ja sobie go "strzelê" na w³osach, mam obecnie br±zowe w³osy z rudo¶ci± i chcia³abym je rozja¶niæ, nie robi±c k±pieli rozja¶niaj±cej, mo¿e da radê.....
kasza80, podziel siê rezultatami, ci±gle siê zastanawiam nad nim i chêtnie zobaczê, jak wyszed³ u Ciebie
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:35   #2693
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Wiecie co¶ na temat wycofania farb Syoss z serii ProNature? Prawie dzi¶ zemdla³am w sklepie... ANI JEDNEJ! A w koñcu znalaz³am kolor zbli¿ony do mojego naturalnego, daj±cy efekt "poprawienia" w³asnego koloru i minimalnym rozja¶nienia.
A je¶li to prawda, to znacie farbê która bêdzie odpowiednikiem Syoss ProNature Naturalny Jasny Blond 8-1?
Fryz ratuj!
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:04   #2694
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co¶ na temat wycofania farb Syoss z serii ProNature? Prawie dzi¶ zemdla³am w sklepie... ANI JEDNEJ! A w koñcu znalaz³am kolor zbli¿ony do mojego naturalnego, daj±cy efekt "poprawienia" w³asnego koloru i minimalnym rozja¶nienia.
A je¶li to prawda, to znacie farbê która bêdzie odpowiednikiem Syoss ProNature Naturalny Jasny Blond 8-1?
Fryz ratuj!
O kurczê to ja dawno w Rossmannie by³am, ale faktycznie co¶ mi na pu³kach z farbami nie pasowa³o...
Hmmm a mo¿e medium blond 8 z excellence creme Loreala?
I wydaje mi siê, ¿e Garniera 8.1 widzia³am - Alabastrowy Blond.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:42   #2695
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
O kurczê to ja dawno w Rossmannie by³am, ale faktycznie co¶ mi na pu³kach z farbami nie pasowa³o...
Hmmm a mo¿e medium blond 8 z excellence creme Loreala?
I wydaje mi siê, ¿e Garniera 8.1 widzia³am - Alabastrowy Blond.
Drevnikocurku, teraz mi g³upio, ¿e tylko Fryza poprosi³am o pomoc, ale my¶la³am, ¿e Ty specjalistka od rudo¶ci - czerwieni jeste¶.
Jak wycofali to dramat, trzeci miesi±c schodzê z ciemnego br±zu/ czerni i wreszcie uzyska³am kolor jaki chcia³am, w³a¶nie tym Syossem
I ma³y offik - wypróbowa³a¶ szampon?
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-04, 22:18   #2696
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Poka¿ wiadomo¶æ
http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
A jak uzyskaæ co¶ takiego (to kolor Bauhhot z forum, po majirel 8.2) na jasnym blondzie, lekko z¿ó³kniêtym i odrostach ¶redni/ciemny blond ? Musia³abym przyciemniæ w³osy, ale bojê siê nak³adaæ odcieñ 8.2, bo na palecie wygl±da bardzo ciemno.

Edit: dodajê te¿ drugie zdjêcie, kolor wydaje mi siê do¶æ podobny, by³o ono ju¿ na forum, ale chcia³am spytaæ czy np po u¿yciu wellatonu 8/0 uzyskam co¶ takiego, czy raczej i¶æ w farby profesjonalne (wiêcej odcieni) ? Zale¿y mi ¿eby kolor by³ jak najbardziej podobny do tego, najlepiej identyczny, ale wiadomo, cudów nie ma
Bardzo Was proszê o pomoc... Chcia³am zamówiæ jak najszybciej farbê, a niestety nie wiem jak±.. W internecie niektórym majirel 8.2 wychodzi piêknie, innym szaro, innym zupe³nie jasno, na palecie jest strasznie ciemny. Mo¿e jaka¶ natura z poziomu 8? Wy siê na tym ¶wietnie znacie a ja nie chcê sobie narobiæ krzywdy na g³owie ;-)
__________________
TRAVELBUS
Pomó¿ poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-05, 09:48   #2697
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Drevnikocurku, teraz mi g³upio, ¿e tylko Fryza poprosi³am o pomoc, ale my¶la³am, ¿e Ty specjalistka od rudo¶ci - czerwieni jeste¶.
Jak wycofali to dramat, trzeci miesi±c schodzê z ciemnego br±zu/ czerni i wreszcie uzyska³am kolor jaki chcia³am, w³a¶nie tym Syossem
I ma³y offik - wypróbowa³a¶ szampon?
On jest ekspertem od blondów to fakt
Ja tak po cyfrach popatrzy³am jakie inne firmy maj± 8-1, ale nie wiem jak to wychodzi, trzebaby zobaczyæ nazwê i z ty³u pude³ka jak± ma proporcjê.
Bo ten Syoss co napisa³aæ chyba by³ lekko rozja¶niaj±cy? Nie mia³ czasem 1:1,5?


O szamponie wpis poczyniê, póki co widzê, ¿e moje koñce rozja¶nione po podwójnym myciu s± bardziej rude
A trzyma³am kilka minut Chyba ju¿ wiem jaki szampon bêdê do koñca ¿ycia u¿ywaæ


---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo Was proszê o pomoc... Chcia³am zamówiæ jak najszybciej farbê, a niestety nie wiem jak±.. W internecie niektórym majirel 8.2 wychodzi piêknie, innym szaro, innym zupe³nie jasno, na palecie jest strasznie ciemny. Mo¿e jaka¶ natura z poziomu 8? Wy siê na tym ¶wietnie znacie a ja nie chcê sobie narobiæ krzywdy na g³owie ;-)
Odrosty ciemny ¶redni blond raczej nie wró¿± równego koloru... Wstaw najlepiej zdjêcie - fryzowi bêdzie ³atwiej.
Wiesz ka¿da farba u ka¿dego wychodzi trochê inaczej, wiele osób metod± prób i b³êdów znajduje swój idealny odcieñ.
Ja wszystkie drogeryjne rudo¶ci mia³am na g³owie nim znalaz³am tê idealn±.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:02   #2698
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Podoba mi siê ten Garnier 7, ale popatrzy³am na YT i widzê, ¿e potrafi wyj¶æ ciemniejszy i zielonkawy. Zrobiê wiêc delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± i na to farbê, ale zastanawiam siê nad jedn± rzecz±. Znalaz³am tak± informacjê:
-kiedy po k±pieli wychodzi miedziany, nale¿y na³o¿yæ farbê popielat±
-gdy wychodzi kurczaczek, wybieramy farbê per³ow±/opalizuj±c± (w tym wypadku nie nale¿y nak³adaæ popielu=zielone w³osy)
-gdy w³osy s± ¿ó³to-pomarañczowe i nie jeste¶my pewne, jaki to kolor,a chcemy odcieñ ch³odny, wybieramy farbê z napisem "opalizuj±cy"
Czy nale¿y stosowaæ siê do tych zasad? Bo rozumiem, ¿e ten Garnier podchodzi najbardziej pod popiel, czyli w razie kurczaczka po k±pieli lepiej go chyba nie nak³adaæ?
Przyznam szczerze, ¿e nadal zastanawiam siê nad t± k±piel± (ale siê uczepi³am :P). Chyba jednak chcê mieæ trochê ja¶niejsze w³osy. Nadal zastanawiam siê nad powy¿sz± spraw± z odcieniami i stê¿enia utleniacza, jakiego u¿yæ. 3% wystarczy? A mo¿e 6? W³osy mam w dobrym stanie.
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:23   #2699
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka¿ wiadomo¶æ
kasza80, podziel siê rezultatami, ci±gle siê zastanawiam nad nim i chêtnie zobaczê, jak wyszed³ u Ciebie
By³am wczoraj na zakupach i nie kupi³am tego garniera, tylko garnier nutrisse creme kolor 80 jasny naturalny blond - bardziej mi siê podoba³a no i ja lubiê farby z aplikatorami, bo je sama nak³adam, a miseczka i pêdzelek to nie dla mnie
Rzucê ja sobie na w³osy jak tylko wygojê skórê, bo mam jaki¶ strupek - a na uszkodzon± skórê nigdy farby nie nak³adam. Zrobiê zdjêcie przed/po
Sama jestem ciekawa. Ta farba te¿ rozja¶nia, proporcje 1:1,5. Teraz mam do¶æ ciemne z rudawymi refleksami, chce je rozja¶niæ i jak fajnie wyjdzie, to na to rzucê sobie pasemka - jednak najbardziej lubiê siebie w jasnych w³osach, ale kolei nie takich, ¿eby na ca³ych w³osach mieæ krzycz±cy blond
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg garnier blond.jpg (11,9 KB, 8 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:24   #2700
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

To czekam Btw o co chodzi z tymi proporcjami 1:1,5? Jak to odczytywaæ?
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.